PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Βελτίωση σε 206 1,4 16ν
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos206 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 13:29:44    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Βελτίωση σε 206 1,4 16ν Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρα παιδια...ακουστε το ζητημα που εχω να σας θεσω: Εχω 900 ευρω τα οποια εχω σκοπο να τα διαθεσω για το 206 dybanic μου...με αυτα τι μπορω να κερδισω σε αλογα και επιδοσεις?? Δηλαδη μπορω να καταφερω να ανεβω λιγα αλογακια απο 7-15 χωρις αλλαγη εκκεντροφορων η οποιαδηποτε εσωτερικη αλλαγη του μοτερ? Και αν οντως μπορει να γινει αυτα τα αλογα θα κανουν τη διαφορα...θα φανουν δηλαδη η να μη περιμενω και την τρελη αλλαγη? Τα χρηματα επαρκουν η χρειαζομαι και πολλα αλλα ακομα??

PS](αν το thread δεν ανηκει πληρως στη θεματικη ενοτητα αυτη παρακαλω οι moderators να το μετακινησουν και να το τοποθετησουν οπου αυτοι κρινουν σωστα...ευχαριστω)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 13:36:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα 7 αλογα κατι ιιισως γινει αλλα για τα 15,ουτε στα καλυτερα σου ονειρα χωρις εκκεντροφορο/ρους.
Για τι μοτερ μιλαμε; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos206 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 17:46:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναθεμα τα τα ατιμα τα αλογακια δεν πιανονται με τιποτα!! Πιστευω οτι δεν αξιζει να δωσω τοσα λεφτα για 7 μουλαρια...μαλλον προτιμω να δωσω περισσοτερα για ανοιγμα μηχανης. Δηλαδη με αγριεμενους η αλλους εξολοκληρου εκκεντροφορους....πλανισματακι καπακιου λιγο αυξηση συμπιεσουλας και ενα προγραμματακι ποσα ειναι ικανο να παει. Μιλαμε για 1.4 90 αλογα. Να παμε στα 115 η πολλα λεω????? Επι της ευκαιριας ενα Light τουρμπισματακι ετσι ρε παιδι μου αξιοπιστο στα 0.5 bar ποσα λεφτα να θελει ξερει κανεις??? Σιγουρα οχι 900 ευρω πατως!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 18:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωχ κλαφτα με το 14αρι.... καλυτερη λυση να μαζεψεις μερικα χρηματα ακομα και να βαλεις τον 16αρι




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos206 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 18:43:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι ρε γιαννακη μη με απογοητευεις ετσι δωσε μου μια ελπιδα!!! Δηλαδη δε παιρνει τιποτα?? Η για να κανω κατι χρειαζονται πολλα λεφτα. Ενταξει να βαλλεις το 1.6 αλλα και παλι βελτιωση θα ηθελα και εκει οποτε παλι στα ιδια ερχομαστε. Βεβαια θα μου πει καποιος δεν ηξερες οτι το 1.4 βγαζει 90 αλογα αν ηθελες περισσοτερα παρε κατι αλλο...Δεν υπαρχει κανεις δηλαδη εδω περα που να εχει κανει καποια βελτιωση σε 1.4???? Να απογοητευτω δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 18:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν περιπτωσεις(δεν ξερω αν το εχουν κανει εδω μεσα).
Εχω ακουσει και Saxo τουρμπατο 130 αλογα.
Απλα δεν ειναι και η ιδανικοτερη βαση τα 90 αλογα.
Τα 110 σιγουρα ειναι πολυ πιο ιδανικα για να ξεκινησεις μια βελτιωση.
Με 900 ευρω μπορεις να κανεις τα βασικα.
Φιλτρο - Προγραμμα - Εξατμηση.
Δεν θα εχεις και το μεγαλυτερο κερδος αλλα κατι θα δεις.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 19:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααα μάλιστα
για 14άρη μιλάμε
λοιπον...
Για δες εδώ:
206 - Εγκέφαλος 206 1.4 16v και πρόγραμμα?
+ εδώ:
307 - 307 1.4 16V: Tι βελτίωση κάνω?

Ο Πέτρος (Baphomet) είχε ασχοληθεί με την βελτίωση του 1,4 16ν σε 1ο στάδιο και είδε μια σχετική διαφορά αλλά όχι πολλά πράγματα.
Το αμάξι πάντως εχει ζωντανέψει αρκετά.
Τώρα αν αυτό το αρκετά είναι αρκετό και για εσένα δεν μπορώ να το εκτιμήσει κάποιος άλλος εκτός από εσένα τοπν ίδιο.
Πάντως πάνω 100ps δεν ξέρω πόσο εύκολα μπορείς να ανέβεις.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 20:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχοντας το ίδιο μοτερ με εμένα κι απο όσο έχω ψάξει κάτι ασφαλές και δοκιμασμένο δεν υπάρχει. Εγώ αν θα έκανα κάτι που θα ηταν το τελευταίο είναι ενα φίλτρο στο μαμά κουτί.

Απο εκεί και πέρα μπορείς να το ζωντανέψεις μέσω, κοντύτερου διαφορικού, πχ ενα 14/60 θα ήταν κουτί με ενα μακρύ γρανάζι πέμπτης και με επιφύλαξη ίσως κάποια ελαφρότερη τροχαλία στροφάλου ή βολάν (νομίζω τέτοιες υπάρχουν aftermarket αρα προφανώς είναι μελετημένες για τον κινητήρα μας) Πάντως εκκεντροφόροι δεν νομίζω καν να υπάρχουν.
Όσο για την συμπίεση ήδη είναι στο 11:1 αν δεν κάνω λάθος.
Για πρόγραμμα έχουν γραφτει αρκετά στις παραπομπές που σου έδωσε ο Μάνθος!

ΥΓ. 5θ ή 3θ είναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 20:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos206 έγραψε:
οχι ρε γιαννακη μη με απογοητευεις ετσι δωσε μου μια ελπιδα!!! Δηλαδη δε παιρνει τιποτα?? Η για να κανω κατι χρειαζονται πολλα λεφτα. Ενταξει να βαλλεις το 1.6 αλλα και παλι βελτιωση θα ηθελα και εκει οποτε παλι στα ιδια ερχομαστε. Βεβαια θα μου πει καποιος δεν ηξερες οτι το 1.4 βγαζει 90 αλογα αν ηθελες περισσοτερα παρε κατι αλλο...Δεν υπαρχει κανεις δηλαδη εδω περα που να εχει κανει καποια βελτιωση σε 1.4???? Να απογοητευτω δηλαδη?


δυστυχως οι λυσεις για τον 14αρη περιοριζονται στο 1ο σταδιο που για μενα δεν αξιζει τα λεφτα σε σχεση με την αναλογη αποδοση...

αν θες να τουρμπισεις παμε σε αλλα μονοπατια (ξερω ενα παιδι που εχει τουρμπισει το 1.4 16v με αρκετα καλα αποτελεσματα και ψηλα ποσοστα αξιοπιστιας) ομως και παλι.... 130-140 αλογα ειναι αρκετα ; μπα...θα τα βαρεθεις μεχρι να πεις "τσαφ-τσουφ"




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206 groupA (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 quiksilver 1.4 (16v)

Ένταξη: 25 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΥΡΩΠΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 21:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα σε ολους να κανω κι εγω μια ερωτηση με την σειρα μου.
Ολοι λετε για προγραμα-φιλτρο-εξατμιση.
Και το ερωτημα ειναι αν υπαρχει καποιος με 1.4 16v που να εχει βαλει χταποδι και αν ναι τι εκανε με τους λαμδα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
206 groupA (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 quiksilver 1.4 (16v)

Ένταξη: 25 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΥΡΩΠΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 21:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α και κατι ακομα εχω ακουσει οτι στα 1.4 16v ταιριαζει κουτι το σασμαν απο το rallye 1.3 υσχειει κατι τετοιο η ακουσα λαθος?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
nikos206 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 22:29:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gianic έγραψε:

αν θες να τουρμπισεις παμε σε αλλα μονοπατια (ξερω ενα παιδι που εχει τουρμπισει το 1.4 16v με αρκετα καλα αποτελεσματα και ψηλα ποσοστα αξιοπιστιας) ομως και παλι.... 130-140 αλογα ειναι αρκετα ; μπα...θα τα βαρεθεις μεχρι να πεις "τσαφ-τσουφ"

Οντως με πιεση στα 0.5 πιστευω καπου εκει θα φτασει στα 140 αλογα
αλλα αμα χρειαζομαι 3.000 για τη μετατροπη φεξε μου και γλυστρισα...αληθεια τωρα πανω στο θεμα τουρμπισμα με το ηλεκτρονικο γκαζι ΤΙ γινεται??? Απορια το ειχα παντα...το κανουν μηχανικο τι ακριβως παιζει. Παντως 140 αλογακια θα με ικανοποιηουσαν με πολυ ΤΣΟΥΦ σκαστρουλα αλλα πολλα τα λεφτα...
Τωρα φιλε plaketofoth και brz20 εκει βλεπω να πηγαινει το πραγμα...μια σκουπιτσα και μια καλη εξατμιση να κανει λιγο θορυβο να νομιζω οτι πηγαινει!!!!
PS thanx MEMsound για το Post θα το μελετησω...α ναι και κοιτα μη βρεις κανενα Door Panel ακομα ψαχνω δεν εχω βρει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2007, 22:40:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos206 έγραψε:

αληθεια τωρα πανω στο θεμα τουρμπισμα με το ηλεκτρονικο γκαζι ΤΙ γινεται??? Απορια το ειχα παντα...το κανουν μηχανικο τι ακριβως παιζει.


κανενα προβλημα με το σωστο προγραμμα . κι αυτο εχει δικο του χαρτη Wink




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 09:57:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 groupA έγραψε:
α και κατι ακομα εχω ακουσει οτι στα 1.4 16v ταιριαζει κουτι το σασμαν απο το rallye 1.3 υσχειει κατι τετοιο η ακουσα λαθος?


Σε ολα τα TU ταιριαζουν τα αναλογα σασμαν απλα πρεπει να αλλαξεις εντελως το μοχλικο για να ταιριαξει στου 206. Exclamation

Παντως το συγκεκριμενο σασμαν ειναι τοσο κοντο που στις 5000 που ειναι τα αλογα του μοτερ σου θα εχει 150 χλμ,κοινως ειναι πολυ κοντο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 10:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει ηδη ετοιμο 206 1.4 16ν Α5 αγωνιστικο που γαζωνει.
Τι θελω να πω με αυτο?
Λυσεις υπαρχουν, και εκκεντροφοροι,και προγραμματα κλπ, αλλα αν μπεις στη διαδικασια αυτη θα ξεπερασεις κατα πολυ τα 900 ευρω.
Για μενα, ψαξε να δεις αν μπορεις να βαλεις μπιελες,πιστονια στροφαλο απο 1.6,για υπερκυβισμο δλδ.
Εχω την εντυπωση οτι μπαινει.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 10:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Για μενα, ψαξε να δεις αν μπορεις να βαλεις μπιελες,πιστονια στροφαλο απο 1.6,για υπερκυβισμο δλδ.
Εχω την εντυπωση οτι μπαινει.


Πιστονια δεν μπορει να βαλει. Το 1400αρι μοτερ εχει χυτονια μεσα στο block για τα πιστονια, δεν μπορει να υπερκυβιστει γιατι δεν μπορεις απλα να ανοιξεις τους κυλινδρους.
Μπορει ομως να παρει το στροφαλο του 1600 (μπιελες δεν χρειαζεται γιατι δεν αλλαζουν τον ογκο του κυλινδρου) και να ανεβει σε κυβισμο στα 1500κατι κυβικα. Βεβαια μετα θελει ενα custοm-made προγραμμα για να λειτουργησει σωστα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 13:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
sps έγραψε:
Για μενα, ψαξε να δεις αν μπορεις να βαλεις μπιελες,πιστονια στροφαλο απο 1.6,για υπερκυβισμο δλδ.
Εχω την εντυπωση οτι μπαινει.


Πιστονια δεν μπορει να βαλει. Το 1400αρι μοτερ εχει χυτονια μεσα στο block για τα πιστονια, δεν μπορει να υπερκυβιστει γιατι δεν μπορεις απλα να ανοιξεις τους κυλινδρους.
Μπορει ομως να παρει το στροφαλο του 1600 (μπιελες δεν χρειαζεται γιατι δεν αλλαζουν τον ογκο του κυλινδρου) και να ανεβει σε κυβισμο στα 1500κατι κυβικα. Βεβαια μετα θελει ενα custοm-made προγραμμα για να λειτουργησει σωστα.

ναι μλκια ειπα, μονο στροφαλο παιρνει! Rolling eyes


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 14:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Υπαρχει ηδη ετοιμο 206 1.4 16ν Α5 αγωνιστικο που γαζωνει.
Τι θελω να πω με αυτο?


Για ποιό λες Σπύρο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 15:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
sps έγραψε:
Υπαρχει ηδη ετοιμο 206 1.4 16ν Α5 αγωνιστικο που γαζωνει.
Τι θελω να πω με αυτο?


Για ποιό λες Σπύρο?


Toυ Λευκαδιτη!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 16:07:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια φωτο εχεις να δω ποιο λες?
Το όμονο μου λέει κάτι αλλά δεν θυμαμαι ποιο είναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1438s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on