PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 GT vs 207 RC και tuning
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sastagr 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 13 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2007, 17:46:18    Θέμα δημοσίευσης: 207 GT vs 207 RC και tuning Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσπαθώ να βρω άκρη αλλά δεν μπορώ

Τι διαφορά έχει σε hardware ο κινητήρας του RC από το GT.

Είναι μόνο software (πρόγραμμα);

Τέλος έχει ακούσει κανείς για πρόγραμμα για το GT;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2007, 17:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το RC έχει άλλη τουρμπίνα , άλλα έμβολα , άλλη εξάτμιση και άλλο εγκέφαλο ( άλλο πρόγραμμα στην ουσια) Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2007, 20:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως γνωρίζει κανείς αν βάζοντας σκάστρα στο GT χάνεις την εγγύηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sastagr 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 13 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2007, 20:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Το RC έχει άλλη τουρμπίνα , άλλα έμβολα , άλλη εξάτμιση και άλλο εγκέφαλο ( άλλο πρόγραμμα στην ουσια) Exclamation


Τόσες μεγάλες διαφορές για 25 άλογα;

Μήπως ξέρεις τι τουρμπίνες (κωδικούς της ΚΚΚ) φοράνε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2007, 20:33:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι μεγαλες οι διαφορες ... δε νομιζω οτι θα σωθεις με αλλη τουρμπινα.
βεβαια με ενα προγραμμα θα τα φτασεις τα 170αλογα...απλα εκει θα εισαι ταβανι. δε θα ανεβαινει αλλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Απρ 2007, 07:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεωρητικά εάν κάνεις οτιδήποτε ναι την χάνεις.
Σκάστρα έχει η τουρμπίνα επάνω ενσωματωμένη , η οποία ελέγχεται από τoν εγκέφαλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 12:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεχρι και η θερμοκρεσια στα λαστιχα απο τον εγκεφαλο επιτηρειται παιδες..... Shocked Shocked



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 12:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιεση ελαστικων Wink

για αυτο και λεμε οτι η καλυτερη ιστορια για το gt ειναι το προγραμμα του εγκεφαλου του rc Που απο οσο λενε καποια στιγμη θα πωλειται απο τη πεζο επισημα στο αμεσο μελλον με εγγυηση κανονικα!

το θεμα ειναι οτι το gt εκει στα 170κατι αλογα τελειωνει δε παιρνει αλλο.
ενω το rc απο εκει ξεκινας Wink

απο την αλλη αντεχει το σαζμαν τους πανω απο 200αλογα οπως λενε κακες φημες?
θα δειξει...

παντως παιδια υπομονη μη σας πιανει τρεμουλο να βαλετε προγραμμα στο πρωτο που εφτιαξε 207...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 13:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sastagr έγραψε:
Touristas έγραψε:
Το RC έχει άλλη τουρμπίνα , άλλα έμβολα , άλλη εξάτμιση και άλλο εγκέφαλο ( άλλο πρόγραμμα στην ουσια) Exclamation


Τόσες μεγάλες διαφορές για 25 άλογα;

Μήπως ξέρεις τι τουρμπίνες (κωδικούς της ΚΚΚ) φοράνε;


Είναι 25 εργοστασιακά εγγυημένα άλογα...

Όχι πράσινα άλογα σαν αυτά που δίνουν οι περισσότεροι βελτιωτές.... Wink


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 22:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβως για τους παραπανω λογους τα 25 παραπανω απαιτουν αλλα εξαρτηματα για να μην σου καει στους πρωτους μηνες πιεσης του μοτερ(το ιδιο εκανε και η VW με το GOLF EDITION 30).
Στο rc η τουρμπινα εχει μεγαλυτερο συμπιεστη για περισοτερη παροχη αλλα στην ιδια πιεση(0.8) απλως εχει και τη λειτουργια overboost που σε full επιταχυνση ανεβαζει 1.0 bar ενω το gt δεν εχει.

Σχετικα με το σασμαν ξερω σιγουρα οτι ειναι αυτο που φορανε τα 407 diesel της εταιριας οποτε ειναι σιγουρο οτι εχει πολλα κοτσια ακομα και για 250 αλογα και δεν ειναι χυμα σαν αυτο του rallye πχ(ειχα rallye και ξερω Laughing ).
Αναμονη λοιπον περιμενοντας να δουμε τι θα γινει... Very happy Very happy



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kama_Supra (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 2008 1.2 (100) - Allure (2024)

Ένταξη: 11 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 09:33:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το προγραμμα του gt εχει 940 ευρω!!!για το rc υπολογιστε οτι θα εχει κατι παραπάνω και οτι θα ρθει στην Ελλαδα λιγο μετα την αφιξη του πρωτου αμαξιου στην χωρα μας.η τουρμπινα εχει 1.610 ευρω για το gt οποτε η τιμη για το rc θα ναι αρκετα μεγαλύτερη...Συνολο δηλαδη 2.550 χωρις την εργασια και χωρις τα χρηματα για τα εμβολα που αν δεν κανω λαθος κανουν 920 ευρω...Αρα 3.470 ευρω συνολο χωρις ξαναλεω την εργασια!!!
οποτε γιατι να μην παρει καποιος απο την αρχη ενα rc???
το gt εχει 20.000 ευρω και το rc αναμενεται να εχει 23.000 ευρω!!!
και γλυτώνεις τουλαχιστον 1.000 ευρωπουλακια που τα βάζεις μετα στο αμαξι για να το βελτιωσεις σε οποιον τομεα θες!!!και επισης δεν μπλεκεις με το αν θα ισχύει η εγγυηση ή οχι γιατι οπως και να το κανεις η αλλαγη τουρμπινας και οτι ανεφερα πιο πανω θα μπορουσε να θεωρηθει μετατροπη αρα και ληξη της εγγυησης...
αυτη ειναι η σκεψη μου τωρα αν ειναι σωστη ή λαθος ειναι στην κριση του καθενως και καθε αποψη πανω σε αυτα που ειπα ειναι δεκτη!!
sorry για το μεγαλο post και εαν σας κουρασα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 17:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειται οτι αν δεν εχεις παρει τιποτα ακομα σαφως θα στραφεις στο RC αλλα αν εχεις ηδη GT κοιτας να το κανεις λιγο καλυτερο και οσο να ναι δεν νομιζω να υπαρχουν παρα πολλοι που να μην εχουν το μικροβιο της βελτιωσης(οτιδηποτε σε αυτο το site αναφερεται στην βελτιωση του εκαστοτε ειδους) ωστε ακομα και RC να εχεις μετα απο λιγο καιρο θα λες 'πως γινεται τουτο και πως το αλλο'.
Στην δικη μου περιπτωση δεν προτιμω το RC μονο και μονο επιδη εχει το συστημα SSP(steering stability programme)το οποιο αν και αποδεικνυεται καλο επεμβαινει στο τιμονι και δεν μου αρεσει καθολου.Ηδη εχω βαρεθει να βλεπω ηλεκτρονικα συστηματα και παλευουμε να βρουμε τροπο να βγαινει το ESP οποτε θελουμε,να υπαρχει και συστημα που να μας στριβει και το τιμονι???? Shoot Shoot Shoot Shoot Ημαρτον...προσωπικα..Rallye ειχα οχι Mercedes



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 17:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης το RC μονο στο overboost βγαζει 175 γιατι σταθερη πιεση ειναι περιπου 160..νομιζω



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kama_Supra (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 2008 1.2 (100) - Allure (2024)

Ένταξη: 11 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 17:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα και εγω αυτο εννουσα!!!ειπα πως παιρνεις rc και σου μενουν και 1.000 ευρω για οποιαδηποτε βελτιωση θεσ!!!αν εχεις gt τοτε κοιτας τι μπορεις να κανεις αλλα και παλι 3.500 ευρω σε καποιον βελτιωτη μπορουν να αποδωσουν πολλα παραπανω απο οτι μπορει να κανει η μαμα peugeot!!!βεβαια που να βρεις βελτιωτη για αυτο το αμαξι που να ξερει που παν τα 4!!!αντε αν εχει φτιαξει κανεις κανα mini cooper μονο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 17:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι μονο που στη πραξη ειναι παντου 170κατι και στο οβερμπουστ χτυπαει κατι 190αρια απο οσο εχει φανει στις μετρησεις ολων των περιοδικων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 17:56:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης δεν εχει ουτε πεταλουδα για ρυθμιση μιγματος,ρυθμιζει κατευθειαν απο τις βαβιδες εισαγωγης Shocked ενω μια πεταλουδα που υπαρχει ειναι μονο για λογους ασφαλειας..



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 18:53:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει πεταλούδα κανονικά δεν είναι valvetronic το RC αλλά μόνο τα ατμοσφαιρικά των 120 ίππων και τα μελλοντικά 1.4.
Η διαφορές που έχει με το GT όπως έχουμε ξαναπεί είναι στην τουρμπίνα , έμβολα , εξάτμιση και το πρόγραμμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 22:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kama_Supra έγραψε:
μα και εγω αυτο εννουσα!!!ειπα πως παιρνεις rc και σου μενουν και 1.000 ευρω για οποιαδηποτε βελτιωση θεσ!!!αν εχεις gt τοτε κοιτας τι μπορεις να κανεις αλλα και παλι 3.500 ευρω σε καποιον βελτιωτη μπορουν να αποδωσουν πολλα παραπανω απο οτι μπορει να κανει η μαμα peugeot!!!βεβαια που να βρεις βελτιωτη για αυτο το αμαξι που να ξερει που παν τα 4!!!αντε αν εχει φτιαξει κανεις κανα mini cooper μονο...


Τώρα αυτό το εννοείς σοβαρά; Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 23:00:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Kama_Supra έγραψε:
μα και εγω αυτο εννουσα!!!ειπα πως παιρνεις rc και σου μενουν και 1.000 ευρω για οποιαδηποτε βελτιωση θεσ!!!αν εχεις gt τοτε κοιτας τι μπορεις να κανεις αλλα και παλι 3.500 ευρω σε καποιον βελτιωτη μπορουν να αποδωσουν πολλα παραπανω απο οτι μπορει να κανει η μαμα peugeot!!!βεβαια που να βρεις βελτιωτη για αυτο το αμαξι που να ξερει που παν τα 4!!!αντε αν εχει φτιαξει κανεις κανα mini cooper μονο...


Τώρα αυτό το εννοείς σοβαρά; Rolling eyes


Καλα σε αυτο εχω και εγω μια απορια.
Το θεμα δε ειναι να αποδωσει.Το θεμα ειναι να αποδωσει σωστα.
Τι να τα κανεις τα 20 αλογα αν ειναι η αφορμη να εισαι καθε μερα στο συνεργειο.
Διαβασα ολο το θεμα απο την αρχη και πιο πανω λες κατι πολυ σωστο Kama_Supra.Οτι αν ειναι να δωσεις 3500 + την εργασια για να κανεις το GT RC γιατι να μη παρεις το RC με την μια?
Ο μονος λογος θα ηταν για το ESP οπου ακομα δεν εχουμε ακουσει αν πραγματικα απενεργοποιητε.
Πιστευω οτι εχουμε το μικροβιο της ποιοτηκης βελτιωσης και οχι απλα της βελτιωσης.
Βεβαια ποιοτητα δεν ειναι μονο οτι δεινει η Peugeot.
Πρεπει να το ψαχνουμε πολυ το θεμα γιατι ολοι ταζουν αλλα τελικα ειναι μουφα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Απρ 2007, 00:23:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το esp στο rc απενεργοποιείται πλήρως.

Η ένστασή μου έγκειται στην άποψη ότι η peugeot δεν μπορεί να βγάλει 20-30-40 άλογα παραπάνω από το μοτέρ. Φυσικά και μπορεί, αλλά με τι κόστος αξιοπιστίας ας πούμε;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 1 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2001s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on