PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα με το cd player!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
o-400 (vasilis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 8v (1.6 16v) 1997

Ένταξη: 10 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: samos/lamia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάρ 2007, 18:21:43    Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα με το cd player!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω και 2 μερες ενω επεζε κανονικα...μολις βαζεις δισκακι μεσα ουτε καν βλπει τα τραγουδια που εχει.Να εχει πιαςει σκονι το ματακι η εφαγε τα ψωμια του και θελει αλλαγη;Θα σωθειη κατασταση με ενα δισκακι καθαρισμου;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάρ 2007, 21:11:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ρατσας ειναι το ραδιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
o-400 (vasilis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 8v (1.6 16v) 1997

Ένταξη: 10 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: samos/lamia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 10:42:15    Θέμα δημοσίευσης: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jvc ειναι Γιαννη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 12:56:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αμα συνελθει κοιτα αμα ειναι καλη σειρα της jvc τοτε κοιτα μηπως το πας σε εξουσιοδοτημενο για επισκευη...Αλλιως παρε αλλο γιατι δεν αξιζει να ασχολεισαι πλεον....Αυτο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 16:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλυτερα να κανεις αυτο που λεει ο Giannis,πηγαινε το στην jvc(καπου χαμηλα στην πειραιως ειναι) γιατι προσωπικα οσες φορες χρησιμοποιησα δισκακι καθαρισμου...τζιφος.
Παντως αν το πας στην jvc στειλε ενα μηνυμα να μου πεις αποψεις γιατι και εγω jvc εχω και θελω να του κανω ενα service!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kynygos (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 09:18:14    Θέμα δημοσίευσης: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΡΑΔΙΟ ΣΙ ΝΤΙ ΤΟΥ 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα,
Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το ραδιο σι ντι του 206, ξαφνικα και χωρις να εχει πειραχθει την τελευταια εβδομαδα ανεβαζει ενταση μονο του... Shocked πηγα απο την αντιπροσωπεια αλλα μου ειπανε οτι δεν μπορουν να το φτιαξουν και οτι πρεπει να παει στη Γαλλια μονο εκει ξερουν Confused εχει συμβει κατι παρομοιο σε καποιον απο εσας? Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 09:22:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό θα ήταν επειδή υπάρχουν πολλά παρόμοια θέματα να μην ανοίγουμε καινούρια....
Θα μπορούσες να το εντάξεις εδώ...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=9725
Παρακαλώ τους mods να κάνουν την ενσωμάτωση... Wink
(edit:ενσωματώθηκε στο υπάρχον.)

Vinman/Υπεύθυνος Δημ.Σχέσεων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2076s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on