PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Eισαγωγη αερα -Σκουπιτσες και φιλτροχοανες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:04:00    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ 206 ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 1998 ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ 1600XS 90HP ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ GTI!!! ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ SITE ΜΕΣΟ ΤΟΥ TFRC ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ SURFING....ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΜΙΑΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΘΕΙ ΣΤΑ FORUM KAI ΚΟΝΤΕΨΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ....ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ ΣΥΚΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΠΟΡΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΜΑΞΑΡΕΣ ΜΑΣ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ MEETING ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΟΝ!!! ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΟΤΡΕΛΟ ΚΑΙ ΓΚΑΖΙΑΡΗ 206ΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗ ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΚΟΝΗ ΜΕ ΤΑ 142 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΤΟΥ (ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ) ΚΑΤΙ GOLFAKIA GTI KATI PUNTAKIA KATI RALLAKIA (ΑΝ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ) KATI VTS KAI ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ....




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Simfono me pugsang MAKRIA APO ZAPATINA exoun akousti pampolles m@l@kies pou exei kani sto parelthon. Ean skefteste gia kati kalo kai ftiaxto alla sinama kai akrivotero tote think POPAY





A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Καλώς όρισες... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην παρέα μας mike,
σου εύχομαι καλή παραμονή και...
απο αύριο όπως πιθανόν ξέρεις, μετακομίζουμε...

και πάλι καλώς ήρθες...




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλώς όρισες... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SE EYXARISTW FILE MOU .....POU THA PAME ....GIA POU METAKOMIZOUME?????




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:22:22    Θέμα δημοσίευσης: Re: Wellcome... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήλθες στην παρέα μας p206mike!

Οπως είπε και ο P206cfu όντως από αύριο μετακομίζουμε (!)

"ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΟΤΡΕΛΟ ΚΑΙ ΓΚΑΖΙΑΡΗ 206ΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗ ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΚΟΝΗ ΜΕ ΤΑ 142 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΤΟΥ (ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ) ΚΑΤΙ GOLFAKIA GTI KATI PUNTAKIA KATI RALLAKIA (ΑΝ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ) KATI VTS KAI ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ...."

Μόνο μια συμβουλή. Καταλαβαίνουμε όλοι το πάθος σου-μας για το αυτοκίνητο (είναι μοναδικό!!) αλλά την προσοχή σου, κάτι τέτοιες δηλώσεις παραπέμπουν σε... παράνομες δραστηριότητες που απέχουμε!

(p.s. Kαλά κάνεις και τους δείχνεις τι θα πεί GTi)





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:28:18    Θέμα δημοσίευσης: Re: Wellcome... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KALWS SAS BRIKA PUGFANATICS........ALLA POU THA PAME...???MONO TO OTI METAKOMOIZOUME.....MOU LETE SYNEXEIA....GIA POU OMWS RE PAIDIA...?????




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:34:55    Θέμα δημοσίευσης: Σε μέρη μαγικά... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ονειρεμένα...

Σε νέο χώρο συζητήσεων και ανταλαγή απόψεων...
κατά το κοινόν σε άλλο forum, πολύ καλύτερο και πολύ ανώτερο από αυτό...




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 11:36:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Wellcome... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτό ήταν προσωρινό Forum

Θα μετακομίσουμε στο μόνιμο χώρο μας

Λεπτομέρειες στο "ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ"





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 12:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: Wellcome... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wellcome p206mike kai apo mena...Kati gia 142 aloga :b akousa...THELO KAI EGO :b :b :b





A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 13:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Devil Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Devil (ψάχνωντας) βρήκα ότι τις έχει κάποιος

"XΑΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.        (O-Z Racing – Devil – Crompton)"
Tα λοιπά του στοιχεία μου διαφεύγουν. Εχει καμμία σχέση με τον Χαμπή που τρέχει σε αγώνες;

Αλλος που λέει ότι έχει Devil είναι κάποιος

"ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ, Μεσογείων 291 Κ. Χαλάνδρι, Τηλ. 6727530"

Κανέναν δεν ξέρω αν και τον XAMΠΗ τον έχω κάπου ακούσει.
Προσοχή ΔΕΝ είναι ο ΧΑΜΠΗΣ με τα Λιπαντικά. Αυτός είναι άλλος (απ'ότι κατάλαβα δηλαδή διότι αυτές τις μέρες για τίποτα δεν είσαι σίγουρος)





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
¶ντε γεια !!!
¶ντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 14:08:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

P206 MIKE, ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΚΙΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ.
ΛΟΙΠΟΝ ΩΣΤΕ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΜΑΞΙ ΑΛΛΑ ΖΗΤΗΣΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 35 ΑΛΟΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ε?
ΧΜΜΜΜ.
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ?
ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ?
......
ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΤΟ 75ΑΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΕΝΑ 1600 ΣΑΝ ΤΟΥ VINI.
ΑΛΛΑ...
ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ 3-4 ΣΤΡΟΦΟΥΛΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΡΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΗΣ ΕΝΛΟΓΩ ΒΟΛΙΔΑΣ, ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΝ 75 ΤΑ ΠΟΥΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ.!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΠΑΤΙΝΑ¨
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΠΑΚΟΛΛΑΣ (ΔΗΛ. ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΠΙΘΑΝΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ) ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ (ΜΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ Π.Χ "ΜΑΚΡΙΑ " ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ'ΛΟΓΩ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΛΕΤΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Η μ@@@@ς. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ : ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΝΕΟ FORUM-SITE KAI NA MH ME AFHSETE NA GRAFV EDV MESA MONOS MOY GIA KANA MHNA.

DimiP says: Don't try to catch me!Just say so and ...i'll let you!




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 18:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΑΤΙΝΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ....ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΗΣΥΧΟ....

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ...ΠΗΓΑ ΜΕ PEZOMANIA....

ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ 206/1600...ΦΟΥΛ....ΣΩΛΗΝΕΣ-ΜΕΣΑΙΟ-ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΥΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ .... 70000ΔΡΧ...

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΕΣ!!!!!!

ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ...ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΠΛΑ ΟΧΙ... ΤΟ ΟΧΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΣΤΟ ΝΕΟ ΦΟΡΟΥΜ....

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 18:27:56    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SIDOBRE ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ LINK...ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...
ΧΑΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ και Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ MOTUL...
Kουφο E?

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Edited by: Vini at: 5/29/02 7:28:55 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 20:34:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι αυτός ο Xαμπής. Αυτός είναι με λάδια. Είναι άλλος.

Αν τον ξέρει κανένας ας το πεί!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάϊ 2002, 13:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Καλωσόρισμα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

P206Mike καλωσήρθες τρελλάρα, κι εγώ μαζί σου.

Γεια όσους δεν το πρόσεξαν ο P206Mike είπε ότι έχει 2λιτρο κι όχι 1.6 φτιαγμένο.

Τα λέμε πλέον στο νέο site.

Με τις πόρτες... α λα γαλλικά




Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1755s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on