PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Eισαγωγη αερα -Σκουπιτσες και φιλτροχοανες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάϊ 2002, 18:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Kala ta les! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre καλά τε λες....το σωληνάκι είναι για τις αναθυμιάσεις των λαδιών....για να μην εισέρχονται με κανένα τρόπο στο εσωτερικό του αυτοκινήτου....καλό είναι να συνδέεται....οπότε δεν είναι μόνο για οικολογικό χαρακτηρα...

αν δεν συνδεθεί θα πρέπει να διαπιστωθεί ότι ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση εισαγωγής ΑΕΡΙΩΝ στο εσωτερικό του αυτοκινήτου μέσα από τους αεροθαλάμους....

Αν μπει το αέριο στο αυτοκίνητο (το οποίο δεν είναι και δύσκολο) θα μυρίζεις άκαφτο λάδι και όπως και να το κάνεις δεν είναι ότι καλύτερο για την υγεία!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Μάϊ 2002, 09:35:36    Θέμα δημοσίευσης: ΠΕΡΙ ΣΚΟΥΠΩΝ Ο ΛΟΓΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To Sabbato phga gia thn deuterh dynamometrisi (meta thn eggatastash BMC CDA kai POERWFULL ejatmisis).

Apotelesma... +6.5 (an kai ekana mono 30km opote to ladi sto filtro den exei akoma fygei)

Mou eipan oti meta apo arkete Km tha parw akome 2 me 3 alogakia....

Tha prospathisw na scannarw to report tis dynamometrisis kai na to steilw.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimlock 
Μέλος
Μέλος


quartz grey 206 XS 1.6 16V..

Ένταξη: 14 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 151
Τόπος: all over the place..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Μάϊ 2002, 13:58:04    Θέμα δημοσίευσης: BMC CDA Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mia erotisi mono ..to BMC CDA pou les.ine mono filtro i skoupa...?
(sorry gia tin erotisi..alla apo asheto tetia na perimenis..8) ..)

..a light tha burns twice as bright burns half as long..




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 08:25:27    Θέμα δημοσίευσης: BMC CDA Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim mhn nomizeis oti exw perissoteres gnwseis apo esena sta peri autokinitou.

Gia to BMC CDA epsaxa arketa site sto internet gia na to sigrinw me alla proionta prin apofasiso ti tha agoraso.

Me auta pou dibasa sta site alla kai se diafora forum katalaba oti einai mia polh kalh epilogi.

Einai xoani..alla mesa se ena kalima (barelaki) pou tin prostateuei apo thn thermotita tis mhxanis.

Gia perissoteres plhrofoties:
www.bmcairfilters.com/english/aspdir.htm

Gia tin egatastash toy bgalane auti ti bash pou eferne aera apo to ftero (aporo ti aeras erxotan apo ekei) kai pernei ton aera eleuthera apo kato (elpizo na mhn peraso apo kamia limni)

Prin bgaloume auti tin bash kaname dynamometrisi kai eixe anebei mono +1 alla xeiroteres ropes. (Den eperene polh aera to filtro) Me to pou bghke eidame tromerh diafora.

Apo thoribo... ligo parapanw apo prin xwrsi na einai enoxlitikos.


..... Otan lew oti bgalame tin bash aplos tylijame kai desame ton swlhna kai thn bash sta dejia (o swlhnas tis einai apo kaoio eidos paniou.)

Gia na bgei olo to systima me ton swlhna prepei na bgei roda kai ftero.....kai den eimastai gia tetoies epembaseis.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 08:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Eρώτηση! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Zuper206 το φιλτροκούτι έχει βγει? Το υπόλοιπο μέρος (βάση και σωλήνας) που πάει στο φτερό το έχεις αφήσει μέσα στο αυτοκίνητο?

Πόσο σου πήγε όλη η ιστορία? .. ?
Α! Που τα έβαλες?

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 09:34:57    Θέμα δημοσίευσης: Eρώτηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalhmera Vini.

Nai to filtrokouti tis mamas tou bghke. To ypoloipo meros to mazepsan kai to edesan kato dejia apo ekei pou bgainei autos o swlhnas. (exei arketo xwro na mpei mesa kai na mhn fenetai.

To BMC mphke katheta, kai sto katw meros balane ena swlhna 10 cm peripou. Autos den htan aparaithtos alla oso poio xamhla toso poio kryos kai megalhterh posothta aera pernei. Makari na mporouse h eisagwgh na einai apo mprosta alla auto einai adynaton...logo psygeiou...

To BMC CDA stoixise 110.000 kai h egkatastash toy mazi me thn ejatmisi 10.000
H dynamometrisi (1 prin thn egkatastah kai mia meta ) stoixise 20.000

Gia thn ejatmisi omws den ekanan kalh doyleia (xtypage h ejatmisi) kai anagastika na paw se ejatmisa.

Th dieythnsh den tin thymamai alla mporw na sthn dosw ayrio. Einai kapoy ston paradromo tis Illioypoleos sto 1o Nekrotafeio

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 10:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Kαλημερα και από μένα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...

Εισουν κατατοπιστικότατος.....

Πάντως τελικά είναι ψιλοακριβό το βαρελάκι της BMC.....

εγώ ακόμη περιμένω την POWERFUL....έχω βαρεθεί....μου φαίνεται ότι θα πάω και θα βάλω καμιά άλλη....να τελειώνω....

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 10:52:08    Θέμα δημοσίευσης: Για εξάτμιση σου εχω πει... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι θα βάλεις και θα δεις και διαφορά...

και οπτική και ακουστική και απο επιδόσεις...

και για τους υπόλοιπους αν θέλουν να μάθουν, στην συμβολική τιμή των 20 ευρώ έκαστος στον λογαριασμό 1234567890 της Τράπεζας Swiss Bank με έδρα την Ζυρίχη...

Αντε να το πάρει το ποτάμι ...

Superspint, οβάλ σχήμα
περισσότερες πληροφορίες Supersprint.com
περιέχει πληροφορίες για όλα τα μοντέλα 206...

Αυτά τα ολίγα...




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jimlock 
Μέλος
Μέλος


quartz grey 206 XS 1.6 16V..

Ένταξη: 14 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 151
Τόπος: all over the place..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 12:52:41    Θέμα δημοσίευσης: akrivia.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ontos ine akrivo to varelaki..
to filtro tou vini kani ena 20ahiliaro mono..
hmmm vevea tha mou pis kerdizis liga aloga parapano ala me ti kostos...
pia ine i diafora kerdous alogon apo filtro BMC-exatmisi ...me
hoani BMC-eaxatmisi...??

..a light tha burns twice as bright burns half as long..




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 16:42:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: akrivia.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε συ Κώστα καλή η supersprint αλλά δεν βγάζει στρογγυλή μπούκα αλλά μόνο οβάλ και δεν μου αρέσει...

...αν θα βρω καμιά στρογγυλή θα το σκεφτώ...

Εχω φάει την αγορά και δεν μπορώ να βρω εξάτμιση της προκοπής...για το 1600...

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 17:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εξάτμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini λέγε ότι θές. Εγώ τα μαζεύω τα euro για την Devil. Λίγο πιο ακριβή αλλά τουλάχιστον είσαι σίγουρος ότι την έχουν σχεδιάσει για το δικό σου αμάξι!

Τα έχω ξαναπεί ότι η Devil εδώ και πολλά χρόνια προμηθεύει την Peugeot Sport (Γαλλία) με εξατμίσεις.

Αν την βρεί και κάποιος κάτω από 350 euro ας μου το πεί για να την πάρουμε μαζί!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2002, 20:40:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εξάτμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και που θα την βρεις ρε συ SIDOBRE την DEVIL....? εχω φάει το κόσμο και δεν βρισκω...

Για πες...

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 01:14:50    Θέμα δημοσίευσης: Devil! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, Sidobre έτσι ξέρω και εγώ εδώ και χρόνια. Ότι όποιος θέλει το καλύτερο σε εξάτμιση και χταπόδι (εάν το κάνεις κομπλέ το αποτέλεσμα είναι μέγιστο και κάλλιστο), πληρώνει κάτι παραπάνω και αγοράζει Devil. Τους ειδικούς στα γαλλικά της PSA (τυχερή η Citroen) και Renault.
Το χταπόδι μην το υποτιμάτε όσοι ψάχνετε για το καλύτερο σε απόδοση. Χωρίς χταπόδι η τέλεια εξάτμιση δουλεύει χαλαρά. Με χταπόδι, ελεύθερο καζανάκι και φιλτροχοάνη θα σηκώνει σύννεφο πίσω σε κάθε πάτημα του γκαζιού. Απλά για να εκμεταλευτείτε πλήρως το χταπόδι θα χρειαστεί να γίνουν πολλές μικροεπεμβάσεις όπως την καλύτερη φιλτροχοάνη-σκούπα, επαναπρογραμματισμό, μπεκάκια, ίσως και ισχυρότερη τρόμπα βενζίνης και άλλα ψιλά που αν σκεφτώ ίσως θυμηθώ.

Να μην ακούσω όμως για Turbo... Ένα καλό και πολλά κακά όταν εφαρμόζεται σε κινητήρες κάτω από 1.8 λίτρα (εάν δεν υπήρχε ο κινητήρας της VAG θα έλεγα "...κάτω από 2 λίτρα").

Με τις πόρτες... α λα γαλλικά




Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 05:30:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο, Devil έχει η Condor και ο Ζαπατίνας....




Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 06:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: Devil! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως μπορούμε ρε συ SIDOBRE να μάθουμε κωδικό DEVIL για το 1600....όχι όμως της PEUGEOT αλλά της DEVIL ....

Αν βρούμε τον κωδικό θα κανονίσω τα υπόλοιπα....

SIDOBRE ακούς....??

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 06:45:07    Θέμα δημοσίευσης: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΠΣΑΤΕ! ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΞΑΦΝΙΚΑ Ο SIDOBRE ΚΑΙ Ο VINI ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η DEVIL!

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΩ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ "ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ" (ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ 1.600 16V) ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ!! ΚΑΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ Ο VINI ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ 1.600 16V ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ 8V ΚΙΝΗΤΗΡΑ! ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΝΑ ΙΠΠΟ!

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ;




Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 06:49:38    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα Γιώργο....

Μην πας ακόμη Παπαδόπουλο γιατι βλέπω να πηγαίνουμε μαζί να πάρουμε και καλύτερη τιμή....

Ετσι όπως πάει μάλλον και η DEVIL είναι για το 8βάλβιδο....

SIDOBRE βοήθα την κατάσταση...

ΓΙΩΡΓΟ κανονίζουμε να πάμε ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΠΟΠΑΥ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ? ? ? ?

ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΖΑΠΑΤΙΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ DEVIL ? ? ?


ΠΕΡΙΜΕΝΩ MESSAGE!!!!

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 09:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο ΖΑΠΑΤΙΝΑ μακρια!!!!!!!!!!!

Γνωστος και μη εξαιρετεος μαλ***ς




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 09:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ψάξω και θα σας πώ γιατί πέφτει λίγο δουλειά και δεν έχω χρόνο.

Πάντως απ'ότι είχα ρωτήσει, η Devil έχει τελικό πίσω (για 206 Gti και XSi 16v ίδιο) μεσαίο για XSi 16v και σωλήνα πάλι για XSi 16v.





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2002, 10:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: DEVIL! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια δείτε λίγο εδώ:

automotif.co.uk/cgi-bin/m...&submit=Go





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1689s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on