PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ος ΑΓΩΝΑΣ GTCC 2007 MEΓΑΡΑ 10 & 11 Μαρτίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 20:18:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης καλο ειναι να γινεται και ενας ελεγχος στα λαστιχα γιατι το ματι μου επιασε 2-3 που δεν ετρεχαν με dot λαστιχα Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 21:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ σήμερα ,όπως και ο Παναγιώτης εξάλου,πέσαμε θύματα των παιδικών ασθενειών της συνδιοργάνωσης με την start line....
Μπήκα μέσα με τον καιρό να έχει αρχίσει να ''δακρύζει''σχετικά έντονα και να δημιουργεί ένα στρώμα γλύτσας στην άσφαλτο...
Στο τέλος του πρώτου γύρου είχα αρχίσει να πλησιάζω το προπορευόμενο όχημα και μοιραία έκοψα ταχύτητα(άρα χάσιμο χρόνου) γιατί κανείς δεν μπήκε στον κόπο να βγάλει μπλέ σημαία....
Στον δεύτερο γύρο τα ίδια...και άρχιζα να εκνευρίζομαι...με συνέπεια να βάζω λανθασμένα ταχύτητες(3η αντί για 2α)...κ.λ.π....Στον τρίτο γύρο αν δεν πάταγα φρένο πρίν το S με τις κορίνες θα έπεφτα πάνω στο προπορευόμενο όχημα...τόσο κοντά είχα φτάσει...και παρόλα αυτά μπλέ σημαία πάλι δεν βγήκε....Σε εκείνο το σημείο τσαντίστηκα πάρα πολύ με αποτέλεσμα να παρατήσω την προσπάθεια και απλά να τερματίσω κάνοντας βόλτα το υπόλοιπο της πίστας....
Θέλω να πιστεύω πως αύριο θα είναι διαφορετικά τα πράγματα...αυτό άλλωστε συζητήσαμε με τον κ.Χιωτίδη μετά και το τέλος των απονομών και συμφωνήσαμε σε καλύτερη οργάνωση πάνω σε αυτό το κομμάτι για αύριο...
Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά μας που έτρεξαν σήμερα στην πίστα (Παναγιώτη και Τάσο)....στον Τάσο για το πάρα πολύ τρέξιμο που έριξε...και τα ατέλειωτα ξενύχτια πρίν το αγώνα για να είναι όλα έτοιμα...στον Νίκο που έκανε πολύ καλή δουλειά στα χρονόμετρα....σε όλα τα παιδιά που ήταν στην ροή,και έκαναν άψογη δουλειά(Κωνσταντή-Δημήτρη-Εύα-Νίκο-Ντίνο και σε όσους ξεχνάω...)...στην Γιάννα για το τρέξιμο που έριξε στην γραμματεία και έπειτα δίπλα στον Νίκο...και τέλος και στην Βικτώρια απο το Ibiza club για την πολύτιμη και ουσιαστική βοήθεια της στην γραμματεία...
Αύριο οργανωτικά ελπίζω να τα πάμε καλύτερα.... Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Κυρ 11 Μάρ 2007, 01:52:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 21:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά με βλέπω να τρέχω πλέον μόνο στην οργάνωση...

Πωπωωωω τί ξύλο ήταν αυτό που έφαγα! Embarassed

Εμ, εγώ φταίω... ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΟΟΟΟΟΟ

Τεσπα, δεν ήμουν σήμερα σε διάθεση για να τρέξω. Αρκετό τρέξιμο έριξα αυτές τις ημέρες (και σήμερα) και ευτυχώς που τα παιδιά στην εξοδο των πιτ ήταν φοβερά και μου έφυγε από εκεί ένα μεγάλο βάρος. Αλλιώς με έβλεπα κάποια στιγμή να καταρέω. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στο υπόλοιπο team μας, Νίκο, Γιάννα, Ντίνο, ΜΑΝΟ κλπ κλπ καθώς επίσης και στα παιδιά πυρήνα πια του GTCC, Δημήτρη, Κωνσταντή, Νίκο, Ευα.

Αυριο μας περιμένει μια πραγματικά δύσκολη ημέρα. Ελπίζω να τα βγάλουμε εύκολα πέρα....


Στο αγωνιστικό πάντως κομμάτι, το μόνο που δοκίμασα ήταν τις ευθείες (πωπωωω πάει έγινα κοντράκιας και εγώ). Χθες το βράδυ το αμάξι έβγαλε ένδειξη βλάβης και από τότε κάτι δεν πάει καλά... Προβλήματα νεότητας και αυτό. Εχει καλή δύναμη (αν και πολύ ψηλά) αλλά πάει καλά. Αν φύγουν τα προβλήματα νεότητας και κάνω καμμία προπονησούλα στο Μέγαρο, τότε θα έχουμε και υψηλές βλέψεις. Εντάξει, έχασα βαθμούς σε αυτόν τον αγώνα, αλλά θα το παλέψω.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Billys! 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 R 16v (2000)

Ένταξη: 22 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ν. κοσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 21:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα αξιζε...! Very happy ετσι θα χαρακτιριζα την πρωτη μου προσπαθεια στο gtcc.μπραβο στα παιδια της οργανωσης,που εκαναν το καλυτερο,μην ξεχναμε ομως τους πραγματικους 'ηρωες',τα παιδια που εβαλαν τα καρα τους (μ'ενα καρο λεφτα επανω το καθ'ενα Laughing ) μεσα στη πιστα,κανοντας το χομπυ τους κ ρισκαροντας,ετσι....?.
δεν μπορω να πω ομως το ιδιο για την υπολοιπη 'οργανωση'-startline,εθεα ,πισταρχες κ.λ.π...κ να πεις οτι δεν το εχουν ξανακανει,νομιζω οτι περυσι ξεκινησε το gtcc... αυτο με τα 3,4 ή ...14 αμαξια μεσα,ρε παιδια ημαρτον Embarassed Mad
ξεκιναω (Νο 48) ας πουμε μες στη καλη χαρα,συντομα ομως αρχιζω να κανω 'κοντινα' πλανα σε προπορευομενο ραλλακι...μπλε σημαια ΔΕΝ εμφανιστηκε ποτε,στον δευτερο (?) γυρο,ο κος χιωτιδης μου κανει νοημα κατι σαν 'κοψε'...ξεκιναω παλι,ολα καλα,βρισκω ενα μχ5 με τετακε στις κορινες...αντε παλι σταματα-περιμενε-ναι-οχι-φυγε! ε,καποια στιγμη τι να κανω και εγω ο 'ερμος' καπου εχασα λιγο τη συγκεντρωση μου,γυρναω στη κ1,μεχρι να ξεζαλιστω κ να παρω χαμπαρι οτι ΠΡΕΠΕΙ να συνεχισω,μ@μησα τον 1ο μου γυρο (1.03) κ ισως κ λιγο το yaris πσω μου,(ειδα παντως οτι βγηκε μπλε σημαια,που σημαινει οτι θα επρεπε να ξεκινησει παλι,κατι που εμαθα οτι δεν εγινε)...οι αλλοι 2 γυροι μου χωρις -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- απροοπτα,με 45.7 & 45.8 δεν αρκουσαν να με φερουν σε καποια θεση στη δεκαδα...σιγα τα ωα,εχασα το αναμνηστικο κ πιθανο καμια κουπα Crying or Very sad Very happy ..τεσπα.
οποτε see you next time guys -i'll be back Wink
Φιλικα
Βασιλης


...και μυαλο δεν εβαλα !.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 22:17:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Billys! έγραψε:
εχασα το αναμνηστικο κ πιθανο καμια κουπα Crying or Very sad Very happy ..τεσπα.
οποτε see you next time guys -i'll be back Wink
Φιλικα
Βασιλης

Laughing Laughing Laughing Laughing Εσύ φταίς που ήσουνα γρήγορος..... Wink Wink όλους τους έφτανες Exclamation Exclamation Exclamation Και με τόσους επαναληπτικούς γύρους αγχωθήκαμε να μην σου τελειώσει και η βενζίνη Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Αστειεύομαι βέβαια.....συγχαρητήρια για την καλή εμφάνιση...μπορεί να μην πήρες κούπα αλλά τουλάχιστον έδωσες θέαμα στον λαό, που αν μή τι άλλο δεν γνωρίζει χρόνους και ποιός προηγείται εκείνη τη στιγμή, αλλά βλέπει ένα αμάξι να "κολλάει" πίσω απο το προπορευόμενο & μάλιστα 2 φορές... Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Billys! 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 R 16v (2000)

Ένταξη: 22 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ν. κοσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάρ 2007, 13:02:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω για τα καλα σου λογια pygolabida Smile ... βεβαια αυτο που λες (κ εγινε) εχει νοημα σε κανονικο αγωνα ταχυτητας -οπως αυτο που γινεται τωρα,και που τον 'εχασα' γιατι με πηρε ο υπνος,γμτ Mad - κ οχι σε χρονομετρημενα,που η ουσια ειναι να εχεις καθαρο δρομο (κ μυαλο!) για να μπορεσεις να κινηθεις οσο πιο 'σωστα' μπορεσεις.

να'ναι καλα οσα παιδια ηταν εκει χτες (και σημερα),κ στο επομενο gtcc,τα πραγματα να κυλησουν πιο 'σωστα' για τα παδια θα τρεξουν !. Cool
Β.


...και μυαλο δεν εβαλα !.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάρ 2007, 17:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και από μακρυά παρακολούθησα μέσω νετ με το ίδιο ενδιαφέρον τον πρώτο αγώνα του επιτυχημένου θεσμού.
Πραγματικά ακόμη μεγαλύτερη προβολή από φέτος η οποία φάνηκε από τις συμμετοχές και την προσέλευση του κόσμου.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά από το psclub που ασχολήθηκαν με την οργάνωση και μπράβο στον Τάσο που τρέχει με το ίδιο πάθος και φέτος.

Μπράβο και στα παιδιά που τρέξανε ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων.
Ειλικρινά ζηλεύω που δεν ήμουν εκεί , ειδικά σε μια πίστα που ένα χρόνο πριν έτρεξα για πρώτη φορα με σας δίπλα μου.

Ελπίζω ο θεσμός να κρατηθεί όπως και πέρυσι και να μην παρασυρθεί από διάφορα συμφέροντα...
Γιατί σίγουρα από φέτος οι θεατές του GTCC θα πληρώνουν και εισητήριο, ετσι;

Επίσης κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να υπάρχει κανονισμός , ώστε οι κυπελλούχοι του 2006(οι ακόμα και οι τρείς πρώτοι) να μην συμμετέχουν το 2007, και ο θεσμός να είναι αποκλειστικά φυτώριο νέων οδηγών.

Καλή συνέχεια παιδια...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάρ 2007, 20:07:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλος ο σημερινός αγώνας...
Αν και εχθές είχαμε μερικά προβληματάκια, σήμερα όλα καλά....
Καλή σε γενικές γραμμές η συνεργασία μας με την start line. Εκτός από μερικά προβληματάκια νεότητας τα οποία δεν θα υπάρξουν ξανά.....
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν στον Αγώνα, σε όσους έτρεξαν για την οργάνωση (Μάνος, Γιάννα, Κωσταντής, Μάνθος και όποιον άλλο ξεχνάω- δεν είδα) αλλά περισσότερο στον Τάσο που είνει τελικά η ψυχή της οργάνωσης...
Αυτό που είπε ο παναγιώτης πιθανών να συνέβει... Για τα λάστιχα εννοώ...
Τέλος Γιώργο, αυτό δεν γίνεται για τους νέους οδηγούς που λες γιατι εμεις και εμείς είμαστε.... Αν φύγουν οι μισοι "εμεις", θα έχουμε τους άλλους μισους "εμεις" και τελικά θα είμαστε πολλοι λίγοι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάρ 2007, 20:25:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο αγώνας σήμερα ήταν απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!!!

Με εξαίρεση κάποια "πιασίματα" που μας καθηστέρησαν λίγο και 1~2 προβληματάκια στα χρονόμετρα που ευτυχώς λύσαμε άμεσα όλα κύλησαν ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πραγματικά εντυπωσιαστηκά από την κατηγορία Α και τα τόα 4κίνητα τέρατάκια που μαζευτηκαν!!!

Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!! Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 01:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σε αυτούς που έτρεξαν και σε αυτούς που φρόντισαν για την διεξαγωγή του αγώνα.

Το psclub τι θέσεις έφερε?

Στα του gtcc εγώ που πήγα μόνο την Κυριακή δεν άντεξα να δω όλο τον αγώνα παρά μόνο την αρχή. Ήμουν και ξενυχτισμένος Σάββατο και σηκώθηκα για το circuit νώρις.. πάντως το μαύρο 206 το πρόλαβα Very happy
Λοιπόν όσο έκατσα και ποράλληλα ήταν ο λόγος που έφυγα ήταν οτι είδα στο 5ο session νομίζω ειδα να μπαίνουν τα ίδια αυτοκίνητα για 3η ίσως κάποιο και 4η φορά... ΕΛΕΟΣ. Είδα 15+ γυρους απο τα ίδια αυτοκίνητα.

Δεν ξέρω τι έφταιξε, δεν νομίζω να ήταν θέμα χρονομέτρων αλλά το οτι το κάποια αυτοκίνητα εμπόδιζαν άλλα, επειδή κινούνταν πιο γρήγορα, άρα σκέψη μου... 4 αυτοκίνητα σε "κομμένη" την πιστά δεν είναι και ότι καλυτερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 02:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...κόλλυμα Razz του Αλυτάρχη κ.Χιωτίδη που ευτυχώς δεν θα ξαναεπανληφθεί (όπως και έγινε στις επόμενες κατηγορίες)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 02:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...κόλλυμα Razz του Αλυτάρχη κ.Χιωτίδη που ευτυχώς δεν θα ξαναεπανληφθεί (όπως και έγινε στις επόμενες κατηγορίες)


δλδ με το που έφυγα έφτιαξαν τα πράγματα!!!!????

Αλυτάρχης του gtcc νόμιζα οτι ηταν ο κ. Κόγιας (με συνδέουν πολλά με αυτό το επίθετο Embarassed )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 06:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:

Ελπίζω ο θεσμός να κρατηθεί όπως και πέρυσι και να μην παρασυρθεί από διάφορα συμφέροντα...
Γιατί σίγουρα από φέτος οι θεατές του GTCC θα πληρώνουν και εισητήριο, ετσι;


Ο κάθε αγωνιζόμενος Γιώργο είχε δικαίωμα να φέρει 3 θεατές δωρεάν... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 06:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=11978&race_id=0
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=11990&race_id=0
Μετά το τέλος και της δεύτερης μέρας μπορώ να πώ ότι τα πράγματα ήταν σαφώς καλύτερα απο το Σάββατο...
Μου άρεσε ο πάρα πολύς κόσμος που έμεινε σχεδόν μέχρι το τέλος (είχαν δημιουργηθεί απίστευτα μποτιλιαρίσματα στον δρόμο για την πίστα πράγμα που δεν το είχα ξαναδεί ποτε....),ο απίστευτος συναγωνισμός στην κατηγορία Α και η εντυπωσιακή νίκη του Νικόλα Μητσοτάκη και η βελτίωση των ανθρώπων της Startline σε αυτά που είχαμε επισημάνει το Σάββατο...
Δεν μου άρεσε ο Πατσουρέας στα μικρόφονα...πολύ ανούσιο μπλα μπλα,χωρίς φαντασία ο λόγος του...ήταν απαράδεκτος....
Θέλω να ευχαριστήσω ξανά όλα τα παιδιά που συμμετείχαν με τα αυτοκίνητα τους στον πρώτο αγώνα του θεσμού για φέτος και φτάσαμε στο μαγικό νούμερο των 155 συμμετοχών....
Επίσης όλους όσους βοήθησαν στην επιτυχία της οργάνωσης που δεν συγκρατώ τα ονοματά τους....
Ειδικά όμως τον Τάσο που και σε ρόλο βοηθού αλυτάρχη τα πήγε περίφημα,τον Μάνθο,τον Νίκο και την Γιάννα που έκαναν καλή δουλειά στα χρονόμετρα και βέβαια την Εύα,τον Νίκο,τον Δημήτρη και τον Κωνσταντή που έδωσαν και αυτοί με την σειρά τους τον καλύτερο τους εαυτό και έτρεξαν πάρα πολύ για την επιτυχία της διοργάνωσης...
Συγχαρητήρια σε όλους... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 10:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
gonakinen έγραψε:

Ελπίζω ο θεσμός να κρατηθεί όπως και πέρυσι και να μην παρασυρθεί από διάφορα συμφέροντα...
Γιατί σίγουρα από φέτος οι θεατές του GTCC θα πληρώνουν και εισητήριο, ετσι;


Ο κάθε αγωνιζόμενος Γιώργο είχε δικαίωμα να φέρει 3 θεατές δωρεάν... Wink


ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΤΕΙ!!!
= κάθε αγωνιζόμενος είχε 3 διπλά εισητήρια (3 για Σάββατο + 3 για Κυριακή) με τα οποία 3 φίλοι του μπορούσαν να δουν ΔΩΡΕΑΝ και τα δοκιμαστικά του αγώνα Ταχύτητας και το GTCC του Σαββάτου αλλά και τους Αγώνες Ταχύτητας και GTCC της Κυριακής)

Επίσης η ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ που άκουσα ότι τον αγώνα τον οργάνωσε η Startline είναι παντελώς ψευδή.

Ποιός διαδίδει τέτοιες μπούρδες ΡΕ??

Πάτε καλά??

Τον αγώνα τον οργανώσαμε ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ!

Σε συνεργασία (λεπτομέρεις για την οικονομική συμφωνία δε νομίζω ότι αφορούν τους περισσότερους) με την Startline η οποία μας "έδωσε" τους (σαφώς πιο έμπειρους από εμάς) κριτές της, τον απαιτούμενο αλυτάρχη και πολύτιμή βοήθεια στην διαδικασία χρονομέτρησης (όπου μας έδειξαν και μια σωστότερη/ασφαλέστερη διαδικασία) ενώ είχαμε χωρίς τρεξίματα και γραφειοκρατίες ασθενοφόρο και πυροσβεστική στην πίστα (ενώ πχ πέρσι στο καρτόδρομο ΕΚΑΒ και Πυροσβεστική μας έκαναν "τους δύσκολους")

Το βασικό είναι το κόστος: Τα μόλις 60ε ΓΙΑ ΑΓΩΝΑ και όχι για "βόλτα" στην πίστα.

Ο Αγώνας ΕΙΝΑΙ δικός μας (εννοώ των club αυτοκινήτου με πρωτοστάτες (τα γνωστά 5 παιδιά Τάσος/Δημήτρης/Νίκος/Ευα/Κωνσταντής) που έχουν ρίξει το περισσότερο τρέξιμο από όλους) και για αυτό το ΔΙΚΟ μας πράγμα τρέχουμε και βοηθάμε όπου και όπως μπορούμε και θέλουμε ο καθένας μας.

ΑΥΤΑ!

αααα και κάτι τελευταίο.
Η διαδικασία που ακολουθείται κατά την χρονομέτρηση είναι αδιάβλητη και αυτοματοποιημένη ενώ υπάρχει και συγκεκριμένη διαδικασία επιβεβαίωσης και επαλήθευσης των αποτελεσμάτων και χρόνων η οποία ακολουθείται (μετά την λήξη του αγώνα για τσεκάρισμα των όσων έχουν γίνει την ώρα του αγώνα "υπό πίεση" και που ίσως τυχόν προκαλέσει κάποιο μικρό μπέρδεμα στους χρόνους). Το να νοικιάζουμε πλήρως αυτοματοποιημένο σύστημα χρονομέτρησης μαζί με τον σχετικό αριθμό από σένσορες θα ανέβαζε πολύ το κόστος συμμετοχής (το οποίο δεν θα μπορούσε να μείνει στα 60ε) γι αυτό και δεν έχει επιλεχθεί μια τέτοια λύση.


Ελπίζω να είναι απλά και κατανοητά. Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 14:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Λοιπόν όσο έκατσα και ποράλληλα ήταν ο λόγος που έφυγα ήταν οτι είδα στο 5ο session νομίζω ειδα να μπαίνουν τα ίδια αυτοκίνητα για 3η ίσως κάποιο και 4η φορά... ΕΛΕΟΣ. Είδα 15+ γυρους απο τα ίδια αυτοκίνητα.

Δεν ξέρω τι έφταιξε, δεν νομίζω να ήταν θέμα χρονομέτρων αλλά το οτι το κάποια αυτοκίνητα εμπόδιζαν άλλα, επειδή κινούνταν πιο γρήγορα, άρα σκέψη μου... 4 αυτοκίνητα σε "κομμένη" την πιστά δεν είναι και ότι καλυτερο.


Aυτός ήταν και ο λόγος που έφυγα από την έξοδο των πιτ και ανέλαβα βοηθός αλυταρχη, ωστε να μην γίνουν ξανά πιασίματα. Στην αρχή έγιναν άλλα 2-3 (μέχρι να υπολογίσω και εγώ τον χρόνο) αλλά μετά το σκηνικό αυτό μας "τελείωσε". Αυτός ήταν και ο λόγος στο να μπαίνουν 3 αυτοκίνητα μέσα στην πίστα, αφού στο 4ο, αν καθηστερούσε να φύγει ένας από αυτούς (δεν έφευγαν όλοι αμέσως με το σήμα) ερχόταν ο άλλος πίσω από την κ9... Εκεί γινόντουσαν και τα πιασίματα. Ετσι με τα 3 αυτοκίνητα λύθηκε και ουσιαστικά το μεγαλύτερο μέρος των προβλημάτων. Μετά υπολόγιζα (όσο μπορούσα) το κάθε αυτοκίνητο και αφήναμε ανάλογη απόσταση από αμάξι σε αμάξι.

Φανταστική η διοργάνωση, φανταστικό το θέαμα (αυτή η Α παρα λίγο να με κάνει να λερώσω το παντελόνι μου.. Rolling eyes ) φανταστικά τα παιδιά που βοήθησαν να βγεί σωστά ο αγώνας.

Αψογα τα παιδιά-συνδιοργανωτές Εύα, Νίκος, Δημήτρης (πολύ τρέξιμο την Κυριακή) και Κωνσταντής (το παιδί - λάστιχο Σάββατο και Κυριακή) καθώς επίσης και το επίσημο Team του PSClub Μr Γραμματεία Μάνος, Timing Systems, Nίκο, Μάνθο και φυσικά ένα Τεράααααααστιο ευχαριστώ στην Γιάννα που πραγματικά με έχει αφήσει ΑΦΩΝΟ. Οτι ζήτησα το έκανε και με το παραπάνω! Γιάννα μου σε θέλω στο επίσημο team οπωσδήποτε!!!!!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που τρέξανε και γενικά ένα τόσο κουραστικό Σ/Κ αν πάει όπως το θέλεις (ή έστω σχεδόν) σου αφήνει μια τόσο γλυκειά αίσθηση!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 14:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
...και φυσικά ένα Τεράααααααστιο ευχαριστώ στην Γιάννα που πραγματικά με έχει αφήσει ΑΦΩΝΟ. Οτι ζήτησα το έκανε και με το παραπάνω! Γιάννα μου σε θέλω στο επίσημο team οπωσδήποτε!!!!!

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Ευχαριστώ...Μακάρι να ήμουν πιο αποτελεσματική αλλά που θα πάει...θα μάθω.. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 15:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποτελέσματα
Arrow http://www.gtcc.gr/gtcc/gtcc_results.php?race_id=5
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 18:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pygolabida έγραψε:
Sidobre έγραψε:
...και φυσικά ένα Τεράααααααστιο ευχαριστώ στην Γιάννα που πραγματικά με έχει αφήσει ΑΦΩΝΟ. Οτι ζήτησα το έκανε και με το παραπάνω! Γιάννα μου σε θέλω στο επίσημο team οπωσδήποτε!!!!!

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Ευχαριστώ...Μακάρι να ήμουν πιο αποτελεσματική αλλά που θα πάει...θα μάθω.. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Μια χαρά είσαι.
Ιδανικότατη θα έλεγα.
Λοιπόν για το μέλον έτσι όπως το βλέπω.
Γραμματεία και τριγύρω Μάνος, Γιάννα και θα χρειαστούμε 1~2 ακόμα άτομα (ίσως και από άλλο club αν υπάρξει μια σοβαρή πρόταση)
Χρονόμετρα Νίκος/Μάνθος με εναλλαγές + Σταύρος + Γιώργος + ακόαμ 1 άτομα "μπαλαντερ".


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Billys! 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 R 16v (2000)

Ένταξη: 22 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ν. κοσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ 2007, 01:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Λοιπόν όσο έκατσα και ποράλληλα ήταν ο λόγος που έφυγα ήταν οτι είδα στο 5ο session νομίζω ειδα να μπαίνουν τα ίδια αυτοκίνητα για 3η ίσως κάποιο και 4η φορά... ΕΛΕΟΣ. Είδα 15+ γυρους απο τα ίδια αυτοκίνητα.

Δεν ξέρω τι έφταιξε,..... 4 αυτοκίνητα σε "κομμένη" την πιστά δεν είναι και ότι καλυτερο.


παιδια ακριβως το ιδιο εκαναν και 2-3 δικοι μου φιλοι (κ φανταζομαι και αρκετος κοσμος)... οταν ο αλλος ειναι απο τις 10 το πρωι,και βλεπει τετοια,οσο φανατικος κ να ειναι ,οταν παει 2 ή 3 η ωρα,παει για ...φαι Confused ,ας πουμε χωρις πολλη σκεψη.
υποτιθεται οτι η startline ειναι η πιο εμπειρη στο χωρο...? τοτε δεν κανει και τον αλυταρχη καποιος/οι απο τα παιδια των club,αφου μια χαρα τα πηγαν σ'ολο το διημερο Question καπου μου δοθηκε η εντυπωση -για το Σαββατο που ημουν,τουλαχιστον- 'αντε να τελειωνουμε,παιδια'...μπορει κ να κανω λαθος...

δεν θα επρεπε να μπαινουν περισσοτερα απο 2 αμαξια σε καθε session (κατα την ταπεινη μου γνωμη) -για να μη πω ενα-ενα- ,και το βασικο να γινεται πλεον ΑΥΤΟΝΟΜΟΣ καθε αγωνας gtcc : βασικα στο καρτοδρομο νομιζω οτι ετσι γινεται (?)... δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο να γινει κ στα Μεγαρα το ιδιο... ενα Σαββατο ή μια Κυριακη ,με ωρα εναρξης 9 ή 10 το πρωι (νταν ομως!) δε πιστευω οτι θα τραβαγε πιο πολυ απο τις 1 με 2 το μεσημερι.
τωρα κατα ποσο υπαρχουν κωλυματα με διαθεσιμοτητα της πιστας ή οικονομικοι ή αλλοι λογοι,δεν το ξερω..με δεδομενη τη δημοτικοτητα κ τη δυναμη που φαινεται να αποκτα το gtcc,το βλεπω εφικτο αυτο (στο αμεσα μελλον) Exclamation Very happy

α,ενα ευχαριστω στον Κωσταντη που αφιερωσε λιγο απο τον πολυτιμο χρονο του,κ με βοηθησε να 'ρυθμισω' 1-2 θεματακια,οντας φθανοντας (εγω) αρκετα καθυστερημενα.
κ στο επομενο (ή και σε καποια συναντηση,γιατι οχι) ελπιζω να τα πω απο κοντα με το Τασο,Μανθο κ τους υπολοιπους που στηριζουν οργανωτικα το gtcc ! ...τελος λιγο OFF TOPIC (sorry) μολις επεσε το ματι μου στην υπογραφη της Γιαννας:φοβερο αυτο με τα αλογα κ το μουλαρι Laughing Very happy επαθα πλακα,αποθεωση του χιουμορ κ αυτοσαρκασμου... πρεπει να εισαι 'φοβερη' Γιαννα,θα τα πουμε κ απο κοντα!.

χαιρετω
Β.


...και μυαλο δεν εβαλα !.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3293s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on