PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Δίσκος/Πλατώ για 206 1,4/1,6
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:07:45    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Δίσκος/Πλατώ για 206 1,4/1,6 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα από τα καλοκαιρινά δωράκια στο αμάξι μάλλον θα είναι δίσκος / πλατώ Peugeot Sport... Smile

Στο επίσημο site έχουμε τα εξής: (στο μενού 206 -> XS -> EMBRAYAGE)

Νο3 CC19701-011 287,04 euro (δίσκος)
Νο2 CC19701-02 235,37 euro (πλατώ)
Νο5 6192-77 0,65 euro (βίδες)
Νο4 2041-59 49,91 euro (ρουλεμάν)

Σύνολο: 527,97 euro (συν τα μεταφορικά όσα είναι)


Τιμές Κόνδωρα:

Νο3 CC19701-011 439,82 euro (δίσκος)
Νο2 CC19701-02 360,65 euro (πλατώ)
Νο5 6192-77 ?,?? euro (βίδες)
Νο4 2041-59 72,79 euro (ρουλεμάν)

Σύνολο: 873,26 euro (συν τα μεταφορικά όσα είναι)

Με την έκπτωση για τα επίσημα μέλη πέφτει στα 646,21 euro.

Δύο ερωτήσεις έχω μόνο:

1) Ο δίσκος είναι τετράφτερος?

2) Έχει φορέσει κανείς το εν λόγω πακέτο?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:15:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος ο λόγος να βάλεις δίσκο πλατό PS ?


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου λες τσολιά μου...
Με τον δίσκο αυτό θα μπεις στο κέντρο της πόλης σου;

Γιατί δεν νομίζω...

Ο τρόπος εκκίνησης ενός τετράφτερου αγωνιστικού δίσκου (γιατί περί αυτού πρόκειται) είναι ON/OFF και για να ξεκινήσεις θα πρέπει να έχεις απόσταση από τον μπροστινό γύρω στα 5 μέτρα. Αλλιώς θα του κάνεις παρέα μέσα στο αμάξι του...

Οι δίσκοι αυτοί μειώνουν τις απώλειες, αλλά δεν έχουν ελατήρια και δεν είναι φιαγμένοι για σταμάτα-ξεκίνα. Είναι μόνο για αγώνες.

Αντίθετα υπάρχουν πολλοί καλοί aftermarket δίσκοι/πλατώ, που μπορούν να μειώσουν αισθητά τις απώλειές σου και λιγότερο την τσέπη σου....

Προσανατολίσου σε Sachs Performance για ένα καλό σετάκι δίσκου/πλατώ... Επίσης κοίτα αν η Eltrekka έχει κάτι για εσένα για να το πάρεις και φτηνά.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο 180αρη φοραει το δικο σου ή 200αρη; Question

Παντως τα 520Ε ειναι πολλα man... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω με τον Τάσο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τα μεταφορικα παντως θα βγει πανω κατω το ιδιο με την τιμη που εχει στην Ελλαδα μετα την εκπτωση.
Το βαρος θα ειναι καμποσο και θα σε σφαξει η μεταφορικη.
Μηπως ομως δεν ειναι κι η πιο καλη επιλογη?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 12:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω στο 13αρι που ειχα παντως αστερι Sachs με ελατηρια και αναλογο σκληρο πλατο,δεν ειχα ποτε προβλημα,ακομα και με το σχεσατο που η πρωτη του οριακα "ακουμπουσε" τα 70 χλμ αλλα και με το μαμα σασμαν που εβαλα αργοτερα...
Δεν λεω,ειναι σαφως πιο αποτομο στο "δαγκωμα" κατα το αφημα του πενταλ αλλα ειλικρινα μετα απο 2 βδομαδες περιπου μου φαινοταν σαν ενας οποιοσδηποτε δισκος... Sad
Τονιζω,φορουσα με ελατηρια και οχι σκετο αστερι. Exclamation

Απλα απο εκει και περα τα 500Ε θεωρω οτι ειναι πολυ μεγαλο ποσο,ιδιαιτερα αν φοραει 180αρι δισκο οπου με 100Ε μπορεις να βαλεις κατι σαφως καλυτερο απο τον κλασσικο Valeo και με καλυτερο grip κιολας. Wink

Για "ξερο" αστερι παντως ουτε και εγω το συνιστω... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 15:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Δεν μου λες τσολιά μου...
Με τον δίσκο αυτό θα μπεις στο κέντρο της πόλης σου;


Αμέ!

Sidobre έγραψε:
Γιατί δεν νομίζω...

Ο τρόπος εκκίνησης ενός τετράφτερου αγωνιστικού δίσκου (γιατί περί αυτού πρόκειται) είναι ON/OFF και για να ξεκινήσεις θα πρέπει να έχεις απόσταση από τον μπροστινό γύρω στα 5 μέτρα. Αλλιώς θα του κάνεις παρέα μέσα στο αμάξι του...


Μάλιστα...

Sidobre έγραψε:
Οι δίσκοι αυτοί μειώνουν τις απώλειες, αλλά δεν έχουν ελατήρια και δεν είναι φιαγμένοι για σταμάτα-ξεκίνα. Είναι μόνο για αγώνες.

Αντίθετα υπάρχουν πολλοί καλοί aftermarket δίσκοι/πλατώ, που μπορούν να μειώσουν αισθητά τις απώλειές σου και λιγότερο την τσέπη σου....

Προσανατολίσου σε Sachs Performance για ένα καλό σετάκι δίσκου/πλατώ... Επίσης κοίτα αν η Eltrekka έχει κάτι για εσένα για να το πάρεις και φτηνά.


Γιατί λοιπόν όταν σου μιλούσα μέσω ΠΜ δεν είχες πεί τίποτα από αυτά, αλλά σφύριζες ανέμελα?

brz20 έγραψε:
Με τα μεταφορικα παντως θα βγει πανω κατω το ιδιο με την τιμη που εχει στην Ελλαδα μετα την εκπτωση.
Το βαρος θα ειναι καμποσο και θα σε σφαξει η μεταφορικη.


Ναι θα θέλουν 500 ευρώ μεταφορικά... Ρε άντε τράβα γράψε τίποτα στις φωτογραφίες για bodykit αν σου αρέσουν ή όχι και άσε μας να βγάλουμε καμιά άκρη εδώ.

Pughell έγραψε:
Απλα απο εκει και περα τα 500Ε θεωρω οτι ειναι πολυ μεγαλο ποσο,ιδιαιτερα αν φοραει 180αρι δισκο οπου με 100Ε μπορεις να βαλεις κατι σαφως καλυτερο απο τον κλασσικο Valeo και με καλυτερο grip κιολας. Wink


Εγώ δεν τα θεωρώ μεγάλο ποσό ακόμα, διότι δεν ξέρω πόσο έχει το "μαμά" πακέτο δίσκο-πλατώ-ρουλεμάν-βίδες. Αν έχει 350-400, γιατί να μην βάλεις κάτι καλύτερο?

Που και πάλι, μακάρι να ήταν 500 ευρώ, αλλά στην καλύτερη βγαίνει 550 (παραγγελία από Γαλλία).

Εν πάσει περιπτώσει, για να μην κάνω παρέα μέσα στο αμάξι του μπροστινού μου, την αφήνουμε λοιπόν αυτήν την λύση, όχι μόνο για την ώρα, αλλά γενικότερα, αφού δεν είμεθα αγωνιάρηδες.

Ευχαριστώ τους συμμετέχοντες για τις συμβουλές τους, καλό θα ήταν να κλειδωθεί το παρόν μιας που σε αμάξι δρόμου δεν μπαίνουν αυτά τα πράγματα και ήδη αναλύθηκε η χρησιμότητα τους... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 16:24:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι ρε,ο Luk που εβαλα εγω στο 13αρι εκανε 100Ε δισκος/πλατο/ρουλεμαν.
Αντε για το δικο σου να κανει 150... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
drive_alone (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 16v Gti

Ένταξη: 18 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 16:53:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ο valeo 120..(+/-)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 17:09:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη με πιο μεγαλες ιπποδυναμεις ρε στελιο τι προτεινεις?
(ο βαλεο το εχω ακουσει και εγω οτι τα φτυνει ευκολα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 20:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα στην ερχόμενη βδομάδα θα πάω να ρωτήσω για Sachs στην eltrekka εδώ στη Λάρισα... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 20:14:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δηλαδη με πιο μεγαλες ιπποδυναμεις ρε στελιο τι προτεινεις?
(ο βαλεο το εχω ακουσει και εγω οτι τα φτυνει ευκολα)


Στελιο, το 206 1.6 φοραει 200ρη απ'όσο θυμαμαι.
Βρηκα Luk εδω πατρα.
Τι λες ειναι πιο ισχυρος σε σχεση με βαλεο?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 20:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Μέσα στην ερχόμενη βδομάδα θα πάω να ρωτήσω για Sachs στην eltrekka εδώ στη Λάρισα... Rolling eyes

Steve, αν μπορεις τσεκαρε αυτον τον κωδικο:
3000633001-PE1
Ειναι ο απλος sachs ή o performance?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 23:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Steve, αν μπορεις τσεκαρε αυτον τον κωδικο:
3000633001-PE1


Που?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 00:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι που?Στην Eltrekka.
Αν τα περνεις απο εξωτερικο τζαμπα εχω να σου κανω και εγω μια παραγγελια.Θελω να μου φερεις προφυλακτηρα απο Γαλλια μιας και θα παρεις δισκο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 02:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο επόμενος δίσκος μου θα είναι LUK. Όχι μόνο είναι καλύτερος αλλά είναι και φθηνότερος του απλού της Valeo. Αυτές είναι εντυπώσεις από ορισμένους που δοκίμασαν καί τους δύο (συν ο Στέλιος που το έχει ξαναγράψει και παλιότερα).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 10:15:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη καπου εγινε ψιλοχαμος απο ερωτησεις Very happy εγω προσωπικα στο 13αρι εχω δοκιμασει Valeo,Sachs sporting και Luk.
O Sachs ειναι εξαιρετικος Wink αλλα και πανακριβος Sad και ο Valeo μαπα...Η καλυτερη λυση για μενα ειναι ο Luk καθως και πολυ φτηνος ειναι,και αντεχει και εχει και καλυτερο grip απο τον γνησιο Peugeot αλλα και τον Valeo. Rolling eyes

Οσο αφορα την διαμετρο του δισκου,τα 16αρια μοτερ φορανε σιγουρα 200αρη,απλα τα 14αρια,λογικα ειναι ιδια με των 106,κοινως πιθανοτατα φορανε 180αρη... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 10:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Ο επόμενος δίσκος μου θα είναι LUK. Όχι μόνο είναι καλύτερος αλλά είναι και φθηνότερος του απλού της Valeo. Αυτές είναι εντυπώσεις από ορισμένους που δοκίμασαν καί τους δύο (συν ο Στέλιος που το έχει ξαναγράψει και παλιότερα).


Αυτά ούτε εσύ τα είχες πει σε ΠΜ όταν σε είχα ρωτήσει... Rolling eyes

Pughell έγραψε:
Οσο αφορα την διαμετρο του δισκου,τα 16αρια μοτερ φορανε σιγουρα 200αρη,απλα τα 14αρια,λογικα ειναι ιδια με των 106,κοινως πιθανοτατα φορανε 180αρη... Confused


Έχω την εντύπωση πως για το 1.4 16v είναι τα ίδια με του 1.6... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 11:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες εδω
Εχω την εντυπωση ομως οτι ο 200αρης δεν κανει για 1.4.
Εκανα μια παρατηρηση και σου το λεω.
Αν προσεξεις η Sachs για 306 απο 1,1 μεχρι 1,4 δεινει 180αρη ενω ολα τα 1,6 εχουν 200αρη.
Επισης και η Veleo δεινει 180αρη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1433s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on