PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 12:28:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα 106 xsi που ήταν εφοδιασμένα με ABS είχαν αισθητήρες ΜΟΝΟ στους εμπρός τροχούς και πίσω από έναν κατανεμητή σε κάθε τροχό.
Άρα και δίσκους να βάλεις πίσω εάν έχει ABS το αμάξι θα λειτουργεί όπως και πριν χωρίς να λαμβάνει υπόψη ο εγκέφαλος την ταχύτητα των πίσω τροχών.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 13:24:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very nice.....δέν το ήξερα...



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 13:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias αγορίνα μου, γιατί δεν με παίρνεις ένα τηλ?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάϊ 2006, 15:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
Stevon έγραψε:

Δημήτρη όπως το είπες ,λογικά ακούγεται ότι του Γιώργου θα είχε και πρίν την μετατροπή ABS άρα απλά κούμπωσαν οι αισθητηρες.
Τώρα στα Xsi λίγα είναι αυτά που είχαν ABS (και του Σπύρου δέν θυμάμαι να εχει)αλλά ακόμα και άν έχει δέν ξέρω άν θα ταίριαζαν οι αισθητήρες...γιατί είναι διαφορετική η γενιά του ABS.


ναι ναι είχε και απλά κούμπωσαν οι αισθητήρες. το Xsi μπορεί να βάλει άξονα από 206? υποθέτω (αν και δεν γνωρίζω) ότι δεν θα ταιριάζει. πιθανότατα από ραλλύ αλλά εκεί έρχεται το θέμα της γενιάς του ABS.
Rolling eyes


Αξονας απο 206 δεν ταιοριαζει,κανενα ραλλακι δεν ειχε στη βασικη του εκδοση abs.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάϊ 2006, 15:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειχα abs και απλα κουμπωσε Wink , ο καταμενητης απλα ρυθμιστηκε, το χειροφρενο ηταν ακριβως το ιδιο επισει μου το μαζεψε κιολας δεν ειδα διαφορα ισως να σκληρεινε λιγο, αλλη ερωτηση;;;;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάϊ 2006, 07:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
elias αγορίνα μου, γιατί δεν με παίρνεις ένα τηλ?

Που είσαι ρε Σταύρο? Χάθηκες τον τελευταίο καιρό. Μη μου πεις ότι έχεις κάτι υπόψιν σου για πίσω δισκόφρενα? Πάνω που το είχα πάρει απόφαση ότι θα αλλάξω σιαγόνες στα ταμπούρα. Έχεις π.μ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 09:24:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά άλλαξα σιαγόνες και δεν έβαλα πίσω δισκόφρενα. Και ο λόγος ήταν, τι άλλο, οικονομικός. Ενδεικτικά αναφέρω τις τιμές που μου είπαν για πίσω δισκόφρενα.
1. Μεταχειρισμένα άκρα με δισκόφρενα περίπου 250 ευρώ.
2. Δίσκοι-τακάκια 100 ευρώ.
3. Ντίζες χειρόφρενου 80 ευρώ.
4. Εργασία 100 ευρώ.
Για ολόκληρο πίσω άξονα μεταχειρισμένο οι τιμές παίζουν στα 600 ευρώ χωρίς εργασία.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Δεκ 2007, 18:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο τελευταίο service είδα ότι οι σιαγώνες του ταμπούρου θέλουν σύντομα αλλάγη καθώς και τορνάρισμα μέσα το ταμπούρο καθώς έχει αρχίσει να κάνει κούρμπα. Το θέμα είναι αξίζει τον κόπο να τα φτιάξω ή να βάλω δισκόφρενα πίσω να τελειώνουμε; Αν ψάξω για μεταχείρα υλικά, θα πέσει το ποσό κάτω από τα 500 ευρώ που είναι το ενδεικτικό στα παραπάνω μηνύματα; Και τέλος, αξίζει το 500άρικο για να βάλεις απλά δίσκους πίσω;

Δίσκοι, τακάκια, δαγκάνες, μπορώ να πάρω αυτούς που έχω μπροστά και να τους πετάξω πίσω; Επειδή θα πάνε και τα μπροστά φρένα για αναβάθμιση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Δεκ 2007, 19:12:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Στο τελευταίο service είδα ότι οι σιαγώνες του ταμπούρου θέλουν σύντομα αλλάγη καθώς και τορνάρισμα μέσα το ταμπούρο καθώς έχει αρχίσει να κάνει κούρμπα. Το θέμα είναι αξίζει τον κόπο να τα φτιάξω ή να βάλω δισκόφρενα πίσω να τελειώνουμε; Αν ψάξω για μεταχείρα υλικά, θα πέσει το ποσό κάτω από τα 500 ευρώ που είναι το ενδεικτικό στα παραπάνω μηνύματα; Και τέλος, αξίζει το 500άρικο για να βάλεις απλά δίσκους πίσω;

Δίσκοι, τακάκια, δαγκάνες, μπορώ να πάρω αυτούς που έχω μπροστά και να τους πετάξω πίσω; Επειδή θα πάνε και τα μπροστά φρένα για αναβάθμιση.


-αισθητικα αξιζει!
-επειδη τα ταμπουρα σου εχουν αρχισει να χαλανε αξιζει
-αν τα βρεις >500Ευρω (ολα μεσα κ εργασια) αξιζει
--ΔΕΝ αξιζει αν σκεφτεις οτι το εχω κανει και πρακτικα δεν ειδα καμια διαφορα απο πριν
--ΔΕΝ αξιζει αν σκεφτεις οτι σε μενα το χειροφρενο δεν πιανει με τιποτα-ολο το σφιγγω και ολο χαλαρωνει , ασε που αν το αμαξι μεινει σε δρομο με λιγη κλιση (2-5% μιλαμε τωρα) τσουλαει και βαζω ταχυτητα παντα που παλια δεν εβαζα ποτε! βεβαια μπορει να μην ειναι γενικο αλλα ειδικο το προβλημα.

αυτα απο μενα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Δεκ 2007, 20:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω πως αν μπορούσες τους εμπρός δίσκους/δαγκάνες/τακάκια να τους "πετάξεις πίσω" θα είχες λύσει το πρόβλημα του μισού Club Razz

Μιας που είσαι μπροσθόβαρος και μπροσθοκίνητος, μην αλλάζεις πίσω... μείνε με ταμπούρα όπως λέει και ο πρώην Ταμίας Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 08:46:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μένα άλλαξε τα ταμπούρα. Μιας που θα τα ανοίξεις δες και τα κυλινδράκια μήπως θέλουν αλλαγή. Με τα υπόλοιπα χρήματα βάλε μπροστά αεριζόμενα φρένα 266. Άλλη αίσθηση στο φρενάρισμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 12:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι όπως μου τα λέτε, θα παραμείνουν ταμπούρα πίσω... Και μπροστά θα γίνει μόνο αναβάθμιση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 16:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτιδήποτε άλλο είναι απλά πέταμα χρημάτων και δεν αξίζει τον κόπο (στην παρούσα φάση).

Αν εσύ όμως μπορείς να αισθάνεσαι πιο σίγουρα για το αυτοκίνητο σου όταν το "πιέζεις", και έχεις και τα λεφτά, τότε βάλε και πίσω δισκόφρενα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 19:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
......... όπως λέει και ο πρώην Ταμίας Smile



αμα σου κολησουν τη ρετσινια τελικα Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 19:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Steve έγραψε:
......... όπως λέει και ο πρώην Ταμίας Smile
αμα σου κολησουν τη ρετσινια τελικα Evil Evil Evil

Σε χαλάει το πρώην εεε? Big wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 20:15:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
DimiP έγραψε:
Steve έγραψε:
......... όπως λέει και ο πρώην Ταμίας Smile
αμα σου κολησουν τη ρετσινια τελικα Evil Evil Evil

Σε χαλάει το πρώην εεε? Big wink


Stevακο το απεσυρα πριν αλλα θα το δημοσιευσω τωρα

καλομελετα κι ερχεται με κλωστες DMC (και αν καταλαβες καταλαβες) Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 23:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς δεν θα σε ράψει αυτό που τόσο πολύ θα ήθελα... θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να έρθει το νέο Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Δεκ 2007, 12:05:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Δυστυχώς δεν θα σε ράψει αυτό που τόσο πολύ θα ήθελα... θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να έρθει το νέο Smile


ετσι κι αλλιως περιμενω να μαζευτουν τα κουκια Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N4Speed (Manolis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 90hp esp

Ένταξη: 12 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2008, 02:06:29    Θέμα δημοσίευσης: peugeot 206 με ESP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα 206 1.4 μοντέλο 2006 με Esp. Μου πέρασε από το μυαλό να βελτιώσω λίγο τα φρένα (αν και είμαι ευχαριστημένος με αυτά). Έλεγα ή να αλλάξω τα ταμπούρα με δίσκους από κάνα 1.6 ή να βάλω μπροστά καλύτερους/μεγαλύτερους δίσκους.

Έχω τα εξής προβλήματα
1)φοβάμαι ότι μετά δεν θα λειτουργεί σωστά το Esp καθώς θα αλλάξει η δύναμη πέδησης του κάθε τροχού ή γιατί έχω άλλους αισθητήρες στα φρένα λόγω του Esp.

2) Το κόστος θα ήθελα μην υπερβαίνει πολύ μία καθιερωμένη αλλαγή τακακιών/δίσκων λόγω φθοράς.

Μήπως απλά να βάλω κάνα σωληνάκι υψηλής πίεσης ή κάποια μικρομετατροπή άλλη που θα κάνει αρκετή δουλειά χωρίς να αποσυντονίσει το αμάξι και την τσέπη μου??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2008, 10:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Re: peugeot 206 με ESP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

N4Speed έγραψε:
Έχω ένα 206 1.4 μοντέλο 2006 με Esp. Μου πέρασε από το μυαλό να βελτιώσω λίγο τα φρένα (αν και είμαι ευχαριστημένος με αυτά). Έλεγα ή να αλλάξω τα ταμπούρα με δίσκους από κάνα 1.6 ή να βάλω μπροστά καλύτερους/μεγαλύτερους δίσκους.


Στο avatar σου από κάτω, βλέπω 90hp, άρα είσαι 16V?
Αν ναι, τότε τα ίδια φρένα φοράς μπροστά με τα 1.6 και τα 2.0GTi (όχι RC). Wink
Εσύ όμως λες για τάμπουρο.. που λογικά έχεις δίσκους πίσω..


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,5521s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on