PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Δεκ 2004, 22:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι θα χρειαστείς και κάποιον άξονα για πίσω... Shocked



Nα το το ορθιο χιλιομετρο.... Παραψήλωσε το αγορι μου και πήρανε τα μυαλά του αέρα... Τί αξονα λες μωρή ? δεν είπαμε τον υπάρχοντα άξονα ?




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 01:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK θείο, μη βαράς! Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 23:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μετα απο ερωτησεις και συζητηση με τον μηχανικο μου καταληξαμε οτι ακομη και μεταχειρησμενα να βρω θα μου παει καπου στα 400 ευρο το λιγοτερο για δισκοφρενα πισω...
και απο οτι βλεπω εδω ηρακλειο πευτει τρελη κλεψα Confused αρα μερικα πραγματα μου φενεται οτι ειναι καλητερα να τα ψαξω "εκτος"
δεν ειναι ωρα μου ακομα λογο χρηματων... αλλα καλητερα να ξερεις Wink πριν κανεις κατι...
ηθελα να ρωτησω αν ειναι διαθετημενος καποιος να ψαξει και να μου βρει οτι χρειαζεται για να μπουν πισω δισκοφρενα... και στα χρηματα θα μπει και ο κοπος του οποιο ατομου μπει σε αυτον τον κοπο Very happy
ευχαριστω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 01:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε Γιαννη γνωμη μου οτι βαλεις να ειναι καινουριο γιατι εγω βρεικα αξονα κομπλε με δισκοφρενα 400 ευρω ομως το παλικαρι ηθελε και τον δικο μου αξονα που ειναι 1 μιση χρονον και καινουριος αλλα δεν με πειραξαι τοσο αυτο αλλα ο αλλος αξονας τα σινεμπλοκ ηταν σε αθλεια κατασταση το ιδιο και τα τακακια αλλα και ο δισκος.Εγω πρωτεινω και θα κανω την λυσει του Νικου, θα παρω τις βασεις (μουαγιε) 136 ευρω τους δισκους 56 ευρω τα τακακια 35 και θα δω τι θα κανω με τις δαγκανες που εχουν 536 ευρω και θα παω Βολο να μου τα περασει ο Νικος οι τιμες που ανεφερα ειναι απο την lion με φπα και καινουρια


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 01:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι συμφωνω μαζι σου απολητα στο θεμα μεταχειρησμενου...
την εχω πατησει με μεταχειρησμενο σε μηχανη... στο παλιο αμαξι μου...
δεν το ανεφερα και κακο δικο μου.
οταν λεω οτι θελω βοηθεια οσο αναφορα ολα αυτα που απετουνται για την αγορα και τοποθετηση πισω δισκων ενοω καινουρια...
δηλαδη με 136+56+35=227 μαζι και οσο πανε οι δαγκανες ειναι ΟΛΑ οσα χρειαζονται για να μπουν επανω δισκοφρενα ?
σηλαδη στα ιδια χρηματα παιζουν ε ? αλλα θα μου πεις αντιπροσωπεια δεν γινεται κρητη να ειναι πιο ακριβα απο αθηνα η βολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 05:42:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
αλλα θα μου πεις αντιπροσωπεια δεν γινεται κρητη να ειναι πιο ακριβα απο αθηνα η βολο...


Οι τιμές των ανταλλακτικών λόγο του ότι υπάρχουν και τα μεταφορικά έξοδα, θα είναι πιο ακριβές. Το κόστος εργασίας όμως πρέπει να είναι το ίδιο Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Δεκ 2004, 01:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiTh τους πειρους ψαλιδιων μπορω να τους βρω σε αντιπρωσοπεια τις peugeot και αν ναι πως τους ζηταω για να μην μου δωδουν αλλους;;;;;;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 18:58:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω νεα τιμη λοιπον:
πυρροι 75x2=150
ρουλεμαν 100x2=200
δαγκανες 175x2=350
βασεις 22x2=44
δισκοι-τακακια 100
μηχανικος 100
ΣΥΝΟΛΟ 944 πολυ πιο λογικη τιμη και δεν θα εχω προβλημα με το ABS.
Τωρα εγω θελω να ρωτησω μηπως ξερει κανεις αν βαλω τις βασεις, τους δισκους, τα τακακια, και τις δαγκανες απο το RC θα ταιριαζουν; (λογικα ναι ειναι η αποψη μου γιατι θα αλλαξω και την βαση) και δευτερον θα μπαινει η 14αρα ζαντα μου μεχρι να την κανω 15αρα;;;;;;;; (σε λιγο καιρο θα σας εχω τιμες για δισκους τακακια και δαγκανες απο την πεζο αλλα και απο εξω, παντα γνησια ολα)


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 20:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα πηγε ο αδερφος μου το αμαξι για service και ρωτησε ποσο θα παει η αλαγη και μου ειπε 600 (το λιγοτερο) με 700 (το ποιο πολυ) η αγωρα οσον χρειαζονται για την αλαγη... αν πεζουν ποτε τοσα χρτηματα στα χερια μου εφυγα αμεσως Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2005, 13:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το RC φοραει πισω 274 δισκους αρα αν δεν κανω λαθος μπορει να μπει η 14αρα μανισια ζαντα Very happy


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2005, 14:33:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαθος 247 δισκους φοραει πισω Embarassed


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 21:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον ειναι στην ευχαριστει θεση να σας ανακηνωσω οτι πηρα 15αρες ζαντες και πλεον μαζευω λευτα για πισω δισκοφρενα γιατι φαινοντε αθλεια, θελω ομως τα φωτα σας θα κανω που θα κανω την αλλαγη λεω να δωσω κατι παραπανω και να βαλω απ το RC.Θελω να μου πειτε ποσο σωστα θα δουλευουν με τα μπροστα εργοστασιακα (οπου μετα απο ενα σημειο θα αλλαθουν και αυτα με τετραπιστονα)δηλαδη σε ενα αποτομο φρεναρισμα μηπως αρχισει το αυτοκινητο να παιταει κωλο και τετοια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 22:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισεις εμενα μου ειπαν πως θα χρειαστει να αλλαχθουν 2πυρροι 2 ρουλεμαν οι 2 καινουριες δαγκανες 2 βασεις οι 2 δισκοι και τα τακακια.Αν καποιος ξερει οτι πρεπει να αλλαχθει και τιποτα αλλο ας το γραψει να το γνωριζουμε.


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα λεπτο για να καταλαβω?Εννοεις οτι θα βαλεις πισω φρενα και θα ειναι πιο μεγαλα απο τα μπροστα Question Question Shocked Shocked
Αν το κανεις αυτο μαλλον θα εχεις προβλημα!Καλοι θα ηταν σε αυτη τη περιπτωση να βαλεις πρωτα μεγαλυτερα μπροστα και μετα πισω!
Παντως οτι και να κανεις,αν βαλεις τελικα τα πισω να δωσεις μεγαλη σημασια στον κατανεμητη φρενων γιατι θα πατας φρενο αποτομα και θα ειναι σαν να τραβας χειροφρενο!Δεν χρειαζεται να σου εξηγησω νομιζω ποσο επικινδυνο ειναι αυτο! Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:37:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Επισεις εμενα μου ειπαν πως θα χρειαστει να αλλαχθουν 2πυρροι 2 ρουλεμαν οι 2 καινουριες δαγκανες 2 βασεις οι 2 δισκοι και τα τακακια.Αν καποιος ξερει οτι πρεπει να αλλαχθει και τιποτα αλλο ας το γραψει να το γνωριζουμε.

Σας είπε κανείς ότι το RC έχει πιο μεγάλα φρένα πίσω??


Ντίζες χειρόφρενου , σωληνάκια φρένων για τις δαγκάνες και κατανεμητή αν δεν έχει θέλει οπωσδήποτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:

Σας είπε κανείς ότι το RC έχει πιο μεγάλα φρένα πίσω??


Ντίζες χειρόφρενου , σωληνάκια φρένων για τις δαγκάνες και κατανεμητή αν δεν έχει θέλει οπωσδήποτε.


Δηλαδη τι φρενα εχει ο πισω αξονας?ιδια με του 1.4 που εχει μπροστα?
Αν ειναι ετσι παλι δεν ειναι...καπως?


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Touristas έγραψε:

Σας είπε κανείς ότι το RC έχει πιο μεγάλα φρένα πίσω??


Ντίζες χειρόφρενου , σωληνάκια φρένων για τις δαγκάνες και κατανεμητή αν δεν έχει θέλει οπωσδήποτε.


Δηλαδη τι φρενα εχει ο πισω αξονας?ιδια με του 1.4 που εχει μπροστα?
Αν ειναι ετσι παλι δεν ειναι...καπως?

Τώρα γιατί μπερδεύεις το εμπρός με το πίσω ρε Γιάννη?
Πίσω όλα τα 206 τις ίδιες διαστάσεις έχουν στους δίσκους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:49:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωχ....αυτο δεν το ηξερα...νομιζα οτι δεν ειναι στανταρ.... Rolling eyes Embarassed Embarassed Embarassed


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 09:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τώρα το έμαθες …… Very happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 22:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω, οποτε με τις σωστες ρυθμησεις δεν θα εχω προβλημα


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1485s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on