PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 04:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαλίδια ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
αξονας ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
ραβδοι στρεψεως ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
κεντρικος ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
κτλ κτλ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ

Μουαγιε χρειαζεσαι
Πειρρο ψαλιδιου χρειαζεσαι
δισκους τακακια χρειαζεσαι (αν δεν βρεις μεταχειρισμενα)


Μην ξεχναμε.. φορεσα δισκόφρενα πριν 4,5 ολοκληρα χρόνια




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 04:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα πρεπει να μου είχε κοστίσει τότε κάπου 90 χιλιάρικα..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 11:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα ρε Νικόλα! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 23:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα είπα μια τα είπα δυο τα είπα τρεις... δεν ακούει κανείς ε δεν μιλάω και γώ..

'Οταν πήρα το 206 μου δεν έβγαινε ακομα εκδοσή με δισκόφρενα πίσω.. και όμως στον Βόλο ηδη είχαμε κάνει την πρώτη μετατροπή.. και δευτερη η δική μου... είπε κανείς κάτι ? άξονας απο 1,6-2,0 Ltr δεν υπήρχει μεταχειρισμένος ούτε για δείγμα όπως ούτε και σάλιο για να πάρω καινούριο.. και όμως το φτιάξαμε... Peugeot.. Αίειν Κανιβαλίζειν..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 23:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα είπα μια τα είπα δυο τα είπα τρεις... δεν ακούει κανείς ε δεν μιλάω και γώ..

'Οταν πήρα το 206 μου δεν έβγαινε ακομα εκδοσή με δισκόφρενα πίσω.. και όμως στον Βόλο ηδη είχαμε κάνει την πρώτη μετατροπή.. και δευτερη η δική μου... είπε κανείς κάτι ? άξονας απο 1,6-2,0 Ltr δεν υπήρχει μεταχειρισμένος ούτε για δείγμα όπως ούτε και σάλιο για να πάρω καινούριο.. και όμως το φτιάξαμε... Peugeot.. Αίειν Κανιβαλίζειν..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 23:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμενα steve μου φανηκαν παρα πολλα Evil .PoLiTh δισκους δαγκανες τακακια μπορω να βρω πολυ ευκολα μπορεις να μου πεις πως το εκανες η στειλεμε σε ενα topic αν εχεις αναφερθει σε παρακαλω πολυ


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 00:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα ειναι ποιος θα κάνει την εγκατάσταση...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 14:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σου κατέβει Βόλο ρε, 30 ευρώ βενζίνες πήγαινε έλα Wink

Κάντου την δουλειά εσύ και η άκρη βρίσκεται μετά Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rallye man (yiannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 30

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 22:50:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;

sorry αδερφε αλλα δεν νομιζεις οτι ειναι λιγο υπερβολικο 4πιστονες brebo στο 1.4 Shocked βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπητα, δικα σου τα euro τα κανεις οτι θελεις Very happy sorry ετσι, απλως μου ακουγετε λιγο too much.


-------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 23:12:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ μπροστά τις 4πίστονες brembo δε τις γλυτώνω Wink 1000 ευρώ αλλά δε μασάμε Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 10:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω κατεβει αθηνα για βολτα ο βολος θα με πειραξει; γιαυτο για πες τη σου εκανε ο μαστορας στο βολο please η δωσε μου το τηλ. του


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 14:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι μάστορας.. είναι εξουσιοδοτημένο συνεργείο Peugeot

Και φυσικά..... Μαζί μου κανονίζεις τα πάντα Smile




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 15:17:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα, μιας που σε βρίσκω σε τόσο ευχάριστη διάθεση, θα κάνεις ένα καλό?

Βρες μου όταν μπορέσεις για τα πίσω δισκόφρενα μου διαστάσεις και κωδικό Peugeot Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 15:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν βρω τακακια δισκους και δαγκανες μπορεις να μου πεις ποσο κοστιζει αυτη τη στιγμη η ματατροπη αυτη; υποψην εχω 14 με ABS


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2004, 15:15:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα sorry Embarassed που στα πρειζω αλλα εμαθες τιποτα με το θεμα μου;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2004, 17:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry gia ta Greeklish alla kanw browsing apo to kinito...
H dlastash twn pisw diskwn einai 247mmX8mm.
Tous kwdikous ti tous theleis?

Giwrgo ypologise kanena 150ari h ergasia.




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Δεκ 2004, 01:16:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok ευχαριστω θα βρω δακανες και δισκους απο 14 16v και θα σε πω να με δωσεις το τηλ σου να κανονισουμε (πιστευω να κανουν οι δισκοι και οι δαγκανες απο το 14 16v εεε;;;;Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Δεκ 2004, 09:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι θα χρειαστείς και κάποιον άξονα για πίσω... Shocked



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Δεκ 2004, 14:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω να χριάζεσαι ολόκληρο άξονα , αλλά μόνο τα μουαγιέ και ντίζα του χειροφρένου !! Smile
Αυτό τουλάχιστον χριάστηκε ένα Fiesta ενός φίλου μου .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Δεκ 2004, 23:51:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα συμφωνισω με τον tsikis, απ οτι ειπε ο PoLiThS χρειαζομαι δισκους δαγκανες και μουαγιε, αν κανω λαθος ας με διορθωσει ο PoLiThS


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2082s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on