PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
STAMOS (STAMOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1.4 XS SR

Ένταξη: 28 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΠΕΥΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2004, 08:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ (ΔΙΣΚΟΣ-ΤΑΚΑΚΙ).ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ.ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΡΕΝΩΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑ ΣΤΕΙΛΤΕ PM
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2004, 10:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στάμο μου.. που χάθηκες εσύ βρε ?... ΔΕΝ αλλαζει ο άξονας παρά μόνο τα άκρα... κομπλέ ακρα όμως...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STAMOS (STAMOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1.4 XS SR

Ένταξη: 28 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΠΕΥΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2004, 11:01:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΜΩΣ ΤΙ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2004, 21:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χεχεχε …. Αν βρει άξονα γιατί να μην το βάλει ολόκληρο και να αλλάζει τα ψαλίδια μόνο!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bebis206vts (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206XS 1.6 16ν 120hp mod

Ένταξη: 25 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: ΝΑΞΟΣ!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2004, 23:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω βαλει τους δισκους πισω. Φυσικα αλλαξα ολο τον αξονα.
Κοστισε περιπου στα 800 ευρά!


206 πυραυλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάρ 2004, 01:36:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άκρα είπα οχι ψαλίδια.. έχει μια μικρή διαφορά..


Στάμο το όμως... εννοώ να είναι κομπλέ... Πειροι ρουλεμαν κι8αρες βασεις δαγκανας δαγκανες...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάρ 2004, 01:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
Προτιμότερο να τα κάνεις Μπιμπελό στο σπίτι.... αχχαχαχαχααχ


Εσυ δηλαδη εχεις επιπλωσει ολοκληρο τριαρι με τα απομυναρια σου ε??? Laughing Laughing Laughing



Καπώς ετσι.. βασικά έγώ τα απομεινάρια μου τα έχω πουλημένα... ΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧ

αν ενδιαφέρεται κάποιος έχω έναν άξονα κομπλέ απο 206 GTi 600 ευρά περασμένος




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάρ 2004, 13:10:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
αν ενδιαφέρεται κάποιος έχω έναν άξονα κομπλέ απο 206 GTi 600 ευρά περασμένος

Αχ αχ !!!!
Τι μου κάνεις!!!
Και δεν έχω και τα 600€ !!! Laughing Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάρ 2004, 16:25:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Skull έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
Προτιμότερο να τα κάνεις Μπιμπελό στο σπίτι.... αχχαχαχαχααχ


Εσυ δηλαδη εχεις επιπλωσει ολοκληρο τριαρι με τα απομυναρια σου ε??? Laughing Laughing Laughing



Καπώς ετσι.. βασικά έγώ τα απομεινάρια μου τα έχω πουλημένα... ΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧ

αν ενδιαφέρεται κάποιος έχω έναν άξονα κομπλέ απο 206 GTi 600 ευρά περασμένος


Και τα ακρα??? Very happy

Εσυ δηλαδη τα δικα σου τα ταμπουρα που τα πουλησες?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάρ 2004, 10:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κομπλέ με δισκόφρενα εννοω..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 00:31:37    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;
telika poso tha kostisei mia tetoia metatropi?ta tampoura pisw mas kanoun na min mporoume na xaroume tis zantes mas.an kapoios gnwrizei as dwsei mia apantisi,na kanoume to koumanto mas Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 00:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρισα ενα τυπο που εχει ενα κοκκινο πολυεστερικο seisento και παρατηρισα οτι πισω ειχε δισκοφρενα τον ρωτησα αν αλλαξε αξονα και μου ειπε οτι στον ιδιο αξονα του εβγαλε τα ταμπουρα και του εβαλε τα δισκοφρενα χωρις μουφες και αλλα αν τον συναντησω θα τον ρωτησω που τα αλλαξε και θα σε απαντησω


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 22:55:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimitri exeis abs giati egw pou exw den sikonei patenta Crying or Very sad


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούλ 2004, 00:34:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;


Δοκίμασε να δεις πόσο πάει κομπλέ σετ από το 1.4 16ν XS... σίγουρα δεν θα απογοητευτείς! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούλ 2004, 23:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

einai i moni lisi gia na exo abs kai siskofrena mazi kai to kefali mou isixo


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 00:59:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλάς για την πρόταση μου φαντάζομαι? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 01:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai me elafros metaxirismeno ajona einai giro sta 500 euro komple me perastika kai abs


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 01:49:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα €500 μου φαίνονται υπερβολικά αισιόδοξα ακόμα και για μεταχειρισμένο κομπλέ πακέτο όμως... Sad Ελπίζω πάντως αν τελικά ακολουθήσεις αυτή τη λύση να μην σου βγεί τίποτα σκάρτο! Παραείναι λίγα τα λεφτά! Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2004, 21:47:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να με παλι!!!! ειχα σημερα χρονο απο την δουλεια μου και ειπα να παω στην lion μια βολτα να τους ρωτησω για πισω δισκοφρενα.ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ:
ψαλιδια 119x2=238
γεφυρα 374
ραβδοι στρεψ. 44x2=88
κεντρικος 51
δισκοι (σετ) 56
τακακια (σετ) 35
δαγκανες 268x2=536
βασεις 68x2=136
ΣΥΝΟΛΟ 1514
Φ.Π.Α. 273
ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ 1787
χωρις εργατικα και δεν ξερουν τι θα γινει με το ABS Evil Evil Evil ολοκληρη lion δεν ξερει τι θα γινει με το ABS και ποιος πρεπει να ξερει ρε μαστορα;εγω που ειμαι ψυκτικος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 00:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο, μάλλον κάτι δεν πάει καλά ρε φίλε... Rolling eyes Πάρα μα πάρα πολλά τα λεφτά Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 3 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1994s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on