PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 00:35:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερωτηση: Ας πουμε βαζω φρενα "Πολιτη" (δαγκανες 307/δισκοι 307 280+ mm - καπου τοσο δεν ειναι) .. πρεπει μετα να αλλαξω τρομπα φρενων, και αν ναι γιατι? Το σκεπτικο μου λεει οτι το πολυ-πολυ αν δεν εχει τελεια υποβοηθηση τοτε απλα να χρειαζεται περισσοτερη δυναμη με το ποδι.. καλα δε λεω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 08:46:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Ερωτηση: Ας πουμε βαζω φρενα "Πολιτη" (δαγκανες 307/δισκοι 307 280+ mm - καπου τοσο δεν ειναι) .. πρεπει μετα να αλλαξω τρομπα φρενων, και αν ναι γιατι? Το σκεπτικο μου λεει οτι το πολυ-πολυ αν δεν εχει τελεια υποβοηθηση τοτε απλα να χρειαζεται περισσοτερη δυναμη με το ποδι.. καλα δε λεω?


Όχι μεγαλύτερη "δύναμη" αλλά περισσότερες φορές "πάτημα" στο πεντάλ...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 10:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Εάν βάλω μεγαλύτερης διαμέτρου δίσκους από αυτούς που έχω τώρα θα δω κάποιο αποτέλεσμα ή θέλει μια καλύτερη λύση;


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 13:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Εάν βάλω μεγαλύτερης διαμέτρου δίσκους από αυτούς που έχω τώρα θα δω κάποιο αποτέλεσμα ή θέλει μια καλύτερη λύση;


Εννοείς τους μπροστά?Αν μπεις στον κόπο να αλλάξεις κάτι,βάλε πίσω καλύτερα... Εκεί θα δεις διαφορά!


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 20:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 23:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Γιώργο καλώς ήρθες!
Αυτό που σου λένε για αλλαγή του πίσω άξονα,για να μπορέσεις φυσικά να βάλεις πίσω δίσκους,όντως ισχύει!! Σου λένε για μεταχειρισμένο γιατί ο καινούργιος αξίζει αρκετά!!! Wink Δίσκους εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις τους μεγαλύτερους της Peugeot!! Δοκιμασμένες λύσεις απο παιδιά που έχουν αλλάξει φρένα εδώ μέσα στο forum!! Wink Ειδικά άμα έχεις και 15άρες ζάντες θα σου έρθουν λουκούμι!!! Άσε τους χαρακτούς και τρυπητούς για άλλους! Μην σε παρασέρνουν τέτοια... Δεν ειναι αεροπλάνο το αμάξι σου... Χώρια που θα σου έρθει και πιο φτηνά! Wink
Άμα κάνεις μια αναζήτηση για φρένα και διαβάσεις όλα τα topics θα καταλάβεις... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 14:49:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;


Γιωργο??Το αλεξηπτωτο το εχεις σκεφτει καθολου??? Laughing Laughing Laughing



(Πλακα κανω ετσι???Μην με παρεξηγεις! Very happy )



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 22:11:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ ήθελα να βάλω δισκόφρενα πίσω, αλλά το πιθανό κόστος με αποτρέπει! Αν δοκιμάσεις αυτό που σου λέει ο Μιχάλης θα ήθελα να μου πεις πόσο περίπου σου κόστισε.

Όσο για το αλεξίπτωτο, κάθε φορά που θα φρενάρεις και θα ανοίγει, θα πρέπει να κατεβαίνεις, να το τυλίγεις και να το ξαναβάζεις όπως ήταν, ώστε στο επόμενο φρενάρισμα να το ξαναχρησιμοποιήσεις! Razz
Φαντάσου να πέσεις σε κίνηση που πρέπει να δίνεις γκάζι και να φρενάρεις αρκετά συχνά!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Γι' αυτό και μόνο δε συμφέρει! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 23:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν συνεχιστει η κουβεντα σε αυτο εδω το thread καλο θα ηταν να ψαξεις σε παλιοτερα σε εκτενεις αναφορες που εχουμε κανει στο θέμα φρένων. και για το τι θα πρεπει να αντικαταστήσεις.. Τα μπροστινα απλα δεν μπαινουν πισω (το έχω αναλύσει αλλου το θέμα) Ψάξε και θα βρείς ΠΟΛΥ χρήσιμες πληροφορίες σε αυτή την Πηγή γνώσεςν - πρωσοπικών εμπειριών που λεγεται 206club




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 12:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίσω δισκόφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Εχω ένα 206 color line 1.4 6 μηνών που φυσικά έχει πίσω ταμπούρα και μου έχουν καρφωθεί να βάλω μπροστά της brembo 2 διαιρούμενους τρυπητούς δίσκους 280mm, 2 δαγκάνες 4πίστονες απο αλουμίνιο διαστ.(36/40), 1 σέτ τακάκια υψηλών προδιαγραφών, 2 βάσεις στήριξης, και 1 σέτ μαρκούτσια αεροπορικού τύπου στη τιμή των 1200ευρώ Shocked .Ξέρω είναι υπερβολικό για το 1.4 μου.Το θέμα είναι τους δίσκους της μαμάς θέλω να τους βάλω μίσω και να βγάλω τα ταμπούρα, που ρώτησα λίγο πρόχειρα ο ένας μου είπε οτι για να γίνει πρέπει να αλλάξω όλο τον άξονα και ο μεταχειρισμένος έχει περίπου 600ευρώ (τι μεταχειρισμένος άξονας το αυτοκίνητο είναι 6 μηνών Evil ) σε έναν άλλο που ρώτησα μου είπε οτι προσαρμόζοντε με κάποια εξαρτήματα αλλά πρέπει να ψάξω σε μαγαζί με μεταχειρισμένα πάλι Evil .Εχει βάλει κανένας στο 206 του δισκόφρενα ενώ είχε ταμπούρα; τι εξαρτήματα χρειάζεται; πόσο του κόστισε;


Δινεις που δινεις 1200 ευρο για το σετ εμπρος..(Και καλα κανεις δηλαδη..σωστη η κινηση σου)...αλλα το χαλας στο τελος που θες να κανεις ''μαιμουνια''.Οι δισκοι σου οι μαμα ειναι για μπροστα.Ειναι καπως δηλαδη να τους βαλεις πισω.Απο εκει και περα μην ξεχνας οτι το σωστοτερο ειναι να αλλαξεις και την τρομπα του φρενου.

Οσο για τον πισω αξονα....αν δεν ειναι στραβος ενας μεταχειρισμενος καλο θα ειναι να τον παρεις και να τον βαλεις κομπλε επανω με τα δισκοφρενα της μανας του ,παρα να κανεις την μαιμουνια που γραφεις.Δεν παθαινουν τιποτα οι αξονες.Στο κατω κατω τοσα λεφτα δινεις για βελτιωση..Εεε καντην σωστη...Ασε που μπορεις να βρεις με λιγο ψαξιμο και ποιο φτηνο απο 600 ευρο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 17:31:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν εχεις χτυπησει πουθενα τον πισω αξονα σου τοτε απλουστατα με 300 ευρω παιρνεις οτι χρειαζεται για να βαλεις πισω δισκους στον δικο σου αξονα. Wink
Ο αξονας παντως να ξερεις οτι στραβωνει ευκολα οποτε αν αλλαξεις τον δικο σου με μεταχειρισμενο μπορει και να το μετανιωσεις... Confused
Περνα μια βολτα απο τον Τσεκλιδη,πισω απο τον σταθμο και ζητα του ακρα με δισκους...Το τηλεφωνο του ειναι 2310 522997 και 2310 548587. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 19:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
με 300 ευρω παιρνεις οτι χρειαζεται για να βαλεις πισω δισκους στον δικο σου αξονα. Wink


Δηλαδή τι ακριβώς παίρνεις με αυτά τα λεφτά;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 20:01:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πυρους Δαγκανεσ Κιθαρες δισκοπλακες ρουλεμαν (κοινώς τα ακρα)




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 22:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Exactly! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 00:40:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το προβλημα με την ντιζα του χειροφρένου??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 01:01:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα 300 ειναι και ολα τα ντιζακια που χρειαζονται...Τουλαχιστον τοσο τα βρηκα εγω εδω... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 01:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και με τα δικα μας ακρα τι γινετε??
Δηλαδη μου εχουν πει πως μπορουμε να πουλησουμε ευκολα τα ταμπουρα γιατι στην αντιπροσωπια ειναι πανακριβα!Στεκει?? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 10:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτιμότερο να τα κάνεις Μπιμπελό στο σπίτι.... αχχαχαχαχααχ




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 16:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Προτιμότερο να τα κάνεις Μπιμπελό στο σπίτι.... αχχαχαχαχααχ


Εσυ δηλαδη εχεις επιπλωσει ολοκληρο τριαρι με τα απομυναρια σου ε??? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 17:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και να αλλάξεις μουαγιαι πάλη δεν μπαίνουν τα δισκοφρενα πείσω οπότε καλύτερα να πάρεις έναν άξονα κομπλέ και καθάρισες!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 2 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1372s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on