PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μετατροπή ταμπούρα σε δίσκους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούλ 2005, 21:51:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα σημερα στην λαιον και τους ρωτησα για πυρους, ρουλεμαν, δαγκανες, μουαγε, δισκους, τακακια, σωλ. φρενων για δαγκανες, και κατανεμητη ολα απο RC. Με ειπαν οτι δεν πωλουνται ολα αυτα ξεχωριστα και μου εδωσαν τιμες για αξονα 400, ψαλιδια 185x2, μουαγε 85x2, δισκοι 60, τακακια 35, δαγκανες 280x2, βασεις 70x2, ντιζες 20x2, αντιστρεπτικοι δοκοι 150, και ρουλεμαν 100 ολα απο RC, πλεον δεν ξερω τι να κανω θελω οπωσδοιποτε πισω δισκοφρενα και αν γινεται απο RC!!!!!!!!!!!!! Tourista τα φωτα σου σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 01:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο είσαι στα 1.935 ευρώ δηλαδή + τα εργατικά?

Πάμε καλά? Rolling eyes



Βασικά δεν είναι ανάγκη να στο πει ο Αργύρης, στο λέω εγώ: Ή βρες τα μεταχειρισμένα (πφφφ) ή (μαζί με τα φτερά που θες να βάλεις μπροστά, άλλα 500 ευρώ περίπου και βγαίνεις στα 2.500 ευρώ + αν είναι σωστοί οι υπολογισμοί μου) δες με την αντιπροσωπεία αν μπορούνε να πάρουνε το δικό σου και πάρε ένα νέο 206... Rolling eyes

Σίγουρα αξίζει τον κόπο... Wink (αν είναι βέβαια πραγματικοί και σωστοί οι αριθμοί με τους οποίους έκανα πράξεις!)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 08:39:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
...... στα 2.500 ευρώ + αν είναι σωστοί οι υπολογισμοί μου) δες με την αντιπροσωπεία αν μπορούνε να πάρουνε το δικό σου και πάρε ένα νέο 206... ....

αν ισχύουν οι παραπάνω τιμές συμφωνώ με τον Σταύρο....
Δεν έχει έννοια να δώσεις τόσα λεφτά για κάτι που μπορείς να το πάρεις έτοιμο (πληρώνοντας βέβαια κάτι παραπάνω...αλλά έχοντας καινούργιο αμάξι...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 09:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν χρειάζεται να πάρεις από RC. Στα ανταλλακτικάδικα (βλέπε μεταχειρισμένα) θα μπορέσεις εύκολα να κάνεις την δουλειά σου με κάποιον μεταχειρισμένο άξονα πολύ πολύ φτηνά. Και αν φοβάσαι ότι ο νέος άξονας μήπως έχει κανένα στραβωματάκι, παντρεύεις τα πράγματά του με τον δικό σου άξονα και είσαι jet. Εξυπνα, φτηνά και καλά!.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 11:17:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι να καταφέρει ο ΥΠ.Β.Ε. Cool να μπει εδώ να κοιτάξει απαντήσεις και να γράψει δική του, έχω ήδη προλάβει και τον πήρα τηλέφωνο και μιλήσαμε μαζί. Smile

Όντως μιλάμε για 2000 ευρώ + εργατικά απότι μου είπε Rolling eyes

Για να δούμε, ποιόν δρόμο θα επιλέξει άραγε... Question Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 19:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να το πουλεισω με τιποτα εχω δεθει συναισθηματικα μαζι του περισσοτερο και απο την κοπελα μου το αγαπω.Οπως ειπε και ο Τασος αυτο παλευω να βρω καποιον να μου κανει την μετατροπη στον υπαρχον αξονα αλλα με καινουρια ανταλλακτικα Wink δεν θελω κατι μεταχειριστενο πανω στο μωρο μου αλλα θα μιλησω και με τον τυπο μου με ειπε ο Σταυρος ευχαριστω παντως για το ενδειαφερον σας


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 23:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Να το πουλεισω με τιποτα εχω δεθει συναισθηματικα μαζι του περισσοτερο και απο την κοπελα μου το αγαπω.


Να ήσουν μόνο εσύ σε αυτή τη φάση, να έλεγα OK... όλοι μια απ' τα ίδια Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 17:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ετσι ψηλουλη. Τι βλεπω στην υπογραφη σου πας τριπολη αεροπορια; προσεχε τις στρατικοποιησεις και να μην σε απογιωσουν οι εκπαιδευτες σου Wink Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 20:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άστα να πάνε... όλα ανάποδα ήρθανε...


Σε 1 ώρα φεύγω με το λεωφορείο... Χαιρετίσματα σε όλους, τα ξαναλέμε σε 24 μέρες Sad Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 16:51:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Άστα να πάνε... όλα ανάποδα ήρθανε...


Σε 1 ώρα φεύγω με το λεωφορείο... Χαιρετίσματα σε όλους, τα ξαναλέμε σε 24 μέρες Sad Crying or Very sad


Kαλή θητεία! Salute


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2005, 22:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επέστρεψααα Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Σεπ 2005, 13:59:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα βρεθει αξονας!!!!!!!!!! τωρα μηπως καποιος μπορει να με πει τη να προσεξω για να μην μου βγαλει προβληματα ή να διαπειστωσω οτι ειναι σε καλη κατασταση


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2005, 21:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα φορεσα τον αξονα απο 16αρι 16v ολα λειτουργουν αψογα μαζι και το ABS και ειδα διαφορα στα φρενα Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2005, 23:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγειά ρε! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2005, 22:56:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε λιγες μερες θα βαλω και φωτο Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Οκτ 2005, 08:29:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να που θα βρειτε και μια φωτο, οι πισω δισκοι ειναι μεγαλυτεροι απο τους μπροστα. http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=570


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Οκτ 2005, 09:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Question Question Question Shocked Shocked Shocked
Δεν πρεπει να ειναι μεγαλυτεροι πισω απ'ότι ξερω.... Confused
Τον κατανεμητη φρενων τον ρυθμισες??
Αν οχι ΠΡΕΠΕΙ να το κανεις γιατι θα φρεναρεις αποτομα και θα ειναι σαν να τραβας χειροφρενο....Φαντασου σε στροφη τι μπορεις να παθεις αν ακουμπησεις λιγο το φρενο...
Επικινδυνο Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Οκτ 2005, 11:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Question Question Question Shocked Shocked Shocked
Δεν πρεπει να ειναι μεγαλυτεροι πισω απ'ότι ξερω.... Confused


Σωστά το λογικό είναι ότι έχει 247 εμπρός και πίσω.

Τώρα
Παράθεση:
Τον κατανεμητη φρενων τον ρυθμισες??


άν έχει ABS έχει και ηλεκτρονικό κατανεμητή πίεσης οπώτε...



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Οκτ 2005, 22:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο δοξα το Θεο πηγαν καλα το εχω κοκκαλοσει με 100χλμ/ωρα και δεν εδειξε το παραμικρο εχω λαβει υποψη μου οτι εχουμε γραψει πιο πανω, ολα πηγαν καλα και με το abs που λειτουργει αψογα και με την ντιζα χειροφρενου και με τα σωληνακια φρενου και με τον κατανεμητη και με τα υγρα φρενου και με την εξαερωση στα υγρα, το καλο ειναι οτι ειδα διαφορα στο φρεναρισμα μην φανταστητε ομως οτι σταματα σαν τετραπιστονες τα πισω αλλαξα Wink απο τα ταμπουρα πολυ καλυτερα με διαφορα Cool .


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Οκτ 2005, 23:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω επιμενω οτι δεν ειναι λογικο τα πισω να ειναι μεγαλυτερα....Σε καμια στροφη μπορει να ψαχνεσαι ασχημα..... Confused
Ελπιζω να εχω αδικο... Rolling eyes


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 6 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1678s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on