PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Σκούπα για 1.4 8V
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:00:54    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Σκούπα για 1.4 8V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, μπορεί να είναι χαζό αυτό που ρωτάω, αλλά ξέρετε αν μπαίνει σκούπα στο αμάξι μου?
106 1.4 8v (mk1).

Ρωτάω γιατί ήμουν σήμερα σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ και μου έλεγε πως επειδή είναι μονού ψεκασμού, δε μπορεί να "κάτσει πάνω" η σκούπα... Rolling eyes

Τι λέτε?

---

Και αν μπαίνει, τι προτείνετε?

Ευχαριστώ ! Wink




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το δικό σου δεν έχει το φιλτροκούτι όπως και το ραλλύ 1,3? Αυτό μπροστά στην μετώπη; (που.. μοιάζει με σκούπα...)

Αν έχεις αυτό, τότε ή θα ανοίξεις κάποιες τρύπες (όπως κάνουν πολλοί) ή θα το κόψεις όλο μπροστά για να γίνει σκούπα. Απλή, φτηνή και εύκολη λύση που είναι και αποδοτική...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Σκούπα" με την έννοιά ότι θα του δώσεις περισσότερο αέρα αφού θα τραβάει από περισσότερες τρύπες. (γιατί η πραγματική σκούπα απέχει πολύ από αυτό που εδώ sto ellada ονομαζουμε γενικά "σκούπα... αλλά αυτό είναι λουνού παπά ευαγγέλιο... και όχι της παρούσης στιγμής)

Το αν θα αποδώσει είναι κάτι άλλο.
Στο 13άρι ραλλυε δουλευουν οι επιπλέον τρύπες δοκιμασμένο πολλαπλώς.

Σε άλλα φιλτροκούτια δεν ξέρω.
Δοκιμάζεις και βλέπεις.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Και το δικό σου δεν έχει το φιλτροκούτι όπως και το ραλλύ 1,3? Αυτό μπροστά στην μετώπη; (που.. μοιάζει με σκούπα...)

Αν έχεις αυτό, τότε ή θα ανοίξεις κάποιες τρύπες (όπως κάνουν πολλοί) ή θα το κόψεις όλο μπροστά για να γίνει σκούπα. Απλή, φτηνή και εύκολη λύση που είναι και αποδοτική...


Τάσο, σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση! Wink

Απ'ότι είδα τώρα στο ΙΝΤΕRNET, όχι.
Εγώ δεν έχω αυτό που έχει και το 13άρι και μοιάζει με σκούπα.

Έχω αυτό:



Τι λέτε παίδες? Rolling eyes




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πολύ πολύ... ενα ελευθερο φίλτρο μέσα στο μαμά φιλτροκούτι...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 10 Φεβ 2007, 03:35:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 15:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ενα ελευθερο φίλτρο μέσα στο μαμά φιλτροκούτι...


Ε, όχι!

Τόσο extreme βελτίωση εγώ δεν την κάνω! Laughing Laughing Laughing

Σκουπίτσα δηλαδή? Γιοκ? Sad

---

Αυτός που πήγα -και φαινόταν ψαγμένος-, μου είπε πως παλιότερα έβαζαν ελεύθερο φίλτρο εκεί που είναι τώρα το μαύρο το στρογγυλό.
Αλλά, εδώ και 2 χρόνια σταμάτησε η παραγωγή τους...




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 16:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να το αφήσεις όπως είναι Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:11:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Εγώ λέω να το αφήσεις όπως είναι Wink


Turn-l ok boss.




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:37:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολοιδιο φιλτροκουτι ειχε το 205 μου οταν ειχε το 14αρι μοτερ.
Για εναν περιεργο λογο δεν ειχα δει διαφορα ουτε στο ελαχιστον οταν ειχα βαλει ελευθερο φιλτρο μεσα στο φιλτροκουτι.
Μπορω να σου πω οτι ισως να ειχε χασει κιολας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 00:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Για εναν περιεργο λογο δεν ειχα δει διαφορα ουτε στο ελαχιστον οταν ειχα βαλει ελευθερο φιλτρο μεσα στο φιλτροκουτι.
Μπορω να σου πω οτι ισως να ειχε χασει κιολας.


Οk. Don't touch.

Ευχαριστώ! Wink




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Spyros_L 
Μέλος
Μέλος


Old school

Ένταξη: 25 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: Κορυδαλλός-Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 15:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικά αυτός που πήγες το αμάξι σου είναι σωστό παληκάρι και σου είπε όπως έχουν τα πράγματα. Θα μπορούσε να σκαρφιστεί ένα σωρό ανούσιες ή και καταστροφικές πατέντες για να κερδίσει απο εσένα. Όπως είπε και ένα παιδί πιο πάνω ελεύθερο φίλτρο μπορεί ακόμα και να το κρεμάσει. Το έχει πάθει καλός μου φίλος.


Πίστευε και μη, ερεύνα
Πίστευε και μη ερεύνα

Ένα απλό κόμμα αλλάζει τα πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 16:23:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο ενα panel και καταργηση των σωληνωσεων θερμου αερα απο την πολλαπλη εξαγωγης. Wink
Η σκουπα στα δικα μας δεν...καθως το καπω μας ειναι κλειστο απο μπροστα. Sad
Εναλλακτικα πας για κανενα Green Twister για low cost λυση απλα το δυσκολο ειναι να περασεις σπιραλ για extra αερα αναμεσα απο μετωπη και ψυγειο. Confused

Παράθεση:
Στο 13άρι ραλλυε δουλευουν οι επιπλέον τρύπες δοκιμασμένο πολλαπλώς.

Μανθε λαθος... Exclamation Μονο θορυβο κανει και μπερδευει ενω στην πραγματικοτητα "αδειαζει" απο ροπη...
Το μαμα φιλτροκουτι ειναι μια χαρα οπως ειναι απο το εργοστασιο ετσι ωστε να αποδιδει και ψηλα και να εχεις και πολυ καλη αποκριση στο γκαζι...
Το PowerT μπορει να γραφει οτι βλακεια θελει αλλα τα πραγματα δυστθχως δεν ειναι ετσι. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Φεβ 2007, 09:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:


Παράθεση:
Στο 13άρι ραλλυε δουλευουν οι επιπλέον τρύπες δοκιμασμένο πολλαπλώς.

Μανθε λαθος... Exclamation Μονο θορυβο κανει και μπερδευει ενω στην πραγματικοτητα "αδειαζει" απο ροπη...
Το μαμα φιλτροκουτι ειναι μια χαρα οπως ειναι απο το εργοστασιο ετσι ωστε να αποδιδει και ψηλα και να εχεις και πολυ καλη αποκριση στο γκαζι..
.

Θεωρητικά δεν έχεις άδικο (πολύ πιθανό και πρακτικά)
Απλά αυτό έχω δει να κάνουν οι περισσότεροι με τα 13άρια.
Για να το λες όμως κάτι θα ξέρεις.
Anyway είμαστε και λίγο off-topic



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Φεβ 2007, 09:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει απολυτο δικιο ο στελιος...το φιλτροκουτι ειναι σχεδιασμενο να πιανει καποιους παλμους...η δημιουργια αυτων των παλμων καταστρεφεται οταν βαλεις και αλλη εισοδο αερα...το σωστο ειναι απο αυτην που εχει το κουτι να βαλεις οσο πιο πολυ αερα μπορεις και οχι να ανοιγεις δευτερη.

βεβαια σε πολλα αλογα μετατροπες που πανε τα πιο πολλα απο αυτα στραφι αλλαζοντας χαρακτηριστικα κινητηρα πληρως δεν μπορεις να τους ξαναπιασεις τους παλμους αν εισαι ο μαστρομιητσος οποτε χωνεις οσο μπορεις πιο πολυ αερα και οτι κατσει....

καλα δε τα ειπα κυριε μητσε?? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Φεβ 2007, 13:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok. Ευχαριστώ παιδιά! Wink

Σκούπα σε 1.6 8v ? Μπαίνει κανονικά, ε? Cool Very happy Twisted evil




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 08:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Γιωργο ενα panel και καταργηση των σωληνωσεων θερμου αερα απο την πολλαπλη εξαγωγης.
Η σκουπα στα δικα μας δεν...καθως το καπω μας ειναι κλειστο απο μπροστα.
Εναλλακτικα πας για κανενα Green Twister για low cost λυση απλα το δυσκολο ειναι να περασεις σπιραλ για extra αερα αναμεσα απο μετωπη και ψυγειο.


Να το ξαναπω; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 10:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Η σκουπα στα δικα μας δεν...καθως το καπω μας ειναι κλειστο απο μπροστα.

Να το ξαναπω; Laughing


"...ή μήπως θέλετε να κάνω και κακά???" Laughing Laughing




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Φεβ 2007, 14:38:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η σκούπα και ακόμη χειρότερα οι φιλτροχοάνες κάνουν από θόρυβο έως μείωση απόδοσης. Μην σε γελάσει το μπαμ χαμηλά. Αν βάλεις κόντρα με μαμά 14ρι και χάσεις μην εκπλαγείς... Ο 8V είναι κάκιστος κινητήρας για βελτιώσεις...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Φεβ 2007, 09:25:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ'ευχαριστώ Μίλτο!

Αυτό που λέγαμε με τον Στέλιο, όμως, είναι ότι όποιον κινητήρα και να βάλεις στο δικό μας αμάξωμα (mk1), η σκούπα δε θα λειτουργήσει καλά, γιατί είναι κλειστός ο χώρος της μετώπης και, ουσιαστικά, δε θα ρουφάει αρκετό αέρα... Rolling eyes




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 11:21:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Willduck είχα κάποτε το ίδιο σύστημα εισαγωγής με το δικό σου και δοκίμασα διάφορα.

ΤΙΠΟΤΑ δεν αποδίδει στο συγκεκριμένο μοτέρ σαν το δικό του φιλτροκούτι. Και είχα δοκιμάσει τα πάντα. Με οτιδήποτε άλλο έχανα σε ελαστικότητα.

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις 60άρη σπιράλ σωλήνα και να αντικαταστήσεις τις σωληνώσεις μέχρι το φιλτροκούτι, όπως λέει ο Στέλιος. Το καλύτερο σημείο να πάρεις αέρα είναι πίσω από το αριστερό φανάρι.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3463s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on