PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Βελτίωση της ανάρτησης στο 206 RC (μόνο)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2009, 13:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με 22αρες ραβδους και πισω αμορτισερ ps με κωδικο 17009-00, το αυτοκινητο το βλεπω πιο παιχνιδιαρικο πισω, βεβαια το λαθος ειναι οτι μπροστα ακομα φοραω τα μαμα αμορτισερ Mad


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2009, 12:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακου προτασεις για μπροστα αμορτισερ, η μια λυση ειναι του 306 που εχει ο καταφρακτος, αλλα που μιλησα με τον ντινο μου ειπε οτι παλιοτερα τα ειχαν δοκιμασει σε ενα 206 1.6 αλλα οταν εστριβε τερμα το τιμονι εβρισκε η ροδα, αλλη λυση ειναι τα rc17007-01 02, το θεμα ειναι οτι ξεφευγουν σε τιμη. Καμια αλλη προταση;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάρ 2009, 12:17:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

toy Καταφρακτου ειναι μια χαρα και δε βρισκουν...κατι λαθος θα καταλαβες.
εχουμε ιδια ακρα τα παντα με 306 και εσυ ειδικα που εχετε και ιδια βαρη θα δουλεουν μια χαρα

σε 1.6 λογικα δε δουλεουν σωστα αφου ειναι ελαφρυτερο....


αλλιως αναγκαστικα πας σε μπιλσταιν με φτιαχτα πιατελα και ελατηρια πεζο σπορτ....(αυτο εχω κανει εγω σε μηχανικο εκει πανω σαλονικ)

κοστος θες καπου 150 μηχανουργειο συν ελατηρια κανα 100αρι συν τα μπιλσταιν . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2011, 22:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι φυσιλογικο τα bilstein sport που εχω να εχουν αρχισει να μαλακωνουν αισθητα απο τα 35.000 χιλιομετρα, ενω ειμαι με μαμα ελατηρια/ραβδους???
(το αμαξι δεν ειναι καθημερινο, βγαινει μονο για στριψιμο σε βουνο και κανα ταξιδακι.......
Ενταξει το παραδεχομαι τραβαγα αρκετες μπουκες, αλλα απο τοτε που αλλαξα ψαλιδια το εχω κοψει...... Laughing Laughing Laughing )
Σκεφτομουν οταν τα κλασουν να βαλω παλι τα ιδια, αλλα 650 για 4 μπουκαλια ρε γμτ.... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Ειναι φυσιλογικο τα bilstein sport που εχω να εχουν αρχισει να μαλακωνουν αισθητα απο τα 35.000 χιλιομετρα, ενω ειμαι με μαμα ελατηρια/ραβδους???
(το αμαξι δεν ειναι καθημερινο, βγαινει μονο για στριψιμο σε βουνο και κανα ταξιδακι.......
Ενταξει το παραδεχομαι τραβαγα αρκετες μπουκες, αλλα απο τοτε που αλλαξα ψαλιδια το εχω κοψει...... Laughing Laughing Laughing )
Σκεφτομουν οταν τα κλασουν να βαλω παλι τα ιδια, αλλα 650 για 4 μπουκαλια ρε γμτ.... Confused

Γιατι δεν τα στελνεις για rebuilt?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν βρισκεις (σοβαρη) ακρη με τα ρεμπιλτ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:50:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε εχει φοβισει το rebuilt για 2 λογους:
1) Επι εποχες παλιου 206, ειχα κανει "μεσα" στην ιδια την Κονι μια τετραδα που ειχα και τα κλασανε σε max 10.000 χιλιομετρα
2) και ο Τακης τα ιδια τραβαει με τα bilstein (καθε 15.000 χλμ χρειαζεται παλι)
3) Φοβαμαι να μπει το χερι του καθε Ελληναρα μαστορακου σε κατι τοσο σημαντικο για την ασφαλεια μου....

4) Με τρωει ο κωλ0ς μου για καμια coilover, παροτι το αμαξι ειναι αρκετα ανετο(17αρες, γαρ.... Mad ), ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ στο βουνο
(απλως χανει λιγο σε αισθηση και μου σπαει τα νευρα στα φρενα με τα AP Racing) Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 12:36:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλε μια Gaaaaaazzzz... Laughing Laughing Laughing

Αφου ετσι και αλλιως,στην ακριβη εκδοχη της ρυθμιζεις bump/rebound και την αγοραζεις με ελατηριο επιλογης σου,γιατι το σκεφτεσαι; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 12:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η ακριβη εκδοση δε μπαινει εκτος αν εισαι κανιβαλος και κυκλοφορεις με οφσετ 11
και σορυ αλλα απο 27 σε 11 παει ενα μεγαλο μερος της γεωμετριας για κλαματα

το πρωτο ριμπιλτ αντεξε 40000χλμ και το δευτερο 30000χλμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 12:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γεωμετριας αλλα καταπονησεων στα αμορτισερ και φυσικα ψυχολογικο περισσοτερο του οτι θα εχεις προσθηκες... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 12:44:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο μετα τον 1.5 ποντο αλλαζουν αρκετα δεδομενα στο μακφερσον.
δεν ειναι τοσο απλο θελει ψαξιμο και σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 12:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διαφωνω ρε απλα αν δεν δοκιμασεις,δεν ειναι και σιγουρο... Confused
Στα Clio Ragnotti απο 50αρι offset το πηγαιναν 38,5.
Στα τωρινα R3,αστο,μην το ψαχνεις...
Τα Ragnotti φορουσαν McFerson ετσι και αλλιως αλλα και στο R3 Maxi που παλι αλλαζει η πολλαπλων συνδεσμων και γινεται McFerson,τετοιο εξωπραγματικο offset δινουν. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 15:35:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
2) και ο Τακης τα ιδια τραβαει με τα bilstein (καθε 15.000 χλμ χρειαζεται παλι)


o Τακης δεν τα έστειλε ποτέ Κυρλαγκίτση που θεωρείτε ο ΤΟΠ.
(είναι ακριβός αλλά οτι πληρώνεις παίρνεις λένε )
όποτε δεν δοκιμάζεις…


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 15:40:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε στελιο τι σχεση εχει το γιατι και πως και με τι αλλο πακετο ενος αγωνστικου? ειναι σα να σου λεω οτι αμα βαλω εκκεντρα με ιδιες μοιρες με το αγωνιστικο και κανω και μονος μου τη ροικη και φιταξω με το μαστοκιτσο το εγκεφαλο θα βγαλουμε και ιιδια αλογα.

νικο το αν ειναι τοπ ο κυρλακιτσης επιτρεψε μου να εχω σοβαρες αμφιβολιες. . . . λιγοτερο κακος απο αλλους ναι το δεχομαι αλλα με τα λεφτα που ζηταει προτιμω να αγοραζω καμια γκαζ σα του μανθου
και ο σπυρος μια χαρα δουλεια κανει για τα δεδομενα τα δικα μας...

ολο το θεμα ειναι να ξερεις τι θες οπως εκανες εσυ. αν του πεις οτι μεγαλε θελω αυτες τις ρυθμισεις τελος στις εφτιαξε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 15:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αγωνιστικο το εφερα σαν παραδειγμα ρε για το οτι το μικροτερο offset απο το εργοστασιακο,δεν ειναι απαραιτητα και χειροτερο...
Εννοουσα οτι δοκιμαζεις και αν δεν σε βολεψει,τοτε ΟΚ.Αν παλι βολεψει,τοτε why not;

Εμενα παντως στο Clio με πιο μικρο offset με βολεψε καλυτερα,το ιδιο και στο 1300αρι το μαυρο... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 16:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα κλειστα μεταμορφωνει το αμαξι αλλα στα πατημενα ειναι μεγαλο ρισκο και θελει ψαξιμο που εμεις δε μπορουμε να κανουμε ετσι απλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 16:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεκτο αυτο,ασχετα αν δεν καταλαβα κατι τετοιο μιας και το Clio ποτε δεν ειχε προβλημα στα πατημενα και το 106 παντα ηταν νευρικο στα γρηγορα κομματια οποτε και να ειχε ουσιαστικη μεταβολη,εγω τουλαχιστον δεν το καταλαβα... Sad

Στα σφιχτα κομματια παντως το Clio ηταν σαφως καλυτερο απο πριν,ιδιαιτερα με λιγο καμπερ και την συγκλιση στο μηδεν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Αύγ 2013, 02:57:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντυπώσεις από eibach pro+bilstein b8 κανείς σε σχέση με μαμά ανάρτηση RC?

Τα ζητούμενα:
- λίγο καλύτερος ελεγχος αμαξώματος σε απότομες αλλαγές κατεύθυνσης με πολλά στο κοντέρ
- ελάχιστο χαμήλωμα του κέντρου βάρους (20-25mm max)
- διατήρηση του μεγαλύτερου ποσοστού της εργοστασιακής άνεσης

Επίσης, πόσο καλά ταιριάζει με μαμά ράβδους και αντιστρεπτικές... Question


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Αύγ 2013, 08:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OXI ELATHRIAAAAA

Chekare an poulane akomavkana group n gia 306 peugeot sport[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2013, 14:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Εντυπώσεις από eibach pro+bilstein b8 κανείς σε σχέση με μαμά ανάρτηση RC?

Τα ζητούμενα:
- λίγο καλύτερος ελεγχος αμαξώματος σε απότομες αλλαγές κατεύθυνσης με πολλά στο κοντέρ
- ελάχιστο χαμήλωμα του κέντρου βάρους (20-25mm max)
- διατήρηση του μεγαλύτερου ποσοστού της εργοστασιακής άνεσης

Επίσης, πόσο καλά ταιριάζει με μαμά ράβδους και αντιστρεπτικές... Question


για να επιτύχεις αυτό...
"- διατήρηση του μεγαλύτερου ποσοστού της εργοστασιακής άνεσης"

Μαμά ελατήρια με Bilstein

Μπροστά VE3-4646/VE3-4647
πίσω BE5-6589

http://www.forum-auto.com/les-clubs/peugeot-206-207/sujet387068.htm

http://www.forum-206s16.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=8170



ή

http://www.peugeotsport-store.com/product.php?id_product=4092

1 AMORTISSEUR AVD 206 RPS 2S17007-01
1 AMORTISSEUR AVG 206 RPS 2S17007-02
2 AMORTISSEUR ARR 206 RPS 2S17008-00
2 RESSORT SUSPENSION AV 2S19023-00

http://www.forum-206s16.com/forum/viewtopic.php?p=738730&sid=c986fcdf86e76feaaa6ef5c7b32ae2b6

http://206-rc.mforos.com/1993508/10149966-b14-pss-o-pts-rps/


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,247s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on