PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Βελτίωση της ανάρτησης στο 206 RC (μόνο)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 11:15:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το διόρθωσα... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Σεπ 2007, 23:58:31    Θέμα δημοσίευσης: !!ποστ ΚΑΤΑΠΕΛΤΗΣ!! :P Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιποοον....
Η (μπροστα-δεξια) μαμα αναρτηση στα 25.000 χιλιομετρα και πατωντας μια λακκουβα-κρατηρα με 200φευγα χλμ μας αφησε χρονους (οπως και το ψαλιδι)

Το αμαξι με αυτη την αναρτηση σε γενικες γραμμες ηταν καλο,θα ηθελα ομως το κααατι παραπανω...

Δηλαδη απο μια αναρτηση θα ηθελα:
1ο) να ειναι 20-30% (max) πιο σκληρη,γιατι αν παμε για παραπανω σε συνδιασμο με το 40 προφιλ της 17αρας και τους δρομους γυαλι πιστευω οτι στο οριο θα γινει "επικiνδυνο" (...καταλαβαινετε το γιατι Razz )
2ο) ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ωστε στην οποια ανωμαλια που μπορει να συναντησω σε καποια καμπη (κυριως, μιας και θα ειμαι φορτωμενος με αρκετα χλμ) να "μη χασω τα μουτρα" και να μεινει οσο το δυνατον βιδωμενο κατω
3ο) Να μην χασει τον ομορφο-παιχνιδιαρικο χαρακτηρα του στους Ελληνικους πατιναζ-ο-δρομους..... (βγαζει λιγοτερα μουτρα και απο 16αρι με μπιλστειν-ειμπαχ που ειχα οδηγησει σε μια διαδρομη που ξερω τελεια)
4ο) Τα ελατηρια να ειναι τετοιων λιμπρων που να μη χρειαστει να αλλαξω ραβδο στρεψης πισω
5ο) με ενα χαμηλωματακι 1-2 ποντων να μην παω σαν φραπεδιερα στην Εθνικη (καλα, αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει...)
Καμια ιδεα???

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ??????????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(επειδη μαλλον ναι και επειδη δυστυχως δεν υπαρχουν αναρτησεις μελετημενες για το ρψ-ακι μου, με βλεπω να ξανα-βαζω τα μαμα... Razz )
Συγνωμη αν σας κουρασα με το μακροσκελες μου ποστ... Embarassed


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Παρ 21 Σεπ 2007, 09:10:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 00:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με μαμά ελατήρια δεν δοκιμάζεις μια selex …

http://www.selexweb.com/angles/peugeot.htm

http://www.selexweb.com/angles/gama.htm


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 10:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...πάμε μια βόλτα στον Κολλιγιάννη... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 10:43:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: !!ποστ ΚΑΤΑΠΕΛΤΗΣ!! :P Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Λοιποοον....
Η (μπροστα-δεξια) μαμα αναρτηση στα 25.000 χιλιομετρα και πατωντας μια λακκουβα-κρατηρα με 200φευγα χλμ μας αφησε χρονους (οπως και το ψαλιδι)

Το αμαξι με αυτη την αναρτηση σε γενικες γραμμες ηταν καλο,θα ηθελα ομως το κααατι παραπανω...

Δηλαδη απο μια αναρτηση θα ηθελα:
1ο) να ειναι 20-30% (max) πιο σκληρη,γιατι αν παμε για παραπανω σε συνδιασμο με το 40 προφιλ της 17αρας και τους δρομους γυαλι πιστευω οτι στο οριο θα γινει "επικiνδυνο" (...καταλαβαινετε το γιατι Razz )
2ο) ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ωστε στην οποια ανωμαλια που μπορει να συναντησω σε καποια καμπη (κυριως, μιας και θα ειμαι φορτωμενος με αρκετα χλμ) να "μη χασω τα μουτρα" και να μεινει οσο το δυνατον βιδωμενο κατω
3ο) Να μην χασει τον ομορφο-παιχνιδιαρικο χαρακτηρα του στους Ελληνικους πατιναζ-ο-δρομους..... (βγαζει λιγοτερα μουτρα και απο 16αρι με μπιλστειν-ειμπαχ που ειχα οδηγησει σε μια διαδρομη που ξερω τελεια)
4ο) Τα ελατηρια να ειναι τετοιων λιμπρων που να μη χρειαστει να αλλαξω ραβδο στρεψης πισω
5ο) με ενα χαμηλωματακι 1-2 ποντων να μην παω σαν φραπεδιερα στην Εθνικη (καλα, αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει...)
Καμια ιδεα???

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ??????????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(επειδη μαλλον ναι και επειδη δυστυχως δεν υπαρχουν αναρτησεις μελετημενες για το ρψ-ακι μου, με βλεπω να ξανα-βαζω τα μαμα... Razz )
Συγνωμη αν σας κουρασα με το μακροσκελες μου ποστ... Embarassed


αμα εχεις λεφτα ολα γινονται....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 10:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες και αυτό
μια χαρά σου άρχετε


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 15:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε πρωτη φαση επικονωνησε με το τιμουρ21
απο οσα λεει το παιδι ειχε δοκιμασει τις πεζο σπορτ που λεγαμε χωρις να μεινει φοβερα ικανοποιημενος (μιλαμε για την απλη λυση με τα 400ευρω)

και μετα βλεπουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 17:36:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
Δες και αυτό
μια χαρά σου άρχετε

Λεω να μη βαλω τιποτα "μεταχειρα" πανω στο αμαξι, σε ευχαριστω παντως... Wink

volvos έγραψε:
σε πρωτη φαση επικονωνησε με το τιμουρ21
απο οσα λεει το παιδι ειχε δοκιμασει τις πεζο σπορτ που λεγαμε χωρις να μεινει φοβερα ικανοποιημενος (μιλαμε για την απλη λυση με τα 400ευρω)

και μετα βλεπουμε Wink

Τη σκαρταδουρα δηλαδη θες να μου πασαρεις??? Razz Laughing Laughing Laughing
Δεν ειμαι σε φαση για να βαζω και να τρεχω ολη την ωρα για τις αναρτησεις του Φυστικη ρε...

fotis-84 έγραψε:
αμα εχεις λεφτα ολα γινονται....

Για πες,για πες.... Thumb right (μιλαμε και τηλεφωνικως για μεγαλυτερη ευκολια!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Πεμ 27 Σεπ 2007, 12:43:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Σεπ 2007, 03:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mετα απο ατελειωτο ψαξιμο διαπιστωσα οτι η h&r (και μονο!) δινει διαφορετικο κιτακι coilover αναρτησης για το ρψ...!

http://www.hrsprings.com/products/coilovers/
"29457-1 Peugeot 206 all Except RC
lowering [mm] rear axle 40, lowering [mm] front axle 40 - 80, year: ab: 09.1998 Approval
29457-2 Peugeot 206 RC
lowering [mm] rear axle 40, lowering [mm] front axle 40 - 80, year: ab: 07.2003 Approval "

Μαλλον μπορεις να πειραξεις και λιγο το καμπερ...! Shocked
http://www.hrsprings.com/products/triplec/
http://www.h-r.com/index.php?inhalt=produkt-f-hinweise&sprache=en

http://www.h-r.com/katalog_download_en/Peugeot.pdf
Eδω ειναι ενα pdf που εχει ολα τα προιοντα της h&r για τα πεζω...
Ασχετο:Σε καποια φαση λεει οτι ειναι επισημος προμηθευτης της πεζω στο wrc,μα ειναι δυνατον? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 08:45:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.hrsprings.com/products/triplec/
Στα 206 δεν μπορείς να πειράξεις το camper στο σημείο που δείχνει με αυτές της βίδες.
Αυτές θα ήταν ιδανικές για το δικό μου που το αμορτισέρ δεν είναι φορετό στο άκρο αλλά πιάνει με 2 βίδες.

Πάλι όμως έχω περιορισμό μιας και το άκρο έχει στοπ και δεν σου αφήνει και πολλά περιθώρια στο μέσα έξω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Οκτ 2007, 19:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το amortisseurs et barres de torsion arr που εχει 828,15 και amortisseurs et barres de torsion arr 2 που εχει 1302,71 απο τον καταλογο τις ps, ποιες ειναι οι διαφορες; ξερει κανεις;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Οκτ 2007, 09:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει ενα που εχει 354 και ενα που εχει 900.
τις τιμες που τις ειδες?
μιλαμε για το Ν ε?

παντως δε νομιζω να απογοητευτεις και απο αυτα που πηρε ο κταφρακτος με 180 το ενα που ειναι για το 1.6xs A
και πριν την πεις.
πισω ειναι ιδια βαρη 1.6-2.0 και το Α το αγωνιστικο 1.6 ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΑΞΟΝΑ.

πλα καλοο ειναι να βαλεις και ραβδους μαζι καθως επειδη δε συνεργαζεται τελεις το αμορτισερ πεζο σπορτ με τις μαμα ραβδους θα τα φτυσουν πιο ευκολα τα αμορτισερ της πεζο σπορτ Wink

εγω τα πρωτα με μαμα ραδβους εβγαλαν με τη βια 20-25000χλμ πριν πεσουν
και τα δευτερα που ειχα πανω τις 22αρες τωρα εχουν 25000χλμ και ειναι σα καινουργια Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Οκτ 2007, 12:06:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ 100% οτι του Δημήτρη στρίβει πάρα πολύ καλά
(θέλει βέβαια τις 22ραβδους πίσω οι οποίες ερχονται και κερασάκι στην τουρτα τα ακρα εμπρός για 2μοιρες καμπερ τα οποία θα γίνουν και αυτά στο μελλον, αλλά αυτό είναι άλλουνου παπά ευαγγελιο)

Το μόνο μειον που βλέπω εγω στα πίσω του Δημήτρη είναι οτι τα συνεμπλοκ κάνουν φασαρία (αν εχω καταλάβει καλά ειναι μεταλλικά λόγω GrΑ) . Αν κανείς συμβιβαστεί με αυτά τα "γκαπ γκουπ ντιν ντονκ" Razz (κυρίως οταν ειναι κρύα) ειναι μια άριστη (αποδοτικά αλλά και χρηματικά) επιλογή. Thumb right

Αλλιώς μάθετε πιο εχει συμβατικά λαστιχένια σινεμπλοκ.

(Επίσης δεν ξέρω τι κάνει ο καθένας μας με τ' αμάξι του αλλά θεωρώ ότι πχ 900ε για ενα αμορτισερ για αμάξι που κυκλοφορεί καθημενα σε Ελληνικούς λακουβόδρομους ειναι λίγο πεταμένα λεφτά... αν και την ώρα της "καυλας" θα ειναι σουπερ... βέβαια κάπου εκεί κολλάει και η ερώτηση αν εχουμε τις γνώσεις για να εκμεταλλευτούμε τα πλεονεκτήματα ενος τέτοιου αμορτισερ...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Νοέ 2007, 19:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα βρηκα τι αναρτηση θα βαλω στο εργαλειο..........! Cool
Ειναι ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ,εχει τρελη διαδρομη (τρεμε Μανθοοοο....3.5 μετρα!) και θα μπαινω "απεν ταπεν" Shocked :

αναρτηση
πληροφοριες αναρτησης
"φορεμενη"



Περα απο πλακα,μου χαρισε ενα φιλαρακι μια 4αδα απατητων bilstein sport και ισως τα "γαργαλισουμε" και τα πεταξουμε πανω στο πυροσβεστικο.....! Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Νοέ 2007, 19:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ οτι πρέπει για ανικανοποιητες φιλες... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Νοέ 2007, 20:27:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
υπαρχει ενα που εχει 354 και ενα που εχει 900.
τις τιμες που τις ειδες?
μιλαμε για το Ν ε?

παντως δε νομιζω να απογοητευτεις και απο αυτα που πηρε ο κταφρακτος με 180 το ενα που ειναι για το 1.6xs A
και πριν την πεις.
πισω ειναι ιδια βαρη 1.6-2.0 και το Α το αγωνιστικο 1.6 ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΑΞΟΝΑ.

πλα καλοο ειναι να βαλεις και ραβδους μαζι καθως επειδη δε συνεργαζεται τελεις το αμορτισερ πεζο σπορτ με τις μαμα ραβδους θα τα φτυσουν πιο ευκολα τα αμορτισερ της πεζο σπορτ Wink

εγω τα πρωτα με μαμα ραδβους εβγαλαν με τη βια 20-25000χλμ πριν πεσουν
και τα δευτερα που ειχα πανω τις 22αρες τωρα εχουν 25000χλμ και ειναι σα καινουργια Wink


Τα πίσω είχαν 280 ευρά το ενα.....
Τα μπροστά πάνω από 300 το ένα....


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 09:32:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

180κατι τα πισω
300κατι τα μπρος
ΤΕΛΟΣ. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 20:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν εγω πλήρωσα από Γκαργκαστάθη τα ακόλουθα...

099-Ν717007 ECO αμορτησέρ 306 GRA 311ευρώ το 1

099-217008-10 πίσω αμορτισέρ 206 XS GRA 230 ευρώ το 1

+ πιατέλα + ελατήρια + λάστιχα κρούσης....

Αυτές τις τιμές δίνει και η πεζό σπόρ.

Είμαι αρκετά εώς πολύ ικανοποιημένος.

Τέλος. Laughing


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 20:50:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστος ειχα φαει σκαλωμα χοντρο με το αλλο που εχει 180κατι αλλα ειναι ημιτελες Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2009, 07:49:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δευτερα θα σας πω νεα απο το πισω συστημα Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1555s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on