PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 18'' ζαντες για 206?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 11:53:07    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 18'' ζαντες για 206? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη το αμαξι σε λιγο καιρο θα φορεσει τα φουσκωματα του WRC ψαχνωμαι για ζαντες! 8 ή 8,5 * 18! Αν εχει καποιος υποψιν του καποιο site η εχει κανει το ιδιο παρακαλω τα φωτα σας!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 13:23:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμ ενδιαφέρον.
Θέλει ψάξιμο.
Θα δω τι μπορώ να κάνω.
Πάντως 18άρα με 4χ108 καρε ειναι δύσκολο αλλά όχι απίθανο να βρεθεί.
Το θέμα είναι τι κάνουμε με το offset για λόγους στριψίματος αλλά και αισθητικής (που είναι φυσικά το δευτερεύον).
Ξέρεις πόσο ακριβώς (σε χιλιοστά) πιο έξω από το μαμά φτερό φτάνει το WRC? Question (λίγο άσχετο αλλά από που θα το πάρεις το WRC?)
Πάντως το σωστό θα είναι να έμπαιναν μακρύτερα ψαλίδια και ημιαξόνια και όχι αποστάτες αλλά το κόστος ξεφευγει "λίγο"...

Παρόλα αυτά αν τελικά πας σε αποστάτες μπορείς να βάλεις και ζάντα με διαφορετικό καρέ αν πάρεις αποστάτες με σπείρωμα.
Υπάρχουν τέτοιοι που έχουν πάνω τους διπλό καρέ.
Βιδώνεις τον αποστάτη με δικές του βίδες πάνω στο άκρο και στην συνέχεια την ζάντα πάνω στον αποστάτη και βάζεις ότι ζάντα γουστάρεις.
Τέτοιος αποστάτες έχει η FK ενώ μπορείς να φτιάξεις και χειροποίητους σε μηχανουργείο (αν και δεν ξέρω αν είναι ίδια αντοχής = θεωρώ ότι η FK θα το χει ψάξει λίγο παραπάνω με το υλικό)
Θέλει λίγο ψάξιμο για το "παντρεμα" = για να ταιριάξει το καρέ της ζάντας με του αποστάτη και το καρέ του αποστάτη με του ΄ςκρου και να χει ο αποστάτης το κατάλληλο πάχο.

Επίσης βασικό τι σχέδιο ζάντας "περίπου" σε ενδιαφέρει?
Ή τι έχεις δει που σου αρέσει?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 14:16:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Χμμμ ενδιαφέρον.
Θέλει ψάξιμο.
Θα δω τι μπορώ να κάνω.
Πάντως 18άρα με 4χ108 καρε ειναι δύσκολο αλλά όχι απίθανο να βρεθεί.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/551755

στη θεση σου Γιωργο,αφου θα το εφτιαχνα λουκ wrc θα εψαχνα να βρω και ζαντες σαν του wrc. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 14:19:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink Cool
σωστότατος
απλά η συγκεκριμένη θέλει πολύ μεγάλο αποστάτη (ή ψαλίδια) για να φαίνεται όμορφα μέσα στα wrc φτερά εκτός και αν υπάρχει σε διάφορα offset. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 14:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομιζω να υπαρχουν πολλες ζαντες με οφφσετ πχ 8, οποτε οι αποστατες ειναι υποχρεωτικοι.
Τι εννοεις οταν λες οτι χρειαζεται ψαλιδια,τι θα του προσφερουν μονο αυτα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 15:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα φουσκωματα θα βγουν το λιγοτερο 7 ποντους εξω! Η carmania με 7,5 *18 και ofset 35 βαζει 6 ποντους αποστατες! Ειναι πολυ για εμας λογο και της καταστασης του αμαξιου (αλογα)!
Δεν με ενδιαφερει να ερθει προσωπο με το φτερο για αυτο με 4ποντους προσθηκες μπορουν να μπουν. Την αλλαγη καρε την σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστο να χωρισω το μουαγιε-ανταπτορα με την ζαντα (το φορτιο θα ειναι πολυ μεγαλο) και να μην μπει βιδα μεγαλη που να πιανει και τα τρια μαζι και το φορτιο να ειναι ενα!
Επειδη εχω ψαχτει αρκετα και εχω απογοητευτει δεν με νοιαζει και πολυ το σχεδιο!
Η οΖ ειναι ολα τα λεφτα!!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 15:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοώ ψαλίδα μακριά (πχ σαν αυτά του WRC που όμως το κόστος του είναι απλά απαγορευτικό) ώστε να μην βάλει καθόλου αποστάτες. (και όχι απλά ψαλίδα της PS για το 206 όπως πχ αυτά που ειχε πάρει volvos)
Υπάρχουν βέβαια και τα χειροποίητα.
Αλλά τότε χρειάζονται και ημιαξόνια μακριά (=τρέχα γυρευε...)

Για αυτό από την αρχή ρωτησα:

Παράθεση:
...πόσο ακριβώς (σε χιλιοστά) πιο έξω από το μαμά φτερό φτάνει το WRC?


για να δούμε τι αποστάτες θα χρειαστεί κλπ κλπ.
Από αυτό ξεκινάμε και προχωράμε μετά. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 15:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) έγραψε:
Τα φουσκωματα θα βγουν το λιγοτερο 7 ποντους εξω! Η carmania με 7,5 *18 και ofset 35 βαζει 6 ποντους αποστατες! Ειναι πολυ για εμας λογο και της καταστασης του αμαξιου (αλογα)!
Δεν με ενδιαφερει να ερθει προσωπο με το φτερο για αυτο με 4ποντους προσθηκες μπορουν να μπουν. Την αλλαγη καρε την σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστο να χωρισω το μουαγιε-ανταπτορα με την ζαντα (το φορτιο θα ειναι πολυ μεγαλο) και να μην μπει βιδα μεγαλη που να πιανει και τα τρια μαζι και το φορτιο να ειναι ενα!
Επειδη εχω ψαχτει αρκετα και εχω απογοητευτει δεν με νοιαζει και πολυ το σχεδιο!
Η οΖ ειναι ολα τα λεφτα!!! Wink


Μάλιστα.
Αφού σου αρέσουν οι πολυάκτινες εμένα η επιλογή μου είναι:
(ιδανικα μου αρέσει η Pro Race 1 αλλά δεν βγαίνει 18 μόνο μέχρι 17)

Team Dynamics

Arrow Pro Comp 1
http://www.teamdynamicsracing.com/pro-race/Pro-Comp1white.htm
Παράθεση:
Combining style and strength, the Pro-Comp is designed for general motorsport. As used in the Peugeot RC Cup
White, Black


ή

Arrow Pro Race 1.2
http://www.teamdynamicsracing.com/pro-race/Pro-race12.htm

Σχετικά με τους αποστάτες η Fk δίνει:
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/katalogos_synergasies/apostates_fk1.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/katalogos_synergasies/apostates_fk2.jpg


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 15:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/551755

Γ*μ@τη ζαντα... Cool
Το παιδι που ειχε αυτο το αμαξι ειναι πια στην αμερικη...
Που τη βρηκες εσυ τη φωτο παλιοκαγκουρα μου??? Cool Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 16:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Lef205 έγραψε:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/551755

Γ*μ@τη ζαντα... Cool
Το παιδι που ειχε αυτο το αμαξι ειναι πια στην αμερικη...
Που τη βρηκες εσυ τη φωτο παλιοκαγκουρα μου??? Cool Laughing

Ειναι υπομνημα εδω και μηνες στις αγγελιες ρε γκαβαδια! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Μέλος
Μέλος


206 CC

Ένταξη: 04 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 17:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η Pro Rce 1 και η Pro Race 1.2 νομίζω οτι εμφανισιακά είναι
ακριβώς οι ίδιες ζάντες πλήν των χαραγμένων γραμμάτων στην
στεφάνη της 1.2.

Η 1 απλά είναι πιο ελαφριά και το site γράφει ότι προορίζεται
για αγωνιστική χρήση μόνο.

Η 1.2 βγαίνει και σε 18 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιαν 2007, 18:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις εχω βρει και εγω αυτες τις ζαντες! Και οι δυο γαματες ειναι! Εδω Καλαματα κανενας δεν μπορει να μου τις φερει.
Για να κανω δουλεια πρεπει να ανεβω στην Αθηνα! Γι' αυτο και την Παρασκευη και Σαββατο θα ειμαι Αθηνα και θα περασω μια βολτα απο τον Ζανια στην Βουλαγμενης που ειναι και γνωστος να δω τι θα γινει!
Αυριο θα παρω στον κιουση να ρωτησω τιμες για τους αποστατες αν και πρεπει να βρω τις ζαντες πρωτα! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιαν 2007, 02:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν πας από εκεί που λες να πάρεις τηλέφωνο τους Παντελιάδη, Ηλιόπουλο, Φωκά να δεις τι τιμές θα σου πουν κι αυτοί.
Δεν είσαι επίσημο μέλος αλλά όλο κια κάτι θα κάνουν... Wink
Τα τηλέφωνά/διευθύνσεις τους υπάρχουν στο e-shop μας. Wink

Επίσης σωστός ο Δημήτρης για την ομοιότητα των 1 και 1,2 Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιαν 2007, 08:59:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=8603&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιαν 2007, 14:36:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Επίσης σωστός ο Δημήτρης για την ομοιότητα των 1 και 1,2 Cool


Τελικά άκυρο και σε εμένα και στον Δημήτρη.
Μοιάζουν αλλά δεν είναι ίδιες.
Αν προσέξετε υπάρxουν διαφορές στις ακτίνες (αρίθμο/σχέδιο) μεταξύ και των 3 ζαντών ProRace1 και 1.2 καθώς και της ProComp1.
Οι Race1 έχουν 12 ακτίνες που πιάνουν εξω-εξω στο στεφάνι και κάνουν και μια κουρμπα προς τα εξω.
Οι Race1.2 έχουν 12 ακτίνες που πιάνουν πιο μέσα στο στφάνι ενώ δεν εξέχουν προς τα έξω.
Οι Comp1 είναι αυτές που δίνει η Peugeot Sport (που έχει και ο Condor αρε φούστη κωλόφαρδε Ady... Laughing Laughing ) για το RCC Cup σε 17άρες. Έχον 15 ακτίνες που κάνουν ένα μικρό S προς τα μέσα πριν πιάσουν στο στεφάνι.

φωτογραφίες:

ProRace1____________ProRace1.2__________ProComp1


Ούτως ή άλλως η Race1 δεν βγαίνει σε 18 οπότε την ξεχνάμε...
Από τις άλλες 2 (που και οι 2 βγαίνουν σε 8χ18) πρέπει να δεις ποια βγαίνει με καρε 4χ108 με οσο το δυνατό μικρότερο Offset ώστε να χρησιμοποιήσεις το δυνατό μικρότερο αποστάτη.
Το εξηγώ:

Στα facelift 206 (με τα ελαφρώς "φουσκωμένα" φτερά) δοκιμασμένα μια ζάντα 7" πάχος με 20 offset έρχεται "πρόσωπο" με το φούσκωμα του φτερού (= όταν το κοιτάς από πάνω)
Αυτήν η ζάντα από το μουαγιέ μέχρι το έξω χείλος είναι 68,9mm (και 108,9 προς τα μέσα)
Αφού εσύ έχεις 7cm = 70mm φαρδύτερα φτερά θες "αισθητικώς" ιδανικά: 68,9+70= 138,9mm
Με 8άρα ζάντα με πχ offset 20 αυτό σημαίνει ότι θα χρειαστείς αποστάτες 57,6 που είναι τουλάχιστον too-much...

Για αυτό και γω μιλήσα πιο πριν για μακρύτερα ψαλίδια/ημιαξόνια κλπ κλπ...

Αν η ζάντα σου σταματάει 2cm = 20 mm πιο μέσα (όπως πχ οι μαμά σιδερένιες 15άρες στα facelift 206) με τα από το φτερό τότε με την ίδια υποθετική ζάντα (8", ΕΤ20) θες αποστάτη 37,6mm.

Άρα μαθαίνεις σε τι offset βγαίνουν οι ζάντες που θες και μετά διαλέγεις ζάντα και αποστάτη.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Φεβ 2008, 20:13:36    Θέμα δημοσίευσης: Διασταση ελαστικου! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυριο θα παραγγειλω τις 18αρες για το αμαξι! Τι λαστιχο να βαλω; Αμα βαλω 225/40/18 θα βρισκει στους θολους; Εχει κανενας 18αρα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Φεβ 2008, 21:42:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φαρδος ζαντας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Φεβ 2008, 22:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

7,5*18


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Φεβ 2008, 23:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Offset?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Φεβ 2008, 23:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

35 αλλα δεν με απασχολει γιατι θα μπει προσθηκη! Θα φουσκωθει το αμαξι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1913s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on