PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Αμορτισέρ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιαν 2007, 17:02:35    Θέμα δημοσίευσης: 306 - Αμορτισέρ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ 306 1.4!!Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΤΡΙΒΩ ΠΟΛΥ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ Κ ΕΛΑΤΗΡΙΑ!!ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 16ΑΡΕΣ ΖΑΝΤΕΣ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ P ZERRO NERO Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ HR 5 PONTON!!!HELP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιαν 2007, 17:14:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PAIDIA OPIOS XEREI AS VOITHISEI!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιαν 2007, 17:41:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ ΔΕΙ 306 1.4 με εμπρος αμορτισερ απο 206 Cool
το αμαξι δουλευε αψογα......
ομως ηταν με 3ποντα ελατηρια...

με αυτα τα 5ποντα που εισαι δε νομιζω να στριψεις ποτε σωστα...

εδω καταλληλος ειναι ο νικ μαριν που εχει και 1.6 306...περιμενε καπου θα πεταχτει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιαν 2007, 18:16:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ να γράφουμε μόνο με μικρά μαι μόνο με ελληνικά (όχι κεφαλαία και greklish) σεβόμενοι τους "Κανόνες και οδηγίες χρήσης του Forum του PSClub.gr"

Εκ της MODTeam
MEMsound



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Ιαν 2007, 01:44:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει συγνωμη για το λαθοσ μου!!!ειμαι νεοσ στο site κ δεν ηξερα!!!νικ μαριν περιμενω τα φωτα σου φιλε!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Ιαν 2007, 18:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλέ για σου, και καλός μας βρήκες…
Βασικά πρέπει να σηκώσεις το αυτοκίνητο σου γιατί 5cm χαμήλωμα είναι πολλά. Το πολύ 3cm. προτίμησε Eibach ή HR
Από αμορτισέρ πάρε 4 bilstein sprint.
Και θα πρέπει να αλλάξεις και ράβδος πίσω μάλλον με 20mm, αυτό εξαρτάτε από σένα στο πώς θες το αυτοκίνητο στην συμπεριφορά του (εσένα τι ράβδος έχει?)


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιαν 2007, 00:04:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε νικ ευχαριστω για την απαντηση ς!!δεν ξερω ακριβως ρε φιλε μ τι φοραει!!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιαν 2007, 02:16:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...off-topik αλλά μπορείς να τις μετρήσεις με ένα παχύμετρο (αν δεν έχεις θα βρεις σε συνεργείο,μηχανουργείο ή σε εξατμισά)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsbanny (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


306 1.6 (16V) Champion (2001)

Ένταξη: 03 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Νίκαια, Επίδαυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 23:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο εγώ έχω βάλει ένα set της OSRAV με MAD ελλατήρια 2.5cm και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Ο Νίκος έχει δίκιο 5cm χαμήλωμα είναι πάρα πολλά, θα πρέπει να το σηκώσεις λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΜΙΧΑΛΗΣ (Perstein)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 2.0 Gti-6

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάρ 2007, 20:00:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο καλώς όρισες και από εμένα! Λοιπόν για να μην αισθάνεσαι περίεργα επειδή όλοι σου λένε να το σηκώσεις, εγώ προτείνω να τα αφήσεις τα 5ποντα και να βάλεις ένα ωραίο σετάκι bilstein sprint, όπως πολύ σωστά προτείνει ο αγαπητός nik_marin Wink να βρείς την υγειά σου Smile

Η αλήθεια είναι πώς μέχρι 3,5 πόντους είναι το ιδανικό από άνεση και κράτημα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, αλλά με τα 5άρια και τις 16' δείχνει τρελά:lol:

Και εγώ 5ντάρια φοράω με bilstein αλλά με 17' και παρόλο που πολλές φορές συχτιρίζω δεν θα το σήκωνα με τίποτα.Twisted evil
Follow me to the Dark Side Twisted evil Twisted evil


Powered by the dark side of the Force
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsbanny (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


306 1.6 (16V) Champion (2001)

Ένταξη: 03 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Νίκαια, Επίδαυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2007, 20:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη έχεις κανένα πρόβλημα με τις ζάντες γιατί και εγω 17ες φοράω και πολλές φορές "βρίσκει" το λάστιχο στο φτερό, και ψάχνω να βρω τί έχει πάει στραβά και τι μπορώ να κάνω τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 17:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια να ρωτησω για τα αμορισερ bistein sprint και τα ελατηρια H&R διαφερουν οι τιμες απο καταστημα σε καταστημα ή μηπως γνωριζετε καποιο καταστημα που τα πουλαει σε πολυ καλη τιμη.Για να μην με ποιασουν και κοτσο οχι τιποτα αλλο... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 19:17:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/eshop/product_info.php?manufacturers_id=14&products_id=244


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2007, 22:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Guys φοραω 3,5αρια Vogland (σορυ αν δεν τα γραφω σωστα) και αμορτισερ sachs. Ζαντες 15αρες (σιδερενιες-κραμα αλλα ΠΑΡΑ πολυ ελαφρες). Πισω δε παιζει να το χουν χαμηλωσει-κουρδισει.
Ψαχνομαι εδω και καιρο να βαλω 5ποντα-6ποντα ελατηρια(αν βγαινουν), με τα αντιστοιχα αμορτισερ βεβαια τα οποια ΘΑ ειναι πραγμματικα πιο κοντα.Διοτι καθε φορα που σηκωνω τ'αυτοκινητο με γρυλλο η ζαντα κρεμιεται η ροδα 1 μετρο κατω με αποτελεσμα να ειναι στο οριο-τελειως χαλαρο το ελατηριο.
Σκεφτομουν μαζι με 16αρες ζαντες Compomotive, οχι 17αρες λογω ελληνικων δρομων...

Παρολα αυτα θελω να ξερω κατα ποσον θα στριβει καλα... Γνωριζω οτι οσο χαμηλοτερα τοσο καλλιτερα αρκει να μην ξεπερασουμε και παμε πιο χαμηλα απο το κεντρο βαρους του αυτοκινητου.

Την ολη ιστορια θελω να την κανω διοτι το αυτοκινητο αυτη τη στιγμη ειναι ΚΑΓΚΟΥΡΩΩΩΩΩ μονο ο μαρσιπος του λειπει....
Αν εχετε καμμια προταση.. Ειδα στο shop για Bilstein Sprint και eibach ελατηρια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 02:55:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα/Καλημέρα και απο εμένα.
Είσαι σίγουρος οτι θές 5-6 πόντους χαμήλωμα?
Απ'όσο έχω διαπιστώσει το καλύτερο κράτημα θα το δείς μετά τα 200 απ'όπου δεν θα εισέρχετε πολύ αέρας απο κάτω να σε πηγαίνει πέρα δώθε και όχι σε μικρές ταχύτητες.
Το 306 όταν το είχα πάρει ήταν 5 πόντους κάτω απο το εργοστασιακό, εύρισκα ακόμα και στην ευθεία, πιο εκνευριστικό πράγμα δεν υπήρχε, αν το φόρτωνα με 3-4 άτομα μέσα?απελπιστικό!
Άσε που απο το χαμήλωμα του προηγούμενου ιδιοκτήτη ο πίσω άξωνας ήθελε εξ'ολοκλήρου αλλαγή!
Πάντως αν θες να μη βρίσκεις παντού αλλά σε ορισμένα σημεία 3-4 πόντοι είναι πολύ ικανοποιιτικά πιστεύω.


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 18:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To προβλημα αυτο το ειχα στο uno που εβρισκαν εξατμισεις, καρτερ κλπ κλπ...


Εδω δυστυχως αν και ΗΔΗ ειναι χαμηλωμενο 3,5 ποντους φιλε μου δε σου κανω καθολου πλακα οτι ειναι ΠΑΡΑ πολυ ψηλο.Φαινεται σαν εργοστασιακο , και ακομα πιο ψηλο ισως!!! Δε θελω να το κανω σαυρα, απλα να ειναι και να ΦΑΙΝΕΤΑΙ χαμηλωμενο. Επισης θα'θελα να'ναι και λιγο πιο σκληρη η αναρτηση.Ιδιως πισω, το κουνας και ανεβοκατεβαινει ο κωλος ~30cm!!!!!!!

Να του βαλω πολυεστερικα τπτ ιδιαιτερο δεν παιζει, μονο ενα χειλακι μπροστα του'χω βαλει και σκεφτομαι για πλαινα αλλα οχι extreme, οποτε να βρισκω κατω δεν το βλεπω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 19:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κάνω μια διόρθωση!
Επειδή μόλις γύρισα απο το συνεργείο που αλάζω τις αναρτήσεις ο προηγούμενος ιδιοκτήτης, το είχε 7-8πόντους κάτω !ναι όπως ακούσατε!
Το αμάξι είχε σηκωθεί προσωρινά +2.5 και τώρα σηκώνετε άλλα 2.5 διλαδή περίπου 2-3 πόντους κάτω απο το εργοστασιακό, οπότε με 4 5το πολύ χαμήλωμα ίσως να μην έχεις ιδιέτερο πρόβλημα στο να βρίσκεις αν δεν είναι και φορτωμένο.


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 21:17:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

7-8 ποντους ε? Εχεις καμμια φωτο οπως ηταν ετσι χαμηλωμενο να γουσταρουμε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 21:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω γμτ αν έχω σε κάποιο cd πρίν κάνω το format!
Πάντος ένα θα σου πώ!
Λευκό, φιμέ τζάμια με 16άρες νίκελ toora!
Στην μαντρα που ήταν με το που του το φέραν είχαν ενδιαφερθεί 7-8 άτομα τη πρώτη μέρα!
Και να φανταστείς εγώ το είδα βράδυ και να πέφτουν οι προβολείς της μάντρας πάνω του!
Ήταν σκέτη λαλα ομολογώ!
Αν και τώρα έχουν μπεί 15άρες oz και ψηλώνει σιγά σιγά Smile
Απο τη μία χαίρομαι απο την άλλη λυπάμαι! Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα αν βρώ φώτο θα βάλω!


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 22:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύρικα!
Αυτή είναι αν δεν κάνω λάθος όπως το πήρα μαμα διλαδή 7 πόντους χαμήλωμα.Ίσως να μην φαίνετε τόσο τρέλα στη φώτο και να φένετε κάπως ψηλό λόγο και του αυλακιου στο πεζοδρόμιο αλλά ήταν σχεδόν τέρμα κάτω!
(Είναι άπλυτο το ξέρω)



Και αυτή είναι με 2 ή 2.5 πόντους σήκωμα με 15άρες αλλά ψηλότερο λάστιχο.
Παραδόξος εδώ μου φαίνετε πιο χαμηλό Rolling eyes Rolling eyes


Αν θέλετε αύριο που θα το πάρω με τα koni που θα σηκωθεί άλλα 2.5 βάζω και άλλη. (Θα είναι και πιο όμορφο γιατί εχει μεγαλύτερα φρένα εμπρός και δίσκους πίσω)


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fotografos στις Τρι 10 Μάρ 2009, 09:30:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1411s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on