PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Στρωσιμο αγωνιστικων ελαστικων (slicks - "ραλλιτζιδικα" κλπ)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2008, 12:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γενικά αυτό έχω καταλάβει και εγώ ότι τα 5αρια θέλουν κάποιο ζέσταμα πριν δείξουν τον καλό τους εαυτό, και αυτό δεν γίνεται με λίγα μέτρα.αυτή είναι η μικρή μου εμπειρία so far.

άντε να δούμε πότε θα αγοράσουμε και εμείς καινούριο λάστιχο Evil


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 18:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το γράψω εδώ, αν και τα R888 είναι ημισλίκ και DOT.

Αύριο ή μεθαύριο θα έρθουν καινούρια μαζί με μια 4άδα σιδερένιες 15", σε 195/50/15.

Οπότε το λογικό ύστερα από τα γραφόμενα, είναι να πάω μια Θεσσαλονίκη να βάλω το bucket του οδηγού από βδομάδα, να πιώ ένα καφέ, να γυρίσω (400 χλμ περίπου δηλαδή με καμιά παράκαμψη για να κάνουμε περισσότερα χιλιόμετρα) και να τα βγάλω και να ξαναβάλω τις 17" πάνω.

Το θέμα είναι μετά, τί να κάνω:
volvos έγραψε:
APO TO VLASIS ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ GTC.GR PALIOΤΕΡΑ.......

εξηγει ομορφα και απλα το λογ που πρεπει να στρωνουμε λαστιχα...

-----------------------------------------------

Αρα για να κρατησουμε το λαστιχο οσο περισσοτερο γινεται, πρεπει να κανουμε ενα κανονικο ζεσταμα του ελαστικου με προσοχη και μετα να βγαλουμε τους τροχους απο το αμαξι και να αφησουμε ξαπλωτα τα ελαστικα να κρυωσουν με τις αλυσιδες να καταληγουν στη κινηση-στροφη του ελαστικου αλλα και να γλυστρισουν γλυκα μεταξυ τους χωρις να τριφτουν και να κοπους σε κομματια.
Αυτό με το bold, μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει/ζωγραφίσει διότι δεν το καταλαβαίνω?

Δηλαδή, ξαπλώνουμε το λάστιχο με την βαλβίδα να κοιτάει τον ουρανό? Αν το κάνουμε αυτό, τότε οι "αλυσίδες" θα πάνε με κατεύθυνση προς την μεριά του θόλου του αυτοκινήτου.

Αν το ξαπλώσουμε ανάποδα με την βαλβίδα να κοιτάει το έδαφος, οι "αλυσίδες" θα πάνε προς την... αντίθετη πλευρά.

Και στις δύο περιπτώσεις, δεν καταλήγουν στην στροφή - κίνηση του ελαστικού, αλλά κάθετα σε αυτή Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 18:29:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

an τα βαλεις και πας σαλονικα τα εκαψες

θα τα βαλεις θα μπεις στη καρτοπιστα εκει που εχετε θα κανεις 1-2 σεκτιον χωρις να τα βρακιασεις εντελως (δηλαδη ζοριζουμε αλλα οχι να υπερθερμανθουν) τα βγαζεις απο αμαξι ή το σηκωνεις σε τακους για 24 ωρες


αυτο με τη φορα ουτε εγω το εχω καταλαβει αλλα νομιζω οτι εννοει με βαλβιδα κατω οποτε να εχουν φορα προς εξωτερικο μερος που ζοριζεται πιο πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 18:46:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τα κάψω ή...
volvos έγραψε:
APO TO VLASIS ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ GTC.GR PALIOΤΕΡΑ.......

εξηγει ομορφα και απλα το λογ που πρεπει να στρωνουμε λαστιχα...



-----------------------------------------------

Το επομενο βημα (ταριφες καλωηλθατε) ειναι να οδηγησουμε παλι μαλ**α (δεν εχει τελειωσει 100% η ευθυγραμμιση των μοριακων αλυσιδων) για να φυγει το λιπαντικο (?). ναι οταν χυνεται το λιωμενο ελαστικο στο καλουπι λιπαινουμε (βουτηρωνουμε) τα πλαινα της φορμας (παω να αγορασω κεικ μετα απο αυτο) για να βγουν ευκολα απο το καλουπι.

Αυτο το βουτηρωμα μενει μεχρι και 800 χιλιομετρα στη γομα για αυτο θελει προσοχη πριν χωθουμε με τεταρτες σπασμενες στα Λιμανακια.

ΜΕ τα 800 ολα ειναι ελευθερα.
μήπως ούτως ή άλλως θέλει να γράψουμε κανά χιλιόμετρο παραπάνω για να στρώσουν?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 11:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως ψάχνεται ψιλους στα αχυρα?? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 14:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ξερω αγωνιζομενους που ρονταρουν για αποσταση 60 χλμ σε εθνικη και μετα μπαινουν στην ειδικη Twisted evil


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 14:15:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα το στρωσιμο των 24ωρων ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ για τη μακροζωια και τη σωστη αποδοση μεχρι το τελος...δηλαδη ναεχουμε πολλα heat cycles
τωρα τα 800χλμ σταυρο δεν εχουν ιδιαιτερο νοημα γιατι οταν ξαναμπεις πιστα στους πρωτους 5-10 γυρους θα εχουν εξαφανιστει τα παντα πανω απο το λαστιχο

σπυρο καποιος που βαζει ενα λαστιχο και το πεταει στο τελος του αγωνα ή αντε του επομενου κοιταει τη αποδοση εκεινη τη στιγμη.

εμας μας νοιαζει οταν τα εχουμε στο γκαραζ και παμε να τα βαλουμε μετα απο 6μηνες απραγιας να δουλευουν ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 09:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικά με την αποθήκευση των R888, από αυτοκόλλητο που έχουν επάνω τους, σαν καινούρια:





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 01:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα πάτησα σήμερα 100 χλμ σε ορεινή διαδρομή... Τώρα είναι με 2 βαθμούς Κελσίου στο αμάξι ανάσκελα Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2009, 20:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποια συμπεράσματα για τα R888 και την χρήση από εμάς τους καθημερινούς ανθρώπους, και όχι για τους αγωνιζόμενους που, όπως ειπώθηκε από τον Τάκη, κοιτάνε την απόδοση εκείνη την στιγμή.

Έχοντας λοιπόν τα ακραξόνια με μιάμιση μοίρα κάμπερ σε κάθε τροχό, τα λάστιχα πρέπει να πατηθούν αρκετά. Και εδώ θα συμφωνήσω με τον Βλάση, διότι στα 800 χλμ, όχι μόνο φεύγει το "βουτύρωμα", αλλά με τέτοιο αριθμό χιλιομέτρων (μπορώ να πώ ότι και τα 1000 χλμ, είναι αρκετά καλό νούμερο), είναι ένας καλός αριθμός για να έχουν πάρει και τα λάστιχα φάγωμα ανάλογο του κάμπερ (αν υπάρχει κάμπερ στο αμάξι) έτσι ώστε να μπορούν να αποδώσουν τα μέγιστα.

Τα 1000 χιλιόμετρα τα έχω σαν σημείο αναφοράς για τα 17" που είχα όπου τα παρατηρούσα σχεδόν μετά από κάθε διαδρομή για να δώ πότε θα γίνει εμφανές και λειτουργικό το λάστιχο Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 08:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως τα R888 που φορούσα εγώ για βόλτα, λόγω του "καλού" στρωσιματος μέχρι και στα λινά (στις δοκιμές της κοζάνης) είχαν απόδοση και δεν υπερβάλω καθόλου!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 10:20:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα ενδιαφερον σχολιο για τα 888 απο ενα κοινο ανθρωπο σα και σενα steve Που μπαινει πιστα 1 φορα το χρονο και αυτο με το ζορι...μονο κανα ντριφτ κανει ο μητσος σε καμια καρτοπιστα.....δεν ειναι του χρονου ανθρωπος

αυτο που περιγραφει ειναι η διαφορα στην αποδοση δυο τετραδων 888 που ειχε . τη πρωτη δε την εστρωσε τιποτα τη δευτερη ακολουθησε ευλαβικα ολες τις διαδικασιες που εχουμε ξαναγραψει...

Παράθεση:

Ενώ στην αρχή αναρωτιόμουν αν μιλάμε για το ίδιο λάστιχο, στη συνέχεια θυμήθηκα τι τράβηξα με την πρώτη μου τετράδα 8άρια κι όντως, σε καταλαβαίνω απόλυτα :thumb:! Αυτά που περιγράφεις είναι ακριβώς οι εντυπώσεις μου από τη συμβίωση μαζί τους πριν από 2 χρόνια. Ένα απίστευτο λάστιχο για τις πρώτες 10 μέρες και μετά κατακόρυφη πτώση της απόδοσης. Μετά συνεχώς γλιστρήματα μέσα στην πόλη, στα γλιστερά, εύκολο ABS...
Ή θυμάμαι που ξεκίνηγα το παντιλίκι και στα μισά είχε ζεσταθεί, γράπωνε και με ίσιωνε... και μάλιστα άγαρμπα. Αλλά για αυτό δεν έφταιγε το λάστιχο, εγώ έπρεπε να αλλάξω αντιμετώπιση.

Κι όμως, τα πράγματα μπορούν να εξελιχθούν πολύ διαφορετικά. Το έχω βέβαια ξαναπεί από εδώ μέσα και φοβάμαι μη γίνω κουραστικός...
Τα έστρωσες όπως έπρεπε; Γιατί το σωστό στρώσιμο μαζί με τους εβδομαδιαίους τους γύρους (3-4 των 370 μέτρων, όχι τίποτα τραγικό) κρατάνε τα δικά μου 8άρια σε απίστευτη φόρμα. Πρόσθεσε και το γεγονός ότι το λάστιχο δουλεύει καθημερινά (τρύπα του Καραμανλή και πέριξ στροφούλες) για αυτό που σχεδιάστηκε και θα καταλάβεις πώς βρέθηκα να έχω πουλήσει τις δεύτερες 15άρες με τα πολιτικά. :advice:

Εν ολίγοις, πέρνα καμιά βολτίτσα από την ακατανόμαστη, να τους ρίξουμε ένα χέρι ξύλο και βλέπουμε. :advice: :clap:

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 22:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπευθυνομαι κυριως στους αγωνιζομενους...

Εχω παρει μια 4αδα ραλλυτζιδικα ματαντορ.

Αυτα πως αποθηκευονται? ρωτησα ηδη το πανο,αλλα παιζει το πουλι του και βαριεται να μιλησει Twisted evil

Να τα βαλω σε καποια σακουλα?
Να τα ξεφουσκωσω?

κτλ κτλ κτλ...

Ευχαριστω.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 23:57:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο δεν ξερω τελικα αν ολες αυτες οι ιστοριες θελουν ιδιατερη φιλοσοφια ειδικα στους ερασιτεχνες οδηγους σαν και εμας οποτε χαλαρα.
Αυτο που εκανα στα δικα μου ηταν να ριχνω τις πιεσεις στι 10 περιπου και ντανιασμα σε σκιερο μερος που δεν ειχε ζεστη και υγρασια,κοινως στην αποθηκη.
Αυτα που ηταν ζανταρισμενα δεν τα εβαζα το ενα πανω στο αλλο (καλα οχι παντα Laughing )γιατι κατεληγε αυτο που ακουμπουσε πατωμα να εχει το βαρος ολων των υπολοιπων που υποθετω οτι δεν ειναι καλο αυτο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 00:13:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω τα δικα μου τα εχω ελαφρως ξεφουσκωτα, οσο περιπου ειπε ο Λευτερης, χωρις να εχω μετρηση ακριβως ποση πιεση εχουν...
Τα 2 τα εχω στην αποθηκη το ενα πανω στο αλλο και τα αλλα 2 στο μαγαζι παλι το ενα πανω στο αλλο... Αν στο παλλαδιο δεν δουλεψουν, τοτε δεν ειναι ο σωστος τρόπος αποθήκευσης Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 10:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω τα δικα μου τα ειχα σε σκια με πιεση 15-20
αλλα μεσα σε σακουλες...
δεν μου εδιξαν προβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 10:51:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω παιδες!

Οποτε ξεφουσκωμα και οχι το ενα πανω στα αλλο (οπως τα χω τωρα δηλ Razz )


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 11:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγα μωρε,εγω το ενα πανω στο αλλο τα εχω,τι θα παθουν; Very happy

Αν ειναι να βαζουμε το καθε λαστιχοζαντο ξεχωριστα για τη παρτη του θελουμε 10 στρεμματα αποθηκη με το μυαλο που κουβαλαμε. Laughing
Εκτος αν μετακομισουν λαστιχα σπιτι και μενουμ εμεις αποθηκη... Cool



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 11:21:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sταυρε πρεπει να κανεις κατι κ για την υγρασια που ειπαν πιο πανω...εκει σε μας εχει μπολικη απο δ αυτη! Confused


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 11:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Εκτος αν μετακομισουν λαστιχα σπιτι και μενουμ εμεις αποθηκη... Cool

Ειναι και αυτο μια λυση Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,252s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on