PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

406 coupe.... Αρρώστια...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Αύγ 2006, 21:58:50    Θέμα δημοσίευσης: 406 coupe.... Αρρώστια... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν μάλλον είμαι εκτός τόπικ αλλά εχω να πω ένα πράγμα !!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 406 COUPE !!!!!!

Μάνθο βοήθεια !!!! δεν ευχαριστιέμαι να το οδηγάω !!!!

την Τετάρτη το πήρα και μέχρι σήμερα κυριακή έχω γράψει 1000 χλμ..

και σημειωτέον την πέμπτη έπαθα ένα βαρύ διάστρεμα στο δεξί πόδι αλλά εκεί ... Το οδηγάω συνέχεια.....

Μάνθο δώσε καμία λύση γιατί έτσι όπως πάω θα γράψω 100000 σε ένα χρόνο !!!!

Δεν είσαι εκτός τόπικ...
τώρα έχεις το δικό σου τόπικ...
Εκ της MOD Team
MEMsound
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Αύγ 2006, 22:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου κουβαδάκι δεν έχει καμία σχέση με το δικό σου όμως έχω και γω το ίδιο πρόβλημα...

Πραγματικά δεν μποιρώ να βρω και γω λύση...

Σήμερα πήγαμε μια βόλτα με το Cup του Νίκου και με το που μπήκαμε σε στριφτερή διαδρομή μετά από 2 στροφές είχα "σκάσει από το κακό μου" που δεν ήμουν με το δικό μου...

Φίλε μου έχεις τα γνωστά συμπτώματα "pug-οχολισμού"

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

η μόνη λύση που έχω βρει είναι να σκέφτομαι την τιμή της βενζίνης την οποία ξοδεύω με απίστευτη ευκολία...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Αύγ 2006, 22:28:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άστα γιατί και εμένα μόλις το πατάω ανεβαίνει αρκετά η κατανάλωση....

Αλλά δεν βαριέσαι !!!!

Θέλω επειγόντως καινούργιο αυτοκόλητο !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Αύγ 2006, 22:34:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
Θέλω επειγόντως καινούργιο αυτοκόλητο !!!!!!!


Arrow θα έχεις Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Αύγ 2006, 07:49:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δημητρη συγχαρητηρια για το αμαξι που πηρες...θελει μυαλο για να παρεις αυτη τη κουκλα και οχι κανα μπεεμβεδικο 1300κυβικα....

τι τιμες βρηκες? ψηνω το γαμπρο μου για ενα διλιτρο ομως...
απο οτι ειδαμε στο εξωτερικο δεν υπαρχει ουτε φαναρι αλλα εδω τα διλιτρα που ειναι πιο παλιο μοντελο τα δινουν σε αξιοπρεπη λεφτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Αύγ 2006, 13:42:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δημητρη συγχαρητηρια για το αμαξι που πηρες...θελει μυαλο για να παρεις αυτη τη κουκλα και οχι κανα μπεεμβεδικο 1300κυβικα....

τι τιμες βρηκες? ψηνω το γαμπρο μου για ενα διλιτρο ομως...
απο οτι ειδαμε στο εξωτερικο δεν υπαρχει ουτε φαναρι αλλα εδω τα διλιτρα που ειναι πιο παλιο μοντελο τα δινουν σε αξιοπρεπη λεφτα...


Φίλε παναγιώτη σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια...

Το αμάξι που πήρα είναι αυτό :
http://www.autotriti.gr/auto/Aggelies/SearchEngine/ResultForm/default_AUTO.asp?stat=1&page=1&id_area=&marka=PEUGEOT&montelo=406

το οποίο είναι 2.2 και όχι 2.0 όπως λέει η αγγελία και έχει πατήσει τους ελληνικούς δρόμους το 2005 και για αυτό έχει και εγγύηση.... Wink

Εγώ βέβαια δεν το πήρα από αυτόν τον έμπορο αλλά από άλλον σε λίγο καλύτερη τιμή. Wink Wink Wink

Το αυτοκίνητο δεν παίζεται Γενικώς και είχε μόνο 1900 χλμ. (τώρα έχει 3000) Laughing Laughing Laughing

Οι τιμές τους έχουν γύρω στα 20000 για μοντέλα του 2000 + αλλά τα περισσότερα έχουν αρκετά χιλιόμετρα. (αν και ο κινητήρας της πεζώ ο δίλιτρος είναι τέρας αξιοπιστίας)

Παλαιότερα μοντέλα έχω δει και με 16000 αλλά ήταν του '98.
Γενικά είναι ένα αμάξι που δεν θα το βρεις εύκολα.
Θα σε συμβούλευα να τσεκάρεις και εξωτερικό για 2.0 -2.2 .
Θα σου πρότεινα πάντως το 2.2 που έχει και αξιοπρεπή γκάζια/ροπή...

ΒΜW και mercedes δεν θα έπαιρνα αν και έβρισκα με λιγότερα λεφτά 318 ci του 2001 γιατί απλά δεν τα "γουστάρω σαν αυτοκίνητα" και γιατί το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι να πουλήσω μούρη όπως κάνουν οι περισσότεροι που αγοράζουν τις συγκεκριμένες 2 μάρκες στην ελλάδα -
(στο εξωτερικό έχει ξεβάψει η φήμη τους σαν "καλά ακριβά αυτοκίμητα")

Για εμφάνιση δεν το σηζητάω - αν και είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα της εμφάνισης - το θεωρώ από τα ποιό όμορφα σχεδιαστικά αυτοκίνητα που έχει βγάλει ο Πινινφαρίνα και κατ' επέκτασιν η πεζώ !!!!
Το γεγονός ότι ένα αμάξι του '97 είναι τόσο όμορφο και εντυπωσιακό ακόμα και σήμερα αυτό και μόνο δείχνει πόσο πρωτοποριακό ήταν σχεδιαστικά τότε !

από κινητήρα τα μπεμβεδικά των 140-150 ίππων τα έχω για πρόγευμα (ειδικά σε κάτι ανηφοριές εκεί στα βουνά της Επιδαυρου που παρ'όλο που είχα 2 άτομα + εμένα μ.εσα, πάταγαν γκάζι για να μην τους προσπεράσω στις ανηφοριές , αλλά ο Λέων τους Κατάπινε για πλάκα !!! Razz Razz )

Το ίδιο έχω και τα θεόβαρα μερσεντικά των 163 κομπρεσοράτων ίππων με τις θεόμακρες σχέσεις τους και το αστείο σειριακό κιβώτιο που φοράνε (το φτηνό που εισάγονται τα περισσότερα ελληνικά - το ακριβό είνα αλλού αλλά ελάχιστοι έλληνες έχουν τα λεφτά να τα σκάσουν για το ακριβό κιβώτιο).

Αν προσθέσεις και ότι είμαι ευχαριστημένος με την ελληνική αντιπροσωπεία (εκτός από μιά - δυό περιπτώσεις στα 15 χρόνια που είμαι πελάτης τους) τότε αντιλαμβάνεσαι γιατί κατέληξα σε αυτό το αμάξι....

ΑΥΤΑ τα ΟΛΙΓΑ.

Προς το παρόν δεν ευχαριστιέμαι να το οδηγάω και να χαίρομαι για την επιλογή που έκανα .. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Αύγ 2006, 10:18:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτα όμορφο αυτοκίνητο, εκπληκτική επιλογή Exclamation

Καλοτάξιδο αγαπητέ !!!!!!!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 14:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι έφτιαξε ρε ο ανθρωπος ???

http://www.extreme-sportscars.com/360/donor.htm

http://www.extreme-sportscars.com/360/forsale.htm

http://www.extreme-sportscars.com/360/extreme_gallery2.htm


Κοιτάχτε τι μπορεί να κάνει κάποιος όταν έχει κέφια !!!!!

Μάνθο λες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 14:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eίχα δει κάτι παρόμοιο πριν κάποια χρόνια στην Κεφαλλονιά. Το κοίταγα και δεν πίστευα ότι ήταν Peugeot!! (Εκείνο είχε κανονικά τα διακριτικά Peugeot)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 14:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
τι έφτιαξε ρε ο ανθρωπος ???

http://www.extreme-sportscars.com/360/donor.htm

http://www.extreme-sportscars.com/360/forsale.htm

http://www.extreme-sportscars.com/360/extreme_gallery2.htm


Κοιτάχτε τι μπορεί να κάνει κάποιος όταν έχει κέφια !!!!!

Μάνθο λες ?


πάντως ο τύπος έχει κάνει απίστευτη δουλειά !!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 14:59:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι τελειο αμαξι.
Καλοταξιδο να ειναι και να το χαρεις.
Εγω το βλεπω στους δρομους του Ηρακλειο(δεν κυκλοφορουν και με το τσουβαλι,μονο 3 ειναι σε γαλαζιο,ασημι και μαυρο)και η καρδια μου χτυπαει πιο δυνατα.
Μιλαμε σαν να βλεπεις την γυναικα που εισαι ερωτευμενος.
Λες να ειμαι και εγω αρρωστος??
Το γαλαζιο ειναι πολυ ωραιο χρωμα και του παει αφανταστα.
Να ρωτησω κατι.Το αμαξι αυτο δεν το εχει σχεδιασει ο Luca Bertone?Αυτην την εντυπωση εχω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 15:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
..Να ρωτησω κατι.Το αμαξι αυτο δεν το εχει σχεδιασει ο Luca Bertone?Αυτην την εντυπωση εχω.


Tου οικου Pininfarina ειναι η σχεδιαση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 15:15:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγαλος μαγκας οποιος το σχεδιασε.Πολυ διαχρονικο ειναι το ατιμο.Να φανταστεις ψηνω τον πατερα μου να παρει κανενα μεταχειρισμενο.Το 407 απο την αλλη δεν μου αρεσει οσο το 406.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 17:45:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικο φίλε πολυ καλή επιλογή.


Link link2 link3


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nik_marin στις Τετ 20 Σεπ 2006, 17:50:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 17:49:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΝΙΚΟ ΑΛΛΑΞΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ΑΝΤΕ ΠΙΑ. ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΑΣ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΗΛΙΟΡΟΦΗ. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 17:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ε Μ@Μ@ΕΙ...


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 19:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
Καλορίζικο φίλε πολυ καλή επιλογή.


thanks Νικ ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Οκτ 2006, 14:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.peugeot406coupe.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=418

για να ακούω απόψεις σχετικά με τις παραπάνω ζάντες.

ωραίες δεν φαίνονται ? αν και μάλλον σε ποιό λογική διασταση...

Μάνθο μια και σίγουρα θα εκφέρεις άποψη μπορείς να μου πεις πότε θα μου δώσεις το αυτοκολητάκι που μου υποσχέθηκες για τα πλαϊνά πίσω τζάμια ?? Laughing Laughing Laughing Laughing


PS FERRIES


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIMCHRI στις Πεμ 26 Οκτ 2006, 00:18:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Οκτ 2006, 14:56:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όμορφες.....αλλά σάν κλασικός,θα πρώτινα κάτι με λιγότερες ακτίνες...







http://www.peugeot406coupe.com/gallery/displayimage.php?pid=432&fullsize=1

η οποία φωτογραφία εάν την κοιτάξεις έχει και μία διακριτικότατη αεροτομή. Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Οκτ 2006, 14:57:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και οι δυο ειναι ΥΠΕΡΟΧΕΣ! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2299s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on