PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Πρόγραμμα σε 206 GTI 2.0lt 16v
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούν 2002, 12:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Εγκέφαλος και Superchip Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ax! ti trabaw....apo tote pou arxisa na diabazw auto to forum exw xasei ola ta leutakia moy se metatropes. Sad Sad Sad

Akolouthei CHIP re mapping. Rolling eyes

Sta diafora site kai forum diabazw mono kala logia gia to Superchip.
Den brisko omws ta problhmata pou mporei na parousiasei enas tetoios epanaprogrammatismos.

Ap oti exw katalabei (eimai kai ligo asxetos Rolling eyes Rolling eyes ) den ginetai allagh sto chip alla meso mias thyras epikoinwnias oi texnikoi afou apothikeusoun to original programma toy eggefaloy (se periptosh poy kati paei straba) se ena eidos kartas kanoun update.

Auto to onomazoun serial programming.

Peugeot 206 Gti/S16 +10 bhp £293.75
Peugeot 206 1.6 +8 bhp £293.75
Peugeot 206 1.4 +6 bhp £293.75

Mporei kapoios na moy dwsei ta fwta toy Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούν 2002, 13:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειχα βαλει ενα chipακι της Superchips σε ενα seicento 1.1 sporting. Μου ειχε φανει καλό σε σχεση τουλάχιστον με τα αλλα προγραμματα που ειχα δοκιμάσει κατα καιρούς.Ψηλά ιδιως "ξύριζε".Η καταναλωση δεν ειχε ανέβει.Αυτα για το sei.

Για το Rallye που ειχα ρωτήσει τον απατεώνα τον Σπέη (RS MOTORSPORTS-Αγ. ΠΑρασκευή αντιπρόσωπος της superchips για την Ελλαδα) μου είχε πει για επαναπρογραμματισμό 180.000 και ραντεβού σε 2 εβδομάδες.Πολλά!!!!

Εγω θα πρότεινα να περιμένεις τις προτάσεις της PTS.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούν 2002, 21:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ρε συ zuper206, δεν σου φτανουν 137?
αυτο καπου το χω ξανακουσει...vini?
δηλαδη εμεις με τα μισα (απο τα 137), πρεπει να παμε να κρυφτουμε, δεν ειναι να κυκλοφορουμε καθολου.
Παντως ψαξτο καλα πριν κανεις καποια κινηση , επειδη ξερω οτι δεν δισταζεις να "χαλασεις" λεφτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orck 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούν 2002, 23:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: Superchip Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη φαση!
ουσιαστικα κανουν κατι αντιστοιχο με BIOS Update και περνουν 300£?
ετσι βγαινουν τα λεφτα
επι της ουσιας δεν εχω να προσθεσω κατι η να βοηθησω απλα να πω οτι ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλα λεφτα αυτα οσα και να βγαζεις το μηνα


Παράθεση:
Auto to onomazoun serial programming.

Peugeot 206 Gti/S16 +10 bhp £293.75
Peugeot 206 1.6 +8 bhp £293.75
Peugeot 206 1.4 +6 bhp £293.75

Mporei kapoios na moy dwsei ta fwta toy Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 02:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ego pantos pou rotisa tin superchip stin Agglia mou ipan ta parakato

Thank you for your enquiry. Unfortunately not, we cannot modify any Peugeot with a Sagem ECU.
Regards,
Michael Anderson.



-----Original Message-----
Sent: 19 April 2002 01:41
To: tech@superchips.co.uk
Subject: Superchip Question?

Dear sirs I own a Peugeot 206 cc (cabrio) which has a 1600 cc motor (110hp) and uses a Sagem ECU (I think). I wonder, is it chippable? If so what is the gain in horse power? Thank you in advance for helping my inquiry.



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 02:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aaaa ksexasa na po pos eixa petixi kapou ena tipo me CC kai autos pou to eixe chiparei stin superchip edo Ellada kai vasika meta aptin sizitisi kateliksa pos tzampa edose ta omorfa leftoudakia tou. Ipomoni kati tha gini me auton ton katarameno ton trifiso. :changes:



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 07:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και πως εξασφαλίζει κάποιος ότι του έβαλαν πρόγραμμα? ? Υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός της δυναμομέτρησης? Αλλά και αυτή μπορείτε να την εμπιστευθείτε?

Εγώ πολύ φοβάμαι ότι όλα αυτά είναι ένα ρίσκο εδώ στην Ελλάδα.... Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 11:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ontws Nikel, sto site tis superchip den leei gia 206CC alla mono gia ta montela poy egrapsa poio panw.

Pisteuw pws o monos tropos na katalabeis an yparxei beltiwsh meta apo ena tetoio chip remapping einai h dynamometrisi gia na deis arithmitika kai grafika thn beltiwsh alla kai mia kalh bolta sthn athina kai thn ethnikh.

Bebaia fobamai pros to parwn na to paw giti den toys empisteuomai.
Mallon tha perimenw na paei allos prwta Twisted evil

DIMIP oxi 137 alla 146.5 prin balw to messaio 8) Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 11:59:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zuper206 έγραψε:


DIMIP oxi 137 alla 146.5 prin balw to messaio 8) Wink Wink Wink


ZUPER δηλαδή από την εξάτμιση και φίλτρο έχεις πάρει περίπου 10 άλογα χωρίς να δυναμομετρείς το μεσαίο?

σαν πολλά μου φαίνονται....
Πάντως αν είναι έτσι....επιβεβαιώνεται η θεωρία ότι το 206 είναι πνιγμένο και στην είσοδο και στην έξοδο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zuper206 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI

Ένταξη: 30 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: Nea Smirni, Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούν 2002, 10:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H deuterh dynamometrish poy ekana edeixe 146.5 8O (to filtro eixe doulepsei gia 100km). Oi typoi moy eipan oti exei na dwsei ligo akoma to idio kai h ejatmisi. To messaio den jero an prosfere kati.

Alla ola auta einai arithmoi den shmainoyn kai tipota. H diafora einai sto dromo. Ena bradi poy phga Megalo Peyko to pathsa ligo parapanw.
Bebaia amesws ekopsa giati h gynaika apo dipla htan etoimh na ekragei 2gunfire apo thymo... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Exw dei megalh diafora se epitaxynsh (milame gia polla G Wink Exclamation )alla kai me 4h h 5h epitaxynei kalhtera. Gia telikh I have no idea prin to filtro kai thn ejatmish to eixa termatish (220. den jerw poso klebei)

Skeftomai aytoys poy exoyn 180 kai 200 alogakia . Tha prepei na einai apolaysh....Sniffffffff

Arage h mhxanh toy RC na mpainei sto diko mou Rolling eyes Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούν 2002, 11:54:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην ταγραφεις αυτα ρε Zuper206, δεν μας λυπασαι? ζηλευουμε .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούν 2002, 20:39:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αληθεια ειναι οτι οσο πιο πολλα κυβικα εισαι τοσο πιο πολλους ιππους κερδιζεις με αυτες τις βελτιωσεις.Καλα λεει ο zuper.To 1100 μου πχ δεν νομιζω να κερδιζε πανω απο 3-4 αλογακια.
Α τωρα που το θυμηθηκα .Ακολουθει διαφημιστικο μυνημα:
Φιλε οδηγε δεν μπορεις να τσιπαρεις τον τριφυσο sagem εγκεφαλο σου?
Η Alexandros teleshopping σου δινει την λυση 8)
Ανταλλαξε τον μαζι με τον κινητηρα σου με του Αλεξανδρου που ειναι Magnetti Marelli Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούν 2002, 20:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zuper206 έγραψε:


Exw dei megalh diafora se epitaxynsh (milame gia polla G Wink Exclamation

Arage h mhxanh toy RC na mpainei sto diko mou Rolling eyes Question Question Question


Εγω μια φορα ξεχαστηκα και το ανοιξα.Μιλαμε για πολλα MACH...Surprised
ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ ΤΩΡΡΡΡΡΑ.Βρε ακαρδε ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alatsat 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XS 1.6

Ένταξη: 28 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούλ 2002, 13:45:48    Θέμα δημοσίευσης: SUPERCHIP WORKS Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα βάλει ένα τσιπάκι της SUPERCHIP σε ένα LANCIA Y 1.2 8V που είχα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. H ελαστικότητα του κινητήρα βελτιώθηκε, καλύτερη ροπή χαμηλά και πάρα πολύ ψηλά ο κόφτης. Να φανταστείτε η 3η έβγαζε 130km.

Το καλύτερο όμως ήταν η κατανάλωση η οποία δεν μεταβλήθηκε. Επειδή μετράω πάντα όταν φουλάρω, είδα ότι ειδικά σε ανοιχτούς δρόμους είχα και οικονομία.

Επίσης είχα βάλει και ένα βαρελάκι της BMC το οποίο είναι μεν ακριβό αλλά δεν κάνει πολύ θόρυβο και έτσι ο κινητήρας παίρνει τη δύναμη που θα έπαιρνε και με μια απλή χοάνη αλλά δεν παύει να είναι πολιτισμένο αφού δε σου παίρνει τα αυτιά.

Πάντως όταν βάζει κάποιος τσιπάκι εύλογο είναι ότι πρέπει να το σετάρει με μια καλή εξάτμιση και μία χοάνη αφού πλέον ο κινητήρας θέλει περισσότερο αέρα και καλύτερη εξαγωγή.

Τέλος μετά από 33000km που έκανα service δεν υπήρχε το παραμικρό σε καυσαέρια ή σε πρόβλημα ρελαντί όπως κάποιοι που είχαν βάλει "POWERCHIP" σε ίδιο αμάξι. Με λίγα λόγια το "SUPERCHIP" αξίζει αλλά μαζί με χοάνη και εξάτμιση για να δείτε τη βέλτιστη απόδοση.


LIVE FAST, DIE... (I DON'T THINK SO!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Ιούλ 2002, 19:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Ιδέα με βάρος....... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ψαχνω το θεμα πολύ καιρό και μόνο στο ψάξιμο μένω!Η λύση είναι μια 8O 8O
εδώ στο ελλάντα όλοι ειναι πιασοκώληδες και εμείς σαν παπάρες τους τα χώνουμε γιατί δεν έχουμε άλλους.σε αυτό εδώ το forum όμως είμαστε πολλοί (και καλοί Wink ).στην αγγλία τα superchips και οι devil Evil (ειδικά οι devil Evil )είναι από λίγο εως πολύ πολύ φθηνότερα αλλά αν παραγγείλει κανείς μόνος του ,του βγαίνει μαζί με τα έξοδα αποστολής ,ο κούκος αιδόνι.Οπότε μαζευόμαστε και κάνουμε μια ομαδική παραγγελία
ε; ιδεάρα;
λοιπόν περιμένω γνώμες και λεμονόκουπες!! Rolling eyes

οι πρώτοι τρείς που θα απαντήσουν θετικά κερδίζουν ενα σετ λαδοξυδο αλτιςΤΟΡ για να περιποιούντε το νέο τους devil χταποδάκι!!!
Rolling eyes

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Ιούλ 2002, 22:35:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιδέα με βάρος....... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Παιδιά ψαχνω το θεμα πολύ καιρό και μόνο στο ψάξιμο μένω!Η λύση είναι μια 8O 8O
εδώ στο ελλάντα όλοι ειναι πιασοκώληδες και εμείς σαν παπάρες τους τα χώνουμε γιατί δεν έχουμε άλλους.σε αυτό εδώ το forum όμως είμαστε πολλοί (και καλοί Wink ).στην αγγλία τα superchips και οι devil Evil (ειδικά οι devil Evil )είναι από λίγο εως πολύ πολύ φθηνότερα αλλά αν παραγγείλει κανείς μόνος του ,του βγαίνει μαζί με τα έξοδα αποστολής ,ο κούκος αιδόνι.Οπότε μαζευόμαστε και κάνουμε μια ομαδική παραγγελία
ε; ιδεάρα;
λοιπόν περιμένω γνώμες και λεμονόκουπες!! Rolling eyes

οι πρώτοι τρείς που θα απαντήσουν θετικά κερδίζουν ενα σετ λαδοξυδο αλτιςΤΟΡ για να περιποιούντε το νέο τους devil χταποδάκι!!!
Rolling eyes




Yπομονηηηηηηηη.....
H Peugeot Sport δεν έχει ανοίξει τα χαρτιά της παγκοσμίως και πραγματικά δεν γνωριζω γιατί! Eίχε δώσει deadline τον Iούνιο και σε λίγο μπαίνει Aύγουστος... Mε ψιλοαπογοητεύει!

Aναφέρομαι τουλάχιστον για το Πρόγραμμα ή τον νέο εγκέφαλο που θα αφορά το 206 Cup (ή miniGroupA). Aυτό θα αξίζει σίγουρα πολύ παραπάνω από οποιαδήποτε Chip.

Oσο για την Devil μόνο τιμές Γαλλίας δεν γνωρίζω. H Aγγλία έχει ακριβώς της ίδιες τιμές με το Eλλάντα και μάλιστα οι Aγγλοι φημίζονται ότι σε μερικά προϊόντα είναι και λίγο πιο ακριβοί από εμάς (όταν οι Eλληνες δεν αισχροκερδούν).

Πάντως που έχω κοιτάξει τον τιμοκατάλογο για την Devil οι ίδιες τιμές είναι.

Xταποδάκι; Mπά το 1,6 16v δεν έχει χταποδάκι. Tους χάλασε διότι έχει 2 αισθητήρες λαμδα και ένα καταλύτη φορεμένο πάνω στην πολλαπλή!

Για Gti όποιος θέλει (που να μην έχει 2 αισθητήρες λάμδα)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούλ 2002, 07:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα!

Πάντος στην αντιπροσωπεία που ρώτησα εγώ για χταπόδι - μεσαίο - τελικό, μου είπαν οτί καλά έκανα και άλλαξα μόνο το τελικό. Μάλιστα για μεσαίο μου είπαν ότι του 1.6 είναι αρκετά ελεύθερο Neutral και ότι χταπόδι δεν χρειάζετε, γιατί η εξαγωγή που έχει είναι πολύ καλή 8O

Και αυτό που πραγματικά θα του δώσει φτερά θα είναι μια σκούπα και ένα πρόγραμμα Neutral Φυσικά από την Peugeot Sport Smile


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alatsat 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XS 1.6

Ένταξη: 28 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούλ 2002, 08:19:19    Θέμα δημοσίευσης: ΣΕΙΡΙΑΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε pduke δεν είναι δυνατόν να αγοράσουμε το τσιπάκι της SUPERCHIP διότι στο 206 δεν αλλάζει το τσιπάκι αλλά γίνεται σειριακός προγραμματισμός με Laptop.


LIVE FAST, DIE... (I DON'T THINK SO!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούλ 2002, 09:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια στιγμή να πάρουμε τα πράγματα ένα ένα.
για το chipακι δεν ξέρω ,πήρα ενα αγενέστατο τύπο στην rs motorsport και μου είπε 180000.οπότε φίλε alatsat σε εμπιστεύομαι.

Τώρα σχετικά με το χταποδάκι,και μιλάμε μόνο για χτποδάκι Evil ,έχουμε και λέμε:
1.για το 1.6 δεν υπάρχει.
2.για τα GT/GTi υπάρχουν δύο.
α)για μοντέλα όπως το δικό μου με ένα lamda
αριθμός :59062 , 4-2-1 το ιδιο που φοράει και το WRC Exclamation (ναι ναι και εγώ γελούσα στην αρχή) , φωτο δεν έχω.αν κάποιος βρει πολύ θα την ήθελα.ΤΙΜΗ : 280.000 δρχ μου είπαν εμένα!!!!!!(στην αγγλία έχει 200000 με 220000)

β)για μοντέλα με διπλό lamda 2001 και μετά νομίζω.
αριθμός : 59061 , 4-1 τιμή δεν γνωρίζω.Φωτό έχουμε πάντως



Στο site απόπου είναι και η φωτό έχει αναλυτικό πίνακα για όλα τα 206
http://automotif.co.uk/cgi-bin/model.cgi?site=devil&make=peugeot&modelmenu=206&submit=Go

thanks για το τιπ της φωτό ,το δοκίμασα αλλά μαλλον κατι εκανα λαθος,τώρα δουλεύει


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούλ 2002, 11:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Emena pantws pou esteila ta stoixeia mou mesw internet stin superchips Agglias meta apo dyo meres me piran tilefwno apo tis r&s (ag.paraskeyi) kai mou edwsan plirofories. Episis mou esteilan kai e-mail me oles tis plirofories.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1446s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on