PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Κορωνοπήνια ΜΑ (part 1)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 22:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
το ίδιο σαζμαν με το 1.6 έχουμε ρε σταύρε... αυτό που θέλουν να αλλάξουν... Wink


Και είναι δυνατόν να έχει τόση δύναμη το αμάξι για 1.400? Με συγχωρείς αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω! Sad Εγώ πιστεύω πως έχουμε διαφορετική μετάδοση με το 1.6... γι αυτό και τουλάχιστον "έχω την εντύπωση" ότι άν και 1.400άρης, το αμάξι έχει δύναμη Embarassed


καλα οτι πεις... απο την Lion μου το ειπαν... το δικο σου αμαξι μαλλον ειναι μεταλλαγμενο...πιο κοντο κιβώτιο,πιο πολλά αλογα...τι να πω... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 22:41:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ πΕτΡο, κατάλαβε με, προσπαθώ να δεχθώ αυτά που λες, αλλά κάτι δεν μου στέκεται καλά στην όλη υπόθεση ρε γμτ... δεν "δένει"! Sad

Και δε λέω μόνο για τοδικό μου, λέω για όλα τα 90hpάρια... Ίσως να μην έχεις ανακαλύψει την πραγματική δύναμη από το δικό σου ακόμα! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 09:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ίσως να μην έχεις ανακαλύψει την πραγματική δύναμη από το δικό σου ακόμα! Wink


May the FORCE be with you, young Skywalker (Πέτρο) !!! Wink


®


Έχει επεξεργασθεί από τον/την crusader στις Πεμ 10 Ιούν 2004, 12:58:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK, έστω ότι βάζω το 4,29... Το κόστος απ οτι διάβασα θα είναι 150 το κορωνοπηνίο και άλλα 150 εγκατάσταση με βαλβολίνες, σωστά; Θα χρειαστεί να αλλάξω κάτι άλλο; δίσκο-πλατώ πχ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oχι δεν θελεις δισκο-πλατω εκτος και αν ειναι φθαρμενος και μια και θα λύσεις σασμαν ειναι μια καλη ευκαιρια να τον αλλαξεις.Επισης μια και θα λυσεις σασμαν δεν ελαφρωνεις και μια το βολαν με αλλα 150 Ευρα να κερδισεις και ευστροφία??

Ευκαιρια ειναι αφου θα ειναι τα σασμαν κατω να κανεις καποιες εργασιες που απαιτουν το κατεβασμα του.Ετσι θα πληρωσεις μια φορα τα εργατικα.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ρε συ πΕτΡο, κατάλαβε με, προσπαθώ να δεχθώ αυτά που λες, αλλά κάτι δεν μου στέκεται καλά στην όλη υπόθεση ρε γμτ... δεν "δένει"! Sad

Και δε λέω μόνο για τοδικό μου, λέω για όλα τα 90hpάρια... Ίσως να μην έχεις ανακαλύψει την πραγματική δύναμη από το δικό σου ακόμα! Wink


Ρε Σταύρο, δηλαδή άμα οδήγήσεις κανένα 2λιτρο Leon ή κανα Golfάκι GTI τι θα λες; Ότι είναι για φόρμουλα 1; Ήμαρτον δηλαδή... Rolling eyes




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 11:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως το πακέτο κορωνοπηνίο μαζί με ελάφρωμα βολάν πάει περίπου 700ευρώ (τιμή απο τον Λιόλιο στην Λιοσίων) δεν είναι και λίγα...
Οπότε αν αλλάξεις και δίσκο - πλατώ το χιλίάρικο δεν αρκεί.

Αλλά μετά αντι για πεζο έχεις kawasaki Very happy


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 16:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή δεν ξέρω... Ας ρωτήσω... το ελάφρωμα βολάν τι είναι;; Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 16:44:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διαβασε ενα παλιο thread σχετικα με το βολαν αλουμινιου που αλλαξα και τα καταλαβεις... Laughing





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 21:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον βρηκα σαζμαν 8ν με 150 ευρω..... η σκετο το κορωνοπηνιο με 50...........................
αξιζει να παρω τιποτα αλλο απο αυτο το σαζμαν?????
αν βεβαια το ανοιξουμε και ειναι οκ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούν 2004, 21:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
λοιπον βρηκα σαζμαν 8ν με 150 ευρω..... η σκετο το κορωνοπηνιο με 50...........................
αξιζει να παρω τιποτα αλλο απο αυτο το σαζμαν?????
αν βεβαια το ανοιξουμε και ειναι οκ....


Ωραιος!!! Που το βρηκες τοσο φθηνα; Μιλαμε για το 1.3 το ραλυ ετσι; Τιποτα για εμας υπαρχει; Εγω ειμαι ευχαριστημενος και με ενα κορωνοποινιο μονο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούν 2004, 20:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

K.polith εμενα τι προτεινεται για σαζμαν ???
και μια τιμουλα αν ειναι ευκολο παρακαλω με τοποθετηση... Cool

by the way , ποιο ηταν το φιλαρακι στην καβαλας που με ρωτησε αν ειμαι 1.6 ή 1.4 και μεσα σε 10 δευτερολεπτα εβρισε το σασμαν του με 20 διαφορετικες βρισιες Question Question Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούν 2004, 16:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1600 8v.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2004, 16:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me κορονωπηνιο apo 8v απο αλλοtopic
Με 3η 50-80: 4,7" 80-110: 5,1"
Με 4η 80-110: 6,9" 110-140: 8,6"
Με 5η 80-110: 9,6" 110-140: 12,1"

mama απο drive
Με 3η 50-80: 5,2" 80-110: 5,2"
Με 4η 80-110: 7.6" 110-140: 8,0"
Με 5η 80-110: 10,7" 110-140: 13"

Question Question Question Question Question Question Question

κατι δεν μου κολλαει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2004, 21:24:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Ρε Σταύρο, δηλαδή άμα οδήγήσεις κανένα 2λιτρο Leon ή κανα Golfάκι GTI τι θα λες; Ότι είναι για φόρμουλα 1; Ήμαρτον δηλαδή... Rolling eyes


Πάλι πρέπει να απολογηθώ... Δεν πειράζει, θα το ξανακάνω Rolling eyes Sad

Απλά λέω πως για τα 1.400cc πάει αρκετά καλά εν συγκρίσει με τα υπόλοιπα 1.400άρια ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥ.

Και άμα (να μην προσθέσω μετά το άμα ότι λένε οι περισσότεροι... Rolling eyes Sad ) οδηγήσω κανένα 2λιτρο Leon ή κανα Golfάκι GTI, θα πώ ότι πάει πολύ καλά σε γκάζια, αλλά για τον όγκο του και την οδηγική του συμπεριφορά, θα πώ ότι είναι βάρκα. Αν τελικά καταφέρω και φτιάξω το 206 μου στον χρόνο που θέλω, όπως το θέλω, θα κατέβω Αθήνα μια βόλτα για να τα ανοίξουμε με τον νονό μου που έχει πάρει το Leon Cupra R Cool Έτσι για να δω διαφορές (αν προλάβω! Razz )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2004, 08:22:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Απλά λέω πως για τα 1.400cc πάει αρκετά καλά εν συγκρίσει με τα υπόλοιπα 1.400άρια ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥ.

Και άμα (να μην προσθέσω μετά το άμα ότι λένε οι περισσότεροι... Rolling eyes Sad ) οδηγήσω κανένα 2λιτρο Leon ή κανα Golfάκι GTI, θα πώ ότι πάει πολύ καλά σε γκάζια, αλλά για τον όγκο του και την οδηγική του συμπεριφορά, θα πώ ότι είναι βάρκα. Αν τελικά καταφέρω και φτιάξω το 206 μου στον χρόνο που θέλω, όπως το θέλω, θα κατέβω Αθήνα μια βόλτα για να τα ανοίξουμε με τον νονό μου που έχει πάρει το Leon Cupra R Cool Έτσι για να δω διαφορές (αν προλάβω! Razz )


Κοιτα να δεις τι γινεται με το 1.4 16ν...Οντως παει πολυ καλα εν συγκριση με τον ανταγωνισμο, αλλα και παλι δεν ειναι οτι πιο γρηγορο στην κατηγορια!!! Οσο για τα Leon και Golf που αναφερεις θα σου πω το εξης...Καταρχας δεν βγαινουν 2λιτρα!!! Εχω οδηγησει Leon με 180ps και τσιπαρισμενο με 225ps στην εκδοση Τop Sport και το αυτοκινητο ειναι ανωτερο και σε αισθηση (φρενα, τιμονι, σασμαν) και σε αποδοση!!! Και σε πληροφορω δεν εχει σχεση με καμια βαρκα!!! Οσο για το ανοιγμα που λες, πιστεψε με θα σε απογοητευσει παρα πολυ το αποτελεσμα!!! Εχω ανοιξει με το ιδιο Leon, οταν ειχε 180ps, με την 520i του πατηρ (η οποια ειναι γυρω στα 170ps) και δεν εχεις ιδεα πως μου εφευγε το Leon...Τα ειδα ολα και ξενερωσα!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
dimzaf206 (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2004, 08:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Volvos,επειδή εγώ είχα δημοσιεύσει τις μετρήσεις στο 206 μου μετά το κορωνοπήνιο, να διευκρινήσουμε το εξής: Οι μετρήσεις του Drive που αναφέρεις είναι από το 2002 πάνω σε ένα 206 ΧΤ 5πορτο με 185/65/14 και φυσικά χωρίς Multiplexing. Tα δικά μας είναι σαφώς πιο αργά λόγω ρυθμίσεων αλλά και ελαστικών (195/55/15). Μετρήσεις για το 206 ΧS2 έχει το Drive από το 206 Project πριν τις μετατροπές. Αν τις διαβάσεις θα καταλάβεις τις πραγματικές διαστάσεις της βελτίωσης των ρεπρίζ μετά το κορωνοπήνιο. Τώρα το γιατί στο συγκριτικό με τα υπόλοιπα γρήγορα μικρά (προφανώς από εκεί πήρες τις μετρήσεις που αναφέρεις) το Drive δημοσίευσε τις παλιές μετρήσεις αντί του 206 project είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2004, 09:06:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Steve έγραψε:
Απλά λέω πως για τα 1.400cc πάει αρκετά καλά εν συγκρίσει με τα υπόλοιπα 1.400άρια ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥ.

Και άμα (να μην προσθέσω μετά το άμα ότι λένε οι περισσότεροι... Rolling eyes Sad ) οδηγήσω κανένα 2λιτρο Leon ή κανα Golfάκι GTI, θα πώ ότι πάει πολύ καλά σε γκάζια, αλλά για τον όγκο του και την οδηγική του συμπεριφορά, θα πώ ότι είναι βάρκα. Αν τελικά καταφέρω και φτιάξω το 206 μου στον χρόνο που θέλω, όπως το θέλω, θα κατέβω Αθήνα μια βόλτα για να τα ανοίξουμε με τον νονό μου που έχει πάρει το Leon Cupra R Cool Έτσι για να δω διαφορές (αν προλάβω! Razz )


Κοιτα να δεις τι γινεται με το 1.4 16ν...Οντως παει πολυ καλα εν συγκριση με τον ανταγωνισμο, αλλα και παλι δεν ειναι οτι πιο γρηγορο στην κατηγορια!!! Οσο για τα Leon και Golf που αναφερεις θα σου πω το εξης...Καταρχας δεν βγαινουν 2λιτρα!!! Εχω οδηγησει Leon με 180ps και τσιπαρισμενο με 225ps στην εκδοση Τop Sport και το αυτοκινητο ειναι ανωτερο και σε αισθηση (φρενα, τιμονι, σασμαν) και σε αποδοση!!! Και σε πληροφορω δεν εχει σχεση με καμια βαρκα!!! Οσο για το ανοιγμα που λες, πιστεψε με θα σε απογοητευσει παρα πολυ το αποτελεσμα!!! Εχω ανοιξει με το ιδιο Leon, οταν ειχε 180ps, με την 520i του πατηρ (η οποια ειναι γυρω στα 170ps) και δεν εχεις ιδεα πως μου εφευγε το Leon...Τα ειδα ολα και ξενερωσα!!!


Εσύ τα ρίχνεις ατμόσφαιρα με turbo... και επίσης δεν ξέρεις πως θέλω να καταντήσω το καημένο 206 μου... Twisted evil Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2004, 09:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα Σταυρο ζω για την μερα που θαδω 1400αρι 206 να περνει 180αρι ή 225αρι Leon

Αυτο να δω και θα πουλησω το 106 για κοτέτσι


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2004, 10:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντως απο το συγκριτικο με τα μικρα του ντραιβ τις πηρα dimzaf206 ειναι ευκολο να βρεις του προτζεκτ τις μετρησεις και να τις γραψεις δεν βρισκω το τευχος....

επισης το προτζεκ εχει 16αρες με 205-45-16......................................................................................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,196s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on