PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Κορωνοπήνια ΜΑ (part 1)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2002, 11:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Akribws auto 17 sto phneio kai 64 sthn korwna;>

Se ena 1,6 16V me kwronophneio apo RAllye pantws 8a eixate 8eamatikotata apotelesmata.... mhn prosfygei kaneis se akraia lysh typou Rallye 1,3 8V.... Paraeinai Konto gia tous kinhthres sas;>



8a ta poume thn pempth twra me to kalo feygw gia Leykada (episkepsh sta patria edafh)




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 14:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά εγώ που μπορώ να μάθω ΤΣΜ του 206 XS 1,6 8V ???

Και γενικά που έχει τα technical specifications του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:10:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KostasKostas έγραψε:
Ρε παιδιά εγώ που μπορώ να μάθω ΤΣΜ του 206 XS 1,6 8V ???

Και γενικά που έχει τα technical specifications του?


Αν εννοείς τις σχέσεις μετάδοσης είναι γραμμένες στον Υπολογιστή Ταχύτητας στα εργαλεία του Club (κάτω - κάτω).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:17:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
KostasKostas έγραψε:
Ρε παιδιά εγώ που μπορώ να μάθω ΤΣΜ του 206 XS 1,6 8V ???

Και γενικά που έχει τα technical specifications του?


Αν εννοείς τις σχέσεις μετάδοσης είναι γραμμένες στον Υπολογιστή Ταχύτητας στα εργαλεία του Club (κάτω - κάτω).



Ναι οκ.. thanks!!!

Βεβαίως παντού γράφει ότι το 206 1,6 8V έχει μαμά λάστιχα 175/65/14 ενώ εμένα είχε 185/60 14...

Γιατί αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KostasKostas έγραψε:
Sidobre έγραψε:
KostasKostas έγραψε:
Ρε παιδιά εγώ που μπορώ να μάθω ΤΣΜ του 206 XS 1,6 8V ???

Και γενικά που έχει τα technical specifications του?


Αν εννοείς τις σχέσεις μετάδοσης είναι γραμμένες στον Υπολογιστή Ταχύτητας στα εργαλεία του Club (κάτω - κάτω).



Ναι οκ.. thanks!!!

Βεβαίως παντού γράφει ότι το 206 1,6 8V έχει μαμά λάστιχα 175/65/14 ενώ εμένα είχε 185/60 14...

Γιατί αυτό?


Question Question

Δεν έχω ιδέα!
Αν όντως είναι 180/60/14 έχεις γύρω στο -2% διαφορά.
Αυτό σου δίνει και λίγο πιο γρήγορες ρεπρίζ αλλά μικρότερη τελική (όλα κατά 2%)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά τα 185/60 14 με τις σιδερένιες ζάντες φάγανε πόδι απο την αρχή...

Θυμάμαι όμως ότι τα λάστιχα ήτανε στανταρ Michelin και μάλιστα χείριστης ποιότητας! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α! 185/60, μάλλον δεν το είδα καλά! Νόμιζα 180 και κουφάθηκα!

Μάλλον πρέπει να καθαρίσω λίγο τα γυαλιά μου!!! Shocked

185/60/14 είναι σωστή διάσταση και πολύ πιθανό να υπήρχαν τέτοιες παρτίδες



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Α! 185/60, μάλλον δεν το είδα καλά! Νόμιζα 180 και κουφάθηκα!

Μάλλον πρέπει να καθαρίσω λίγο τα γυαλιά μου!!! Shocked

185/60/14 είναι σωστή διάσταση και πολύ πιθανό να υπήρχαν τέτοιες παρτίδες


Οχι ρε συ.. στην αρχή έκανα λάθος και έγραψα 180 αλλά μετά έκανα edit και το έγραψα σωστά... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 15:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Confused Confused
Ευτυχώς γιατί θα πήγαινα σε οφθαλμίατρο! Rolling eyes

Laughing Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Νοέ 2002, 16:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KostasKostas έγραψε:


Βεβαίως παντού γράφει ότι το 206 1,6 8V έχει μαμά λάστιχα 175/65/14 ενώ εμένα είχε 185/60 14...

Γιατί αυτό?


Επειδή ως τώρα δεν υπήρχε κανείς να μας πει τις διαστάσεις που έβγαινε το 1.6 (8V), είχα περάσει αυτές για default. Αν όμως είναι οι 185/60/14 οι σωστές, ευχαρίστως να τις αλλάξω.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2002, 22:13:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
KostasKostas έγραψε:


Βεβαίως παντού γράφει ότι το 206 1,6 8V έχει μαμά λάστιχα 175/65/14 ενώ εμένα είχε 185/60 14...

Γιατί αυτό?


Επειδή ως τώρα δεν υπήρχε κανείς να μας πει τις διαστάσεις που έβγαινε το 1.6 (8V), είχα περάσει αυτές για default. Αν όμως είναι οι 185/60/14 οι σωστές, ευχαρίστως να τις αλλάξω.


Δηλαδή εγώ είμαι ο μόνος εδω μέσα που έχω 206 1,6 8V ???

Μάλλον Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2002, 02:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
μην ξεχνάμε οτι τα σαζμάν μας δεν είναι αγωνιστικά και το γεγονός οτι στις πολύ γρήγορες αλλαγές ΟΛΑ τα σαζμάν του group PSA παραπονιούνται λιγακι...


Το 16V έχει διαφορετικό σασμάν και δεν χτυπάει εύκολα, παρά μόνο σε απρόσεκτες αλλαγές. Ούτως ή άλλως, μετά την Tranself TRZ δεν χτυπάει με τίποτα, παρά μόνο επίτηδες! Shocked


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2002, 02:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KostasKostas έγραψε:

Δηλαδή εγώ είμαι ο μόνος εδω μέσα που έχω 206 1,6 8V ???

Μάλλον Embarassed Embarassed


Μή μασάς! Οδήγησα ένα 1.6 8V με ελεύθερο καταλύτη της Americat (μόνο) και πήγαινε σφαίρα, λες και πήρε 10 ίππους! Ειδικά στα αρπάγματα από χαμηλά (ροπή) μεταμορφώθηκε! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 20:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Κορωνοπήνια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οδηγησε ο κολλητος μου 1.6 στη λιλαια στο malboro be the driver 206 με τις ακολουθες μετατροπες απο πεζο
κορωνοπηνιο που μετα απο πιεσεις μου μεσω τηλ του ειπαν οτι ειναι απο οχταβαλβιδο ραλλυ- θυμαται κανεις πως το ζηταμε 16/τι?-
short shift της πεζο σπορτ... με τον ιδιο λεβιε με μενα - gti - στο ιδιο υψος...
εξατμιση μεσαιο τελικο του ειπαν..... ...
φιλτρο αερα στο κουτι....
το αμαξι πηγαινε πολυ καλυτερα μου ειπε απο το δικο μου και γεμιζε αξιοπρεπεστατα κατα τον ιδιο -γκολφ 208αλογα εχει του πο**τη* κατι καταλαβαινει-
ασφαλη συμπερασματα δεν εβγαλε λογω χωματος και τρελου σπινιαρισματος

το ερωτημα περα απο τη γνωμη σας ειναι ΕΧΕΙ η πεζο σπορτ short shift?
το κορωνοπηνιο τι πιθανοτητες υπαρχουν να με παρουν χαμπαρι στη πεζο αν το αλλαξω?δυο μηνες το εχω....
κοστος ξερουμε???
μου κανει εντυπωση γιατι περνοντας απο ντασιο -σερβις σημερα για κατι τριγμους και γκρινιαζοντας οτι δεν πολυ παει η αππαντηση του στο ασχετο ομως ηταν να βαλω κορωνοπηνιο.... .........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 20:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206xs-malboro be the driver Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
οδηγησε ο κολλητος μου 1.6 στη λιλαια στο malboro be the driver 206 με τις ακολουθες μετατροπες απο πεζο
κορωνοπηνιο που μετα απο πιεσεις μου μεσω τηλ του ειπαν οτι ειναι απο οχταβαλβιδο ραλλυ- θυμαται κανεις πως το ζηταμε 16/τι?-
short shift της πεζο σπορτ... με τον ιδιο λεβιε με μενα - gti - στο ιδιο υψος...
εξατμιση μεσαιο τελικο του ειπαν..... ...
φιλτρο αερα στο κουτι....
το αμαξι πηγαινε πολυ καλυτερα μου ειπε απο το δικο μου και γεμιζε αξιοπρεπεστατα κατα τον ιδιο -γκολφ 208αλογα εχει του πο**τη κατι καταλαβαινει-
ασφαλη συμπερασματα δεν εβγαλε λογω χωματος και τρελου σπινιαρισματος

το ερωτημα περα απο τη γνωμη σας ειναι ΕΧΕΙ η πεζο σπορτ short shift?
το κορωνοπηνιο τι πιθανοτητες υπαρχουν να με παρουν χαμπαρι στη πεζο αν το αλλαξω?δυο μηνες το εχω....
κοστος ξερουμε???
μου κανει εντυπωση γιατι περνοντας απο ντασιο -σερβις σημερα για κατι τριγμους και γκρινιαζοντας οτι δεν πολυ παει η αππαντηση του στο ασχετο ομως ηταν να βαλω κορωνοπηνιο.... .........


Κοίτα που τους έχουμε κάνει όλους μάγκες με τα κορωνοπήνια!!!
Οταν τα λέμε εμείς, είμαστε τα μικρά ανθρωπάκια στο μικρό κλαμπάκι....

Θα σας πω εγώ σε κανένα μήνα που θα τρίβουν όλοι τα μάτια τους! Αϊ σιχτίρ! Ταπηροκρανιώθηκα τώρα!

... 16/65 είναι αυτό που φοράει.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 21:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EEEEEEE και μένα απο 8βάλβιδο ειναι ρε... 13/59.... εεεεεεεεεντάξει... 8β'αλβιδο 1300 ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 22:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διευκρινιση το 206 φοραγε ενα βαρελακι μου ειπε το παιδι αντι για φιλτροκουτι δεν καταλαβα εγω καλα
ηταν της πεζο σπορτ.........και ηταν απο ανθρακονηματα- δεν θελω σχολια-
με ενα σωληνα εμπρος που οδηγουσε στη μετωπη επανω.....
εχει βγαλει τετοιο πραγμα???

sidobre
το κορωνοπηνιο απο 8ν τι τελικη κοφτες-6700- δινει στο κοντερ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 08:50:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
sidobre
το κορωνοπηνιο απο 8ν τι τελικη κοφτες-6700- δινει στο κοντερ?


Στις 6700 είναι 215 χλμ
Να το υπολογίσεις όμως στις 6500 όπου είναι 210.

Στην ευθεία θα σου βγάζει περίπου 6000 με 6100 όπου είναι περίπου 200 χλμ (είχα δει πριν σκαλίσω μοτέρ μέχρι 6400 στην Τρίπολη)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 11:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206xs-malboro be the driver Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Κοίτα που τους έχουμε κάνει όλους μάγκες με τα κορωνοπήνια!!!
Οταν τα λέμε εμείς, είμαστε τα μικρά ανθρωπάκια στο μικρό κλαμπάκι...


Πες μας τώρα κι ότι το κορωνοπήνιο είναι δική σου εφεύρεση... Μάλλον γνωρίζουν κι άλλοι για την ύπαρξή (και την αλλαγή) του...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 11:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι δικη του εφευρεση ουτε προσωπικο μυστικο αλλα σιγουρα ειναι ο πρωτος που εβαλε 16/65 σε 206 16V οταν ολοι ελεγαν οτι δεν μπαινει κλπ κλπ


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 2 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1683s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on