PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Trackday - Μέγαρα ΚΥΡΙΑΚΗ 07 / 01 / 2007
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιαν 2007, 21:29:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos apo memsound neon magazi έγραψε:
λοιπον ακυρο θα παμε δευτερα....

ΖΩΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ...

volvos apo memsound neon magazi...


Εγώ θα πάω Κυριακή, εσύ μπορείς να πας όποτε θες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 14:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον...
αυριο 10.30 θα είμαι στα διόδια. θα περιμένω μέχρι τις 10.45. Αν είναι κανείς καλός. Αλλιώς θα φύγω και στις 11 θα είμαι πίστα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 15:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΛΙΟΦΟΥΣΤΗΔΕΣ Evil Evil Evil ....

σας ζηλέυω....
αλλά που θα πάει?

Θα γυρίσει ο τροχός, θα μαμήσει κι ο φτωχός...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 18:08:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τι ώρα θα πάτε????

Έιμαι από χθες άρρωστος με ίωση στο κρεββάτι. Αν θα κάνω τον κόπο να έρθω τουλάχιστον να μην πάω άδικα!!!!!!!!!!!!!!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 18:12:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Χάρη ένα ποστ πιο πάνω το έχω γράψει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 18:17:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα!!πηγα τελικα σημερα...ηταν και πολλα παιδια απο το 106sportclub και απο το saxosportclub..γενικα ηταν καλα...καλος καιρος..δεν γλιστραγε..ολα καλα..ηρθαν και κατι κτηνη οπως ferrari 380 TURBO Shocked Shocked 3 porche....gt4 ford...τετοια...Α...λαμπαδιασε και ενα εβο....τελειως...ηρθε η πυροσβεστικη.....αφηστε τα.. Shocked








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 18:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμαν!!! Έπρεπε τελικά να ερχόμουν σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 09:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ρε Χάρη ένα ποστ πιο πάνω το έχω γράψει...

Νίκο είχα δει το ποστ σου!!!

Απλά δεν είδα άλλους να μιλάνε για αυτό ρώτησα ξανά!!

Τεσπά! Ακόμη έχω δέκατα από την ιώση και δεν νιώθω πολύ καλά ακόμα αλλά σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα.

Δεν είμαι σε θέση να οδηγήσω στην πίστα αλλά τουλάχιστον θα έρθω ως θεατής.


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 17:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ότι περάσαμε πολύ όμορφα σήμερα...

Το 106 του Σπύρου φιλικότατο ότι πρέπει για να μάθει κάποιος την πίστα.
Για πρώτη φορά στην πίστα το ~ 1:20 που το γύρναγε είναι μια χαρά (με μαμά moeter+ μαμα ελατήρια + κόνι απλα + αρκετά παλιά 520s).
Κάποιος πάντως πρέπει να ηρεμήσει αυτό το παιδί γιατί όποτε βλ΄πεει πίστα γυαλίζει το μάτι του... Laughing Laughing Laughing Laughing

Το 106 του Γιάννη απλά γαμάτο (μετά την ρύθμιση του κατανεμητή γιατί πριν ήταν απλά για σκότωμα...)
Στην αρχή βέβαια δεν έκανε τίποτα γιατί δεν μπορούσε να φρενάρει ούτε στην ευθεία...
Παραγματικά αναρωτιέμαι πως έκανε τους χρόνους που έκανε στο gtcc Shocked Shocked Shocked
Σε δοκιμαστικό απότομο φρενάρισμα στην μέση της ευθείας συμπεριφερόταν σαν να του τραβαγες χειρόφρενο, ενώ αν δοκίμαζες να φρενάρεις με έστω και λίγο στριμένους τροχούς έκανε τετακέ για πλάκα.
Ουσιαστικά ο κατανεμητής ή δεν είχε ρυθμιστεί ποτέ μετά το χαμήλωμα ή είχε ρυθμιστεί χάλια.
Το σηκώσαμε ρυθμίσαμε τον κατανεμητή (περίπου 2 στροφές χαλάρωμα) και συνήλθε (αν και μάλλον θα το σφίξουμε ελάχιστα ξανά την Πέμπτη στην Λέσχη, για να γίνει λίγο πιο πεχνιδιάρικο)
Βασικά από τα τετακέ η ψυχολογία του Γιάννη είχε πάει περίπατο και δεν μπόρεσε να το πάει όπως μπορεί αλλά το συγκεκριμένο 106 με 1 άτομα μέσα (=τον Γιάννη που το ξέρει) λογικά μπορει να γράψει ψηλά 13 (για να μην πω πιο κάτω... γιατί εγω με 2 άτομα μέσα που δεν το ξέρω καθόλου το 106 με μέτρησαν 1:14,98... Shocked Shocked )

Το 206 του Νίκου κατα τα γνωστά πολύ καλό.
Το αμάξι έχει απίστευτο στήσιμο... αν είχε και δύναμη. Rolling eyes Rolling eyes
Ρε συ Νίκο πέτα ένα μοτεράκι 1,6 16ν πάνω να βρεις την υγειά σου Wink Laughing Laughing
Χαμηλά 1:19 αν δεν κάνω λάθος καλήτερος γύρος και γυρολόγιο σταθερό γύρω στο 1:20. Wink

Το 206 (1,4 8ν με bilstein και μαμά ελατήρια) του άλλου Νίκου (nicq) επίσης όμορφο για μάθημα αλλά πολύ μαλακό για περαιτέρω...
Με χονδριτερες αντιστρεπτικές και λίγο πιο σκληρά (όχι απαραίτητα πιο χαμηλά) ελατήρια θα ήταν πολύ πιο ευχάριστο. Αυτό που μου έκανε πολύ εντύπωση ήταν τα λάστιχα του: F1 195/50-15 αρκετά φαγωμένα αλλά είχαν πολύ καλύ πρόσφυση ακόμα και πολύ ζεστά μετά από πολλούς γύρους.

Το 206 του του sps δεν έμαθα λεπτομέρειες γιατί μπλέξαμε με τον κατανεμητή του Γιάννη.... Κάτι για 1:18 χαμηλά αν δεν κάνω λάθος.

Είμασταν αρκετοί σήμερα (BADSPUD, Γιάννης, Roadrunner, nicq, nik_marin, Stevon, Gr@lly, Γιάννης(106), ΔΗΜΗΤΡΗ_Χ, Λεωνήδας pezomania, tomakos, Ghost_Dog, volvos, sps, ultraone + κάμποσοί φ'ιλοι μας και σίγουρα κάποιον θα ξεχνάω... Confused)

Περίμενα να έμπαιναν μέσα περισσότερα αμάξια αλλά κάτι ότι μερικοί δεν έχουμε ολοκληρώσει το "στήσιμο"... τρομάρα μας... Laughing , κάτι τα μηχανικά προβλήματα κάποιων άλλων, κάτι οι αφραγκιές των 3ων δεν μας το επέτρεψαν.

Next time very soon...

υ.γ.1 Να ευχαριστήσω πολύ Σπύρο,Γιάννη και Νίκο (nicq) που μου έδωσαν τα αμαξάκια τους να κάνω μερικούς γύρους. Ελπίζω να σας βοήθησα με όσα είπαμε...
υ.γ.2 Λευτέρη, Παναγιώτη την επόμενη φορά θέλω μάθημα... ιδιαίτερο... Cool
υ.γ.3 Αργύρηηηηηηηηηηηηηηηη..... Laughing Laughing Laughing Laughing



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 18:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον σημερα επιτελους ξέδωσα.
Πολύ ομορφα. Μέρα που σε προκαλούσε για πίστα.
Αρκετός κόσμος και γνώρισα και κάποια άτομα που δεν ήξερα.
Η πίστα σε πολύ καλή κατάσταση κράταγε αρκετα.
Αρκετά έως πολύ ευχαριστημένος με τον χρόνο, τον οποίο κατέβασα 2 δευτερόλεπτα από την προηγούμενη φορά.
Άσχετα αν όλη σχεδον την μέρα ήμουν νευριασμένος για πολλούς λόγους. Ζητώ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συγνώμη αν μίλησα σε κάποιον απότομα άθελα μου. Αλλά τα νεύρα μου είχαν σπάσει...
Και στο τέλος που άρχισα να βρίσκω τον χαμένο εαυτό μου, τελείωσε η βενζίνη και τα λάστιχα. Sad
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα πολύ τον Δημήτρη για τις πολύτιμες συμβουλές. Δημήτρη πραγματικά με βοήθησες πολύ και αν δεν με πίεζες ότι η 5 περνάει και με 3η όπως έρχεσαι δεν θα έκανα αυτόν τον χρόνο.
Τώρα θέλω να ψάξω κάποιες λεπτομέριες για να διαπιστώσω κάτι. Πάντως πιστεύω ότι το ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ και όχι γενικα τα 206 καπ, μπορεί να κάνει μέχρι 1,19 ξερό άντε 1,18 ψηλά... Με 14 και καινούργια λάστιχα αυτα...
Απλα πιστεύω την άλλη φορά να κατεβάσω άλλο λίγο

Υ.Γ. Στααααααααυροοοοοοοοο
Σου χρωστάω κάτι... Δεν το ξέχασα... Σόρρυ αλλά είδες πως ήμουν..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 18:42:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγάλο μέρος των λεπτομεριών που ήθελα να ψάξω, βρέθηκαν.
Και δείχνουν πολύ αισιόδοξα πράγματα...
Ξαφνικά ένα κύμα ευφορία πλημμυρίζει την καρδιά μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εν αναμονή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 19:05:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3o απανωτό post...
Θα φάω ban στο τέλος..... Laughing Laughing Laughing
Τα clue της ημέρας:
Πρώτος και καλύτερος ο volvos. Σκύλιασε το παιδί. Σαν μωρό έξω από ζαχαροπλαστείο. Έψαχνε απεγνωσμένα να βρει αμάξι να οδηγήσει στην πίστα. Ενναλακτικά να τον κάνει βόλτα στην πίστα...
Σόρρυ φίλε που σου αρνήθηκα την τελευταία βόλτα (αν και το ήθελα πολύ για να λέγαμε λίγο για τις γραμμές) αλλά είχα σκυλιάσει όπως έιπα και παραπάνω...Όσο για τον χρόνο έχω να σου πω....
Στην συνέχεια ο Σπύρος. Πάρα πάρα πολύ καλός στην πρώτη επαφή του με την πίστα. Πραγματικά μαθαίνει γρήγορα. Θέλει βέβαια λίγη εξοικίωση με κάποια πραγματάκια αλλά πραγματικά έδειξε πολύ καλά δείγματα. Την επόμενη φορά που θα μπεί, έχοντας και το μπλοκέ, σίγουρα θα κατεβάσει 1μισι δευτ. τουλάχιστον. Σπύρο η Κ9 σου λείπει μόνο....
Ο Γιάννης πρέπει να ξεπεράσει λίγο το αίσθημα του φόβου. Όχι για όταν είναι συνοδηγός, που ο καθένας θα φοβόταν, αλλα να μην φοβάται τόσο το να πιέσει το αμάξι του (χωρίς βέβαια να το φέρει στα όριά του). Και έχει πολλές δυνατότητες το παιδί...
Δυστυχώς τον Νίκο και τον άλλο Σπύρο δεν τους είδα καθόλου μέσα στην πίστα... Sad

Λοιπόν Λευτέρη την επόμενη φορά που θα πας πίστα θέλω να έρθω και εγώ να κάνουμε μια "διασταύρωση γραμμών" Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
Και να σε ρωτήσω 2-3 πραγματάκια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 20:14:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι η τριτη φορα που παω το τελευταιο μηνα για βολτα χωρις αμαξι και εχω αρχισει να εκνευριζομαι............................................................


ευχαριστω το σπυρο για τη βολτα που μου παραχωρησε το 206 του.
αν και τραβηξα 2 σβουρες και πρεπει να πηγε η ψυχη του στη κουλουρη!


sps-206 1.6 16ν
μπουμπακια,μεσσαιο τελικο,φιλτρο
κονι κιτρινα ΛΑΘΟΣ ρυθμισμενα,hr ελατηρια ,
αντιστρεπτικες μαμα εμπρος(20κατι) 21πισω,20αρες ραβδους απο ρουσου
λαστιχα.......ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...
με κατι goodyear f1 στην αρχη εκανε 1.20 ο θεος ξερει πως καθως το αμαξι ΔΕΝ οδηγειτο...απλα αθλιο και επικινδυνο.βεβιαια τα εν λογω φ1 ειχαν 60000χλμ !!!ρεκορ!
μετα μπηκε με κατι hankook z2000!!! συλλεκτικης αξιας τα οποια ομως φαινονταν να δουλευουν λιγο καλυτερα στο τελος με φουλ πιεση...
χρονος σταθερα 1.18 με καλυτερο 1.17.8 ....
οδηγωντας του σπυρου θυμηθηκα γιατι το best buy μου ακομα θεωρω οτι ειναι οι πισω ραβδοι στρεψεως της πεζο σπορτ...ακους παπακι?

αυτα βλεπω και εκνευριζομαι!!!

ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????

ΜΠΕΕΕΕ...


υ.γ. παντως με λυπη μου διαπιστωσα οτι ακομα οι πιο πολλοι εχουν λαθος γραμμες σε απλα σημεια... το εχω πει το ξαναλεω. παιδια μην λιωνετε τσαμπα λαστιχα αν δε μπει καποιος να σας δειξει...ειναι κριμα και μετα θα κοπανιεστε οπως εγω που εφαγα ενα σετ ημισλικ για να πηγαινω κουκουρουκου μεχρι που με ξεστραβωσαν τιμκουλ-λευτερης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 20:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για μια ακομα φορα στο νικο που προσφερε το πυροσβεστηρα του για να σβησουν τη φωτια που ειχε πιασει ενα μχ-5 οταν αγορασε ενα χωραφι...



νικο το δικο μας μπραβο-ευχαριστω να ξερεις οτι εχει περισσοτερη αξια . . . αξιος!


υ.γ.περιμενω τους κωδικους απο τα πισω αμορτισερ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τετ 10 Ιαν 2007, 09:10:49, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 21:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα!
Με τη σειρα μου,θα ηθελα να ευχαριστησω δημοσια τον Παναγιωτη volvos που σημερα ηταν σε ρολο μηχανικου-team manager μου, και με βοηθησε στην αλλαγη των ελαστικων αλλα και σε διαφορες συμβουλες εντος και εκτος πιστας.Πλεον ειναι βετερανος στην πιστα,αυτος και ο Mιχελακακης! Very happy
Να τους ακουτε τους θειους Laughing Laughing

Τωρα, οσον αφορα τη δικη μου επαφη με την πιστα,στην αρχη μπηκα με τα τελειωμενα goodyear F1 τα οποια ηταν αθλια!Σε καθε στροφη πηγαινα για τετακε!
Πραγματικα δεν το ευχαριστιομουν και ελεγα να τα παρατησω!
Τελικα εβαλα μια τετραδα ημισλικ, και το αμαξι εστρωσε απο λαστιχα.
Τοτε αρχισα να το διασκεδαζω, και να κανω και σχτικα καλους χρονους.

Τελος σημειωσα καποιες παρατηρησεις που πρεπει να βελτιωσω εως την επομενη φορα!

ΥΓ.Χαρηηηη, τη φωτο pls!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιαν 2007, 22:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο στα παιδια που μπηκαν και συγχαρητηρια για τους χρονους που εκαναν οποιοι και αν ειναι αυτοι.
Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω γιατι προεκυψε κατι προσωπικο πολυ δυσσαρεστο.
Ισως καποιααλλη φορα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιαν 2007, 00:21:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά που με ενημερώσατε για να έρθω και εγώ...... Evil
Τόσες μέρες βλέπετε ότι δεν γράφω...άρα κάποιο πρόβλημα θα είχα με το pc μου,όπως και έχω ακόμα...αλλά ουδείς μπήκε στον κόπο να με ενημερώσει τηλεφωνικά..... Evil Evil
Αλλά ακόμα κι αν δεν το είχατε προσέξει,έπρεπε να πάρετε ένα τηλέφωνο..... Evil Evil Evil Evil Evil
Σας το χρωστάω...... Evil...και σύντομα.... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιαν 2007, 01:08:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουλάχιστον από εσένα δεν περίμενα τέτοιο ποστ. Shocked

Και επειδή το παίρνω προσωπικά θα σου πω ότι εγώ σε βλέπω να απουσιάζεις μέρες από το forum αλλά και να μην έρχεσαι από την Λέσχη χωρίς καν να ειδοποιήσεις, ενώ πχ έχεις πει ότι θα ερθεις...
Αδιαφορία? Βαρεμάρα? Πρόβλημα? Πολύ δουλειά λόγω των ημερών?
Εγώ είχα θεωρήσει το τελευταίο.
Εσύ που λες ότι ήταν απλά πρόβλημα στο pc όταν το έπαθες θα μπορούσες να με πάρεις ένα τηλ και να μου πεις "ξέρεις Μάνθο (ή Νίκο ή Τάσο ή ή ή κλπ κλπ) το PC μου τα ΄παιξε, για ότι κανονήσετε ή για ότι νεότερο σχετικά με το κλαμπ ειδοποιησέ με τηλεφωνικώς"...

Δηλαδή θα πρέπει εγώ να μυρίζω τα νύχια μου τι έχει ο καθένας και δεν μπαίνει στο forum ή μήπως να στείλω μήνυμα σε όλους από το δικό μου κινητό ότι πάμε πίστα????? (φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι λεφτά για μαζικά sms δεν έχει ο Σύλλογος αυτή την στιγμή)

Και σου απαντάω εδώ δημόσια έτσι γιατί δημόσια έκανες παράπονο και 'σύ...

Φατσούλες του τύπου " Evil " και απειλές του τύπου "και σύτντομα" μαζί με μπόλικες "...." (τελίτσες) πραγματικά τις βρήσκω τουλάχιστον παιδικές για να μην πω απαράδεκτες.

Για την ιστορία... στις 30/12 νωρίς το πρωί είχες PC. Μέχρι τότε σχετικά με το track-day είμασταν εδώ(28/12/06) και μάλιστα είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον, οπότε η λογική λέει ότι αν τελικά είχες σκοπό να έρθεις και απλά δεν είχες pc θα μπορούσες να μας πάρεις ένα τηλ να ρωτήσεις τι έχουμε κανονήσει τελικά.

sorry για το μεγάλο off-topic


υ.γ. σύντομα θα ξαναπάμε τουλάχιστον ορισμένοι από εμάς = πχ Σπύρος/Σταυρος/Παναγιώτης/Δημήτρης/Αλέξης/Χρήστος μόλις τα αμάξια μας είναι έτοιμα = την επόμενη ή μεθεπόμενη Κυριακή (λογικά την μεθεπόμενη Κυριακή έτσι όπως το βλέπω για να είμαστε οι περισσότεροι κομπλέ) οπότε έχε το νου σου και συνενοούμαστε τηλεφωνικώς για τα περαιτέρω. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 08 Ιαν 2007, 01:41:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιαν 2007, 01:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν ΓΑΜ@@@@@@ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιαν 2007, 01:39:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν απίστευτα σήμερα το ευχαριστηθήκαμε πιστεύω όλοι πολύ… ήταν η πρώτη μου επαφή με ΜΕΓΑΡΟ και εντάξει
Ήταν ήταν ήταν τι να πω το ότι το αυτό ρε παιδί μου

Ποτέ θα ξανά πάμε???????

Ένα ευχαριστώ σε όλους τους παράγοντες σε αυτούς που με εμπιστευτήκανε και μπήκανε στο αμάξι μαζί μου W00t W00t W00t W00t
με βοήθησαν πραγματικά πολύ….

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που είχανε κατέβει σήμερα είτε μπήκανε είτε όχι σημασία έχει ότι το διασκεδάσαμε όλοι πολύ!!!!!!!!!!!!




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2041s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on