PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

French Makers Cup... Ενας ακόμα θεσμός γεννιέται!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:25:20    Θέμα δημοσίευσης: French Makers Cup... Ενας ακόμα θεσμός γεννιέται! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ιδέα ξεκίνησε από εδώ:

http://www.4troxoi.gr/forum/viewtopic.php?t=15284

Και φυσικά σαν Peugeot Sport Club υποστηρίζουμε τέτοιες ιδέες και μας αρέσουν πολύ (χρόνια το είχαμε και σαν μελλοντική ιδέα)

Καιρός να γίνει και πραγματικότητα!

ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,
Με την μόνη προϋπόθεση να ανήκει σε Γάλλο κατασκευαστή (Peugeot, Citroen, Renault, Talbot)...

Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2006 και ώρα 19:00 στην Λέσχη μας, για να θέσουμε τις βάσεις στον θεσμό αυτό.


Οι ελάχιστες προϋποθέσεις συμμετοχής, είναι όπως αναγράψαμε πιο πάνω, να είναι Γάλλου κατασκευαστή, η ασφάλεια όπως υποδυκνείεται κατα "J" (κλουβί, καθίσματα κλπ) ενώ θα υπάρχουν αρκετοί περιορισμοί κόστους για να είναι ένας αγώνας που θα χαιρόμαστε όλοι με με ένα λογικό πλαίσιο χρημάτων.

Περισσότερα στην συνάντηση, καθώς και γραπτά μετά την συνάντηση.

(Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες, μπορούν να επικοινωνούν και μαζί μου)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 07 Μάρ 2008, 17:49:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι δωρο γιορτης λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Armed Locked Closed Topic Thumbs Up Whistling Yahoo! Tease Blink Hunter Wacko Stunned Worthy W00t W00t W00t Shoot Onfire Cheers Cheers


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
c_mamal 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Δεκ 2006, 14:02:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έγινε η συνάντηση και αν ναι τι αποφασίστηκε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Δεκ 2006, 14:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πρώτη συνάντηση αφορούσε κυρίως την πρόθεση ενδιαφέροντος από αγωνιζόμενους. Συζητήθηκαν μέρη των κανονισμών, των αγώνων χωρίς ουσιαστικά να αλλάξει κάτι από αυτά που λέγαμε στους 4Τ.

Θα επαναληφθεί συνάντηση στην αρχή του χρόνου, με απτά στοιχεία πλέον σχετικά με παροχές κλπ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
c_mamal 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Δεκ 2006, 15:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σας... Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Δεκ 2006, 18:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο θεσμός σίγουρα ήταν και είναι μια πολλή καλή ιδέα που συζητούσαμε καιρό στο 4t ελπίζω να γίνει και πράξη Clapping

εγώ είμαι μέσα με.................106 1.3 rallye Gr.A Wink


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Δεκ 2006, 00:10:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manolis έγραψε:
ο θεσμός σίγουρα ήταν και είναι μια πολλή καλή ιδέα που συζητούσαμε καιρό στο 4t ελπίζω να γίνει και πράξη Clapping

εγώ είμαι μέσα με.................106 1.3 rallye Gr.A Wink

Επικοινωνησε με το Τασο να σου στειλει την φορμα συμμετοχης!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Δεκ 2006, 18:36:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτηση...αν και καθυστερημενη τωρα το χαμπαριασα....

τους αγωνες τους εχετε κλεισει?

αν οχι μπορω να κανω μια προσπαθεια για την αναβαση δημητσανας...

μεχρι περσυ ηταν δωρο και διαμονη και παραβολο...
εφετος ηταν μονο διαμονη μιας και στερεψαν τα λεφτα και ελεω εκλογων γινοταν χαμος...

επειδη ο νεος δημαρχος ειναι γνωστος μου αρκετα μπορω να ζητησω αν κλεισει ενας αγωνας του καπ για εκει να ειναι δωρεαν (ετσι πιστευω) διαμονη και ενα μεγαλο μερος του παραβολου(ετσι πιστευω) ... νομιζω οτι μπορω να πετυχω κατι καλο...και αυτοι θελουν να ακουστει πιο σοβαρα ο θεσμος και εμεις να παρουμε καποια μπονους...

αν ειναι πεστε μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Δεκ 2006, 23:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ένα τηλ. πρόεδρε Question

στείλτο με pm Wink


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 15:59:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι πήρε το αυτί μου για σκέψεις να γίνει ο θεσμός τελικά , ισχύει ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1035s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on