PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Πρόβλημα με τα παράθυρα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 01:27:11    Θέμα δημοσίευσης: 307 - Πρόβλημα με τα παράθυρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εκανα κατι κολλησεις σημερα στο αμαξι και αναγκαστικα να βγαλω τον πολο της μπαταριας για μεγαλυτερη ασφαλεια.
Να ζησει η ελληνικη πατεντα.Τα καταφερα παλι.Εβαλα το RCD μεσα στο ντουλαπακι και το χειριζομαι απο το χειριστιριο.Το μονο προβλημα ειναι οτι μετα που συνδεσα τον πολο και πηγα να κλειδωσω το αμαξι τα παραθυρα δεν ανεβαιναν μονα τους οπως πριν.Τι να κανω τωρα?
Διαβασα και της οδηγιες αλλα δεν εβγαλα ακρη.Το μονο που μου εκανε εντυπωση και υποψιαζομαι οτι μπορει να ειναι η λυση του προβληματος ειναι αυτο που ελεγε για συνχρονισμο.Δηλαδη να βαλω μπροστα την μηχανη και να πατησω καποιο απο τα κουμπια του χειριστιριο για να το ξανασυχρονισω.
Τα φωτα σας παρακαλω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 11:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:

Εξαρτάτε ποια έκδοση έχεις.
Εάν οι διακόπτες των παραθύρων στην πόρτα του οδηγού είναι ο ένας πίσω από των άλλο ΔΕΝ γίνεται. Εάν τώρα είναι δίπλα δίπλα κάνε το εξής : με τα παράθυρα τέρμα επάνω κράτα για 1-2 sec τους διακόπτες πατημένους στο κλείσιμο, άνοιξε μετά τα παράθυρα και δοκίμασε πάλι. ΥπΆ όψιν το κλειδί δεν χρειάζεται να βλέπει κάπου συγκεκριμένα ακόμα και στην τσέπη να το έχεις θα δουλέψει.


Αργυρη μπορεις να το εξηγησεις αυτο το κολπακι?Δεν σε παινω πολυ καλα.
Εμενα δεν σηκωνετε το παραθυρο του οδηγου.Του συνοδηγου σηκωνετε κανονικα οταν παταω παρατεταμενα το κουμπι για να κλειδωσω


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Νοέ 2006, 07:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως γράφω με κλειστά τα παράθυρα , ανοιχτό διακόπτη μηχανής θα κρατήσεις των διακόπτη του παραθύρου που δεν ανοίγει προς τα πάνω ( στο κλείσιμο δηλαδή ) για 1-2 sec και αυτό ήταν.
Μετά δοκίμασε να δεις εάν ανεβαίνει και κατεβαίνει αυτόματα και είσαι έτοιμος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Νοέ 2006, 10:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιος.Το εκανα τελικα.
Αλλα μετα κοιταξα και στο βιβλιαρακι για να το βρω και το σημειωσα.
Για να ξερω τι μου γινετε.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1103s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on