PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο ΚΙΑ cee'd...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 12:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντως ομορφουλι...ας δουμε και οδηγικα κανα σχολιο οταν κυκλοφορησει...και κρινουμε τοτε την τιμη σε σχεση με τον τοτε ανταγωνισμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 13:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως παιδια ειναι σαυρα το νεο ceed.Εμενα ομως μου μοιαζει παρα πολυ με το καινουργιο i30 που το εχω δει και απο κοντα και ειναι εξισου ομορφο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 15:41:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Η επιλογή της Kia για ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση αναδεικνύει το cee’d σε ένα από τα τέσσερα μικρομεσαία (Golf, Focus, Lacetti τα άλλα τρία) που τη διαθέτουν ενώ ο τρόπος που αυτή λειτουργεί ντροπιάζει όσα τη στερούνται, ειδικά αν ληφθεί υπόψη και η χαμηλότερη τιμή του αυτοκινήτου.


και η giulietta 1.4 εχει πισω πολλαπλους συνδεσμους και αν και κατσικι (αχαμηλωτη εντελως) με 18αρηδες τροχους ειναι ...μμμ.. Wink Wink Wink απολαυση στις στροφες


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάρ 2013, 00:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?list=PLC84FCBE0BB9BB410&v=wRUji_e-BMM


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάρ 2013, 08:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?list=PLC84FCBE0BB9BB410&v=wRUji_e-BMM

Παρατηρησα εχει πινακιδες καλαματας (ΚΜΕ) ή αλλιως
Καλη Μαλακία Εχεις! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάρ 2013, 09:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιαν 2014, 18:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Η Kia ανακοίνωσε ότι τα cee’d και pro_cee’d GT χρειάζονται 7,7 sec για να επιταχύνουν από στάση στα 100 km/h. Χρησιμοποιούν τον 1.6 GDI σε υπερτροφοδοτούμενη έκδοση, με τη μέγιστη ισχύ στα 204 PS και τη ροπή στα 27 kgm. Η κίνηση περνά στον εμπρός άξονα μέσω 6τάχυτου μηχανικού κιβωτίου.

Προκειμένου να διαφοροποιείται από τις απλές εκδόσεις, η sport έκδοση του μικρομεσαίου Kia φέρει ξεχωριστό body kit, με χαρακτηριστικό γνώρισμα τα τετραπλά φώτα ημέρας LED. Στο πίσω μέρος ξεχωρίζει από το διαχύτη και τη διπλή οβάλ απόληξη της εξάτμισης. Επεμβάσεις έχουν γίνει στο πλαίσιο και τις αναρτήσεις (πολλαπλών συνδέσμων πίσω), ενώ έχουν επιλεγεί τροχοί 18 ιντσών, ελαστικά διαστάσεων 225/40 και δίσκοι φρένων 300 mm εμπρός και 262 mm πίσω.

Η παραγωγή των cee’d και pro_cee’d GT θα γίνει στο εργοστάσιο της Ζίλινα στη Σλοβακία, από τον ερχόμενο Μάιο. Η έναρξη των πωλήσεων στην Ευρώπη θα ακολουθήσει στις αρχές του καλοκαιριού.


Μουν@ρα το KIA, αν εξαιρέσεις τα 25000 και την λίγο τσιμπιμενη καταναλωση, ειναι πανεμορφο, δυνατο και εχει και 7 χρονια εγγυηση!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
galetas710 (νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 rallye limited edition 2010

Ένταξη: 17 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 65
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιαν 2014, 18:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Η Kia ανακοίνωσε ότι τα cee’d και pro_cee’d GT χρειάζονται 7,7 sec για να επιταχύνουν από στάση στα 100 km/h. Χρησιμοποιούν τον 1.6 GDI σε υπερτροφοδοτούμενη έκδοση, με τη μέγιστη ισχύ στα 204 PS και τη ροπή στα 27 kgm. Η κίνηση περνά στον εμπρός άξονα μέσω 6τάχυτου μηχανικού κιβωτίου.

Προκειμένου να διαφοροποιείται από τις απλές εκδόσεις, η sport έκδοση του μικρομεσαίου Kia φέρει ξεχωριστό body kit, με χαρακτηριστικό γνώρισμα τα τετραπλά φώτα ημέρας LED. Στο πίσω μέρος ξεχωρίζει από το διαχύτη και τη διπλή οβάλ απόληξη της εξάτμισης. Επεμβάσεις έχουν γίνει στο πλαίσιο και τις αναρτήσεις (πολλαπλών συνδέσμων πίσω), ενώ έχουν επιλεγεί τροχοί 18 ιντσών, ελαστικά διαστάσεων 225/40 και δίσκοι φρένων 300 mm εμπρός και 262 mm πίσω.

Η παραγωγή των cee’d και pro_cee’d GT θα γίνει στο εργοστάσιο της Ζίλινα στη Σλοβακία, από τον ερχόμενο Μάιο. Η έναρξη των πωλήσεων στην Ευρώπη θα ακολουθήσει στις αρχές του καλοκαιριού.


Μουν@ρα το KIA, αν εξαιρέσεις τα 25000 και την λίγο τσιμπιμενη καταναλωση, ειναι πανεμορφο, δυνατο και εχει και 7 χρονια εγγυηση!



ρεμα!
καταρχην δε φοραει ΤΗΡ Laughing Laughing Laughing

καλα καλα μη φωναζεις...θα το σβησω μετα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιαν 2014, 18:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

galetas710 έγραψε:

καταρχην δε φοραει ΤΗΡ Laughing Laughing Laughing

sorry, ξεχασα να το γραψω στα + Laughing Laughing Laughing



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
galetas710 (νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 rallye limited edition 2010

Ένταξη: 17 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 65
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιαν 2014, 18:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
galetas710 έγραψε:

καταρχην δε φοραει ΤΗΡ Laughing Laughing Laughing

sorry, ξεχασα να το γραψω στα + Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing

παντως καπου ειχα δει ενα βιντεακι και το σασμαν του δεν το κολακευε καθολου...
αλλα θα δειξει το πραμα στην πορεια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιαν 2014, 18:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ θα ηθελα να το κανω ενα test-drive, αν και... παντρεμενος πλεον... με το 207! Laughing Laughing Laughing
Αλλα και να μην ημουνα, δυσκολες εποχες για 25χιλιαρα... και για μεταχειρο ειναι νωρίς...
Κατσε να μεγαλωσει να δουμε τι θα βγαλει κιολας γιατι ακομη ειναι νιουφης! να μπουμε και σε κανα φορουμ της ΚΙΑ και αν βρουμε κανα "Δημοσθένη", μακριααα!!! Laughing Laughing Laughing
αν και ειναι αρκετα αξιοπιστα, εχουν και 7 χρονια εγγυηση...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιαν 2014, 00:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Μάκη το έχω κάνει test drive! Το αμάξι είναι καταπληκτικό!
Το μοτέρ γαζωνει μέχρι τον κόφτη με απίστευτο ήχο που σε κανει να πατάς συνεχώς έχει κ κοντό σαζμαν που το κολακευει κ όσο γι το σαζμαν τ είναι αρκετά πολύ καλό δεν χάνεις αλλαγές τέρμα γκάζι. Κατα τα άλα καθίσματα recaro δέρμα Αλκαντάρα hi tec οργανα Πο αλλάζουν σε αναλογικά πολύ καλά φρένα πρόσφυση καλό τιμόνι.
Με λιγα λόγια πολύ ολοκληρωμένο όχι σκληροπυρηνικό με φιλοσοφία ανάλογη περίπου του golf gti αλλά με πολύ λιγότερα λεφτά.. Αλλά σε λάθος εποχή για εμάς..


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιαν 2014, 00:40:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

N207r έγραψε:
Φίλε Μάκη το έχω κάνει test drive! Το αμάξι είναι καταπληκτικό!
Το μοτέρ γαζωνει μέχρι τον κόφτη με απίστευτο ήχο που σε κανει να πατάς συνεχώς έχει κ κοντό σαζμαν που το κολακευει κ όσο γι το σαζμαν τ είναι αρκετά πολύ καλό δεν χάνεις αλλαγές τέρμα γκάζι. Κατα τα άλα καθίσματα recaro δέρμα Αλκαντάρα hi tec οργανα Πο αλλάζουν σε αναλογικά πολύ καλά φρένα πρόσφυση καλό τιμόνι.
Με λιγα λόγια πολύ ολοκληρωμένο όχι σκληροπυρηνικό με φιλοσοφία ανάλογη περίπου του golf gti αλλά με πολύ λιγότερα λεφτά.. Αλλά σε λάθος εποχή για εμάς..
Nod Nod Nod

Δεν νομιζω οτι θα ξαναπαρω καινουργιο αυτοκινητο στο αμεσο μελλον, και με δεδομενο οτι ειναι λιγο επιφοβα ολα αυτα τα αμαξια της κατηγοριας μας για μεταχειρο, μαλλον θα αρκεστώ σε ενα test drive απλα για την περιεργεια!
Πάντως στις καλες εποχες των 207, opc, golf, punto κλπ. τοτε που πουλιοταν ακομη καινουργια, θα ηταν κορυφαιος ανταγωνιστης.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιαν 2014, 20:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το είδα στο δρόμο εν'κινήσει σε λευκό και μάλλον θα έλεγα ότι δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα.
Κάνει μπαμ από μακρυά, λόγω του άφθαρτου λευκού, αλλά θα έλεγα ότι στην κατηγορία πελατών (στους νέους δηλαδή) που απευθύνεται μάλλον θα πάει άπατο.
Οι μεγαλύτερες ηλικίες μάλλον θα προτιμήσουν κάποιο γερμανικό (και μάλλον καλά θα κάνουν).

Από την άλλη ρε παιδάκι μου, πολύ "καγκουρέ" το έκαναν και θα πρέπει οι ιδιοκτήτες τους να είναι πολύ προσεχτικοί. Ειδικά αν κρίνω από την ποιότητα των χρωμάτων στα Κορεάτικα, τότε η συντήρηση θα πρέπει να είναι συχνή και προσεχτική.

Εγώ αν ήμουν 15 χρόνια νεώτερος και είχε 17000euro θα το σκεφτόμουν σοβαρά να το πάρω για 3 με 4 χρόνια, άντε το πολύ για 5. Και μετά πούλημα...

Όπως άλλωστε και έκανα με τις κουπεδιές που είχα της Hyundai... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιαν 2014, 21:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:


Εγώ αν ήμουν 15 χρόνια νεώτερος και είχε 17000euro θα το σκεφτόμουν σοβαρά να το πάρω για 3 με 4 χρόνια, άντε το πολύ για 5. Και μετά πούλημα..

Όπως άλλωστε και έκανα με τις κουπεδιές που είχα της Hyundai... Laughing


Έτσι από απορία, για ποιόν λόγο θα έβαζες τόσο περιορισμένο ορίζοντα κτήσης; Θα το βαριόσουν;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιαν 2014, 22:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν η εμφάνησή είναι θέμα υποκειμενικό οποτε δεν μπορεί να αρέσει σε όλους όπως ενα 207 Very happy
Κατα τα λοιπά απο ποιότητα πλέων είναι επιπέδου vag κ αυτός ηταν ο στόχος του αφεντικού αφού κ απο εκεί προέρχεται
Προσωπικά το μόνο που μπορώ να του προσαψω είναι οτι έχει πολλά τέλη λογο ρίπους
Κατα τα άλα το αμάξι αξίζει μέχρι κ το τελευταίο €!


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 00:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεμελιώδες για να καταλάβετε τί συμβαινει:
Bosch + Mitsubishi + Hyundai = Kefico

Kefico είναι η εταιρεία που φτιάχνει ολα τα ηλεκτρονικά υποσυστήματα των αυτοκινήτων της ΚΙΑ και της Hyundai, με άδεια από την Bosch. Η Mitsubishi δίνει κινητήρες (όπως καλή ώρα σε όοοολα τα hyundai) και η Hyundai με την ΚΙΑ κάνουν τα σασί. Επομένως περιμένετε να βρείτε ηλεκτρικά Bosch εκεί μέσα, με κινητήρα Mitsubishi GDI.

Στην τιμή μας τα χαλάει πολύ. Αν έκανε κανένα 16άρι, άντε 17 τότε θα πούλαγε. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ ντρεπόμαι να πω στους φίλους μου ότι αγόρασα ένα ΚΙΑ Ceed με 25χιλιάρικα, ανεξαρτήτως μοτέρ και εξοπλισμού.


Κακά τα ψέμματα, το πρώτο τους μοτέρ άμεσου ψεκασμού 1.6 λίτρων με 200+ ίππους είναι. Και τα υπόλοιπα ασιατικά άμεσου ψεκασμού είναι λιγάκι για πέταμα (περιέργως χειρότερα από τους ΤΗΡ).
Ωραία και τα 7 χρόνια εγγύηση αλλά τί να τα κάνεις αν το μισό καιρό είσαι στο συνεργείο;


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 10:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ' αρχάς, νομίζω ότι δεν κάνει 25 χιλιάρικα, αλλά 22,5 με την απόσυρση που σου δίνουν όλοι τζάμπα. Σε αυτά τα λεφτά παίζει με αντιπάλους τα διάφορα γρήγορα supermini (Clio, 208 κτλ) έναντι των οποίων υπερέχει σε χώρους και εξοπλισμό. Από την άλλη δεν θα είναι εξίσου γρήγορο και πιθανώς και εξίσου sportif. Αλλά σαν πακέτο είναι πιο πλήρες...

Αν θα το αγόραζα; Εν μέσω κρίσης ΟΧΙ! Αλλά και κανένα άλλο από τα προαναφερθέντα, καινούριο. Η εποχή είναι κατάλληλη μόνο για αγορά μεταχειρισμένου.


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 17:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Ωραία και τα 7 χρόνια εγγύηση αλλά τί να τα κάνεις αν το μισό καιρό είσαι στο συνεργείο;
Δίνεις χαρά στο τμήμα R&D για το επόμενο μοτέρ Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 23:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενω οταν καποιος εδινε 23 χιλιαρικα για να παρει το μπουρδελο 207 rc με το διαμαντι THP (τον οποιο δοκιμαζε πανω του η bww) και το μισο καιρο ηταν στο συνεργειο για να ελεγχει το χρονισμα δε ντρεποτανε να το πει ???? Οτι εδωσε 23 χιλιαρικα για να παρει PEUGEOT supermini με ημιακαμπτο ????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,214s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on