PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC 3oς Αγώνας: Απόγευμα 6 & 8 Νοεμβρίου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Οκτ 2006, 09:09:11    Θέμα δημοσίευσης: GTCC 3oς Αγώνας: Απόγευμα 6 & 8 Νοεμβρίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από απόφαση της οργανωτικής επιτροπής του GTCC, ο 3ος αγώνας του θεσμού θα διεξαχθεί την Δευτέρα 6 και την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου το απόγευμα στον Κartodromo Αφιδνών. Το κόστος παραμένει στα 40 ευρώ συν την ημερήσια λισανς, ενώ οι οδηγοί θα πραγματοποιούν ένα γύρο ως warm-up και τρεις χρονομετρημένους που θα αθροίζονται για την κατάταξη.

Οι Δηλώσεις συμμετοχής θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 12 Οκτωβρίου και θα λήξουν την Πέμπτη 26 Οκτωβρίου.

Την Δευτέρα 6 Νοεμβρίου θα αγωνιστούν οι παρακάτω κατηγορίες:
Η. Εως 1.150cc / έως 800cc με Turbo
Ε. Από 1.401cc έως 1.600cc / έως 1.400cc με Τurbo
Γ. Από 1.801cc έως 2.000cc / έως 1.800cc με Τurbo

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου θα αγωνιστούν οι παρακάτω κατηγορίες:
Ζ. Από 1.151cc έως 1.400cc / έως 1.150cc με Τurbo
Δ. Από 1.601cc έως 1.800cc / έως 1.600cc με Τurbo
Β. Πάνω από 2001cc / έως 2.000cc με Τurbo
Α. 4x4 πάνω από 1.750 cc / πάνω από 2.001cc με Τurbo
S. (Special) Aγωνιστικά αυτοκίνητα


Αλλαγές υπάρχουν και στον ειδικό κανονισμό που προστίθεται πλέον ποινή 10” δευτερολέπτων στους διαγωνιζόμενους που μετά από δικιά τους ευθύνη (π.χ. οδηγικό λάθος) προκάλεσαν διακοπή του αγώνα (κόκκινη σημαία), αλλά επιθυμούν να ξεκινήσουν την προσπάθειά τους από την αρχή, εφ’όσον βέβαια το επιτρέπει και η κατάσταση του οχήματός τους.

Επίσης και σύμφωνα με τον κανονισμό, δεν επιτρέπεται να έχουν αφαιρεθεί κύρια εξαρτήματα από το εξωτερικό του αυτοκινήτου όπως προφυλακτήρες, καπώ πόρτες κλπ. για λόγους ασφαλείας. Σε περίπτωση που κατά τον έλεγχο διαπιστωθεί έλληψη τμήματος του οχήματος, ο διαγωνιζόμενος θα αποκλείεται.


Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ την Αίτηση Συμμετοχής του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ τον Ειδικό Κανονισμό του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τρι 12 Δεκ 2006, 20:34:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Οκτ 2006, 19:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ρε παιδια????????Τεταρτη????????ειναι δυνατων????τι πραγματα ειναι αυτα????περιμενουμε αυτο τον αγωνα πως και πως....παει απο αναβολη σε αναβολη και μετα απο ποσο καιρο τον πατε Τεταρτη????αν ειναι δυνατων...δεν μπορει να γινει Σαββατοκυριακο???Σας παρακαλω...καντε κατι...αφηστε που νομιζω οτι λογο ημερας θα εχει λιγοτερες συμμετοχες... Confused








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Οκτ 2006, 19:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Οκτ 2006, 21:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1 ???????????

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Οκτ 2006, 11:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Κυριακή που μας πέρασε πάντος,στην πίστα των Αφιδνών βρέθηκαν ένα λευκό Civic Type R-ένα μπλέ Astra OPC (το καινούργιο) και ένα Octavia RS (κυπαρισσί).

Μπήκαν και έκαναν μερικούς γύρους (για προπόνηση για το event μου φάνηκε εμένα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Οκτ 2006, 13:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δηστυχος δεν θα μπορεσω να ερθω καθως γραφω 8/11 (19:30 - 21:00).
Κριμα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Οκτ 2006, 15:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγώ σε αυτό δεν θα είμαι μέσα λόγω της "ΜΑΜΑ" κατάστασης του αυτοκινητου Confused Confused Confused Confused Confused

αλλα για κάνα Τ.Day είμαι μέσα Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Οκτ 2006, 17:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου νοικιάζεις το αμάξι σου; Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Question Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Οκτ 2006, 18:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν γινεται να αλλαξει η ημερομηνια?????








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Οκτ 2006, 19:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μου νοικιάζεις το αμάξι σου; Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Question Idea



ΕΕεεεεεεε ναι και εγώ σ'αγαπώ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Οκτ 2006, 20:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Οκτ 2006, 20:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


LOVE IS IN THE AIR... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Οκτ 2006, 02:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
LOVE IS IN THE AIR


For the second time in this month...... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Οκτ 2006, 13:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Οκτ 2006, 20:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Εγω δηστυχος δεν θα μπορεσω να ερθω καθως γραφω 8/11 (19:30 - 21:00).
Κριμα...


Τελικα ΙΣΩΣ καταφερω να συμμετασχω, γραφω 18:00 με 19:15. Προλαβαινω να ερθω απο Αγια Παρασκευη on time ???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Οκτ 2006, 23:52:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τελειώσεις στις 7, μπεις αττική οδό, και το πατήσεις λίγο θα προλάβεις...
Αντε να έχει και καμια αξιοπρεπή συμμετοχή στα 1400 το κλαμπ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Οκτ 2006, 10:49:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλη μια συμμετοχη..αν και θα χαραμισω 2 εργαστηρια για να ερθω απο μεσολογγι..αλλα τι να κανω Very happy








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Οκτ 2006, 10:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Οκτ 2006, 11:04:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίααα. Αντε να πάρουμε κανενα κυπελακι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Οκτ 2006, 16:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα που βγήκα απο τα 1400cc να δώ τι θα κάνετε χωρίς εμένα.....

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BadSpud! στις Τετ 25 Οκτ 2006, 20:45:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1745s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on