PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

3ο Πρωτάθλημα Mini Soccer Club Αυτοκινήτου by NUMIXX
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 19:17:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στο Corolla για την νίκη του. Σήμερα την άξιζε......
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά απο το club τους που τους στήριξαν με τον τρόπο τους ....

Συγχαρητήρια στην ομάδα μας αν και σήμερα κάναμε το χειρότερο μας παιχνίδι........Συνεχίζουμε εμεις οι .................. 8 και καμιά φορα γινόμαστε και 10 με τους ΟΠΑΔΟΥΣ μας.(χαχαχαχαχα)
Προσωπικά δεν γουστάρω να ανέβει ξανά καμια ανακοίνωση περι αγώνα πουθενά ...............Οσοι είναι να παίξουμε το ξέρουμε.

Μόνο η Αιμιλία χρειάζεται ανακοίνωση αλλα την ενημερώνει ο Πέτρος.......Οπότε μια χαρά είμαστε...

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Μάνο και με τον Πέτρο......

Συνεχίζουμε ..........πάμε γερά για τον επόμενο αγώνα,δεν λέω πότε είναι δεν έχει κάμια σημασια έτσι και αλλιώς......

Μπράβο σε όλους τους συμπαίκτες μου.........

Ολα τα παραπάνω ειναι απλά προσωπική μου άποψη και δεν είναι η απόψη της ομάδας του PS CLUB....


If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 21:43:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όπως έχω ξαναπεί όλα μέσα στο παιχνίδι είναι, έτσι και οι ήττες και οι κακές εμφανίσεις.
ανασκουμποθείτε βρείτε τα λάθη σας και βελτιωθείτε
είναι ο μόνος τρόπος άλλωστε. Wink Wink Wink

καλή συνέχεια λοιπόν και ευχομαι να κερδίσετε γιατί με τέτοια επιτυχημένη πορεία σε όλο το πρωτάθλημα σας αξίζει τουλάχιστον η πρόκρισή στον τελικό αν όχι και η κούπα...


όσον αφορά τα άφαντα μέλη θα πω απλά ότι έχω την αίσθηση ότι:
1ον) ή τα περισσότερα "ενεργά" μέλη (=αυτά που συμμετέχουν στα διάφοερα "events") δεν πρέπει να σας γνωρίζουν = δεν γνωρίζουν την PSClub ομάδα
2ον) ή δεν πολυενδιαφέρονται γενικώς για το ποδόσφαιρό...
3ον) ή τα δύο παραπάνο μαζί...

και ένα 4ον) ρίχνοντας ένα μερίδιο ευθύνης και στα μέλη της ομάδας κάποιοι που έδειξαν ενδιαφέρον δεν ξέρω πως και γιατί τους απομακρύνατε με τον τρόπο σας (δεν θέλω θα αναφέρω ονόματα, δεν είναι σωστό, φωνή έχουν να μιλήσουν αν θέλουν, όπως και έχουν κάνει στο παρελθον)

δεν ξέρω μια είναι ακριβώς η δοσολόγια στα παραπάνω, μπορείτε όμως να ρωτήσετε / ψάξετε / μάθετε . . . = στο χέρι σας είναι και μόνο, τα έχω πει και ξαναπει αρκετές φορές αλλά δεν έχω δει καμία κίνηση από καμία πλευρά...

για εμένα προσωπικά που πέρσι είχα παρακολουθήσει ορισμένους αγώνες σας απλά θα πω ότι φέτος έχω βάλει ορισμένα ακόμα πράγματα στο πρόγραμμά μου (τα οποία είχα "παρατήσει" για καιρό...) και δεν έχω καταφέρει να βρω διαθέσιμο χρόνο...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 23:02:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ'αρχάς συγχαρητήρια στην ομάδα του Corolla Club για τη σημερινή δίκαη νίκη του.

Εμείς δεν παίξαμε καλά σήμερα. Στο επόμενο παιχνίδι θα νικήσουμε και θα πάμε στον τελικό.

Δεν έχει σημασία αν σήμερα ήταν σε καλή μέρα ο τάδε ή ο δείνα.

Ολοι μαζί κερδίζουμε, όπως και όλοι μαζί χάνουμε.

Οσον αφορά τα σχόλια του Μάνθου οτι ευθύνονται παιδιά από την ομάδα για την παντελή απουσία οπαδών, πέφτω από τα σύννεφα και δηλώνω προσωπική άγνοια περί του θέματος.

Δε μπορώ να απαγορέψω σε κανένα να γράψει ότι θέλει εδώ μέσα, όμως σχόλια για την απουσία ή μη των φιλάθλων μόνο κακό κάνουν τώρα (αυτό δεν ισχύει μόνο για το Μάνθο αλλά για όλους).

Στους συμπαίκτες μου θέλω να πω το εξής: σηκώστε το κεφάλι και λύστε τα πόδια σας.

Το πρωτάθλημα συνεχίζεται και έχουμε ακόμα δύο αγώνες για να σηκώσουμε την κούπα.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάϊ 2007, 03:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...δεν τα ξεκίνησα εγώ τα σχόλια...
απλά έδωσα την δική μου "επεξήγηση" της κατάστασης η οποία (επεξήγηση) μπορεί να είναι και εντελώς λάθος...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάϊ 2007, 10:17:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο άλλο παιχνίδι της χθεσινής ημέρας το MINI κέρδισε για 2η φορά το SEAT (δεν γνωρίζω το σκορ) και έτσι πέρασε αυτό στον 2ο ημιτελικό της διοργάνωσης, όπου θα αντιμετωπίσει το IBIZA.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 09:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως το παιχνίδι μας δεν ήταν καλό.

Ήμασταν κακοί και χάσαμε δίκαια απο τα παιδιά του Corolla.

Έτσι είναι το ποδόσφαιρο ,αλλα δεν θα μας πάρει απο κάτω.

Στο επόμενο παιχνίδι πιστεύω οτι θα είμαστε όπως πρέπει να είμαστε για να κερδίσουμε.

Τώρα για το σούσουρο περί οπαδών ,δεν θα έλεγα οτι θα πρέπει να μας απασχολεί.

Την ομάδα μας πρέπει να οργανώσουμε και να πάμε να κερδίσουμε το παιχνίδι.

Οπαδούς και κερκίδα δεν είχαμε ποτέ (πλήν μεμονωμένων εξαιρέσεων) ,οπότε για ποιό λόγο να ασχολούμαστε μαζί τους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cOoL_aLeXgr (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207cc (2007)

Ένταξη: 14 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 17:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ρε γα**το να μην μένω Αθήνα(είμαι πατρα λογω σπουδων), να μπορω να ενισχυσω και εγω την ομαδα.. Sad Οχι μονο σαν οπαδος αλλα και παικτικα.. Smile


Often immitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA, ELA MWRI ARRWSTIA!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
IGNISportCLUB (ΚΩΣΤΑΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


IGNIS SPORT 1.5

Ένταξη: 17 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 16:47:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ....ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΙΑ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ...ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ...ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ Very happy Very happy Evil ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ...


ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;Ε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 09:23:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ημιτελικός) :

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/05, 19:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "COROLLA"



®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 05:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑ 19.00

....Στα γήπεδα Copa Renti.........

O δεύτερος ημιτελικός της ομάδας μας με την ομάδα του Corolla.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PEUGEOT SPORT CLUB FOOTBALL TEAM ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!

Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά θα βρεθούμε στον τελικό της διοργάνωσης και θα διεκδικήσουμε το τρόπαιο.
Σήμερα βρήκαμε τον παλιό μας καλό εαυτό και κάναμε αυτό που έπρεπε κερδίζοντας (ευκολότερα από όσο δείχνει το τελικό σκόρ) με 3-1 το Corolla Club.
Η ομάδα παρουσιάστηκε σοβαρή, έπαιξε με πάθος και αν δεν υπήρχαν οι εκπληκτικές επεμβάσεις του αντίπαλου τερματοφύλακα και η ατυχία μας το σκορ θα ήταν πολύ μεγαλύτερο, ενώ στην άμυνα μας δεν ανησυχήσαμε ιδιαίτερα πέρα από το γκολ που δεχθήκαμε με ατομική ενέργεια ενός αντιπάλου (πολύ ωραίο γκολ). Και τα 3 γκολ της νίκης πέτυχε ο Κώστας Very happy
Από την πλευρά μου να ζητήσω συγνώμη από τους συμπαίκτες μου, που σε 2 φάσεις βρέθηκα σε θέση για γκολ και δεν σκόραρα. Μάλλον δεν είχα την τελική προσπάθεια σήμερα! Συγνώμη κι από τον Μάκη που του φώναξα, ήταν καθαρά στα νεύρα του παιχνιδιού.
Μπράβο στην ομαδάρα μας που έφτασε ξανά στον τελικό και έδειξε οτι είναι η καλύτερη ομάδα. Μπράβο και στο Corolla Club που στην πρώτη του χρονιά έφτασε στους 4 της διοργάνωσης.
Περιμένουμε την δεύτερη καλύτερη ομάδα στον τελικό... Η πρώτη ότι και να γίνει είμαστε εμείς...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ομάδα μας έφτασε εκεί που της αξίζει για μια ακόμα φορά......ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ.....Μπράβο στα παιδιά του corolla.....ήταν άξιοι αντίπαλοι.....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΠΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.


If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:33:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλοι για καλό φωνάζουμε στο παιχνίδι και δεν χρειάζεται να ζητήσεις συγγνώμη από κανένα και ειδικά σε μένα!! Razz Άλλωστε εγώ φώναξα πρώτος Embarassed
Παίξαμε όλοι πολύ καλά σήμερα και ελπίζω και εύχομαι ακόμα καλύτερα στο τελικό!!Νομίζω ότι δικαιούμαστε τη κούπα και γι'αυτήν θα παλέψουμε Twisted evil Twisted evil

ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ PEUGEOT SPORT CLUB ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!!!

Συνεχίζουμε γερά.... Cool Cool Cool



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Tomakos έγραψε:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:34:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Tomakos έγραψε:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wink



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:36:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



...συγχαρητήρια!!!!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα που καταφέραμε να δώσουμε το παρόν σε τελικό για τρίτη συνεχόμενη χρονιά... Wink
Σήμερα παίξαμε σοβαρά και αν δεν είμασταν και λίγο άτυχοι στην τελική προσπάθεια το σκόρ θα έπαιρνε μεγαλύτερες διαστάσεις...
Μπράβο και στο Corolla για την συμμετοχή του και την πορεία του ως τα ημιτελικά του θεσμού... Wink
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω και την Αιμιλία που είναι ο μόνινος φίλαθλος της ομάδας μας... Wink

Παράθεση:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:53:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:

.....Περιμένουμε την δεύτερη καλύτερη ομάδα στον τελικό
... Η πρώτη ότι και να γίνει είμαστε εμείς...



Worthy Clapping Worthy Clapping Worthy Clapping Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 21:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχετε βαλθεί να με αποτελειώσετε ρε μπαγάσες!!

Τόσες συγκινήσεις δε θα τις αντέξω, σας το λέω.

Είμαι και γέροντας άνθρωπος.

Το όνειρο συνεχίζεται και δε θέλω να ξυπνήσω.

Συγχαρητήρια στο Corolla Club για την εμφάνιση του σε όλο το πρωτάθλημα.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 19 από 21

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1913s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on