PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βλάβη καλοριφέρ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούλ 2014, 20:24:26    Θέμα δημοσίευσης: Βλάβη καλοριφέρ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ένα θέμα τώρα τελευταία και ανοίγει μόνος του ο ανεμιστήρας σε πορεία. Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει αν το κάνει μετά από συγκεκριμένο σημείο γιατί το κάνει σε άκυρα σημεία αλλά πάντα εν κινήσει και στο 1 του ανεμιστήρα. Καμία ιδέα κανείς??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούλ 2014, 21:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έχει κάνει και σε μένα 4-5 φορές...πάντα στο 1 του ανεμιστήρα και ποτέ ταυτόχρονα με a/c...μόνο καλοριφέρ...καμία άλλη δυσλειτουργία, οπότε και δεν το έχω ψάξει περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούλ 2014, 18:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει ξανααναφερθει το θεμα αυτο καπου
νομιζω οτι αν εχεις την ιδια θερμοκρασια αριστερα και δεξια δεν ανοιγει μονο του



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Δεκ 2014, 17:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανω μια ερωτηση εδω για να μην ανοιξω αλλο θεμα, σημερα ξαφνικα στο 307 δεν μου δουλευει σε καμια σκαλα ο ανεμηστηρας καλοριφερ-a/c τι μπορει να φταιει? ασφαλειες τσεκαρα ειναι οκ Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Δεκ 2014, 20:57:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αντισταση του μοτερ μαλλον εκλασε....ειναι μεσα στον κεντρικο αεραγωγο κατω απο την οθονη πολλαπλων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Δεκ 2014, 23:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Η αντισταση του μοτερ μαλλον εκλασε....ειναι μεσα στον κεντρικο αεραγωγο κατω απο την οθονη πολλαπλων

Δηλαδη αν βγαλω οθονη την βγαζω? φαινεται?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1815s (PHP: 44% - SQL: 56%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on