PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 20.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 01:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθαρισμό μηχανής μου είχαν κάνει και εμένα στο πρόσφατο service.
Βάζουν ένα καθαριστικό στην μηχανή και μετά λάμπει και ευωδιάζει!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 10:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

τι εννοεις καθαρισμος μηχανης ;;; μηπως πλυσιμο (με λαδακι+πετρελαιο) ?
το κοστος αν επιτρεπεται ποιο ειναι ακριβως ;;;
για εργασια μια και ανταλλακτικα (λαδια/ξυδια) πηγες δικα σου ;;;
φιλτρα αερα - a/c - λαδιου αλλαξαν ;;;
σφιξιματα εγιναν ;;


Γιατί 15 ερωτηματικά????????? Very happy

-Ναι,πλύσιμο με λαδάκι+πετρέλαιο και σκούπισμα,
-50Ε,
-Ναι,δικά μου όλα όπως αναφέρω,
-Έχω Κ&Ν (δεν άλλαξα...),Α/C καθαρισμός (υγρά στο επόμενο),λαδιού ναι φυσικά και αλλάχτηκε,
-Όπου χρειαζόταν (έλεγχος όλης της εξάτμισης,μπουλόνια,χειρόφρενο,ντίζα γκαζιού,ψαλίδια κτλ...)


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 10:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έκανα την προηγούμενη εβδομάδα service στα 20.000 και πλήρωσα 80 ευρώ. Δεν έμεινα όμως εκεί να δώ τι έκαναν , πήγα και το πήρα το απόγευμα (Automotivo στην Πειραιώς). Το θέμα είναι ότι μου είπαν πως δεν παρατήρησαν τίποτα , το αμάξι είναι μια χαρά...
Το χειρόφρενο έχει χαλαρώσει , δεν το έσφιξαν , έπρεπε να το είχα πει?


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 13:11:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Το χειρόφρενο έχει χαλαρώσει , δεν το έσφιξαν , έπρεπε να το είχα πει?


Θεωρείται από τις εργασίες που πρέπει να γίνονται σε κάθε service.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 13:28:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Καθαρισμό μηχανής μου είχαν κάνει και εμένα στο πρόσφατο service.
Βάζουν ένα καθαριστικό στην μηχανή και μετά λάμπει και ευωδιάζει!!!

Αυτο ειναι κατι ευκολο που μπορουμε να το κανουμε και μονοι μας για παραδειγμα? Ποιο ειναι το καλυτερο καθαριστικο?




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 13:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Εγώ έκανα την προηγούμενη εβδομάδα service στα 20.000 και πλήρωσα 80 ευρώ. Δεν έμεινα όμως εκεί να δώ τι έκαναν , πήγα και το πήρα το απόγευμα (Automotivo στην Πειραιώς). Το θέμα είναι ότι μου είπαν πως δεν παρατήρησαν τίποτα , το αμάξι είναι μια χαρά...
Το χειρόφρενο έχει χαλαρώσει , δεν το έσφιξαν , έπρεπε να το είχα πει?


Και εγώ εκεί πάω, και επειδή ο τύπος είναι λίγο "αρπακολλατζής" και έχει και πολύ δουλειά, καλύτερα όταν σε ρωτάει στην αρχή αν έχεις κάποιες παρατηρήσεις (όπως το χειρόφρενο), να τις λες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 14:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Αυτο ειναι κατι ευκολο που μπορουμε να το κανουμε και μονοι μας για παραδειγμα? Ποιο ειναι το καλυτερο καθαριστικο?


Εύκολο είναι,5 λεπτά υπόθεση,απλά να προσέχεις που ψεκάζεις.Από 20-30 πόντους απόσταση και όχι στα φώτα,ηλεκτρικά κτλ.Καθαριστικά θα βρεις στο praktiker (που είσαι vini...) και μάλλον είναι παραπλήσιας ποιότητας.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 02:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
DimiP έγραψε:

τι εννοεις καθαρισμος μηχανης ;;; μηπως πλυσιμο (με λαδακι+πετρελαιο) ?
το κοστος αν επιτρεπεται ποιο ειναι ακριβως ;;;
για εργασια μια και ανταλλακτικα (λαδια/ξυδια) πηγες δικα σου ;;;
φιλτρα αερα - a/c - λαδιου αλλαξαν ;;;
σφιξιματα εγιναν ;;


Γιατί 15 ερωτηματικά????????? Very happy

-Ναι,πλύσιμο με λαδάκι+πετρέλαιο και σκούπισμα,
-50Ε,
-Ναι,δικά μου όλα όπως αναφέρω,
-Έχω Κ&Ν (δεν άλλαξα...),Α/C καθαρισμός (υγρά στο επόμενο),λαδιού ναι φυσικά και αλλάχτηκε,
-Όπου χρειαζόταν (έλεγχος όλης της εξάτμισης,μπουλόνια,χειρόφρενο,ντίζα γκαζιού,ψαλίδια κτλ...)


πολυ ωραια!
τωρα εισαι κατατοπιστικος Wink
τα ερωτηματικα μπηκαν πανω στη φουρια ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 03:00:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Καθαρισμό μηχανής μου είχαν κάνει και εμένα στο πρόσφατο service.
Βάζουν ένα καθαριστικό στην μηχανή και μετά λάμπει και ευωδιάζει!!!

Αυτο ειναι κατι ευκολο που μπορουμε να το κανουμε και μονοι μας για παραδειγμα? Ποιο ειναι το καλυτερο καθαριστικο?


παιδια, θα πω τη γνωμη μου αλλη μια φορα και σας συμβουλευω να το ξανασκεφτειτε το πλυσιμο μηχανης.

η μηχανη του αυτοκινητου δεν ειναι απο εκεινα τα σημεια που πρεπει να καθαριζουμε ετσι ωστε να λαμπει να γυαλιζει και να ευωδιαζει.
και το λεω εγω που οσοι με ξερουν ειμαι παλαβος με την καθαριοτητα του 206.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ.
αλλη ειναι η δουλεια της.
Δεν λεω να την αφησουμε να πιασει αραχνες και κροκοδειλους αλλα θεωρω υπερβολη το γυαλισμα της.
Μπορουμε καπου καπου να την καθαριζουμε οπως μπορουμε με ενα πανακι βρεγμενο η και λιγο οπινοπνευμα αν καπου εχει λαδια,γρασσο, η αλλη λιπαρη ουσια.
το να την μουσκευουμε με σκευασματα που κυκλοφορουν στο εμποριο και που μετα θελουν ξεπλυμα με νερο κινδυνευουμε να προκαλεσουμε πιθανη ζημια στα ηλεκτρικα , στον πολλαπλασιαστη, μπαταρια, συναγερμο, κ.λ.π. ευαισθητα μερη του χωρου της μηχανης.

Ηδη μετραω θυμα εναν πολλαπλασιαστη που "χαλασε" 2 βδομαδες μετα απο το service που συνοδευτηκε απο πλυσιμο μηχανης σε εξουσιοδοτ. Peugeot. αντε ομως να αποδειξεις οτι μπορει αυτο να προκαλεσε τη ζημια.

Αν δεν σκοπευετε να ανοιγετε το καπο και να επιδυκνειετε το αριστουργημα που κρυβετε απο κατω , αφηστε τη μηχανη ησυχη και καπου καπου καθαριστε ελαφρα με βρεγμενο πανακι.

φιλικα παντα ετσι ;;; Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 11:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο που είπες, προτιμώ χίλιες φορές τα χημικά καθαριστικά, παρά τον Αλβανό στο βενζινάδικο, που θα τα κάνει όλα λίμπα μέσα στη μηχανή, χρησιμοποιώντας το πιεστικό...
Και εγώ, μην νομίζεις, μόνο στο service το κάνω, αλλιώς, εμπρός καλό μου πανάκι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ την μηχανή την καθαρίζω μόνος με πανί ελαφρά ποτισμένιο με πετρέλαιο!!!!όσο για καθάρισμα από συνεργείο της PEUGEOT πρώτη φορά το ακούω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 02:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ την μηχανή την καθαρίζω μόνος με πανί ελαφρά ποτισμένιο με πετρέλαιο!!!!όσο για καθάρισμα από συνεργείο της PEUGEOT πρώτη φορά το ακούω!!!


στα μεγαλα service συνηθως το κανουν τα εξουσιοδοτημενα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 09:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ την μηχανή την καθαρίζω μόνος με πανί ελαφρά ποτισμένιο με πετρέλαιο!!!!όσο για καθάρισμα από συνεργείο της PEUGEOT πρώτη φορά το ακούω!!!


στα μεγαλα service συνηθως το κανουν τα εξουσιοδοτημενα

Σε μενα γινεται καθε φορα ειτε παω στις 10,000 για λαδια και φιλτρα ειτε στα 20,000 που ειναι το service!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 13:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο συνεργείο των Σερρών ούτε νερό έστω από έξω το ρίχνουν!!!!
Θα κάτσουν να πλύνουν μηχανή!!!
ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 17:05:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άκυρο το πετρέλαιο!!!!Ρώτησα στο "συνεργείο μας" στη Θεσ-νικη και λεν όχι πετρέλαιο!Υπάρχει ειδικό καθαριστικό για την μηχανή και καθάρισαν εκεί την μηχανή του SLASH!!!έλαμψε ολόκληρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 23:33:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι είναι. Very happy Το παλικάρι που μου έκανε το service (ήμουν μπροστά και το πρόσεχε πάρα πολύ, έκανε και δουλειές που ούτε καν περίμενα, και πολύ προσεκτικός στις κινήσεις του. εύγε!) στο τέλος που τελείωσαν όλα, τα πήρε πρώτο χέρι με πανί, κατόπιν ΟΛΗ την μηχανή με πινέλο και με ένα ειδικό φάρμακο-καθαριστικό, και στο τέλος αέρα με πίεση και ξανά με πανί. Έπαθα πλάκα. Rolling eyes
Όχι βέβαια οτι δεν είχα και καθαρή μηχανή, αφού κάθε φορά που ανοίγω το καπό του ρίχνω ένα γερό ξεσκόνισμα με tissues. Wink



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 23:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πολύ σκόνη είδα!!!Χα χα χα σε πειράζω μεγάλε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 23:54:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ πολύ σκόνη είδα!!!Χα χα χα σε πειράζω μεγάλε!!
Razz Very happy



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2003, 17:37:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλησίασε και μένα ο καιρός μου να κάνω το service τών 20000km. Μιά απορία έχω. Μου είχαν βάλει στα 10.000 λάδι castrol txt νομίζω οτι ήταν 10w-40.. Ξέρει κανείς να μου πεί ποιά αναλογια είναι η καλύτερη;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2003, 17:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Έτσι είναι. Very happy Το παλικάρι που μου έκανε το service (ήμουν μπροστά και το πρόσεχε πάρα πολύ, έκανε και δουλειές που ούτε καν περίμενα, και πολύ προσεκτικός στις κινήσεις του. εύγε!) στο τέλος που τελείωσαν όλα, τα πήρε πρώτο χέρι με πανί, κατόπιν ΟΛΗ την μηχανή με πινέλο και με ένα ειδικό φάρμακο-καθαριστικό, και στο τέλος αέρα με πίεση και ξανά με πανί. Έπαθα πλάκα. Rolling eyes
Όχι βέβαια οτι δεν είχα και καθαρή μηχανή, αφού κάθε φορά που ανοίγω το καπό του ρίχνω ένα γερό ξεσκόνισμα με tissues. Wink


΄Ενα μήνα μετά τον καθαρισμό που μου έκαναν,και η μηχανή δείχνει σαν καινούρια!Την βλέπω και την χαίρομαι Very happy
Τελικά αξίζει-και από αισθητικής πλευράς- να γίνεται μια φορά το τόσο αυτός ο καθαρισμός...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 2 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2208s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on