PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ιμαντας δυναμο(λαθος τοποθετηση απο αντιπροσωπεια)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manjokos (Κώστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 gt 09'

Ένταξη: 27 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2011, 20:08:16    Θέμα δημοσίευσης: ιμαντας δυναμο(λαθος τοποθετηση απο αντιπροσωπεια) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδες,
πριν περιπου 2 μηνες αλλαχτηκε στο αμαξι η αντλια νερου αφου ειχε ξεκινησει και σφυριζε και λογο οτι το αμαξι δεν ειναι ''μαμα'' ειπα να παω στην αντιρποσωπεια που αγορασα το αμαξι και οχι εκει που κανω τα σερβις. αλλαχτηκε ολα ολα κομπλε με την αντλια ελα ομως οπου ειχε τοποθετηση λαθος τον ιμαντα του δυναμο με αποτελεσμα να ειναι τοσα στραβα που να κοπαναει πανω στο μοτερ....χτυπαμε τοσα ασχημα και συγχρονιζε με τον ρυθμο λειτουργιας του μοτερ που ηταν λες και χτυπουσαν οι βαλβιδες!!! Shocked Shocked μετα απο την επιδιορθωση του σε αλλη αντιπροσωπεια και αφου μου ειχαν αναφερει οτι ειχε γινει λαθος τοποθετηση απο αλλο εξουσιοδοτημενο συνεργειο μου ζητησαν να την πληρωσω... το θεμα δεν ειναι τα 35 ευρο αλλα ερχομαι εγω και ρωταω σαν βλακας και αδαης καταναλωτης ...δηλαδη αν σπασει το μοτερ και εγω ειμαι στον εβρο και το φτιαξω εκει και μετα ξανα χαλασει πρεπει να παω εκει για να μην το πληρωσω???τι μπουρδες ειναι αυτες//. Confused Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2


e-tuned stage 3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2011, 10:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προφανώς η εγγύηση ανταλακτικών μπορεί να καλυφθεί σε οποιαδήποτε αντιπροσωπεία. Αλλα η εγγύηση εργασίας (κοινώς η μαλ***α του άλλου) δεν μπορεί να καλυφθεί από άλλη αντιπροσωπεία, εκτός αν έρθουν σε συνενόηση οι δύο εταιρίες. Το οποίο θα ήταν καλή ίδεα να γίνει, φυσικά μετά από πρωτοβουλία της 2ης εταιρίας που πήγες ή μετά από πρόταση δική σου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vansak (ANTONIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 1.6 GT 2009

Ένταξη: 28 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2011, 11:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω έστω και με π.μ θα ήθελα να ξερω ποιοί ήταν αυτοί πού σου τοποθετησαν στραβά τον ιμάντα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2011, 12:07:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι θα ήθελα να μάθω πως το κατάφεραν και το έκαναν... Laughing


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2011, 15:06:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m@kis έγραψε:
Εγώ πάλι θα ήθελα να μάθω πως το κατάφεραν και το έκαναν... Laughing


Den einai δυσκολο....απλα το βαζεις λαθος Laughing Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1862s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on