PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μονοήμερη την Κυριακή 01/10
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 20:44:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν γυρίσατε ακόμα ρε σεις ??

πάντως εάν 8 είσασταν στα διόδια ελευσίνας, λογικά 8.45 βγαίνατε από εθνική για Έπίδαυρο, οπότε 9.30 θα είσασταν Τραχιά !!!

Εγώ όμως γιατί δεν σας είδα πουθενά αφού έφυγα 9 απο Πόρτο χέλι ?????

Μάλλον μετά την Επίδαυρο πήγατε αριστερά από τον καινούργιο δρόμο που έχει ανοίξει !!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 21:10:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν υπέροχα Laughing Laughing Laughing Laughing

Πότε είναι το επόμενο Question Question Question

Εγώ πάντως είμαι έτοιμος Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 21:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
δεν γυρίσατε ακόμα ρε σεις ??

πάντως εάν 8 είσασταν στα διόδια ελευσίνας, λογικά 8.45 βγαίνατε από εθνική για Έπίδαυρο, οπότε 9.30 θα είσασταν Τραχιά !!!

Εγώ όμως γιατί δεν σας είδα πουθενά αφού έφυγα 9 απο Πόρτο χέλι ?????

Μάλλον μετά την Επίδαυρο πήγατε αριστερά από τον καινούργιο δρόμο που έχει ανοίξει !!!!


Φύγαμε 08.15 απο Ελευσίνα,και με αρκετές μικρές στάσεις στη διαδρομή και ακολουθώντας τον καινούριο δρόμο προς Πόρο,φτάσαμε στον Γαλατά 09.50... Cool
Εσύ mister αφού ήσουν Πόρτο Χέλι έπρεπε να έρθεις...
Όσο για το πως περάσαμε......απλά.............................
Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α....................... Exclamation Exclamation Cool Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 21:47:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ξέρω ρε μάνο αλλά δυστυχώς τα 4 τελευταία χρόνια δουλεύω και τα σαββατοκύριακα... Crying or Very sad
΄
Εφυγα χτες από την Μάκρη κατά τις 5 , πήγα Π. χέλι σε έναν γάμο, διανυκτέρευσα εκεί, και δυστυχώς έφυγα πρωί πρωί για να ξαναπάω στο Μάτι, που δούλευα... Crying or Very sad

Αν μπορούσα θα ερχόμουνα σίγουρα όπως θα ερχόμουν και στις περισσότερες εκδρομές που έχετε πάει με το κλαμπ...

Πάντως σήμερα είχε φορβερή μέρα και αυτή η βόλτα σας ήταν πολύ καλή ιδέα !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 21:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρόγραμμα λοιπόν είχε την πρωινή συάντηση στα διόδια της Ελευσίνας,και την άμεση αναχώρηση μας με τελικό προορισμό τον Πόρο.
Περνώντας διαδοχικά απο Ίσθμια,Κεχριές,Λουτρά Ελένης,Αλμυρή,Παλαιά Επίδαυρο,Καλονή φτάσαμε στον Γαλατά απο όπου και περάσαμε απέναντι στον Πόρο με το ferry σε μία διαδρομή των 5' λεπτών.
Εξερευνήσαμε στο νησί και καταλήξαμε για καφεδάκι στη παραλία του Μοναστηριού όπου και οι πιο τολμηροί έριξαν και τη βουτιά τους στη θάλασσα... Wink
Έπειτα πήγαμε μέσα στην πόλη του Πόρου και αφού βγάλαμε photos τα pug μας σε παράταξη κάναμε μια βόλτα ποδαράτη σε όλο το λιμάνι...
Το μεσημεράκι αναχωρήσαμε απο Πόρο,περάσαμε Γαλατά και ακολουθώντας τη διαδρομή πρός Καλονή στρίψαμε αριστερά σε ένα χωριό τον Καρατζά όπου και φάγαμε τον ''άμπακο'' Laughing Laughing
Το απογευματάκι φύγαμε απο τον Καρατζά και πηγαίνοντας απο Κολιάκι και Τραχιά καταλήξαμε για τον απογευματινό καφέ μας στην πανέμορφη παραλία της Παλαίας Επιδαύρου... Wink
Απο εκεί αναχωρήσαμε στις 20.00 και κάτι ψιλά για επιστροφή στις βάσεις μας... Wink
...........Mάνθο,Σταύρο,Αλέξη,Γιώργο-Ρίκα,Θωμά-Μαρία,Γιάννη-με την γυναίκα σου,Γιάννα-με τη φίλη σου,Νίκο......Τhanks for the company... Wink
Photos αύριο....και απο εμένα,και απο τα υπόλοιπα παιδιά... Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Κυρ 01 Οκτ 2006, 22:02:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 22:01:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
το ξέρω ρε μάνο αλλά δυστυχώς τα 4 τελευταία χρόνια δουλεύω και τα σαββατοκύριακα... Crying or Very sad
΄
Εφυγα χτες από την Μάκρη κατά τις 5 , πήγα Π. χέλι σε έναν γάμο, διανυκτέρευσα εκεί, και δυστυχώς έφυγα πρωί πρωί για να ξαναπάω στο Μάτι, που δούλευα... Crying or Very sad

Αν μπορούσα θα ερχόμουνα σίγουρα όπως θα ερχόμουν και στις περισσότερες εκδρομές που έχετε πάει με το κλαμπ...

Πάντως σήμερα είχε φορβερή μέρα και αυτή η βόλτα σας ήταν πολύ καλή ιδέα !!!


Κάποια στιγμή θα κάτσει και θα έρθεις και εσύ μαζί μας... Wink
Εξάλου θα οργανωθούν στο άμεσο μέλλον πολλές παρόμοιες μονοήμερες αποδράσεις... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Οκτ 2006, 22:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...απλά φανταστικά...

επεειδή βιάζομαι αυτή την στιγμή ορίστε 2 φωτογραφίες:

Arrow http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/Pa010122.jpg

Arrow http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/Pa010133.jpg

έπεται συνέχεια later.... Wink Cool

υ.γ. ήδη έχουν σχεδιαστεί μελλοντικές αντίστοιχες εξορμήσεις.... Cool Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 05:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Arrow http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/Pa010122.jpg

Arrow http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/Pa010133.jpg


Η πρώτη φωτογραφία είναι η Π.Επίδαυρος απο ψηλά ερχόμενοι απο Πόρο και η δεύτερη είναι λίγο πρίν την Επίδαυρο όπου σταματήσαμε για μια photo σε παράταξη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 10:56:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TO ΠΑΓΩΤΑΤΖΙΔΙΚΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIMCHRI στις Δευ 02 Οκτ 2006, 11:05:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 10:58:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο παγωτατζής ήταν...
η νύφη ήταν σπίτι για λόγους ελλειπούς αυτοσυγκράτησης...
...έρχεται και χειμώνας δεν χρωστάγαν τίποτα τα φρέσκα F1...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 11:04:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H 2η φωτο περιέχει διαφημιστικό περιεχόμενο και παρακαλώ να κατέβει Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 11:09:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...παρακαλα όσο θες... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 13:02:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Εξάλου θα οργανωθούν στο άμεσο μέλλον πολλές παρόμοιες μονοήμερες αποδράσεις... Wink

Ελπίζω με μια πιο λογική (για Κυριακή) ώρα αναχώρησης που να μην μας χαλάει το Σάββατο βράδυ και να πρέπει να ξυπνήσουμε με τις κότες το πρωί για να έρθουμε...........

Άλλο touring και άλλο μικρές "κοντινές" εκδρομές που να μην ξεπερνούν τις 2 ώρες περίπου σε οδήγηση.

8 το πρωί (στα διόδια κιόλας) ήταν too much! Για την επόμενη αν είναι 10+ το συζητάμε....... Rolling eyes


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 13:15:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τ Ε Λ Ε Ι Α Exclamation Exclamation Exclamation (παρόλο που η φίλη μου δεν ξαναμπαίνει στο αυτοκίνητο Razz Razz Razz ). Το νερό ζεστότατο, την επομενη φορά δεν θα αρκεστώ στο να βρέξω τις πατούσες μου μόνο Wink . Η διαδρομή πανέμορφη και το φαί ατελείωτοοοοοοοοοοοοο Exclamation Exclamation
Ευχαριστούμε κι εμείς για την παρέα, δηλώνω από τώρα συμμετοχή & για τις επόμενες εξορμήσεις Exclamation Exclamation Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 13:57:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννα σε δεχόμαστε και για τις επόμενες εξορμήσεις μιας και ο ρυθμός σου ήταν αξιοπρεπέστατος Exclamation

ΥΓ Καλύτερος κι από των 106 !


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 14:09:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Γιάννα σε δεχόμαστε και για τις επόμενες εξορμήσεις μιας και ο ρυθμός σου ήταν αξιοπρεπέστατος Exclamation

ΥΓ Καλύτερος κι από των 106 !

Razz Razz Razz Razz Razz Thanx! Αν και άρχισα να παίρνω ρυθμό όταν σταμάτησα το μπίριμπίρι στο αυτοκίνητο Twisted evil Twisted evil Twisted evil

ultra-one έγραψε:
8 το πρωί (στα διόδια κιόλας) ήταν too much! Για την επόμενη αν είναι 10+ το συζητάμε.......

Όντως ήταν λίγο βάρβαρη η ώρα, αλλά με βόλτες-μπάνια-φαγητά-καφέδες δεν θα προλαβαίναμε και η επιστροφή θα μας έπιανε μετά τις 12.00 το βράδυ...Ασε που θα βρίσκαμε και κίνηση... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 16:18:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:

........ΥΓ Καλύτερος κι από των 106 !



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 18:22:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΕρασα απιστευτα παιδια!! Very happy Very happy Χαιρομαι που ολα ηταν τοσο οργανωμενα και τα καναμε ολα μεσα σε 1 ημερα. Razz Razz
Πρωτη φορα πηγαινα Πορο με το αμαξι μου και γουσταρα τρελα τη διαδρομη με τον Γιαννη με το ραλλυ μπροστα μου και γω απο πισω να στριβουμε.Πολυ σωστος ο Μανος (407) μπροστα που εδινε οδηγιες για το που επρεπε να προσεχουμε και για το ωραιο μερος που μας πηγε για καφε.
Ευχαριστηθηκα και γω τη μασα και χαρηκα που σας αρεσε και σας το μαγαζι (12 ευρω ηταν σουπερ για ολα αυτα που φαγαμε και το παγωτο στο τελος, τρελα!!).
Ελπιζω την επομενη, να ειμαστε πιο πολλα αμαξια και να παρετε και κανενα cb, για να γινεται σωστα η δουλεια!! Very happy Very happy
Παντα τετοια!!


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
karmagos (Φίλιππος)
Μέλος
Μέλος


Black 206 1.4 (8v) (2000)

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 18:54:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το hundai που κολλαει?
εκανα και ριμα..yo!


- Διεκπεραιώσεις ΚΤΕΟ
Msn/Mail: karmagos@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 19:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

karmagos έγραψε:
το hundai που κολλαει?
εκανα και ριμα..yo!


Ήταν στην παρέα μας.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2037s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on