PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Bodykit
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 10:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο λευκό φαίνεται πιο όμορφο το look 407 μάλλον επειδή δεν έχει αφαιρεθεί το σήμα (όπως στο μπλε)

παρόλα αυτά το σχήμα του 306 έχει αρκετές γωνίες και ο τ΄σο καμπύλος προφυλακτήρας του 407 δεν "δένει" τόσο πολύ όπως πχ συμβαίνει στα 206 και 307 με "look 407"...

Πάντως το πίσω μέρους του λευκού 306 είναι γαμάτο... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάρ 2007, 11:18:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://img406.imageshack.us/img406/4606/306rh9pn.jpg


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάρ 2007, 12:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

On the mix... Laughing Laughing Laughing Laughing

προφηλακτήρας από look407
με πάνω κομμάτι (μασκάκι) από το μαμά 306 facelift χωρίς σήμα
+ bad boy καπό (=με ενσωματωμένα φρυδάκια)

χάος ... Laughing Laughing

διαφορετικό και αρκετα όμορφο Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάρ 2007, 13:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρκετα ομορφο.
Λιγο η ζαντα με χαλαει οπως και ο προφυλακτηρας που ειναι πολυ στρογγυλεμενος για το 306.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2007, 18:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.tuningfever.fr/Photos/u_171/261187_max.jpg Cool Cool Cool Cool Cool

(χωρίς τα καγκουροπλαινά μαρσπιε και τις χρωμιωμένες ζάντες φυσικά...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 00:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοβερα φαναρια.
Πρεπει να ειναι πολυ νεα η φωτο γιατι αυτα τα φαναρια εχουν κανενα 6μηνο που βγηκαν.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 01:53:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
http://www.tuningfever.fr/Photos/u_171/261187_max.jpg Cool Cool Cool Cool Cool

(χωρίς τα καγκουροπλαινά μαρσπιε και τις χρωμιωμένες ζάντες φυσικά...)

ενω το διμπουκο και τα λεξους ειναι πανεμορφα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 01:59:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν έχεις άδικο Λεφ... αλλά αυτά είναι πτέσματα... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 17:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πάντα μαμα το μονο που πρεπει να αλαζει είναι τα αλογα Laughing




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάρ 2007, 12:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=Tk19bEtlQSY


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάρ 2007, 12:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα ειναι.
Πολυ ομορφο το εχει κανει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάρ 2007, 19:06:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ προσεγμένο αλλά "όμορφο" δεν θα το έλεγα (υποκειμενικό είναι αυτό βέβαια) μιας και όλες αυτές οι προεξοχές και τρύπες γύρω~γύρω δεν μου αρέσουν...

αυτό που μου αρέσει όμως πολύ είναι τα διπλά εμπρός προβολάκια ομίχλης.

ιδίως αν είναι από 106 (γιατί έτσι μοιάζουν) θα κάνουν την νύχτα μέρα.... Wink Cool

αααα και φυσικά το μοτερ
φαίνεται πολύ προσεγμένη η τοποθέτηση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάρ 2007, 22:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και βεβαια το μοτερ.
V6 ειναι αυτο δεν ειναι παιξε γελασε.
Το χρωματακι του μ'αρεσει αρκετα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 00:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια και εγω με το 306 σαν καγκουρι τρελο που ειμαι κατι τετοιο ηθελα νακανω.
παρολα αυτα και επι την ευκαιρια ενος μικρου τρακαρισματος, βρηκα ευκαιρια και απλα τοποθετησα μπροστα τον προφυλακτηρα του καινουριου 306 που ειναι κατα 7 εκατοστα ποιο μπροστα απο τον προηγουμενο, εβαψα ολα τα πλαστικα, εκανα το καπο μαυρο (και καλα στυλ spoon civic) φτιαχνω τη μασκα για να ταιριαξει στα νεα δεδομενα, εβαλα καθρεφτες και λεξους...

εινα καπως ετσι.. (χωρις τη μασκα ακομα και πανβρωμικο)









Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 00:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το καπω ειναι Carbon?
Ρωταω γιατι οπως θα ελεγε και ο Μικρουτσικος ειμαστε στον αστερισμου του Carbon.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 16:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι απλα μαυρο και ειναι τιγκα στο βερνικι. Και οσους ενδοιασμους και να'χα, φαινεται πολυ καλο! Ακομα και ο φαναρτζης που στην αρχη με δουλευε τωρα εχει πορωθει.

Απλα θελω να πω οτι ΙΔΙΩΣ το 306 δε μασαει απο φιγουρα, ειναι παρα πολυ ομορφο ιδιως με τα πλαινα μαρσπιε κλπ του 2λιτρου. Λεκσους, μπροστα φαναρια custom, αεροτομουλα, εξατμισουλα και ειναι κομπλε.Οι υπερβολες των πολυεστερικων και μενα μαρεσουν απλα δε χρειαζονται στο 306, λογω της ηδη πολυ καλης γραμμης και φαρδους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2007, 20:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω απο το 306 εχω ερωτευθει τα μπροστινα φαναρια του.
Μιλαω για την δευτερη γενια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2007, 18:45:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν και aftermarket μπροστινα για το παλιο που ειναι καργα καλλιτερα απο του καινουριου! Razz Βεβαια τα ~350ε δεν ειναι και ποσον της πλακας... αλλα οκ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2007, 18:57:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διαφωνω.
Αλλα ειναι απο τα λιγα αμαξια που εχουν πολυ ωραια εργοστασιακα φωτα.
Μαλιστα τα ειχα δει καποτε σε ενα τρελα φτιαγμενο(οχι καγκουρικο)Civic του '93 και χαριζαν παρα πολυ.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 19:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.tuningfever.fr/Photos/u_9534/267106_max.jpg
αυτό κάποτε πρέπει να ήταν 306... Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3303s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on