PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέα πρόστιμα Κ.Ο.Κ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 12:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Εγώ να ευχαριστησω τους αγαπητούς αστυνομικούς μας που πέρασα δίπλα σε μπλόκο με ραντάρ εθνική μετά τη Λαμία με 195 χλμ και τέρμα βαβούρα και απλά μου έκαναν νόημα να πάω πιο σιγά Very happy


Η καταληξη πια ηταν?? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 12:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
εγινε το απιστευτο!

Εφαγα κληση 80 ευρα παρακαλω για παρανομη σταθμευση ενα πρωινο (6.00 το πρωι) στο....Βυρωνα το 2008 Shocked

-δεν ειχα καν το αμαξι τοτε
-ημουν εξωτερικο

πηγα στο δημο τους τα εξηγεισα και ...γεια σας Evil

Τωρα τους επιασε το κυνηγι τα ΛΑΜΟΓΙΑ!

Shocked
Kαι τι σου ειπαν??????
Πως στο "δικαιολογησαν" αυτο?!?!?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 13:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη ειναι αρχιλαμογια εκει
(δεν ηξερα καν οτι εχουν δημοτικη αστυνομια)
εχουν μια φορμα που αναφερει
"αν δεν εισασταν εσεις ιδιοκτητης κατα τη τελεση τηςπαρανομιας φερτε μας τα χ εγγραφα Evil "

μια κακομοιρη υπαλληλος εκει πηρε τα εγγραφα και θα προσπαθησουν να αναζητησουν τι εγινε Shocked (οτι ναναι)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 13:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
Εγώ να ευχαριστησω τους αγαπητούς αστυνομικούς μας που πέρασα δίπλα σε μπλόκο με ραντάρ εθνική μετά τη Λαμία με 195 χλμ και τέρμα βαβούρα και απλά μου έκαναν νόημα να πάω πιο σιγά Very happy


Η καταληξη πια ηταν?? Rolling eyes
o
εκεινη τη φορα τη γλυτωσα! Χθεσ το κανακανα σε ανακριτικο αυτη τη φορα και δεν ειχα την ιδια τυχη χεχε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 13:54:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το νου σας γενικά γιατί έχουν βγεί παγανιά και χώνουν αράδα κλήσεις...

ειδικά για πάρκινγκ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 14:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για οτιδηποτε... Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 14:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απορώ ρε Τάσο... Επίτηδες το κάνεις; Τάμα το 'χεις; Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 14:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Απορώ ρε Τάσο... Επίτηδες το κάνεις; Τάμα το 'χεις; Laughing Laughing Laughing


τι να σου πώ ρε Κωστή...νομίζω οτι αυτοί βρίσκονται όπου πάω εγώ Laughing

Πάντως δε μπορώ να πώ , Άψογη η συμπεριφορά των οργάνων απέναντι μου μιας απο είχα μια γεναιοδωρη έκπτωση απο 1700€ στα 200 μόνο Laughing

Το μόνο κακό είναι η όλη διαδικασία τώρα με αλλαγή τελικών και συμπραγάλων για να πάρω πίσω άδεια δίπλωμα κ πινακίδες

Έφταιγα εγώ και μόνο εγώ και καλά να πάθω να βάλω μυαλό Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 15:01:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε, άμα είσαι συχνός πελάτης έχεις εκπτώσεις, φαίνεται... Laughing Laughing Laughing

Περαστικά ρε Τάσο... Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 15:29:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Τάσο! Θες και τα κάνεις ή τόσο γκαντέμης είσαι πια; Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 16:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικά ένα ίχνος γκαντεμιάς γενικά με διακρίνει... (βλέπε προηγούμενο 206)

απο εκεί και πέρα ... λίγο η γκαντεμιά ,λίγο η μαλ***α που με δέρνει τι περίμενες Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JarmenNick 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 08:35:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω αγανακτήσει με την αττική οδό. Δε φτάνει που κάθε πρωί λόγω της εργασίας μου είμαι αναγκασμένος να τους τα σκάω για να βλέπω κάθε είδους οδηγό να κινείται στην αριστερή με 90(όριο 120) που προσπερνάει κάποιον με 89 στη μεσαία,δε φτάνει που κάθε φορτηγό-λεωφορειο κινείται σαν βασιλιας του δρόμου μου ήρθε πακετάκι σπιτι 2κλήσεις...Η μια για 105km/h και η άλλη για 113km/h γιατι εκεί που πέρασα το όριο ήταν 70.... Shocked Shocked Shocked ....Και σας ρωτάω....ποιο σημείο της αττικής οδού είναι τόσο επικινδυνο που απαιτείται αυτή η ταχύτητα;προφανως κανένα...Απλά είναι εισπρακτικά τα σημεία αυτά καθαρά για να βγάζουν λεφτα. Γιατι εντελώς τυχαία οι κάμερες παίζουν περισσότερο σε αυτα τα σημεία και λιγότερο στα άλλα που το όριο είναι 120.Και εν μέσω κρίσης καλουμαι δηλαδη να πληρώσω 700ευρώ χωρίς κανενα λόγο ουσιαστικό, δηλαδή σχεδόν όλο το μισθό μου.Να ευχαριστήσω για αλλη μια φορά το κράτος που με προστατεύει από τους επικίνδυνους οδηγούς που τρέχουν σαν μουρλοι με τις ταχύτητες των 105km/h και αφήνουν τους πραγματικούς ανασφάλιστους δολοφόνους των δρόμων να κινούνται ανεξέλεκτοι καθημερινά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 08:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τις τελευταίες μέρες έχω ακούσει για απίστευτες κλήσεις από αττική οδό. όλες οι περιπτώσεις είναι περιφερειακός Υμηττού, στο σημείο που σπάει προς Ελευσίνα και προς Μαρκόπουλο και έχει όριο 70. μιλάμε για τρελό αριθμό κλήσεων και η κάμερα λειτούργησε για διάστημα 10-15 ημερών μόνο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JarmenNick 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 09:03:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σίγουρος οτι πολλοί την έχουν πατήσει αφού κανένας δε κινείται με 70km/h.Δε γίνεται να πας με τόση ταχύτητα....εκτός απο το θα σε περάσουν απο πάνω τα φορτηγά και θα ακούσεις μπινελικια πρωινιάτικα νομίζεις οτι αν ανοιξεις την πόρτα θα κατέβεις να πας με τα πόδια.Οι κλήσεις μου ήρθαν μέσω αστυνομικού τμήματος που με κάλεσαν να πάω εκεί και ακόμα και αυτοί είχαν μείνει με τις ταχύτητες και απορούσαν σε μια συζητηση off the record....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 09:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε φίλο του ήρθε η αστυνομία στο σπίτι...
ο ίδιος ο αστυνομικός πρότεινε να βρει κάποιον άλλο που έχει δίπλωμα και δεν το χρειάζεται για τους επόμενους 2 μήνες, κ να πει ότι οδηγούσε αυτός για να μη χάσει το δίπλωμα του. ή στην καλύτερη περίπτωση να βρει κάποιον που πέθανε πρόσφατα κ να πει ότι οδηγούσε ο συγχωρεμένος την ώρα της κλήσης. μακάβριο, αλλά το είπε. Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 13:44:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JarmenNick έγραψε:
Εχω αγανακτήσει με την αττική οδό. Δε φτάνει που κάθε πρωί λόγω της εργασίας μου είμαι αναγκασμένος να τους τα σκάω για να βλέπω κάθε είδους οδηγό να κινείται στην αριστερή με 90(όριο 120) που προσπερνάει κάποιον με 89 στη μεσαία,δε φτάνει που κάθε φορτηγό-λεωφορειο κινείται σαν βασιλιας του δρόμου μου ήρθε πακετάκι σπιτι 2κλήσεις...Η μια για 105km/h και η άλλη για 113km/h γιατι εκεί που πέρασα το όριο ήταν 70.... Shocked Shocked Shocked ....Και σας ρωτάω....ποιο σημείο της αττικής οδού είναι τόσο επικινδυνο που απαιτείται αυτή η ταχύτητα;προφανως κανένα...Απλά είναι εισπρακτικά τα σημεία αυτά καθαρά για να βγάζουν λεφτα. Γιατι εντελώς τυχαία οι κάμερες παίζουν περισσότερο σε αυτα τα σημεία και λιγότερο στα άλλα που το όριο είναι 120.Και εν μέσω κρίσης καλουμαι δηλαδη να πληρώσω 700ευρώ χωρίς κανενα λόγο ουσιαστικό, δηλαδή σχεδόν όλο το μισθό μου.Να ευχαριστήσω για αλλη μια φορά το κράτος που με προστατεύει από τους επικίνδυνους οδηγούς που τρέχουν σαν μουρλοι με τις ταχύτητες των 105km/h και αφήνουν τους πραγματικούς ανασφάλιστους δολοφόνους των δρόμων να κινούνται ανεξέλεκτοι καθημερινά!!!!



τι να πεις ένα μπουρδέλο είμαστε... και μονό...

είναι εύκολο να μας πεις το σημείο που σε κατέγραψε η κάμερα και το διάστημα (ημερομηνία )


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 14:30:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
ή στην καλύτερη περίπτωση να βρει κάποιον που πέθανε πρόσφατα κ να πει ότι οδηγούσε ο συγχωρεμένος την ώρα της κλήσης. μακάβριο, αλλά το είπε. Razz

Αφού δεν του πρότεινε να κάνει και μιά fake κηδεία στον εαυτό του, πάλι καλά...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 14:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτές τις μέρες εις την Βόρεια Ελλάδα, και συγκεκριμένα, εγνατία οδό, περιφερειακή Θεσσαλονίκης, λειτουργούν τις κάμερες. Έχω δει πολλές φορές συνεργεία. Επίσης στην εγνατία οδό ήμουν μάρτυρας της λειτουργίας τους, μια και απο το αντίθετο ρεύμα είδα το φλάς για δύο γρήγορους που περνούσαν εκείνη την στιγμή.

Προσοχή λοιπόν, σε πολλές βέβαια εμφανίστηκε και πάλι η μαύρη σακούλα (ευτυχώς), αφού είχε αφαιρεθεί απο τα συνεργεία.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 15:00:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κριμα, με τετοια κριση να πληρωνεις γ@μ!$!@τ!κ@........ Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2012, 15:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως, ειδικά Αττική Οδό, έχω πολύ τον νου μου.

Δε θα ξεπεράσω ποτέ τα 120 (130) και στα τούνελ θα κόψω και θα πηγαίνω το πολύ με 90 (80 είναι το όριο). Γενικά, δεν παραβαίνω το όριο σχεδόν ποτέ, άντε 5-10 χλμ παραπάνω.

Θα μου πεις και τι κάνεις όταν πηγαίνεις με 100+ και βλέπεις πινακίδα για 70; Δυστυχώς ή ευτυχώς, κόβω και το ρίχνω στα 70-80. Όσους τους γράφουν, έχουν υπερβεί το όριο από 30χλμ και πάνω τις περισσότερες φορές.

Τώρα, αν είναι δίκαιο ή άδικο αυτό το θέμα, προφανώς και υπάρχει μια υπερβολική "ευαισθησία" στην εφαρμογή των κανονισμών, σε πλήρη αντίθεση με ό,τι επικρατεί στην κοινωνία, ειδικά όταν υπάρχουν 23.000 Έλληνες που όλοι μαζί χρωστάνε 48 δις στο κράτος και έχουν εισπραχτεί μόλις 18 εκ ευρώ...


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 18 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2053s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on