PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέα πρόστιμα Κ.Ο.Κ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 10:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε αυτή τη φάση, όπου ο τάκης έχει μόνο το ροζ χαρτάκι που βρήκε στο αμάξι, την γλιτώνει άνετα. αν όμως στο μπατσομπλοκάκι έχει όλη την πινακίδα, θα σου έρθει δώρο μετά από κάποιους μήνες...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 11:48:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλο ειναι να πας να ρωτησεις, ετσι ωστε αμα ειναι εγκυρη να την πληρωσεις εντος 10ημερου με τα μισα λεφτα... Idea


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 15:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
volvos έγραψε:
εγω παλι να πω ενα ευχαριστω στο μπατσοπαιδι που μου εκοψε κληση για παρκαρισμα ομονοια κατω απο δουλεια και εγραψε μονο ΖΚΧ στη κληση....ξεχνοντας τα νουμερα....


Παπαρούλι μήπως δεν βγήκαν στο δικό σου απόκομα???Αλλά στο δικό του είναι μια χαρά. Όπως επίσης έχω δεί οτι κουβαλάνε και ψηφιακή φωτογραφική και τραβάνε φωτό αμάξι-πινακίδα.

Για ψάχτο λίγο....


ΗΤΑΝ πολυ πατημενο το αντιγραφο σε ολα τα γραμματα. απλα ξεχασε να τα γραψει. το να κουβαλανε φωτογραφικη στην ομονοια δε παιζιε. με τιποτα.

το μονο κακο ειναι μη το δει μπατσος και με ψαχνει γιατι παρκαρω στο ιδιο σημειο... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 15:51:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
volvos έγραψε:
εγω παλι να πω ενα ευχαριστω στο μπατσοπαιδι που μου εκοψε κληση για παρκαρισμα ομονοια κατω απο δουλεια και εγραψε μονο ΖΚΧ στη κληση....ξεχνοντας τα νουμερα....


Παπαρούλι μήπως δεν βγήκαν στο δικό σου απόκομα???Αλλά στο δικό του είναι μια χαρά. Όπως επίσης έχω δεί οτι κουβαλάνε και ψηφιακή φωτογραφική και τραβάνε φωτό αμάξι-πινακίδα.

Για ψάχτο λίγο....


ΗΤΑΝ πολυ πατημενο το αντιγραφο σε ολα τα γραμματα. απλα ξεχασε να τα γραψει. το να κουβαλανε φωτογραφικη στην ομονοια δε παιζιε. με τιποτα.

το μονο κακο ειναι μη το δει μπατσος και με ψαχνει γιατι παρκαρω στο ιδιο σημειο... Laughing
το πολύ πολύ να μπλέξεις και να πας σε δικαστήριο, εκεί βέβαια το όργανο έχει το πάνω χέρι. Τώρα βέβαια αν είχε ξεχάσει να γράψει και το όνομά σου, τότε θα ήσουν σίγουρος. Πάντως πλήρωσε την κλήση....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 16:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εγω παλι να πω ενα ευχαριστω στο μπατσοπαιδι που μου εκοψε κληση για παρκαρισμα ομονοια κατω απο δουλεια και εγραψε μονο ΖΚΧ στη κληση....ξεχνοντας τα νουμερα....
Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned Stunned


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 16:41:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
stefplak έγραψε:
Εγω με την σειρα μου θελω να δωσω συγχαρητηρια στην Τροχαια Εθνικης οδου Αθηνων-Λαμιας.Χτες με επιασαν με το 308 cc να πηγαινω με 215 χιλιομετρα.350 ευρω και αφαιρεση διπλωματος για 2 μηνες.Καλα να παθω για να βαλω μυαλο.Ημουν επικiνδυνος για τους γυρω μου και μετα για τον ευατο μου.Δεν προκειται να βαλω μεσo για να παρω πισω το διπλωμα, ας μου γινει μαθημα.Παιδια προσοχη στην Ιατρικη που ημουνα περασα απο την Ιατροδικαστικη και ολο νεα παιδια εφερναν.Ειναι λαθος να χανουμε την ζωη μας απο τετοια μ@λακι@.Συγχαρητηρια και παλι στην τροχαια ηταν λαθος μου και το αναγνωριζω....


υγ:γα** τα τουρμπο μου μεσα..... Laughing


Μπραβο παντως που παραδεχεσαι το λαθος σου και δεν βριζεις την αστυνομια κλπ, οπως θα εκανε ο μεσος Ελληνας....


Φιλε μου δεν προκειται να την βρισω.Εφτεξα και πληρωσα.Πρεπει να καταλαβουμε πως οι νομοι για μας λειτουργουν και προσπαθουν να μας βαλουν μυαλο.Οσο για τους Αστυνομικους, την δουλεια τους κανουν και αυτοι.Προσωπικα ξεχωριζω τους μπατσους απο τους Αστυνομικους και αυτοι που με σταματησαν ,για μενα ειχαν συμπεριφορα Αστυνομικου(ευγενεστατοι) και οχι μπατσου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 16:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
volvos έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
volvos έγραψε:
εγω παλι να πω ενα ευχαριστω στο μπατσοπαιδι που μου εκοψε κληση για παρκαρισμα ομονοια κατω απο δουλεια και εγραψε μονο ΖΚΧ στη κληση....ξεχνοντας τα νουμερα....


Παπαρούλι μήπως δεν βγήκαν στο δικό σου απόκομα???Αλλά στο δικό του είναι μια χαρά. Όπως επίσης έχω δεί οτι κουβαλάνε και ψηφιακή φωτογραφική και τραβάνε φωτό αμάξι-πινακίδα.

Για ψάχτο λίγο....


ΗΤΑΝ πολυ πατημενο το αντιγραφο σε ολα τα γραμματα. απλα ξεχασε να τα γραψει. το να κουβαλανε φωτογραφικη στην ομονοια δε παιζιε. με τιποτα.

το μονο κακο ειναι μη το δει μπατσος και με ψαχνει γιατι παρκαρω στο ιδιο σημειο... Laughing
το πολύ πολύ να μπλέξεις και να πας σε δικαστήριο, εκεί βέβαια το όργανο έχει το πάνω χέρι. Τώρα βέβαια αν είχε ξεχάσει να γράψει και το όνομά σου, τότε θα ήσουν σίγουρος. Πάντως πλήρωσε την κλήση....


ποιο ονομα ρε παιδακι μου. για παρκαρισμα την εφαγα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 17:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο ξαναλέω οτι στην περιοχή κέντρου τους έχω δεί με τα μάτια μου να φωτογραφίζουν πινακίδες γιαυτό στο λέω ψάχτο λίγο παραπάνω.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 18:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φωτογραφιζουν το σημειο που εχεις παρκαρει για να μην πας μετα και πεις οτι δεν ημουν ακριβως πανω στην ραμπα πχ...
βολβε πανε βρες τον ιδιο, εχει τα στοιχεια του στο κατω δεξι μερος, ονομα η αριθμο, και ρωτα τον...
μπορει να ειναι μελος εδω η κατοχος 206, και να την εβγαλε επιτηδες ακυρη... Laughing Laughing Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 18:10:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
volvos έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
volvos έγραψε:
εγω παλι να πω ενα ευχαριστω στο μπατσοπαιδι που μου εκοψε κληση για παρκαρισμα ομονοια κατω απο δουλεια και εγραψε μονο ΖΚΧ στη κληση....ξεχνοντας τα νουμερα....


Παπαρούλι μήπως δεν βγήκαν στο δικό σου απόκομα???Αλλά στο δικό του είναι μια χαρά. Όπως επίσης έχω δεί οτι κουβαλάνε και ψηφιακή φωτογραφική και τραβάνε φωτό αμάξι-πινακίδα.

Για ψάχτο λίγο....


ΗΤΑΝ πολυ πατημενο το αντιγραφο σε ολα τα γραμματα. απλα ξεχασε να τα γραψει. το να κουβαλανε φωτογραφικη στην ομονοια δε παιζιε. με τιποτα.

το μονο κακο ειναι μη το δει μπατσος και με ψαχνει γιατι παρκαρω στο ιδιο σημειο... Laughing
το πολύ πολύ να μπλέξεις και να πας σε δικαστήριο, εκεί βέβαια το όργανο έχει το πάνω χέρι. Τώρα βέβαια αν είχε ξεχάσει να γράψει και το όνομά σου, τότε θα ήσουν σίγουρος. Πάντως πλήρωσε την κλήση....


ποιο ονομα ρε παιδακι μου. για παρκαρισμα την εφαγα....
AAAAAAAAAAAAAA!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 19:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο 0+ εως 20 είναι 40ε

απο +20 εως +30 ειναι 100ε +5 ποντους

από 30 και πάνω ειναι 350ε + διπλωμα

εκτος αν ειναι σε αυτοκινητοδρομο,οπου αφαιρεση εχει αν τρεχεις πανω απο 150χλμ


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 13:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ

έχουν βγει παγανιά οι μπλε
παντού όμως βλέπω μπλόκα που σταματάνε για ζώνες, κινητά κτλ κτλ

δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά από την δευτέρα είναι παντού!



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 14:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ

έχουν βγει παγανιά οι μπλε
παντού όμως βλέπω μπλόκα που σταματάνε για ζώνες, κινητά κτλ κτλ

δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά από την δευτέρα είναι παντού!



Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 14:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ να ευχαριστησω τους αγαπητούς αστυνομικούς μας που πέρασα δίπλα σε μπλόκο με ραντάρ εθνική μετά τη Λαμία με 195 χλμ και τέρμα βαβούρα και απλά μου έκαναν νόημα να πάω πιο σιγά Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 14:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Εγώ να ευχαριστησω τους αγαπητούς αστυνομικούς μας που πέρασα δίπλα σε μπλόκο με ραντάρ εθνική μετά τη Λαμία με 195 χλμ και τέρμα βαβούρα και απλά μου έκαναν νόημα να πάω πιο σιγά Very happy

Μαλλον θα σου κανανε νοημα να σταματησεις........! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 14:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ

έχουν βγει παγανιά οι μπλε
παντού όμως βλέπω μπλόκα που σταματάνε για ζώνες, κινητά κτλ κτλ

δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά από την δευτέρα είναι παντού!


εγινε το κουφο για να βγαλουν λεφτα:

Σε ενα στενο, παρκαρισε ενας καγκουρας στο πεζοδρομιο/δρομο. Η αδελφη μου (εγκυος) απο πισω κανονικα (προσεχει λογω καταστασης)... Τρωει κληση για παρανομο παρκαρισμα και γραφει το μπατσοχαρτο-> διαμαρτυριες πολιτων!!
Αποτι εμαθε τα ειχαν παρει με το μπροστα αλλα γραψαν και την αδελφη μου που ηταν πισω!!!(ειχε και αλλα ΙΧ πιο πισω αλλα τπτ). Δεν εμποδιζε κανενα και ουτε ειχε απαγορευτικο

τι να πεις...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 15:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
Bill207 έγραψε:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ

έχουν βγει παγανιά οι μπλε
παντού όμως βλέπω μπλόκα που σταματάνε για ζώνες, κινητά κτλ κτλ

δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά από την δευτέρα είναι παντού!


εγινε το κουφο για να βγαλουν λεφτα:

Σε ενα στενο, παρκαρισε ενας καγκουρας στο πεζοδρομιο/δρομο. Η αδελφη μου (εγκυος) απο πισω κανονικα (προσεχει λογω καταστασης)... Τρωει κληση για παρανομο παρκαρισμα και γραφει το μπατσοχαρτο-> διαμαρτυριες πολιτων!!
Αποτι εμαθε τα ειχαν παρει με το μπροστα αλλα γραψαν και την αδελφη μου που ηταν πισω!!!(ειχε και αλλα ΙΧ πιο πισω αλλα τπτ). Δεν εμποδιζε κανενα και ουτε ειχε απαγορευτικο

τι να πεις...


πριν 2 εβδομάδες την πάτησα και εγώ έτσι...ενας μ@λ@κας έκλεινε το δρόμο(δεν χωρούσε το σκουπιδιάικο και γράψαν και εμενα που ήμουν δίπλα του σε "χτένι" και δέν ενοχλούσα κανέναν ... Sad
τσάμπα 40€

Ghost Dog έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
Εγώ να ευχαριστησω τους αγαπητούς αστυνομικούς μας που πέρασα δίπλα σε μπλόκο με ραντάρ εθνική μετά τη Λαμία με 195 χλμ και τέρμα βαβούρα και απλά μου έκαναν νόημα να πάω πιο σιγά Very happy

Μαλλον θα σου κανανε νοημα να σταματησεις........! Laughing Laughing Laughing Laughing


βρε λές?? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 23:25:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 11:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγινε το απιστευτο!

Εφαγα κληση 80 ευρα παρακαλω για παρανομη σταθμευση ενα πρωινο (6.00 το πρωι) στο....Βυρωνα το 2008 Shocked

-δεν ειχα καν το αμαξι τοτε
-ημουν εξωτερικο

πηγα στο δημο τους τα εξηγεισα και ...γεια σας Evil

Τωρα τους επιασε το κυνηγι τα ΛΑΜΟΓΙΑ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 11:59:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ό,τι να 'ναι... Confused


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 17 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2319s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on