PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορά 207 GT ή RC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostaskp (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιαν 2012, 20:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Αγορά 207 GT ή RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για την αγορά ενος μεταχειρισμένου 207. όπως λέω και στον τίτλο ενδιαφέρομαι για το 207 GT ή 207 RC. Θα ήθελα να μάθω ποιές είναι οι διαφορές αυτών των 2 μεταξύ τους εκτός της υποδύναμης. και τί να προσέξω στην αγορά? Προβλήματα/βλάβες??? ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 08:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σαλόνι του RC είναι πολύ πιο όμορφο.

Για την αγορά από ότι διάβασα εδώ μέσα απόφυγε τα πρώτα μοντέλλα του 2007 και πιθανόν του 2008.

Για προβλήματα το πιο κοινό που βλέπω στο φόρουμ είναι απώλεια του χρονισμού.
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=18143&start=260

Θα το αφήσεις μαμά ή θα κάνεις και κάποιες μετατροπές?
Πόσα διαθέτεις?


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 11:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά 207 GT ή RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostaskp έγραψε:
Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για την αγορά ενος μεταχειρισμένου 207. όπως λέω και στον τίτλο ενδιαφέρομαι για το 207 GT ή 207 RC. Θα ήθελα να μάθω ποιές είναι οι διαφορές αυτών των 2 μεταξύ τους εκτός της υποδύναμης. και τί να προσέξω στην αγορά? Προβλήματα/βλάβες??? ευχαριστω.



Επειδή θα το κάνεις RC στο τέλος, πάρε κατευθείαν RC για να'χεις καλύτερη βάση Wink

Άλλη ανάρτηση, άλλα ψαλίδια εμπρός και άξονα πίσω, άλλα φρένα, άλλη τουρμπίνα, άλλο πρόγραμμα, άλλο σαλόνι, κλπ, κλπ.

Η διαφορά τιμής τους πλέον είναι αστεία.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 12:17:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά 207 GT ή RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
kostaskp έγραψε:
Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για την αγορά ενος μεταχειρισμένου 207. όπως λέω και στον τίτλο ενδιαφέρομαι για το 207 GT ή 207 RC. Θα ήθελα να μάθω ποιές είναι οι διαφορές αυτών των 2 μεταξύ τους εκτός της υποδύναμης. και τί να προσέξω στην αγορά? Προβλήματα/βλάβες??? ευχαριστω.



Επειδή θα το κάνεις RC στο τέλος, πάρε κατευθείαν RC για να'χεις καλύτερη βάση Wink

Άλλη ανάρτηση, άλλα ψαλίδια εμπρός και άξονα πίσω, άλλα φρένα, άλλη τουρμπίνα, άλλο πρόγραμμα, άλλο σαλόνι, κλπ, κλπ.

Η διαφορά τιμής τους πλέον είναι αστεία.


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostaskp (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 15:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό ακριβώς ήθελα να μάθω αν το RC εχει άλλη ανάρτηση, φρένα, ψαλίδια κλπ. περισσότερες πληροφορίες γι'αυτά μπορείτε να μου δώσετε? τί προβλήματα έβγαζαν τα πρώτα μοντέλα που πρέπει να αποφύγω του 2007 και 2008. το ποσό που θέλω να δόσω ειναι μέχρι 10.000€ προς το παρών το αυτοκίνητο θα είναι μαμα για ένα μεγάλο διάστημα, στην πορεία μπορει να φτάσει μέχρι Φ.Π.Ε. και ανάρτηση, φρένα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 16:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostaskp έγραψε:
αυτό ακριβώς ήθελα να μάθω αν το RC εχει άλλη ανάρτηση, φρένα, ψαλίδια κλπ. περισσότερες πληροφορίες γι'αυτά μπορείτε να μου δώσετε? τί προβλήματα έβγαζαν τα πρώτα μοντέλα που πρέπει να αποφύγω του 2007 και 2008. το ποσό που θέλω να δόσω ειναι μέχρι 10.000€ προς το παρών το αυτοκίνητο θα είναι μαμα για ένα μεγάλο διάστημα, στην πορεία μπορει να φτάσει μέχρι Φ.Π.Ε. και ανάρτηση, φρένα.


Μέχρι 10000 Rc λίγο χλωμο... Μάλλον για gt θα πας και Αυτο με το ζόρι !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostaskp (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω βρει πολλά GT σε αυτη την τιμή αλλα λίγα RC
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και του 2007 να ναι αμα εχει αλλαξει χρονισμο αυτος που το χει γιατι να μην το παρει?εδω του 2010 με 20000 χλμ και θελουν χρονισμα...το εχουμε κανει το θεμα τοσο βουνο και τοσο τραγικο...150 ευρω ειναι...αμα νιωθεις εστω και λιγο το αλλαζεις προληπτικά οπως αλλαζεις τα λαδια στις 7500 και οχι στις 20000 οπως αλλαζεις μπουζι στις 20000 κ οχι στις 40000...οπως καθεσαι και το πλενεις οσο πιο συχνα μπορεις και δεν το αφηνεις μεσα στην μακα ολο το αμαξι...κτλ κτλ

αν δεν σε νοιαζει ο πισω χωρος τοσο δωσε κατι παραπανω αν σε περνει για rc


Έχει επεξεργασθεί από τον/την android στις Τετ 04 Ιαν 2012, 20:53:54, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:51:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me 10000 ζεστα βρισκεις οτι rc θες. μην ακουω μαλ***ες ειχαμε βρει πανω απο 4 με το λεφο αλλα δεν ηθελε να ανεβει στα 9 που πεφτανε....

το βασικο με το rc ειναι ενα. DEN EXEI ΣΠΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑ
eno rallye-gt σπανε τα μοτερ ακομα και μαμα...

δε συζηταω αναρτηση φρενα σαλονι που το αμαξι ειναι απλα αλλου.

για μενα rc ειναι by far η καλυτερη επιλογη σε μεταχειρ. μεχρι 9...

για πιο κατω κοιτας σε s2000 -01 μοντελο για να γλυτωσεις τεκμηρια και φορους πολυτελειας.
lol Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayta πριν 1.5 μηνα. τωρα λογω τρελλας τεκμηριων και τελων τα εχουν ξανανανεβασει. οποτε πρεπει να περιμενεις κανα μηνα για 1.6Τ αμαξι να ξαναμπει βαθια το μπιπ για να ηρεμησουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

π,χ αυτο το εδινε 11500 και απο το τηλ και μονο συζηταγε για 10 χαμηλα.
τωρα το εχει στα 12500 τι να του πεις
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1718016/
σε κανα μηνα θα επιστρεψει στα 10
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 21:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι τα gt rallye ειναι κινεζικα ενω τα rc οχι... απ ολα μπορει να σπασει...αλλα δεν μπορεις να το δεις στατιστικα γιατι rc λιγοτερα απο gt rallye
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 21:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sυμφωνω αλλα οι αντοχες του rc μαμα ειναι τραγικες μεγαλυτερες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 21:39:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου μακρια απο το 207 ! οσο ομορφο ειναι τοσα προβληματα θα εχεις !!! ολο και κατι θα σου βγαλει ! αν θελεις οπως διποτε να παρεις 207 να παρεις καποιο που να εχει εγγύηση για να μην τα πληρωσεις ολα τουλαχιστον !

και σιγουρα μακρια απο 07-08 και ισως καποια 09 μοντελα .
αν ειναι να παρεις παρε rc .
αν σε ενδιαφερει να μαθεις αναλυτικα τι προβληματα ειχα στειλε μου ενα π.μ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 23:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να σου πω δε κρατιεμαι αλλα εισαι για χχχχχ.
ξερουν μεχρι και η κουτση μαρια τι προβληματα σου εχει βγαλει το αμαξι σου... το πουλας ενα σκασμο λεφτα και μπαινεις και γραφεις σα να μη τρεχει τιποτα βριζοντας τα 207. δηλαδη ποσο
μαλ**α αγοραστη περιμενεις να βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 23:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Up χαχαχα Laughing



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 23:59:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
να σου πω δε κρατιεμαι αλλα εισαι για χχχχχ.
ξερουν μεχρι και η κουτση μαρια τι προβληματα σου εχει βγαλει το αμαξι σου... το πουλας ενα σκασμο λεφτα και μπαινεις και γραφεις σα να μη τρεχει τιποτα βριζοντας τα 207. δηλαδη ποσο
μαλ**α αγοραστη περιμενεις να βρεις.


ρε σεις τι θελετε ? να μην μιλαμε ? η μηπως να βαλω το αυτοκινητο το οποιο πληρωνω ΕΓΩ του σκοτωμού για να ησυχάσετε ? θα μου πεις εσυ η οποιος αλλος εδω μεσα ποσο λεφτα θα βαλω το αυτοκινητο ΜΟΥ ? με δουλευεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 00:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον εσυ μας δουλευεις.εχεις ενα αμαξι τριμπουδδελο απο προβληματα συμφωνα Με τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΠΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ 30% πανω απο ολους τους αλλους και κανεις και κριτικη?μη γραφεις ρε μεγαλε η ψαξε βρες κανα γατακι απο χωριο να του το φορτωσεις. με τι μυαλο απο τη μια το βαζεις αγγελια και λες δε το σκοτωνω και τοσο αξιζουν και απο τξν αλλη βριζεις που δεν επαιρνε ουτε μπρος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 00:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μαλλον εσυ μας δουλευεις.εχεις ενα αμαξι τριμπουδδελο απο προβληματα συμφωνα Με τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΠΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ 30% πανω απο ολους τους αλλους και κανεις και κριτικη?μη γραφεις ρε μεγαλε η ψαξε βρες κανα γατακι απο χωριο να του το φορτωσεις. με τι μυαλο απο τη μια το βαζεις αγγελια και λες δε το σκοτωνω και τοσο αξιζουν και απο τξν αλλη βριζεις που δεν επαιρνε ουτε μπρος


ψαξε βρες του 2009 με 30% κατω απο εμενα και πες μου και ποσα βρηκες .
το πιο φθηνο του 2009 ειναι 9500 ! και μαλιστα το δικο μου ειναι το 3 πιο φθηνο ! αλλα ενταξει μονο λογια ! http://www.car.gr/classifieds/cars/?engine_power-from=%3E150&engine_power-to=%3C150&make=213&model=667&offer_type=sale&or=a&registration-from=%3E2009&so=pr

και δεν μπορω να καταλαβω πιο ειναι πραγματικα το προβλημα σου με εμενα ?
οτι εχω ακριβα το αυτοκινητο μου ? επειδει ειχε προβληματα ? η επειδει λεω να μην παρει το παλικαρι για να να μην εχει τα προβληματα που ειχα εγω ?
εγω σε οποιον το πουλησω το αυτοκινητο θα τον ενημερωσω για ολα δεν κρύβομαι απο κανεναν ! αν θελει το αγοραζει κανεις . και απο οσο ξερω μπορω να λεω την γνώμη .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostaskp (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 00:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην σκοτωνεστε ρε παιδια....αυριο θα παω να δω 2 απο κοντα που τα εχω βρει εδω στην Πάτρα και θα κοιτάξω να δω και για RC. αν φερω ενα απο έξω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1416s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on