PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

The Road To Hell
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 22:33:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:


τωρα εχεις πάει να δεις πως είναι?
Μετά το νεκροταφείο στην φουρκέτα διαρκείας ανεβαίνουν πολύ τα πλευρικά g λόγω της πάρα πολύ καλής ποιότητας οδοστρώματος.


Το ξέρω, έχω πάει και τώρα, είναι στροφή δοκιμασία...




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 00:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pappaki έγραψε:
plaketokofths έγραψε:


τωρα εχεις πάει να δεις πως είναι?
Μετά το νεκροταφείο στην φουρκέτα διαρκείας ανεβαίνουν πολύ τα πλευρικά g λόγω της πάρα πολύ καλής ποιότητας οδοστρώματος.


Το ξέρω, έχω πάει και τώρα, είναι στροφή δοκιμασία...


Είναι στροφή ΚΟΛΑΣΗ. Πρέπει να μπεις με απίστευτα χλμ για να γλιστρύσει στη συγκεκριμένη άσφαλτο. Δηλαδή μιλάμε αν μπεις με ΠΟΛΛΑ άνετα στιγμιαία σηκώνεις 2 ρόδες!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 00:27:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να φανταστώ λεμε ολοι για το κατέβασμα... παντως στο ανέβασμα στη δεξια το τριποδο το κανεις και με το παραπάνω Idea Idea Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 01:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τακη στις δυο αριστερες πριν τον παππου, γιατι αφησες?
Μπορουσες να τις περασεις οπως ηρθες!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 08:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Τακη στις δυο αριστερες πριν τον παππου, γιατι αφησες?
Μπορουσες να τις περασεις οπως ηρθες!
Laughing


τι ειμαι σα και σενα?
στεγνο περνας μια πανω εκει αρκει να μην εχει κανα παππου με χαλασμενη μερσεντες στην εξοδο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 09:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Τακη στις δυο αριστερες πριν τον παππου, γιατι αφησες?
Μπορουσες να τις περασεις οπως ηρθες!
Laughing

σκ**α ρε βλακα!!!

τι ειμαι σα και σενα?
στεγνο περνας μια πανω εκει αρκει να μην εχει κανα παππου με χαλασμενη μερσεντες στην εξοδο

Παντως ειδα τα βιντεακια που ειχες βαλει απο περυσι στην αναβαση, και πορωθηκα!
Φετος κλεισε μου μια κλινη στο πατρικο σου! Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 12:26:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σπυρο ειδες και το βιντεο το πανοραμικο απο το βραχο???
να αυτο! Laughing
http://s30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/zygobisti/?action=view&current=MVI_2967.flv

αμα ειναι καλα τα πραματα (που δε το βλεπω Crying or Very sad )
μπορει να τρεξω με του λευτερη το αμαξι...αρκει να μη το ξερει ο λευτερης Laughing


υ.γ. μια κλινη Ή ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ??????????
Laughing Laughing Laughing Laughing


αντε καλως να ερθουν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 12:45:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
σπυρο ειδες και το βιντεο το πανοραμικο απο το βραχο???
να αυτο! Laughing
http://s30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/zygobisti/?action=view&current=MVI_2967.flv

αμα ειναι καλα τα πραματα (που δε το βλεπω Crying or Very sad )
μπορει να τρεξω με του λευτερη το αμαξι...αρκει να μη το ξερει ο λευτερης Laughing


υ.γ. μια κλινη Ή ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ??????????
Laughing Laughing Laughing Laughing


αντε καλως να ερθουν!


E αμα τρεξεις, τοτε ειναι που δεν τη χανω την αναβαση!
thanks Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 21:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
RASTAVIPER έγραψε:
Κατεχάκη ?? Shocked Shocked


Razz Razz Razz

Τώρα που ειπες κατεχάκη, αν πας χολαργό μέσω υμηττού απο το νεκροταφείο (εκει που μαζεύεται το driftclub) είναι οτι πρέπει για "the road to hell" ...ειδικά απο το νεκροταφείο πριν συναντηθεί ο δρόμος με αττική οδό εχει το πέταλο του αιώνα!


Τι μου θύμησες τώρα... Smile
Πάνω από 6 χρόνια πριν (και πριν πάρω και εγώ το αμαξάκι), κατέβασμα με Rallye φίλου τέζα!! Very happy
Φοβερή εμπειρία!!
Έχεις πουθενά καμιά αεροφωτογραφία της διαδρομής (όπως έχω εγώ για τα λιμς στην υπογραφή) ?


αεροφωτογραφία δεν ξέρω αν υπάρχει... ισως με google earth αλλά πάρε 2 χειροποίητες απο μένα.

(Η στροφή μιλάμε είναι όνειρο... αν πατε κατάλληλη μερα και ώρα θα πετύχετε twin drift επιπέδου Wink )

η μια είκονα ειναι συνέχεια της αλλης...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούλ 2007, 09:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλες οι άλλες διαδρομές που λέτε δεν πιάνουν μια μπροστά στην original road to hell με οδηγό του μαύρου κιτ-καρου τον Τάκη κομπάρσους εμένα και τον Παπί και guest star του Γύφτου με το φορτηγό να έχει κάνει κατάληψη σε όλο το δρόμο Exclamation
Μια που φρέναρε και άλλη μια που το έκοψε δεξιά Shocked


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούλ 2007, 09:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΔΑΡΟ ΠΑΠΙ που στην ευθεια πριν τη στροφη ελεγε....

-τακη ο δρομος ειναι πολυ στενος αν ερχεται κανενας απο απενααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

-σιγη............................................................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούλ 2007, 09:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μετά λες εμένα γκαντέμη... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούλ 2007, 15:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω την αισθηση οτι τελικα αλλος εχει τη χαρη και αλλος το ονομα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούλ 2007, 17:44:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ο δρομος δεν έχει χώμα τι να το κανεις.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούλ 2007, 14:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ROAD TO HELL!!!!

ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
και από στριφτεράδα, και από ομορφιά τοπίου! Wink Wink
ε πρόεδρα? (αλήθεια που είναι το χωριό σου?)



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούλ 2007, 10:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
αλήθεια που είναι το χωριό σου?)


http://www.geody.com/geospot.php?world=terra&ufi=-819059&alc=krd

Very happy Very happy Very happy



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Δεκ 2007, 00:35:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοποθεσία: αναβαση Πιάρας στο χωριό Καλλιθέα του δήμου Καρπενησίου.
Αν πότε βρεθεί κάποιος προς τα εκεί αξίζει να μου ζητήσει πληροφορίες για το πως θα πάει εκεί. Εγώ πάντως παραλίγο να λεκιάσω το κάθισμα με "ασπρο" υγρό. Very happy Very happy
Είναι ~1,5χλμ πολύ σφιχτή διαδρομή με καλή άγρια άσφαλτο μέσα στα έλατα και πάνω 15 φουρκέτες. Αμάξι δεν περνάει σχεδόν ποτέ.

Ορίστε μια φώτο (σηκωμένος τροχός) που με τράβηξαν,
συνθήκες: βρεγμένο οδόστρωμα, θερμοκρασία 1 βαθμός κελσίου
και το αυτοκίνητο έκανε black jack (γατζώνουν πολύ καλά τα λάστιχα που εχω στην βροχή βέβαια).

κλικ για μεγένθυση



ΥΓ. Ο θεός δημιούργησε το turbo lag για να δώσει μια ευκαιρία στα ατμοσφαιρικά αυτοκίνητα να είναι μπροστά, ακούς εσύ με το glanza εεεε? Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Αύγ 2009, 15:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρασα (δυστυχώς χωρίς το 206 μου) στις προσφατες διακοπές μου από έναν από τους πιο παρανοϊκά όμορφους δρόμους στην Ελλάδα.
Πρόκειται για το δρόμο που συνδέει το Αργοστόλι με το Μύρτο μέσω Φάλαρης, στην Κεφαλλονιά φυσικά.
Ο δρόμος διαπλατύνθηκε πάνω από τον παλιό που διέσχιζε ορεινό κομμάτι της Κεφαλλονιάς, ενώ διατηρήθηκαν και καποια από τα παλια πέτρινα γεφύρια της περιοχής. Διαθέτει πλέον καλό οδόστρωμα, επαρκές πλάτος (11μ.), ανακλαστήρες στη διαχωριστική και στις μπαριέρες και το κυριότερο... την παλιά χάραξη! που περιλαμβάνει άπειρα "εσάκια", γρήγορες καμπές και φουρκέτες.
Όσοι έχουν περάσει σίγουρα θα συμφωνούν ότι ο εργολάβος είτε σαξόραλο είχε είτε κάποια σχέση με ιαπωνικά ντριφτάμαξα και εκπλήρωσε το όνειρο του χτίζοντας το δρόμο αυτο!
Περιμένουμε εμπειρίες από τους Κεφαλλονίτες του κλαμπ (είδα ήδη κάποια βιντεάκια... Wink )


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Φεβ 2010, 19:37:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανοντας ανασκαφές στο παρόν τόπικ, είδα - αν δε μου διέφυγε - ότι λείπει η διαδρομή "Ιτέα-Ναύπακτος" και τούμπαλιν. Νομίζω ότι πρόκειται για την αγαπημένη μου, ίσως επειδή, πλέον, τη γνωρίζω σχεδόν απ' έξω. Μου αρέσει το εύρος των ταχυτήτων στις οποίες κινείσαι εκεί. Γενικά φοβάμαι τις ταχύτητες πάνω από ένα όριο και σ' αυτήν βρίσκεσαι συνεχώς οριακά κάτω από αυτό. Ok, υπάρχουν και ευθείες στις οποίες 200ρίζεις, αλλά γενικώς οι στροφές είναι της τάξης των 100 μείον χ.α.ω. Οι πολύ σφιχτές διαδρομές είναι μεν εντυπωσιακές, αλλά με κουράζουν μετά από κάποια ώρα. Το άλλο πλεονέκτημα αυτής της διαδρομής είναι ότι την ευχαριστιέσαι είτε πηγαίνοντας για να "γράψεις χρόνο" είτε πας με τη γυναίκα και τα παιδιά - αν και δεν την έχω ζήσει αυτήν την κατάσταση, οπότε μη λέω μεγάλες κουβέντες... Ας πούμε, καλύτερα, "με παρέα, χαλαρά, εκδρομή" - ειδικά τις "όμορφες όρες της ημέρας, δηλαδή χάραμα και σούρουπο. Έχω, δε, και διάφορες ενδιαφέρουσες εμπειρίες, από συνευρέσεις με άλλους ανήσυχους στο δρόμο αυτό, από τις οποίες ξεχωρίζω μια με μία bmw 530 diesel, με την οποία κάναμε ένα επικό "Ερατεινή - Ναύπακτος". Ο τύπος ήξερε - και αυτός - απ' έξω τη διαδρομή, δεν έκοβε εκεί που δε χρειαζόταν, ξάκριζε εντελώς σε κάθε ευκαιρία κτλ. Από τις πιο ευχάριστες στιγμές μου στο δρόμο...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 20:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν έχετε κινηθεί προς Θεσπρωτία, αλλά, πραγματικά, μπορώ να πω ότι αποτελεί μεταφορά της "πράσινης κόλασης" στην Ελλάδα. Στο περίπου, μια βασική διαδρομή που μπορεί να κάνει κανείς, και έκανα κι εγώ, με μερικές διαφοροποιήσεις, μιας και επισκεφτόμουν και χωριά εκτός αυτής, χτες και σήμερα είναι αυτή. Αν κάνετε ζουμ, θα δείτε περί τίνος πρόκειται... και αν δείτε και τις παρακάτω φωτό, θα καταλάβετε ακόμη καλύτερα...






Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 5 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1711s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on