PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

The Road To Hell
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 16:22:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο βαρναβας ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες-αναβασεις αλλα οσο μεγαλωνεις τοσο αυτα τα γκρεμια σε κανουν να πιανεται η ψυχη σου......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 16:34:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ο βαρναβας ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες-αναβασεις αλλα οσο μεγαλωνεις τοσο αυτα τα γκρεμια σε κανουν να πιανεται η ψυχη σου......



χαχαχα, εγώ την γουστάρω και σε αργους ρυθμούς βόλτας. Ησυχάζει το μυαλό σου εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 18:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ο βαρναβας ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες-αναβασεις αλλα οσο μεγαλωνεις τοσο αυτα τα γκρεμια σε κανουν να πιανεται η ψυχη σου......


ΧαΧαΧα την έχω κάνει και με τα πόδια τότε που ήταν ακόμα χωματόδρομος... Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 18:51:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Ο δρόμος προς Ροβιές Twisted evil Twisted evil Twisted evil
2. Κόνιτσα προς Πάπιγκο............. Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 19:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εθεαθη το παπι με τετρακινητο τουρμπο τερας στη πρασινη κολαση της ορεινης γορτυνιας που αναφερω πιο πανω..
περιμενω εντυπωσεις και φωτο...

το σπιτι μου ρε το βγαλατε?

To βγάλαμε, το βγάλαμε, πέρασα και από την περίφημη διαδρομή, αλλά σε τουριστικούς ρυθμούς. Πραγματικά υπέροχα μέρη…
Η διαδρομή είναι εκπληκτική και προκλητική, και σκέφτομαι το βελτιωμένο μαύρο να παλεύει εκεί με πολλά χλμ. εγώ βασικά πρέπει να έκανα το μισό κομμάτι. To off-road κομμάτι πολύ βατό και πατημένο, ότι πρέπει για παιχνίδια. Επίσης έκανα και την ανάβαση της Δημητσάνας που τελειώνει στο χωριό του Παναγιώτη…

Εντύπωση προκαλεί το μικρό γκαράζ, δίπλα στο σπίτι του volvou , έτοιμο να δεχτεί μικρές γαλλικές σφεντόνες, είναι εκεί που ξαποσταίνει το kit-car…




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 19:20:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ειδικα η διαδρομη σπυρο απο σπαρτη καλαματα(ταυγετος πανω κατω) ειναι κολαση.
τη πεερασα το καλοκαιρι και κουραστηκα ακομα και εγω...ακομα θυμαμαι δε ενα αστρα στεισιον επαγγελματικο με ενα βλαχο που ειχα εμπρος στο κατεβασμα ο οοποιος θεωρησε οτι πρεπει να υπερασπιστει τη τιμη του τοπου απεναντι στους αθηναιους...μιλαμε μεχρι και τασι του εφυγε σε μια στροφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Την ίδια διαδρομή κάναμε και εμείς, με τρία αυτοκίνήτα, ένα από τα οποία το Clio RS 2006, και πραγματικά ναυλώσαμε άσχημα, από τις καλύτερες διαδρομές με highliht την τρύπα στο βουνό που περνάς από κάτω και τα χιλιόμετρα πριν φθάσεις στην Καλαμάτα Ο τοπικός ήρωας στην περιπτωσή μας είχε corolla SW, και ο gavanas ακόμη τον κυνηγάει...πραγματικά δίχως αύριο!




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 10:22:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μένα "The Road to Hell" είναι οποιαδήποτε τυφλή στριφτοδιαδρομή στην οποία έχεις αργούς π@π@ρες μπροστά σου και δεν μπορείς να προσπεράσεις...... Evil Evil Evil

Επίσης ένας από τους χειρότερους δρόμους που έχω δει ποτέ είναι η μεγάααααλη ευθεία μετά τις στροφές του Δομοκού μέχρι την Καρδίτσα.
Ο δρόμος είναι στενός, οι νταλίκες στο αντίθετο ρεύμα πάνε με 1000 και αν πετύχεις αργούς π@π@ρες μπροστά σου και κίνηση στο αντίθετο ρεύμα την έβαψες διότι είναι πολύ δύσκολο να προσπεράσεις. Το πλάτος του δρόμου δεν επιτρέπει ταρζανιές διότι αν βρεθείς αντιμέτωπος με κάποιον δεν έχεις πουθενά να πας εκτός από τον παράδεισο..... Silly Silly Silly


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 10:47:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"The road to hell is full of good intentions
Say farewell, we may never meet again
The road to hell is full of good intentions
Down the lefthand highway with no sinister regrets"
όπως λέει και ο Bruce Dickinson Twisted evil

δεν καταλαβαίνω αν σε αυτό το τόπικ γράφουμε αγαπημένες ή όχι διαδρομές, γιατί συνήθως αυτό που κάνει μία διαδρομή να σου μείνει στο μυαλό είναι να σε δυσκολεύσει Laughing
Θα συμφωνούσα πάντως με τον ultra.


μία δική μου αγαπημένη διαδρομή είναι το κομμάτι μετά από Βουρβουρού μέχρι και στο τέλος χαμηλά της Σιθωνίας. Μιλάμε για μία διαδρομή αρκετών χιλιομέτρων με ανάβαση, κλειστές στροφές και μετά κατάβαση που δεν είναι για αυτούς που τις φοβούνται (πχ me Confused ).

Φυσικά δεν προτείνεται για καλοκαιρινή περίοδο γιατί γίνεται χαμός από αυτοκίνητα αλλά από Σεπτέμβρη και μετά είναι μούρλια Cool Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραια διαδρομη ειναι η αναβαση Πυλης-Περτουλι.Και η συνεχεια ειναι συναρπαστικη μεχρι το Νεραιδοχωρι.
Σε λιγα κομματια ο δρομος ειναι πολυ καλος.Φαρδυς οσο χριαζετε.
Απο τα δεξια σου εχεις βουνο με Ελατα χιονισμενα(τους χειμερινους μηνες) και απο την αλλη το κενο.
Highlight της διαδρομης ειναι οταν μπαινεις μεσα στο οροπεδιο που σε παει στο χιονοδρομικο.Μερος ανηλιο αλλα ερχεσε απο ανηφορα και κατω βλεπεις χιονισμενες πεδιαδες με παγωνενα νερα και ελατα.
Αυτο το κομματι ειναι σαν να εχει βγει απο ειδικη WRC.
Ανετα πιανεις τα 130.
Αυτην την διαδρομη την εχω ξεχωρισει.Ειναι η λευκη κολλαση που δεν σηκωνει πολλα λαθη.
Ακομα μια που μου εκανε πολυ εντυπωση ειναι η αναβαση-καταβαση Πορταριας - Χανιων στο Πηλιο.
Τοσες μερες που ημουν διακοπες εκει τσακωνομουν συνεχεια με την γυναικα γιατι ετρεχα λιγο παραπανω απο οτι ηθελε αυτη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:05:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz εφόσον μπορούσες να μιλήσεις δεν έτρεχες Laughing Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μιλουσαμε μεσα στο αμαξι.
Μετα τα ακουγα αλλα τα εχωνα κιολας.
Μεσα στο αμαξι επικρατουσε το παρακατω σκηνικο:
Δεν μιλουσε κανεις.
Εγω συγκεντρωνομουν στον δρομο και μολις εβρισκα τον ρυθμο τοτε ακουγοταν απο τα δεξια "Αγαπη μου πηγαινε πιο αργα,δεν ειναι δρομος για να πας ετσι"


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:39:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Αθήνα μεριά.. Πάρνηθα και Σούνιο..
Εχω περάσει 2 φορές και ήμουν μόνος μου στο δρόμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Δεν μιλουσαμε μεσα στο αμαξι.
Μετα τα ακουγα αλλα τα εχωνα κιολας.
Μεσα στο αμαξι επικρατουσε το παρακατω σκηνικο:
Δεν μιλουσε κανεις.
Εγω συγκεντρωνομουν στον δρομο και μολις εβρισκα τον ρυθμο τοτε ακουγοταν απο τα δεξια "Αγαπη μου πηγαινε πιο αργα,δεν ειναι δρομος για να πας ετσι"


Κλήση σου έκοψε?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτσι σκίσε την γάτα Razz


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 11:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε άμα την έσκισε την κλίση την έφαγε γιατί η
γυναίκα του είναι αστυνομικός...
ΑΑΑΑΑΑΑχχχχχ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 12:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μπορουσε θα μου την εκοβε.Ειμαι σιγουρος γι'αυτο που σας λεω.
Ευτυχως που δεν εχει ακομα τα δικαιωματα.
Παντως αν θελετε πατε σε τετοια μερη(με ωραιες τεχνικες στροφες)μην παρετε ποτε την γυναικα μαζι.
Ακομα μια πολυ ωραια διαδρομη που εκανα πριν ενα χρονο περιπου ηταν πανω στα Γρεβενα.
Πηγαινα στο χωριο μου(Περιβολι Γρεβενων).Απιστευτο μερος με πολλες στροφες.
Το ανεβασμα ειναι ατελειοτο μεχρι να φτασεις στα 1500 μετρα.
Διαδρομη μονο για καλοκαιρι γιατι τον χειμωνα δεν πας με τιποτα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 13:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
volvos έγραψε:
ο βαρναβας ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες-αναβασεις αλλα οσο μεγαλωνεις τοσο αυτα τα γκρεμια σε κανουν να πιανεται η ψυχη σου......


ΧαΧαΧα την έχω κάνει και με τα πόδια τότε που ήταν ακόμα χωματόδρομος... Cool


τοτε με τους δεινόσαυρους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 18:33:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: The Road To Hell Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Μιας και δεν εχω δει κανενα τετοιο τοπικ ειπα να ανοιξω ενα με τις προσωπικες κολασεις μας.
τους δρομους που οταν τους σκεφτομαστε μιας πιανει ενα μειδιασμα.

οδηγικα ενδιαφερουσες διαδρομες που κανουν εμας και τα αμαξια μας να κοκκινιζουμε....


Συγνωμη κιολας αλλα εχω και εγω μια τετοια διαδρομη που οχι απλα κοκκινισα αλλα μπορω να πω οτι τα περιττωματα μου φτασανε ως την καλτσα....... Embarassed Embarassed Embarassed Cool

http://www.youtube.com/watch?v=lL4moQXv_XI&mode=related&search=


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 19:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο το μαυρο που ειναι στην δεξια κολονα του συνοδηγου παει αερα στο φιλτρο?
Δεν εμπαινα εκει μεσα που να με πληρωνες.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Ιαν 2007, 20:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη να φανταστώ ότι ήσουν και εσύ εκεί?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 2 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1626s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on