PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 908 RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 02:51:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yes it is Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 02:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπα και στα αγγλικα η απαντηση.
Μηπως επειδη δεν μπορεις να γραψεις greeklish το εχεις γυρισει στο τελειως αγγλικο?
Ευχαριστω για την απαντηση.
Thank you for your answer!!.
Ετσι για να καταλαβαινομαστε κιολας.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 03:05:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

You are wellcome my son..... Laughing
Γιου αρ γουελκαμ μαΐ σον..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιαν 2007, 20:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.tuningfever.fr/Photos/u_171/241277_max.jpg

αντε hellow... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιαν 2007, 09:39:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
http://www.tuningfever.fr/Photos/u_171/241277_max.jpg

αντε hellow... Laughing Laughing Laughing


Τσίιιρρςςςςςς..............

(πρωί-πρωί...)



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιαν 2007, 10:24:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Εγώ προσωπικά πάντως το βρίσκω κακάσχημο σαν Design!!! Puke right Puke right


Και χάλια τιμόνι έχει... άστο, μην το πάρεις Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιαν 2007, 12:44:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε να επιστρεφουμε στο σαλιγκαρο αδερφια. εκκεντροφοροι σκουπες και τσιγγινα βρακακια....εκει ειναι η δυναμη! Twisted evil Twisted evil Twisted evil




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιαν 2007, 08:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριδα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2007, 12:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόσφατα έγινε και η παρουσίαση της αγωνιστικής ομάδας του 908 στο LMS και αποτελείται από τους Nicolas Manassian, Stephane Sarrazin, Pedro Lamy και Marc Gene. Οι Sebastien Bourdais και Jacques Villeneuve θα βοηθήσουν την ομάδα στο αγώνα Le Mans 24 Hours ενώ ο Eric Helary θα είναι δοκιμαστής και αναπληρωματικός.

Ομως, αντίθετα με ότι ήθελε ο Μανθούκος, το τελικό 908 δεν είναι άσπρο... κρίμα Μάνθο! Laughing






If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2007, 12:26:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιο χρωμα.
Μου αρεσει που ειναι ματ.
Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2007, 16:48:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.tuningfever.fr/Photos/u_13307/249095_max.jpg
http://www.tuningfever.fr/Photos/u_13307/249099_max.jpg


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 01:53:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΓΡΙΓΟΡΟΣ (Kώστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 RALLE

Ένταξη: 28 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: Ιλιον αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 02:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

http://www.tuningfever.fr/Photos/u_13307/249095_max.jpg
http://www.tuningfever.fr/Photos/u_13307/249099_max.jpg



Α ρε Μάνθο με τις φωτό σου,
είναι τρέλα.


Το πεζάκι μου.
http://i171.photobucket.com/albums/u319/kostasmalefakis/car1.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u319/kostasmalefakis/car2.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u319/kostasmalefakis/DSC00019.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2007, 22:45:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερικές ακόμα Photo...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2007, 22:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απιστευτες.
Ειδικα εκεινη που φαινετε ο κινητηρας με τα ψυγεια και τις αναρτησεις σε οριζοντια τοποθετιση ειναι κ***λα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 16:33:50    Θέμα δημοσίευσης: PEUGEOT TOTAL - 908 HDi - LE MANS SERIES Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Le Mans Series
1000 km Monza (13-14-15 Απριλίου 2007)


ΠΡΩΤΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗ!



Το Peugeot 908 HDi FAP, με πλήρωμα τους Nicolas Minassian – Marc Gene, πέτυχε μία φανταστική νίκη στην πρώτη του εμφάνιση στο Les Mans Series, παρουσία του Γενικού Διευθυντή της Peugeot, κ. Frederic Saint-Geours. Αυτή η επιτυχία συμπληρώθηκε με την τρίτη θέση του δεύτερου πληρώματος της Peugeot, Stephane Sarazzin – Pedro Lamy, και είναι αποτέλεσμα της εντατικής εργασίας όλης της ομάδας Peugeot Total, η οποία 16 μήνες νωρίτερα ξεκίνησε από το μηδέν.

Το αυτοκίνητο των νικητών δεν αντιμετώπισε παρά δύο μόνο προβλήματα, μία πόρτα που δεν έκλεισε καλά κατά τη διάρκεια του πρώτου ανεφοδιασμού, και μία λανθασμένη ένδειξη του αισθητήρα πίεσης λαδιού.

Το δεύτερο αυτοκίνητο συνάντησε το ίδιο πρόβλημα με την πόρτα μετά τον πρώτο ανεφοδιασμό, και έπειτα ακολούθησε ένα πρόβλημα με το κιβώτιο ταχυτήτων που μπλοκάρισε στην πρώτη ταχύτητα, μετά την πρώτη στροφή, στον 61o γύρο. Ο Stephane Sarazzin, δεύτερος με περισσότερα από 20sec από το 908 HDi FAP με το Νο 7, γύρισε με αργό ρυθμό στα πιτς, όπου οι μηχανικοί άλλαξαν το κιβώτιο ταχυτήτων. Έχασε 5 γύρους και ξεκίνησε 12ος. Ο Stephane έκανε τον καλύτερο γύρο του πριν να δώσει το τιμόνι στον συνοδηγό Pedro Lamy, που κάνοντας το καλύτερο δυνατό, ανέβηκε στην 3η θέση.

Nicolas Minassian : «Αυτό το αποτέλεσμα είναι μία μεγάλη έκπληξη, καθώς δεν είχαμε ποτέ κάνει τόσα χιλιόμετρα σε μία μόνο δοκιμή. Είχαμε δύο μικρά προβλήματα, μία πόρτα που δεν έκλεισε καλά μετά τον πρώτο ανεφοδιασμό και μία εσφαλμένη ένδειξη πίεσης λαδιού που με ανάγκασε σε μία στάση στα πιτς χωρίς ουσιαστικό λόγο.
Marc Gene : «Οι επιδόσεις του 908 HDi FAP είναι παραπλήσιες με αυτές μιας F1, με έναν πολύ διαφορετικό κινητήρα. Ο αγώνας κύλησε πολύ καλά, αλλά φοβήθηκα ότι δεν θα τερμάτιζα καθώς είχα ένα πρόβλημα με το κιβώτιο ταχυτήτων στους τελευταίους γύρους».


Pedro Lamy : «Ήταν πραγματικά μία μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη. Η ομάδα έκανε μία εκπληκτική δουλειά όσο εγώ προσπαθούσα να ξεπεράσω το πρόβλημα με τον αχίλλειο τένοντά μου. Θέλω να ευχαριστήσω όλη την ομάδα που με εμπιστεύτηκε αυτές τις τελευταίες εβδομάδες. Είμαι ευτυχής που είμαι εδώ!».
Stephane Sarazzin : «Ευχαριστώ όλη την ομάδα που έκανε εξαιρετική δουλειά αυτούς τους τελευταίους μήνες. Στεναχωρήθηκα μετά το πρόβλημα με το κιβώτιο ταχυτήτων που με έκανε να χάσω 5 γύρους, αλλά βγήκα στην επίθεση και απόλαυσα οδήγηση στο τιμόνι του 908».




Επόμενος αγώνας του Le Mans Series : Valencia (Ισπανία) / 5-6 Μαΐου.



Απο Δ.Τ Lion...




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 16:44:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206 groupA (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 quiksilver 1.4 (16v)

Ένταξη: 25 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΥΡΩΠΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 18:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Twisted evil αντε και στην F1 Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 18:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλα τα νεα.
Μπραβο!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Απρ 2007, 23:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 groupA έγραψε:
Twisted evil αντε και στην F1 Evil


Αμέ... πως... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1408s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on