PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βρίσκει το λάστιχο στα πίσω φτερά
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 20:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Βρίσκει το λάστιχο στα πίσω φτερά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα. Από τοτε που άλλαξα τα ζαντολάστιχα έχω το έξης πρόβλημα. Οτάν πίσω έχω έστω κ ένα άτομο κ πηγαίνω με νορμάλ ταχύτητα, όταν περνάω απο τα γνωστά μικρά βουναλάκια στο δρόμο βρίσκει το λάστιχο. Συγκεκριμένα βρίσκει σε ένα μικρό κομμάτι λαμαρίνας που βγαίνει στο απο το φτερό.
Ρώτησα σε λαμαρινά, μου είπε να το τσαλακώσω αλλά θα σπάσει το χρώμα. Ή να το κόψει με τροχό, αλλά δεν θέλω.
Σκέφτηκα να αλλάξω αμορτισέρ αν κ είναι σχετικά σκληρά (δεν γνωρίζω μαρκα .....κλπ γιατι το πήρα μεταχειρα απο έμπορο το αμάξι) Embarassed (μαύρο χρώμα τα αμορτισέρ)
Δεν ξέρω πόσο χαμηλωμένο είναι κ τι ελατήρια φοράει για τον ίδιο λόγο. Embarassed (κοκκινο χρώμα τα ελλατήρια)
Τα λάστιχα είναι 205/45/16.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 23:04:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ παράξενο μου φαίνετε...Εγώ με 5,5 εκ. χαμήλωμα με 205/40/17 και με 3 άτομα πίσω και δεν βρίσκει...Α και με χαλασμένα αμορτισέρ...


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 23:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω φίλε, ίσως φταίνε οι αποστάτες της ζάντας. Ενας που γνώρισα δεν είχε αποστάτες κ η ζάντα του έβρισκε στο αμορτισερ (205/45/16), μετα έβαλε αποστάτες κ είχε το ίδιο πρόβλημα με μένα. Μετά νομίζω πούλησε το αυτοκίνητο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 01:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΑΘΟΣ OFFSET.
Αν σου έβαλε αποστάτες τους βγάζεις τόσο όσο χρειάζεται για να φτιάξεις offset 25-28. Αν δεν έχει αποστάτες τότε σου έβαλε λάθος ζάντες και πρέπει να στις αλλάξει.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 02:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βγάλε μια ζάντα και δες τι offset γράφει.\
κάπου θα γράφει "ΕΤ ..."

πχ ET35

μετά μέτρα με ένα χάρακα πόσα χιλιοστά είναι η προσθήκη σου.

πχ 8mm

ΑΦΑΙΡΕΙΣ από το ΕΤ το πάχος της προσθήκης πχ 35-8=27 και αυτό είναι το νούμερο του "τελικού" offset της ζάντας με την προσθήκη.

Το 206 RC φοράει ζάντες με 7ιντσες πάχος με ΕΤ 28 και λάστιχα 205/40-17 και δεν βρίσκει πουθενά. Ούτε μέσα ούτε έξω.

Επίσης δες τι πάχος έχει η ζάντα σου.
επίσης στο μέσα μέρος της θα γράφει κάπου ...χ16

Αν το "τελικό" νούμερο αυτό είναι μεγαλύτερο από 28 και η ζάντα φαρδύτερη από 7~7,5 ιντσες, θα είναι πολύ κοντά στον θόλο εσωτερικά.

Αντίθετα αν το τελικό νούμερο είναι μικρότερο από 25 και η ζάντα φαρδύτερη από 7~7,5 ιντσες, θα είναι πολύ κον΄τα στην εσωτερική πλευρά του φτερού (αυτό που συμβαίνει σε εσένα)

Σιγουρα δεν φταίει το χαμηλωμα.
Κάτι παίζει με το EΤ και το πλατος της ζάντας σου ή το πάχος της προσθήκης

Δες ΕΤ + πλάτος ζάντας καθώς και πάχος προσθήκης και πες μας για να δούμε τι χρειάζεται διόρθωση Wink

για το τι παίζει με το offset δες εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=92658#92658
και
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3232&start=20&postdays=0&postorder=asc&highlight=offset


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 05:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ, αν βρω χρόνο, θα το ελένξω σήμερα κ θα σας ενημερώσω. Μαλλον αυτό φταίει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 08:13:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

an οι ζαντες ειναι αυτε στη φωτο κατω απο υπογραφη σου ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΟΦΣΕΤ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΛΑΘΟΣ...

σε ρουμανο λαστιχα πηγες???????
δεν εχω δει στη ζωη μου ζαντα να βγαινει εξω απο φτερο gti......εχωτην υποψια οτι η ζαντα σου ειναι αυτη τη στιγμη κατω απο 15 οφσετ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 16:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις ζάντες της πήρα μεταχείρα, το παλικάρι τις είχε σε 206. Κ ετσι (σαν ασχετος) τις πήρα κ τις έβαλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 17:43:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ φώτο

Από μπρόστα (για το πόσο βγαίνει το λάστιχο)
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/bros.jpg

Απο πίσω
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/piso.jpg

Απο πλάι
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/plai.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 20:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο μπροστα τροχός δεν πεταει πολύ... Βασικά απλά βγάλε του αποστάτες πίσω.. Πιστεύω θα διορθωθεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 22:01:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα πήγα σε λαστιχά, κ μου είπε το ίδιο πράγμα, άλλα θέλει μπουλόνια διαφορετικά. Αυτος έκλεινε σήμερα για διακοπές κ μου είπε απο την άλλη βδοαμαδα, εξάλλου κ εγώ φεύγω αύριο Laughing Laughing .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 22:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην κανεις σπασμωδικες κινησεις...πρωτα απο ολα φροντισε να μαθεις το οφσετ και το φαρδος της ζαντας σου...μετα θα δουμε τι θα κανεις.
ο καθε λαστιχας θα σου πει και απο μια δικη του ιστορια οποτε φροντισε να ακουσεις πολλες.δηλαδη γυρνα μια βολτα να δεις τι θα σου πουνε.
επισης εχω την αισθηση οτι το εχεις χαμηλωσει πολυ πισω το αμαξι. δε βαζεις και καμια αλλη φωτο?

καλο ειναι αν αλλαξεις οφσετ να το κανεις ομοιομορφα.δηλαδη να βγαλεις προσθηκες ή να βαλεις αλλες και εμπρος και πισω.αν πειραξεις μονο εμπρος ή πισω ισως σου δημιουργησει παρενεργιες στον οδικη συμπερφιορα...

η ζαντα εινααι κουκλα μην απογοητευσαι η λυση ειναι απλη.
ισως χρειαστεις οντως κοντιτερα μπουλονια αλλα μη ψαρωσεις αν σου πει καμια κουλη τιμη..ψαξε το.
κατα 99% θα πρεπει να βαλεις μικροτερες προσθηκες.
αυτες οι ζαντες συνηθως ερχονται με 38-40 οφσετ. πιθανοτατα να νομιζαν οτι εχεις ιδιο οφσετ με ραλλυ και να του εδωσαν του προηγουμενου προσθηκες 20αρες (2εκατοστα αρα 38-20=1Cool και οχι 10αρες...

μηπως πρεπει να πας στο μαντρα να απαιτησεις λεφτα πισω..εστω κοστος προσθηκων-μπουλωνιων που θα ειναι 100+
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 22:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν λές μαντρά?? απο αγγελία τις βρήκα, τις είχε ενα παλικάρι σε 206 που του έγινε σουπα το αμάξι Sad . Βασικά ναι, πρέπει να μάθω το offset, που περίπου το γράφει πάνω στην ζάντα?

Φώτο απο πλάι όλο το αμάξι (η ίδια με πάνω) (λιγο κατηφορικά)
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/09082006016.jpg

Πάλι η πίσω ρόδα απο πλάι (εδώ ειναι σε ίσιο το αμάξι)
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/11082006022.jpg

Aπο πλαι πάλι όλο το αμάξι (σε κατηφόρα)
http://i32.photobucket.com/albums/d16/coreypu/P6160085.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 23:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα είναι το ύψος ρε παιδια... Απλά θα ήταν καλύτερα η να το χαμήλωνες λίγο μπροστά ή να το ψηλώσεις λίγο πίσω (καλύτερα το 2ο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 02:05:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

corey έγραψε:
.... Βασικά ναι, πρέπει να μάθω το offset, που περίπου το γράφει πάνω στην ζάντα? ...


Γιατί δεν με προσέχεις?!?!?!? Laughing

Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=169223#169223

Παράθεση:
βγάλε μια ζάντα και δες τι offset γράφει.\
κάπου θα γράφει "ΕΤ ..."

πχ ET35

μετά μέτρα με ένα χάρακα πόσα χιλιοστά είναι η προσθήκη σου.

πχ 8mm

ΑΦΑΙΡΕΙΣ από το ΕΤ το πάχος της προσθήκης πχ 35-8=27 και αυτό είναι το νούμερο του "τελικού" offset της ζάντας με την προσθήκη.


στην μέσα πλευρά των ακτίνων ή του κέντρου γράφονται τα στοιχεία συνήθως. Wink

Road_Runner έγραψε:
Μια χαρα είναι το ύψος ρε παιδια... Απλά θα ήταν καλύτερα η να το χαμήλωνες λίγο μπροστά ή να το ψηλώσεις λίγο πίσω (καλύτερα το 2ο)


συμφωνώ Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 15:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χα χα!
Ρε σεις καπου τις ξερω αυτες τις ζαντες!!! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
Τις ιδιες ειχα και εγω 1 χρονο στο 206 μου!
Ιταλικες δεν ειναι?!
Ειναι ή Masitaly ή Autostrata ή καπω αλλιως που δεν θυμαμαι (βγαινανε με 2,3 διαφορετικες ονομασιες!)

Και μενα εβρισκαν στους πισω θολους και σιγουρα φταιει το λαθος offset Exclamation Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Αύγ 2006, 22:24:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Χα χα!
Ρε σεις καπου τις ξερω αυτες τις ζαντες!!! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
Τις ιδιες ειχα και εγω 1 χρονο στο 206 μου!
Ιταλικες δεν ειναι?!
Ειναι ή Masitaly ή Autostrata ή καπω αλλιως που δεν θυμαμαι (βγαινανε με 2,3 διαφορετικες ονομασιες!)

Και μενα εβρισκαν στους πισω θολους και σιγουρα φταιει το λαθος offset Exclamation Wink


H ζάντες είναι MASITALY κ τις φαίρνει στην Ελλάδα η Autostrada.

Υ.Γ. Σήμερα γύρισα απο διακοπές απο χαλκιδική κ στον μέσα στα σκαμπάνευασματα μέσα στο Πολύγηρο μπόρει να άφισα κ κανένα κομματι λάστιχο.

Υ.Γ.2 Απο βδομάδα στο λαστιχα επειγώντος!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Αύγ 2006, 00:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow http://www.psclub.gr/eshop/index.php?manufacturers_id=22=Παντελιάδης

Arrow http://www.psclub.gr/eshop/index.php?manufacturers_id=14=Φωκάς
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Αύγ 2006, 12:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάντως ακόμα... περιμένω να βγάλεις μια ρόδα να μας πεις τι γράφει από μέσα η ζάντα και πόσο πάχος έχουν οι αποστάτες... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Αύγ 2006, 14:30:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες γύρισα απο διακοπές. Κάποια στιγμή σήμερα πιστευω θα βγάλω μία για να δω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1366s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on