PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κινητή τηλεφωνία
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 16:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Κινητή τηλεφωνία Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

de βρηκα θεμα με κινητα...

με ευτυχια δηλωνω οτι χτες ξεφοστωθηκα το samsung e900 που πηρα πριν 10 μερες και παραγγειλα το νοκια ε50...

μετα απο 10χρονια νοκια ξαναγυριζω σε αυτα και θα το σκεφτω να τολμησω να ξανααλλαξω...

το σαμσουνγκ ηταν αθλιο σε καποια πραγματα.


-καταλογος.εφτυσα αιμα να γυρισω ολα τα τηλ σε κεφαλαια απο το νοκια που εσωζε μονοτο πρωτο γραμμα κεφαλαιο.στο σαμσουνγκ δε μπορεις να γραψεις μικρα στα επομενα γραμματα περα το πρωτο.μονο απο το πισι..
αφου τα γυρισα ολα κεφαλαια ανακαλυπτω οτι διαβαζει πρωτα αγγλικα.πατας Κ τιποτα...πρεπει να γυρισεις στα ελληνικα απο τ9 και να πατησεις Κ...απαραδεκτο.
-δονηση μονο ή μελωδια .και τα δυο δεννννν...απαραδεκτο για μενα που ειμαι ολη μερα στο δρομο.σε συνδιασμο με ενα προφιλ ηχου απλα τη μαμησες.
αν εισαι αμαξι πρεπει να το εχεις δυνατα για να το ακους με ανοιχτα παραθυρα.αρα βγαζεις οφ δονηση.
αν ομως το εχεις σε τσαντα-τσεπη θες δονηση...εκει αναγκαστικα βγαζει οφ μελωδια...δηλαδη ολη την ωρα μαλακιζεσαι με τον ηχο ή το βαζεις τερμα δυνατα και σε ακουνε μεχρι απεναντι
-ημερολογιο με λιστα επιλοων απαραδεκτο σε σχεση με το 6230. εγω που εσωζα πολλες σημειωσεις με πεθανε.
-αργο παρα πολυ σε φωτος αρχειοθηκη οχι γιατι εχει προβλημα αλλα ειναι 300κιλο οι φωτο.λογικο να αργει να φορτωσει.
-φωτος απαραδεκτες αν συγκρινες με τη πιο φτηνη ψηφιακη της αγορας...απορω ποιος βγαζει φωτο απο κινητο. ολες μου εβγαιναν χαλια καθως οταν εχεις τοση αναλυση περιμενεις αναλογα αποτελεσματα.
οταν κανεις ζουμ οι φωτο απλα βγαινουν ολες κουνημενες. επισης σε πολλες εβγαιναν πολυ φωτισμενες.

γενικα αρκετα δυσχρηστο και περισσοτερο μουρη.
για μενα απλα το πιο μικρο και ομορφο κινητο που εχει πεσεει στα χερια μου αλλα ως εκει...
επισης πολυ καλη κατασκευη φαινεται αρκετα ανθεκτικο. καλη φαση το file viewer που βλεπεις αρχειο word-pdf κουραστικα αλλα τα βλεπεις αν ειναι αναγκη.......

αν δεν ειχα νοκια και δεν ειχα βολευτει συνηθισει καποια βασικα πραγματα και αν δεν εβρισκα θυμα να το σκοτωσω θα το κραταγα...
το δε νοκια ε50 πηγα το ειδα το πρωι και επαθα πλακα...
πραγματικο εργαλειο...θυμιζει πολυ το 6310!
μετα απο 2+χρονια με 6230 χαιρομαι που βρηκα κινητο αξιο αντικαστατη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 18:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα...

Φαντάζομαι θα ξαλάφρωσες τώρα που μας τα είπες! Razz Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 20:02:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντελως...ξερεις τι ειναι να τολμας να αλλαξεις μαρκα μετα απο τοσα χρονια , να παιρνεις ενα τοπ κινητο και να μη κανει ουτε τα στοιχειωδη...


κανας αλλος συγκαμενος? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 21:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Μάλιστα...

Φαντάζομαι θα ξαλάφρωσες τώρα που μας τα είπες! Razz Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
karmagos (Φίλιππος)
Μέλος
Μέλος


Black 206 1.4 (8v) (2000)

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 21:33:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντως ειναι καποιες λεπτομεριες που σου κανουν τη ζωη πατινι στο κινητο!


- Διεκπεραιώσεις ΚΤΕΟ
Msn/Mail: karmagos@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 22:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναγιώτη σε καταλαβαίνω απόλυτα... Wink
Και εγώ μετά απο καμμιά δεκαριά nokia που είχα είπα να δοκιμάσω την τύχη μου και σε άλλες μάρκες...
Περιπλανήθηκα λοιπόν σε sharp,συνέχισα σε sony ericson,έπειτα πάλι sharp,όσπου ένα πρωί είπα ''αει σιχτήρ''και χτύπησα το Nokia N71 και βρήκα την υγειά μου... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 10:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακουω διαφορους που μου λενε εισαι απροσαρμοστος εχεις κολλημα με τα νοκια κλπ κλπ...

ναι συμφωνω αλλα εμενα το κινητο ειναι εργαλειο στη δουλεια μου.
εχω 650επαφες...με το σαμσουνγκ αλλαζα μια μια στο πισι μεχρι να καταλαβω στο τελος οτι παλι δεν τις αναγνωριζει γιατι βλεπει πρωτα αγγλικα...
το δε ημερλογιο για καποιον που το χρησιμοποιει για ατζεντα και οχι για να βλεπει ποτε εχει γιορτη η γκομενα ηταν αντε γεια...
τεσπα μακρυα και αγαπημενοι απο fashion κινητα...


υ.γ.ειχα αλλη μια φορα ειχα δοκιμασει να απεξαρτηθω με ενα σιμενς σλ55 και το εδωσα στις 20μερες...ακομα θυμαμαι τη γκομενα που ηρθε να το αγορασει και μου ελεγε αχ το αυγουλινι...μπαρδον τιης λεω? μα μου λεει μοιαζει με αυγουλινι...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:24:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είχα 6 Sony Ericcson και 2 Nokia τα οποία τα βρίσκω απίστευτα σπαστικά. Δοκιμάστε να στείλετε ή να πάρετε Ringtones, Φώτο κλπ σε ΜΗ Nokia τηλέφωνο, ή να δοκιμάσετε να τυπώσετε σε εκτυπωτή με υπέρυθρες και τα ξαναλέμε!!! Laughing

Τώρα έχω 2 Sony Ericcson, 1 Κ700i και 1 Κ500i και αν εξαιρέσεις την κάπως μαλακισμένη λειτουργία του λεξικού Κ9 τα τηλέφωνα είναι άψογα.

Με βλέπω για Sony Ericcson πάλι (και πάλι, και πάλι, και πάλι.....) Laughing


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:34:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα το 6230 επαιρνε και εστελνε με μπλουτουθ κανονικα και ειδικα σε κ700 που ειχε φιλος μου.
τωρα για εκτυπωση δε ξερω αλλα γενικα τις καμερες των κινητων τις θεωρω Thumb Down Thumb Down απορω τι τυπωνες.
το κ800 που το ειδα ειναι φοβερο τηλ. απο οτι φαινεται αλλα πολυ ακριβοτερο χωρις κατι ουσιωδες περα απο τη καμερα 3.2 που μου ειναι παντελως αχρηστη και το κυριοτερο βγαζει οπως ολα τα κιν. μουφα φωτος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:35:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται ότι τα sony ericsson είναι απίστευτα εργονομικά και βολικά κινητά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:36:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είχα ericsson (318) και ήμουν μια χαρά
ξαναπήρα ericsson (Τ10) και πάλι μια χαρά.

πήρα Nokia (3310) και πάλι μια χαρά...
ξαναπήρα nokia (6510) πάλι μια χαρά.(φανταστικό, είχα ξετρελαθεί, με ακολούθησε και στην θητεία...)

μετά επεσε στα χερια μου ένα sharp gx10 και ψιλοξενέρωσα...

ξανα nokia (7210) επίσης μια χαρά
μετά ένα panasonic c70 (συμπαθητικό αλλά όχι "μια χαρά")

Τώρα ericsson k750. "MIA-2-3-4-5... XAΡΕΣ" (γαμάτο και φθηνό)

εν καιρό βλέπουμε... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:37:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟ Κ750 ΕΧΕΙ ΝΕΟΝ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ 206??????????????????????????? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 11:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΥΣΙΚΑ! Cool Cool Cool

Τι? μαλ***ες θα παίρνουμε?!?!?!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 15:13:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Εγώ είχα 6 Sony Ericcson και 2 Nokia τα οποία τα βρίσκω απίστευτα σπαστικά. Δοκιμάστε να στείλετε ή να πάρετε Ringtones, Φώτο κλπ σε ΜΗ Nokia τηλέφωνο, ή να δοκιμάσετε να τυπώσετε σε εκτυπωτή με υπέρυθρες και τα ξαναλέμε!!! Laughing

Τώρα έχω 2 Sony Ericcson, 1 Κ700i και 1 Κ500i και αν εξαιρέσεις την κάπως μαλακισμένη λειτουργία του λεξικού Κ9 τα τηλέφωνα είναι άψογα.

Με βλέπω για Sony Ericcson πάλι (και πάλι, και πάλι, και πάλι.....) Laughing


Συμφωνώ & επαυξάνω +++++++++...... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 10:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλώνω φανατικός SonyEricssonάς, πάντα είχα από ένα
(εκτός μιας περιόδου "απιστίας" με ένα Nokia 5500, το οποίος ήταν "μπροστά" από την εποχή του, με RadioFM και mp3 player τότε + επαναστατική σχεδίαση με qwerty πληκτρολόγιο...!!! )

το προηγούμενό μου SE, ήταν το Τ610, πραγματικά υπερτίμιο κινητό για τα λεφτά του, για την εποχή του
τώρα διαθέτω το K750, το οποίο είναι (και θα είναι για πολύ καιρό ακόμα) το πιο ολοκληρωμένο της αγοράς και πλέον σε πάρα πολύ καλή τιμή
το Κ800 κατά την γνώμη μου σε σχέση με το Κ750, δεν έχει μεγάλες διαφορές, εκτός του 3G και της κάμερας 3,2 megapixel
οπότε Κ750 και ξερό ψωμί (μόνο καφέ δεν φτιάχνει αυτό το κινητό...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 10:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to 750i to eχει και ο ξαδερφος μου και ειναι απιστευτο τηλ.

πριν το δω το Ε50 το σκεφτομουνα...
το μονο βασικο μειον που ειδα και εμενα με εκαιγε ηταν οτι το e50 διαβαζει pdf,word αρχεια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 14:19:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω πιστή της Νokia
κάποια στιγμή για 6 μήνες άλλαξα με Samsung και μαρτύρησα!
οπότε Nokia και πάλι Nokia 6230i
το πιο τίμιο κινητό ever! Wink



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 16:53:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
....το μονο βασικο μειον που ειδα και εμενα με εκαιγε ηταν οτι το e50 διαβαζει pdf,word αρχεια...


ενδιαφέρον, αλλά όχι απαραίτητο στους περισσότερους χρήστες. Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 17:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω φτασει 2 φορες στον πειρασμο να παρω νοκια μονο και μονο για το λειτουργικο του και τις απειρες εφαρμογες που βρισκεις να φορτωσεις αλλα καθε φορα κατι παει στραβα και βρισκω κατι πιο εντυπωσιακο.
ετσι και τωρα αντι να παρω το νοκια 6280 μαλλον θα προτιμησεω το sony ericsson k800 με τη φανταστικη καμερα 3.2 ΜΡ (παιδια ειδα φωτογραφιες και επαθα πλακα!!!) και ας εχει καποια αλλα μειονεκτηματακια (δεν εχει τελικο ς π.χ.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 17:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενας απο τους βασικου λογους που δε πηρα το κ750 ειναι οτι απο οσο ξερω οταν ανοιγεις καταλλογο επαφων διαβαζι πρωτα αγγλικα και μετα ελληνικα.πρεπει δηλαδη καθε φορα να γυρνας την εισαγωγη χαρακτηρα σε ελληνικα και μετα να πατας το γραμμα που θες.
γιαμενα που εχω 462 επαφες στο τηλ (τις περασα στα κυθηρα ΜΙΑ ΜΙΑ με το μπλουτουθ στο κωλο σαμσουνγκ) αυτο ειναι το υπερμεγα σπασιμο.
επισης ειναι πιο οκγωδες απο το ε50...
ειναι ομως και 80ευρω φτηνοτερο........................................................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Επόμενη
Σελίδα 1 από 33

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2212s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on