PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κινητή τηλεφωνία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 17:44:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχεις δίκιο για ελληνικά - αγγλικά
είναι λίγο σπαστικό...
έχω όμως συμβιβαστεί...
απλά κάνεις λίγο περισσότερη ώρα στην αναζήτηση... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 20:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να γραφετε μόνο Ελληνικα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 20:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι βρε saxlamara... το πρόβλημα είναι τι κάνεις με τις ήδη υπάρχουσες καταχωρήσεις από προυγούμενο κινητό που χρειάζονται όλες διόρθωμα..

Στα Νokia αν είχες το όνομα Νίκος Χ και Nikos Y στα εμφάνιζε στην σειρά και όχι πρώτα όλα τα Ελληνικα ονόματα και μετά όλα τα αγγλικά... Wink

+ του ότι στα Nokia κάθε πλήκτρο έχει μαζί και ελληνικούς και αγγλικούς χαρακτήρες χωρίς να χρειάζεται να κάνεις εναλλαγή (όπως στα ericsson)

πάντως εγώ το έχω βολευτεί το 750 και ας αργώ στην αναζήτηση... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Αύγ 2006, 21:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα είναι ότι δεν αργείς μόνο στην αναζήτηση ονομάτων αλλά και όταν οδηγείς........... Laughing Silly Tease Tease Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 02:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...σκέψου δηλαδή πόσο αργείς εσύ ... που πάντα όπου πάμε πρέπει να σε περιμένω... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 10:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ti να πω...το πηρα σημερρα στα χερια μου...
ενα εχω να πω.
περασα 460 επαφες και 300+ σεμειωσεις ημερολογιου σε 20δευτερα μεσω συχρονισμου των κινητων απο μπλουτουθ(με παλιο νοκια)
αυτο το ειχα κανει και σε ερικσον...
το σαμσουνγκ απλα δε το δεχοταν και περναγε τα μισα με αποτελεσμα να φαω 3 μερες στα κυθηρα να περναω και να διορθωνω επαφες...

αντε γεια.......


υγ. το κινητοειναι απαιχτο. τρομερη ποιοτητα κατασκευης. ψιλομεταλλικο σχεδιο εμφανιση και δυνατοτητες ανεξαντλητες λογω συμπιαν 3ης γενιας...
με δεδομενο οτι ως τωρα αλλαζω κινητα καθε 2-3 χρονια αυτο πολυ φοβαμαι οτι θα το κρατησω παραπανω Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 18:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai τωρα πιo αξιο παλικαρι εχει themes για symbian s60 (3rd edition) με peugeot???????????????????????????

oeo???????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 20:02:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΜΜΕΝΕ!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Αύγ 2006, 21:23:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
kai τωρα πιo αξιο παλικαρι εχει themes για symbian s60 (3rd edition) με peugeot???????????????????????????

oeo???????????????????????????????


Peugeot sport θες να πεις αφου, είσαι πλεον racing...........!!!!


Άσχετο, έκλεισα ένα μήνα με το k750i και είναι το πιο ολοκληρωμένο κινητό που είχα ποτέ.




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 09:09:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι και εγώ μετά από αρκετά χρόνια φανατικός Panasonic πείρα το w700i, είμαι πολύ ευχαριστημένος ...... έχει και ίδιο πορτοκαλί φωτισμό με το 206 Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Οκτ 2006, 19:44:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ και 3 βδομάδες ζω με ένα Sony-Ericsson w810i και έχω να πω ότι είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!!

Είναι σίγουρα το καλύτερο κινητό που είχα ποτέ.

Είναι Walkman και έρχεται με 512ΜΒ μνήμη η οποία αναβαθμίζεται μέχρι 2GB (μέχρι να βγουν μεγαλύτερες μνήμες Memory Stick Duo).
Τα ακουστικά του έχουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μπάσο που μπορεί να κατεβαίνει άνετα κάτω από 20Hz και η ποιότητα ήχου με το equalizer flat είναι λίγο μουντή. Με τσίτα πρίμα όμως είναι πολύ καλή.

Επίσης μπορεί να λειτουργήσει ΜΟΝΟ ως Walkman πάνω σε αεροπλάνο για παράδειγμα αφού σου δίνει την επιλογή να κλείσεις τον πομπό και δέκτη του τηλεφώνου!

Έχει ραδιόφωνο με 20 μνήμες ΚΑΙ RDS!!!!!

Έχει 2Mpixel κάμερα με autofocus και πολλές ρυθμίσεις όπως White Balance, Macro κλπ και που είναι η καλήτερη κάμερα κινητού που έχω δει ποτέ (και με πολύ καλήτερο χρώμα από την 3.2Mp του k800i)

Φορτίζει και με το USB καλώδιο που συνδέεται στον υπολογιστή.

Κάνει καταπληκτικό συγχρονισμό με το Outlook σε όλα (Contacts, Calendar, Tasks, Notes κλπ)

Γενικά έχω ξετρελαθεί!!!!!! Silly Silly Silly

Το ΜΟΝΑΔΙΚΑ αρνητικά σε σχέση με τα προηγούμενα k700i και k500i που είχα είναι ότι όταν κτυπάει (από κλήση, ή στο ξυπνητήρι) η μέγιστη ένταση κουδουνίσματος του είναι αρκετά χαμηλότερη σε ένταση από τα πιο παλιά μοντέλα και ακόμη δεν έχουν βάλει τελικό "ς" όταν γράφεις χωρίς λεξικό..... Rolling eyes

Το συνηστώ ανεπιφύλακτα!!!!! Wink


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου έστειλαν επιστολή από τη Vodafone ότι μου επιδοτούν 101ευρα για κινητό και επειδή θα τη χάσω αν δεν την πάρω μέχρι τέλος του χρόνου, σκέφτομαι να πάρω ένα Nokia 5140i.....

Θα μου πείτε τώρα αφού πήρες Sony Ericsson w810i και είσαι αθεράπευτα Sony Ericsson Fan τι το θες το Nokia! (Έχω ήδη w810i, k700i και k500i)

Απλά δεν υπάρχει κάποιο Sony Ericsson σε αυτή την κατηγορία τιμής που να κάνει ότι το 5140i που έχει:
Ανθεκτικό Περίβλημα με αντοχή στα κτυπήματα
Πυξίδα
Θερμόμετρο
Ντεσιμπελόμετρο
"Σύμβουλο" και προγραμματιστή για διάφορα σπορ

Επιπλεόν έχει Ραδιόφωνο, κάμερα VGA, φακό για το βράδυ και άλλα.

Δυστυχώς δεν έχει Bluetooth, αλλά προσωπικά βρίσκω χρήσιμα τα πιο πάνω που αναφέρω.
Θα το χρησιμοποιώ εναλλακτικά αντί του k700i μου έτσι για να κάνω αλλαγή όταν το βαριέμαι..... Laughing

Έτσι και αλλιώς χρειάζομαι να κρατάω 2 κινητά (1 εταιρικό και 1 προσωπικό) Silly


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι καλο αν το θες για απλο και οχι για πολλα πολλα.Εχει ωραιοτατο ντεσιμπελομετρο που μερικες φορες ειναι πολυ χρησιμο.
Γενικα ειμαι fan της Nokia και οχι της Sony.Ειναι πιο προσεγμενο πιστευω το ολο interface.
Τωρα βεβαια εχω W800 με το οποιο εχω μεινει αφωνος απο την μπαταρια του και την ποιοτητα του ηχου.Αλλα στην αναζητηση ονοματων και στα μηνυματα τα κανει θαλασσα.
Περα απο ολα αυτα θα ηθελα να σας πω οτι εκτος απο τις δυνατοτητες που εχει ενα κινητο πρεπει να δεινουμε βαση και στον δεικτη SAR.Ειναι δεικτης που αφορα τον ρυθμο της ανοδου της θερμοκρασιας του σωματος.Ο κατασκευαστης δεινει μια τιμη για αυτον τον δεικτη αλλα συνηθως δεν υπαρχει στα manual.
Ανω του 1.2 ειναι πολυ επικινδυνο για την υγεια μας ενω οσο το δυνατον μικροτερο τοσο το καλυτερο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:35:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο κινητα δε θυμαμαι και εγω ο ιδιος τι εχω αλλαξει
Απο ΝΟΚΙΑ 5110,3210,3310,6110,6210,6310,7210.
Απο ericsson 768,788,T10s και σιγουρα καποιο αλλο.
Απο motorola,triband,startac και το επομενο απο αυτο ενα πολυ μικρο.
'α και καποιο philips.
Ο λογος που εχω αλαξει τοσα ειναι γιατι συνειθως τα χαλαγα εγω απο πεσιματα κλπ.
(π.χ. το 7210 βρεθηκε μεσα σε ενα μεγαλο ποτηρι μπυρας ενα βραδυ στο escoba)
Τα τελευται δυο χρονια εχω ενα GX 20 με κομμενη κεραια και ραγισμενο καπακι μπαταριας μονιμα αφορτιστο το οποιο δε σηκωνω ποτε.
Παρολο που εχω επιδοτηση δεν ασχολουμαι γιατι δε με απασχολει.
Σημερα που βγηκαμε με τα παιδια ειχα ξεχασει το κινητο σπιτι.Παρολο που δεν το χρησιμοποιω ειναι παντα μαζι μου και ενιωθα πολυ περιεργα που δεν το ειχα.
Σε μια στιγμη εβαλα στο μυαλο μου ολα τα δυσσαρεστα που θα μπορουσαν να συμβουν τις ωρες πουδεν ειχα το κινητο μαζι μου τα οποια δεν μαθαινα.πχ οτι θα χτυπουσε ο συναγερμος στο σπιτι,θα βρισκονταν καποιος συγγενης νοσοκομειο κλπ.
Σκεφτεστε οτι πριν 11-12 χρονια ειχαν κινητο μονο οι γιατροι και οποιος αλλος ειχε τον κοροιδευαμε!
Μηπως ειναι λιγο εξαρτηση?
Εχετε σκεφτει ποτε μολις ερθει η επιδοτηση αντι να πατε περιχαρεις να παρετε το νεο σας κινητο να κανετε διακοπη συμβολαιου?
Προσωπικα πολλες φορες το εχω σκεφτει να το κανω.Να βαλω στη συσκευη ενα νουμερο καρτοκινητου να το εχω μονιμα κλειστο στο ντουλαπακι του αυτοκιντου και να το ανοιγω ΜΟΝΟ σε περιπτωση μεγαλης αναγκης.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε γλυκαινει η ατιμη η επιδοτηση.
Την διακοπη την περνας σε δευτερη σκεψη οταν βλεπεις την επιστολη που σου στελνουν.
Οντως ειναι αναγκαιο να το εχουμε παντα μαζι μας για τους λογους τους οποιους ανεφερες και για αλλους τοσους.Αλλα απο τοτε που ασχολουμε με ενα project για την εγκατασταση και συντηρηση κεραιων κινητης τηλεφωνιας πιστεψτε με οτι το εχω στα 3 μετρα αποσταση και το πιανω οταν ειναι αναγκη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Σε γλυκαινει η ατιμη η επιδοτηση.
Την διακοπη την περνας σε δευτερη σκεψη οταν βλεπεις την επιστολη που σου στελνουν.
Οντως ειναι αναγκαιο να το εχουμε παντα μαζι μας για τους λογους τους οποιους ανεφερες και για αλλους τοσους.Αλλα απο τοτε που ασχολουμε με ενα project για την εγκατασταση και συντηρηση κεραιων κινητης τηλεφωνιας πιστεψτε με οτι το εχω στα 3 μετρα αποσταση και το πιανω οταν ειναι αναγκη.

Καπνιζω, πινω, και κατεβαινω καθε μερα Αθημα,οποτε με το θεμα καρκινος εχω συμβιβαστει. Laughing
Γιατι ειναι αναγκαιο?παλιοτερα που δε το ειχαμε που ηταν το προβλημα?
Απλα σκεψου ποσα λεφτα εχεις δοσει ενα μονο χρονο στην εταιρεια κινητης και αν δε τα εδινες εκει τι θα τα εκανες στο αυτοκινητο σου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 02:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βλακειες...`ειναι 3 και εσυ αντι να κοιμασαι γραφεις μπουρδες και εμεις αντι να κοιμομαστε τις διαβαζουμε.

το κινητο ειναι πλεον κομματι της ζωης μας και απαραιτητο εξαρτημα απο τη στιγμη που εισαι ολη μερα στο δρομο.

η καταχρηση του και η υπερβολικη χρηση-επιδειξη του ειναι που προκαλει τις παρενεργειες που λετε...παν μετρον αριστον


και για να πειστρεψουμε ενα ειναι το κινητο 6230...
μετα απο 3 μηνες με το ε50 απλα μου λειπει.ειχε ακριβως οσα ηθελα απο ενα κινητο...απλο λιτο σκυλι στις πτωσεις με μεγαλα κουμπια και γρηγορο...


πλεον το κινητα εχουν καταντησει παλμ σε μεγεθος τσεπης...
και αυτος που εχει χρονο να ασχοληθει και να τα εκμεταλευθει ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΣ...

υ.γ. γραφω ελληνικα και καπως μου φαινεται???
λετε να τη κανουμε γκρικλισ βδομαδα και να γραφουμε παντου greeklis??ti lete? tha aytokatastrafei to foroum!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 11:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι λετε βρε παιδια...
Αν δεν εχει το κινητο GPS,WI_FI και 5 mp camera, τι να το κανεις??? Very happy Very happy Very happy


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 11:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3210
3310
3330
6600
6680

Και συνεχίζω... το 6680 μάλλον θα περιμένω την 2η επιδότηση τον Ιούνιο για να το αλλάξω Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2006, 12:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ μέχρι τώρα είχα:

Ericsson GH337 (To πρώτο μου κινητό το 1995) - http://mobile.softpedia.com/phones/Ericsson/Ericsson-GH-337.shtml
Ericsson GA628 - http://mobile.softpedia.com/phones/Ericsson/Ericsson-GA-628.shtml
Ericsson GF768 (Τιρκουάζ) - http://mobile.softpedia.com/phones/Ericsson/Ericsson-GF-768.shtml
Nokia 8210 (Κόκκινο και μετά πήρα ένα κίτρινο Cover) - http://mobile.softpedia.com/phones/Nokia/Nokia-8210.shtml
Sony Ericsson T310 (Χάλια οθόνη 256 χρώματα) - http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-T310.shtml
Sony Ericsson k500i - http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-K500.shtml
Sony Ericsson k700i - http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-K700.shtml
Sony Ericsson w810i (ΦΟΒΕΡΟ!) - http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-W810i---W810c.shtml

Ericsson Vs Nokia 7-1 Laughing Laughing Laughing Laughing

Εννοείται ότι τα έχω όλα συλλογή ακόμα...... Laughing Laughing Laughing


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultra-one στις Κυρ 05 Νοέ 2006, 12:28:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Επόμενη
Σελίδα 2 από 33

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2209s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on