PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμάξια
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούν 2006, 21:01:26    Θέμα δημοσίευσης: Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμάξια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόκειτε για ένα torrent file από ένα ελληνικό site, προτείνεται για κατόχους adsl.
Όπως το λέει κ το description

Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμάξια σας -- Φοβερή παρουσίαση και οδηγίες

Πρόκειται για ένα video-tutorial του Keiitchi Tsuchiya (γνωστός και ως 'drift king') το οποίο εξηγεί αναλυτικά διαφορετικά είδη drift.
Ξεκινάει από το απλό χειρόφρενο (e-brake) και φτάνει μεχρι τα δυναμικά drift, όπως το feint drift (το αγαπημένο μου).

Εξηγεί πολύ αναλυτικά, με εικόνες στα πεντάλια, στροφόμετρο, ταχύμετρο και επιταχυνσιόμετρο (g-balls), όχι μόνο σε υπεραυτοκίνητα αλλά και σε μικρής ισχύος αυτοκίνητα

Οποιος ενδιαφέρεται ας κάνει download (εγω τώρα το κατεβάζω)
http://www.greektracker.de/details.php?id=3227


Υ.Γ. Δεν ήξερα που να δημιουργήσω το topic. Αν είναι να μεταφερθεί αλλού.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούν 2006, 15:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

corey έγραψε:
Πρόκειτε για ένα torrent file από ένα ελληνικό site, προτείνεται για κατόχους adsl.
Όπως το λέει κ το description

Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμάξια σας -- Φοβερή παρουσίαση και οδηγίες

Πρόκειται για ένα video-tutorial του Keiitchi Tsuchiya (γνωστός και ως 'drift king') το οποίο εξηγεί αναλυτικά διαφορετικά είδη drift.
Ξεκινάει από το απλό χειρόφρενο (e-brake) και φτάνει μεχρι τα δυναμικά drift, όπως το feint drift (το αγαπημένο μου).

Εξηγεί πολύ αναλυτικά, με εικόνες στα πεντάλια, στροφόμετρο, ταχύμετρο και επιταχυνσιόμετρο (g-balls), όχι μόνο σε υπεραυτοκίνητα αλλά και σε μικρής ισχύος αυτοκίνητα

Οποιος ενδιαφέρεται ας κάνει download (εγω τώρα το κατεβάζω)
http://www.greektracker.de/details.php?id=3227


Υ.Γ. Δεν ήξερα που να δημιουργήσω το topic. Αν είναι να μεταφερθεί αλλού.



τι καλα που θα ηταν αν δεν ηθελε να κανουμε login Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούν 2006, 16:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Η Βίβλος του drift -- πως να κάνετε μπαντιλίκια με τ'αμά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
τι καλα που θα ηταν αν δεν ηθελε να κανουμε login Crying or Very sad

Μη τα θες και ολα δικα σου...! Shocked Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούν 2006, 17:07:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα μήπως έχεις καμιά ιδέα για το "how to" του "log-in" Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούν 2006, 17:45:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άπο ότι κατάλαβα δεν έχετε κ πολύ γνώση απο torrents.
Τα torrents βασίζονται στην ιδεολογία του Ρ2Ρ, μόνο που υπάρχει το ratio.
To ratio είναι η "βαθμολογία" σαν χρήστης στο site, ώστε να σου δίνει παραπάνω δικαιώματα, ή ακομα κ να διαγράφη απο χρήστη σε περίπτωση μη καλής βαθμολογίας.
Η βαθμολογία βγαίνει από τα πόσα ΜΒ κατέβασες κ τα πόσα ΜΒ έστειλες.
Πχ αν έστειλες 2290ΜΒ κ κατέβασες 3500ΜΒ εχεις βαθμολογία 0,65. Σχετικά μέτρια. Για αυτο προτείνεται για χρήστες adsl.
Τα αρχεία δεν κατεβαίνουν απο το site, αλλά απο πρόγραμμα, που φορτώνεις τα torrent files που έχεις κατεβάσει από το site.
Ένα τέτοιο πρόγραμμα είναι το bitcomet.
Για να κατεβάσεται απο το συγκεκριμενο, άλλα όπως κ άλλο, site πρέπει να κάνεται register. Κ αυτο γίνεται για τον λόγο της "βαθμολογίας".
Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει preview κ μετά register.

Δεν λέει κ τπτ παραπάνω απο αυτο που σας έγραψα στο πρωτο post, μονο τα χαρακτρηστικά απο το βίντεο, κ μερικες φωτο.

Πληροφορίες βίντεο:
Διάρκεια: ~1 ώρα και 10 λεπτά
Ανάλυση: 480x352@29.970fps
Aspect error: 0.0%
Video codec: XVID@ ~900Kbps (average)
Audio codec: MP3 ABR@128KBps


Thx to User 16048 from BW-GT

Mh ksexasete to SEED!


Type Movies Other
Last seeder Last activity 1:58 ago
Size 532.84 MB (558,718,976 bytes)




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούν 2006, 01:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη για το Off Topic αλλα το bitcomet ειναι καλυτερο απο το mtorrent (αυτο χρησιμοποιω...!)? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούν 2006, 01:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To bitcomet είναι πιο ελαφρή, πιο γρήγορο κ γενικά πιο ευχρηστο. Εγω όσο το έψαξα, δοκιμασα, πήρα γνώμη (απο adslgr.com) είναι το καλύτερο για μένα. Σου το προτείνω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούν 2006, 16:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα,
οταν καποιος το κατεβασει μου το στελενει στο streamload
acc:novitel
ευχαριστω Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούλ 2006, 01:04:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αρχείο το έχω κατεβάσει κ το εχώ δώσει σε δισκάκι στον tsosmouli. Εκείνος θα το έδινε σε όποιον το ήθελε. Πρέπει να μελετήσει μιας που τρέχει κ την Κυριακή. Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 11:33:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κατέβασα και εγώ και το έχω κάνει DVD.

Δυστυχώς όμως ο τύπος μιλάει ΜΟΝΟ για drift με πισωκίνητα (προφανώς......)

Δεν υπάρχει καμοιά αναφορά σε τεχνικές drift (?) για προσθιοκίνητα....... Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 11:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Δεν υπάρχει καμοιά αναφορά σε τεχνικές drift (?) για προσθιοκίνητα....... Confused


Υπάρχει μέλος του club που θα σε μυήσει σε αυτές τις απόκρυφες τεχνικές....


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 12:00:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω στο μυαλό μου παραπάνω από 1.... Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 19:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ποιούς αναφέρεσαι; Γιατί χρειάζομαι μαθήματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 21:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με ένα άσε πάνω στη στροφή ντριφτάρεις Very happy

αλλά όσο πιο μακρή είναι το αυτοκίνητο τόσο πιο εύκολο και θεαματικό είναι Razz

η άλλη λύση είναι το χειρόφρενο αλλά θέλει να έχεις φόρα Wink


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 22:00:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Σε ποιούς αναφέρεσαι; Γιατί χρειάζομαι μαθήματα...


Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι ειδικά εσύ μαθήματα...... Very happy


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 00:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά το "άσε" δεν δουλευει το ίδιο σε όλα τα αυτοκίνητα ιδίως αν αυτά έχουν μαλακή ανάρτηση πίσω.
Γενικώς για (σχετικά) παρατεταμένη πλαγιολίσθηση χρειάζεται και τιμονιά για να μην πω κανονικό ανάποδο φλικάρισμα (προκειμένου να μην χρησιμοποιηθεί το χειρόφρενο).

Επίσης 2 φαγωμένα πίσω ελαστικά σε συνδυασμό με 2 καλά μπροστά βοηθούν πολύ..... Rolling eyes

Βασικά το θέμα γενικώς σηκώνει πολύ κουβέντα..... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing ....αλλά και μια "αλάνα" για πρακτική....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 21:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 405 του πατέρα μου το ντρίφταρα για πλάκα και χωρίς ανάρτηση
και με λάστιχα κανονικά.

.....αλλά όλα αυτά στην Κρήτη που οι δρόμοι είναι σαπούνι χε χε Very happy Cool Laughing


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 01:45:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν αμφιβάλλω καθόλου.... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 08:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά παντού οι δρόμοι είναι σαπούνι και άμα το κατέχεις και λίγο το άθλημα τότε...

Εδώ με το Transporter και που δεν έχω και ιδέα ντριφτάρω!

Το μεγάλο το δράμα ήταν με το 206 και τα Conti γλύστρα στην παλιά εθνική προς τα μέρη μου........

Που 'ναι η μούρη εεεε λάθος που είναι ο κώλος εεε λάθος που πάω Question Question Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 07:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο μανώλης δεν το κατέχει οπότε τζάμπα μιλάμε Tease Rotfl Ha Ha Yahoo! W00t Tease Rotfl Ha Ha Yahoo! W00t Tease Rotfl Ha Ha Yahoo! W00t Tease Rotfl Ha Ha Yahoo! W00t Tease Rotfl Ha Ha Yahoo! W00t


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1456s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on