PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αμορτισερόμετρο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 04:54:38    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αμορτισερόμετρο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΩΩΩΩΩΩΩΩ ναι! τα αποτελέσματα μετά απο 20,000km της Custom fit ανάρτησης μου ειναι απλά εξερετικά!

Μπροστά αριστερό 89%
Μπροστά δεξί 87%
Πίσω αριστερό 78%
Πίσω δεξί 77%

και τι φοράω τωρα...

Ελατήρια Sparco (Eibach 6cm)

Αμορτισέρ της μαμας Peugeot για 206Gti τα οποία μπροστινά υπέστησαν τροποποίηση στο καλάμι απο τορναδόρο ωστε να κοντίνουν και να γίνουν αμορτισέρ Χαμλώματος!

Απο Χαμλήλωμα.... (καποια παιδιά το εχουν δεί) απο συμπεριφορά ? εμένα τουλάχιστον μ'αρέσει αν και πλέον με τα GoodYear F1 GD-D3 δέν παει πλεόν με τις πάντες(με τα τεσσερα) αλλα την έχει δεί τρενάκι.... Οχι βουτήγματα.. Όχι κλίσεις .. Όχι κοπανήματα... Ε!! Ενταξει βρίσκει λιγάκι Εύκολα.... αλλα συνηθίζεις!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 12:18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πίσω χρειάζεσαι ράβδους στρέψης, ή αντιστρεπτική, ή σκληρότερα αμορτισέρ, ή όλα μαζί. Ότι και να κάνεις θα πάρεις επάνω σου. Wink

Πάντως με τα κομμένα-χαμηλωμένα μπροστινά βγήκες ασπροπρόσωπος. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 15:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Re: Περνώντας τον Λάκο με τα Φίδια (Αμορτισερόμετρο) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Μπροστά αριστερό 89%
Μπροστά δεξί 87%
Πίσω αριστερό 78%
Πίσω δεξί 77%



Πολύ καλά αποτελέσματα και όσον αφορά την ομοιογένεια ριστερά-δεξιά.
Nice!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 21:24:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Δεκ 2002, 00:44:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?


Εμας στον Βόλο διαθέτει τέτοιο μηχάνημα το εξουσιοδοτημένο συνεργείο της Peugeot




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Δεκ 2002, 10:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?


Τα περισσότερα μαγαζιά με ζαντολάστιχα έχουν και αμορτισερόμετρο. Για να είσαι σίγουρος, πήγαινε σε δύο διαφορετικά μαγαζιά, αλλά και στην ίδια την Πεζό.

Το αν είναι πιο αξιόπιστο το μηχάνημα της Πεζό από των έξω μαγαζιών, δεν το ξέρω. Ψάξτο λιγάκι! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Δεκ 2002, 14:46:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο κοστιζει μια τετιοα μετρηση παιδια;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Δεκ 2002, 18:27:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ποσο κοστιζει μια τετιοα μετρηση παιδια;


Δεν έχω ιδέα, μιας και μέχρι τώρα όλες τις έχω κάνει τσάμπα! Wink

Πάντως δεν πρέπει να είναι ακριβές Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Δεκ 2002, 19:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω παντως το μονο μαγαζι που ξερω ειναι στον ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ στην φραντζη...δεν θυμαμαι ομως τιμη.


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιαν 2003, 05:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
ποσο κοστιζει μια τετιοα μετρηση παιδια;


Δεν έχω ιδέα, μιας και μέχρι τώρα όλες τις έχω κάνει τσάμπα! Wink

Πάντως δεν πρέπει να είναι ακριβές Wink


Τί σε κανει να το λες αυτο ? εγώ λέω το αντίθετο.. οτι ενα ηλεκτρονικό αμορτισερόμετρο σαν αυτο ποθ έχει η Peugeot εδω στον Βόλο είναι ιδιαιτερα ακριβές !




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιαν 2003, 11:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
ποσο κοστιζει μια τετιοα μετρηση παιδια;


Δεν έχω ιδέα, μιας και μέχρι τώρα όλες τις έχω κάνει τσάμπα! Wink

Πάντως δεν πρέπει να είναι ακριβές Wink


Τί σε κανει να το λες αυτο ? εγώ λέω το αντίθετο.. οτι ενα ηλεκτρονικό αμορτισερόμετρο σαν αυτο ποθ έχει η Peugeot εδω στον Βόλο είναι ιδιαιτερα ακριβές !


Δηλαδή πόσο;




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2003, 02:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηλεκτρονική μέτρηση κάνει και δίνει και γράφημα... τί αλλο να πώ ?? Μετράει την δύναμη απόσβεσης των αμορτισέρ




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
A.P.R. (ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6

Ένταξη: 19 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΠΟΛΥΓΩΝΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιαν 2003, 17:50:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!
Μην πιστεύετε αυτές τις μαλ...!Οταν πήγα (το1999) κάποια στιγμή το 106 μου σε αμορτισερόμετρο καποιου γνωστού καταστήματος, το οποίο σημειωτέων φορoύσε PROFLEX Ανάρτηση με 450lb ελατήριο εμπρός και 23mm ράβδους πίσω, το μηχάνημα τρελάθηκε, την έβγαλε άχρηστη.Αν είναι δυνατόν ανάρτηση 1.450.000, να είναι αχρηστη.Βέβαια η απόδειξη, οτι το αυτοκίνητο κέρδιζε και επίσης το 2001 πήρε και το Πρωτάθλημα στο PEUGEOT TOYRISMOY.Απλώς αυτά είναι μηχανήματα για να σε πείθουν, οι έχοντες αυτά, να αλλάζεις αμορτισέρ στο μαγαζί τους, δημιουργώντας μια κατάσταση πανικού.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιαν 2003, 20:28:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

K.Χρήστο καλώς ήρθατε στο φόρουμ. H εμπειρία σας θα μας φανεί πολύ χρήσιμη.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιαν 2003, 14:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A.P.R. έγραψε:
Οταν πήγα (το1999) κάποια στιγμή το 106 μου σε αμορτισερόμετρο καποιου γνωστού καταστήματος, το οποίο σημειωτέων φορoύσε PROFLEX Ανάρτηση με 450lb ελατήριο εμπρός και 23mm ράβδους πίσω, το μηχάνημα τρελάθηκε, την έβγαλε άχρηστη.Αν είναι δυνατόν ανάρτηση 1.450.000, να είναι αχρηστη.


Τι ακριβώς εννοείς ότι στην έβγαλε άχρηστη? Θυμάσαι τα αποτελέσματα της αμορτισερομέτρησης?


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιαν 2003, 14:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
A.P.R. έγραψε:
Οταν πήγα (το1999) κάποια στιγμή το 106 μου σε αμορτισερόμετρο καποιου γνωστού καταστήματος, το οποίο σημειωτέων φορoύσε PROFLEX Ανάρτηση με 450lb ελατήριο εμπρός και 23mm ράβδους πίσω, το μηχάνημα τρελάθηκε, την έβγαλε άχρηστη.Αν είναι δυνατόν ανάρτηση 1.450.000, να είναι αχρηστη.


Τι ακριβώς εννοείς ότι στην έβγαλε άχρηστη? Θυμάσαι τα αποτελέσματα της αμορτισερομέτρησης?


Εκτός αυτού, θα θέλαμε και το όνομα του μαγαζιού. Μπας και πεισθούμε οτι χρειαζόμαστε και νέα ανάρτηση με το νέο έτος... Smile Shocked Surprised Laughing Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιαν 2003, 03:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καλύτερος μετρτής αμορτισέρ στο αυτοκίνητό μας είναι η αίσθηση! Δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να πάω να μετρήσω τα αμορτισέρ. Το μόνο που ίσως μπορεί να εξυπηρετήσει πραγματικά το αμορτισερόμετρο είναι να δείξει εάν υπάρχει πτώση απόδοσης σε κάποιο από τα αμορτισέρ.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 15:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια απορια, ετσι για το τυπικο. Σε μετρηση αμορτισερ το αποτελεσμα ειναι καποιο ποσοστο επι τις εκατο.
Η ερωτηση ειναι, σε τι ποσοστο συνηθος ενδηκνειται αλλαγη των αμορισερ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 16:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε κανενα ..ο κωλος σου ειναι το καλυτερο κριτηριο

σε καποια μαγαζια που εχω δει ειναι για τα μπαζα οι μετρησεις τους.
μου εδειχναν αγωνιστικο που το μετρησαν για πλακα και εδειχνε κατω απο 40% με ολοκαινουργια αναρτηση ..

συνηθως παντως λενε οτι απο 60 και κατω ανησυχεις...
σχεδον παντα δε σου βγαζουν πιο κατω απο οτι εισαι και πακετο εχουν ετοιμη τη τιμη για αντικατασταση ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 16:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
σε κανενα ..ο κωλος σου ειναι το καλυτερο κριτηριο

σε καποια μαγαζια που εχω δει ειναι για τα μπαζα οι μετρησεις τους.
μου εδειχναν αγωνιστικο που το μετρησαν για πλακα και εδειχνε κατω απο 40% με ολοκαινουργια αναρτηση ..

συνηθως παντως λενε οτι απο 60 και κατω ανησυχεις...
σχεδον παντα δε σου βγαζουν πιο κατω απο οτι εισαι και πακετο εχουν ετοιμη τη τιμη για αντικατασταση ... Wink


Συμφωνω με την 1η παρατηρηση (περι κωλου...) και εγω αυτο εχω σαν κριτηριο.,

Απλα επειδη εχουμε μια κουβεντα με ενα συναδελφο εδω στη δουλεια.
Του εκαναν μετρηση στο ΚΤΕΟ που περασε προσφατα, και απλα του ειπαν καποια νουμερα.
Το ΚΤΕΟ δεν εχει καποιο οικονομικο συμφερον απο την αλλαγη, απλα γενηθικε η απορια για το ποτε (σε μετρησιμα νουμερα) χρειαζονται αλλαγη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1516s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on