PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτή η φόδρα πώς καθαρίζει?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 07:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Αυτή η φόδρα πώς καθαρίζει? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους!! Έχω μία σχετικά ασυνήθιστη απορία...

Ωραία η διχρωμία στα μαύρα 206 με το κόκκινο εσωτερικό αλλά τώρα με τα μπάνια και τα αντηλιακά μου έχει γίνει πονοκέφαλος...

Πώς καθαρίζει το αντηλιακό απο την κόκκινη φόδρα γιατί να το πηγαίνω κάθε εβδομάδα για πλύσιμο πάει πολύ...άσε που φοβάμαι οτι απο το πολύ τρίψιμο (γιατί στο πλυντήριο που πάω έτσι το πλύναν...Μιγιάγκι style-breath in, breath out Smile ) θα μου "φαγωθεί" και η φόδρα...όποιος ξέρει κάποια ασφαλή μέθοδο/προϊόν Please help....
Confused


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kas (iakobos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 1.6 (16v)xr (2001)

Ένταξη: 23 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: ΗΠΕΙΡΟΣ(ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 15:44:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εχω παρει ενα καλο καθαριθστικο για τα καθησματα της meguiars..ειναι σε μοβ μπουκαλι των 912ml κ γραφει πανω extra!κ το πηρα 17ευρω!κανει καλη δουλεια


pug 307 modified by carcept
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 16:20:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτή η φόδρα πώς καθαρίζει? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Downhill έγραψε:
όποιος ξέρει κάποια ασφαλή μέθοδο/προϊόν Please help....


Καλύματα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 16:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντα το καλοκαιρι εχω 2 πετσετες μεγαλες στοπορτπαγκαζ με 2 μανταλακια και εχω ηρεμησει απο αυτο το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 09:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εγω παντα το καλοκαιρι εχω 2 πετσετες μεγαλες στοπορτπαγκαζ με 2 μανταλακια και εχω ηρεμησει απο αυτο το θεμα...


Σωστός!! Cool

ΜΑΝΤΑΛΑΚΙΑ???ΧΑΧΑ!! Καλή ιδέα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Wink γιατί η πετσέτα δεν στηρίζονταν πουθενά και καλύματα δεν έχω βρεί για τα πλαϊνά (πόρτες)...

Καλύτερο απο τα καθαριστικά!!!!

Ευχαριστώ!!!


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 09:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TIPS....

Α.παρε πολλα μανταλακια..σπανε χαλανε πολυ ευκολα...
Β. σημαδεψε τη πλευρα που καθεσαι με αλατια-αντιηλιακα...η κοπελα μου απειρες φορες πηγε να τη βαλει αναποδα(ξανθια γαρ) Evil Evil Evil
αν μπορεις γραψτο κιολας -this side up my girl!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 09:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
.............(ξανθια γαρ) Evil Evil Evil
αν μπορεις γραψτο κιολας -this side up my girl!!!!!!!!!!!!!!!

Εισαι μεγαλο οργιο...!! Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούν 2006, 09:15:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
TIPS....

σημαδεψε τη πλευρα που καθεσαι με αλατια-αντιηλιακα...η κοπελα μου απειρες φορες πηγε να τη βαλει αναποδα(ξανθια γαρ) Evil Evil Evil
αν μπορεις γραψτο κιολας -this side up my girl!!!!!!!!!!!!!!!


Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούν 2006, 21:20:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το παρον θα κλεισει συντομα. Υπαρχει ηδη σχετικο topic στις Αισθητικες Βελτιωσεις (Περιποίηση - Καθαρισμός εσωτερικού χώρου).

STELIOS
Mod. Team



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,097s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on