PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TrainingDay: TrackDay στον Kartodromo, 13 Iουνίου 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 10:24:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
έχω 2 προβληματισμούς για σήμερα:
α) έχει γεννέθλια ο αδερφός μου και έχει υποσχεθεί κέρασμα


Ένα βραδυνό κέρασμα γεύματος μετά την πίστα είναι ότι πρέπει Exclamation

xrisa-xs έγραψε:
β) κράνος για αγώνες δεν έχω, έχω όμως κράνος για το σκι... κάνει??????


Το PSClub Ενοικιάζει κράνη στην άκρως φιλική τιμή των 100.000 Ευρώ Exclamation
Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease

Live Μετάδοση Καιρού:

Αίθριος με αρκετά άσπρα σύννεφα.

Θερμοκρασία 25+ c

Αέρας Μέτριος



Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 10:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλέξ τι καιρό έχει πάνω τώρα?

(Edited by MEMsound. ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ GREKLISH!!! Twisted evil )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 11:24:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UPDATE

Live Μετάδοση Καιρού:

Έντονη ηλιοφάνεια με αρκετά άσπρα σύννεφα.

Θερμοκρασία 26+ c

Αέρας Μέτριος



Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 12:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UPDATE

Live Μετάδοση Καιρού:

Ήλιοφάνεια με αρκετή συννεφιά και κατα τόπους έντονη.

Θερμοκρασία 25+ c

Αέρας Μέτριος προς Ισχυρός



Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 12:30:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σιγά σιγά ψήνομαι κι εγώ..

Θα προσπαθήσω να έρθω.

Ίσως να μπω, αν καταφέρει και φτιάξει ο ηλεκτρολόγος το πρόβλημα με την πεσμένη ένταση του ρεύματος. (Όπως έγραψα και στις "Βλάβες", δεν τραβάει καλά το αμάξι)... Pale

Αν τελικά μπω, θα μπορέσει να μου δανείσει κάποιο παιδί το κράνος του?
(Θα έχω λουσμένα τα μαλλάκια μου..!) Stunned

Υ.Γ. Τόοοσα κράνη, και τα έχω αφήσει όλα στη Ρόδο.

Υ.Γ. 2. Δέν έχω δηλώσει συμμετοχή για το GTCC. Μπορώ να συμεμτέχω στο training day σήμερα?




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 12:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπάρχει χώρος ασφαλώς και μπορείς... Wink

Update From Opticaserie Magel:

Πολλά σύννεφα σε μαύρες, γκρί, πορτοκαλί και ροζ με κόκκινες βούλες αποχρώσεις...
Άνεμος: σαν πο**τη*.
Η πρόβλεψη: Θα ρίξει παπάδες..... Razz
Θα σβουρίξουμε πολύ λέμε..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 13:00:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτή την στιγμή 2km από κέντρο της Αθήνας βρέχει.
Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα είμαι κι εγώ σαν θεατής με το 206 (ακόμα στρώνω, 2000κμ έχει)... ελπίζω να σας γνωρίσω από κοντά επιτέλους

αλλά και με φίλο με αγωνιστικό που θα μπει μέσα (μάλλον για drift με τετοιο καιρό)...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την plaketokofths στις Τρι 13 Ιούν 2006, 13:28:12, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 13:02:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ Exclamation Exclamation Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 13:43:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να συνεχίσω και εγώ το Δελτίο Καιρού,στο Παγκράτι βρέχει αλλά εδώ στα Β.Προάστεια έχει λιακάδα με λίγα σύννεφα(ποικίλης απόχρωσης) που δεν φαίνονται απειλητικά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 15:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάγκες τα λέμε στο live ...της Τρίτης! Yahoo!




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 21:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ω ρε περάσαμε τρρρρρρέεελα!!! Thumb right

Πολύ δύναμη το κόκκινο EVO και το τάπερ..

Χάρηκα που γνώρισα μερικά παιδιά από το club, όπως και τον Προεδράρα!

1η φορά μπήκα σε πίστα, αλλά είναι κάτι που ονειρευόμουν από μικρός... Yahoo!

1.06 με μέτρησε ο φίλος μου, ΦΟΥΛ ΜΑΜΑ. (όπως το γέννησε η μαμά του).
Και με κινητήρα άστρωτο (από ρεκτιφιέ).

ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ............. Twisted evil

---
Υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να μπω στον αγώνα την Κυριακή?
Δεν έχω κάνει δήλωση. Hunter

---
Κρίμα για το ασημί RX-8 που βγήκε εκτός.
Αλλά, πήγε να με κυνηγήσει.
Χεχεχε... Whistling

Χωρίς πλάκα.. Ήμασταν κοντά και λέω, ας τον αφήσω, αφού θα με σκίσει.
Φωνάζει ο κολλητός από δίπλα (συνοδηγός) "ΣΚΙΣ'ΤΟΝ ΡΕΕ!!",
γκαζώνω, και στην επόμενη στροφή... ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΑΡ ΕΞ 8? ΟΕΟ... W00t




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούν 2006, 22:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν πολύ ωραία με πολλά και δυνατά αυτοκίνητα!Την Κυριακή μου φαίνεται θα μπούμε ¨πλακωμένοι¨ από τον γύρο προθέρμανσης Cool !!!
Κρίμα για τον mythos και το RX-8... Sad Σημασία έχει πως ο Κώστας και ο συνοδηγός του που είχαν και το σοβαρότερο ατύχημα δεν έπαθαν τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 00:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλές ομορφιές είδαν τα μάτια μου σήμερα. Χάρηκα που είδα καινούργιο κόσμο και ιδιαίτερα σε θέσεις με τις οποίες βοηθούσαν την οργάνωση.....

Γνώρισα τον plaketokofths από κοντά όπως και το Μπρίλη με το αγωνιστικό 106.

Στα "Αγωνιστικά", πολύ ωραία η βόλτα με τον Σταύρο(Stevon) αρχικά και με τον Σπύρο(Budspud) στην συνέχεια. Χάρηκα πολύ με την πρόοδο του Σπύρου, ο οποίος στην αρχή στραμπούλαγε αρκετά το αμάξι μιας και έμπαινε πρώτη φορά σε πίστα, αλλά στην συνέχεια έγινε άλλος οδηγός. Πολύ ωραία και στρωτή οδήγηση.. Υπέροχο το xsi. Ευχαριστώ για την βόλτα mate.

Δυστυχώς υπήρξε και η "στιγμή" για τον Mytho με το Starlet αλλά ευτυχώς χωρίς τραυματισμούς και σοβαρές ζημιές λόγω κειτζ...

Δυστυχώς δεν μπήκα με το δικό μου λόγω χωμάτινου "κουστουμιού". Ίσως στην Special την Κυριακή....

Άντε και την Κυριακή να δούμε περισσότερο κόσμο και πολύ θέαμα... Και Χωρις ατυχήματα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 02:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω η "προπόνηση" σήμερα περιελάμβανε κάθε είδους συγκίνηση... για εμένα τουλάχιστον, από λύπη και ενθουσιασμό αλλά και ανταγωνισμό και συναγωνισμό παρά τις λίγες συμμετοχές, κι αυτο έκανε την μέρα μοναδική.

Πολύ κρίμα για τον "mytho" και το starlet του το οποίο έδειχνε καλοστημένο αλλά και ο οδηγός ικανός.

Ο καιρός ευτυχώς δεν μας τα χαλάσε.

Θα ήθελα κι εγώ πολυ να συμμετάσχω αλλά δυστυχώς είμαι ακόμα σε ροντάρισμα... επιφυλάσσομαι όμως.

Χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια μέλη από κοντά τα οποία συμπάθησα ιδιαίτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 08:22:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
πολύ ωραία η βόλτα με τον Σπύρο(Budspud) στην συνέχεια. Χάρηκα πολύ με την πρόοδο του Σπύρου, ο οποίος στην αρχή στραμπούλαγε αρκετά το αμάξι μιας και έμπαινε πρώτη φορά σε πίστα, αλλά στην συνέχεια έγινε άλλος οδηγός. Πολύ ωραία και στρωτή οδήγηση.. Υπέροχο το xsi. Ευχαριστώ για την βόλτα mate.


Όντως φίλε!

Ο Σπύρος(BudSpud!) το πήγαινε ΠΟΛΥ καλά όταν τον έβλεπα απ' έξω.
Μπράβο ρε Σπύρο! Ωραίο το αμαξάκι σου!

Μόνο εγώ ένιωθα λίγο "φτωχός" μπροστά στις βελτιώσεις των άλλων, αλλά τι να κάνεις... Για την πλάκα μας πάμε. (Εγώ τουλάχιστον). Για να περάσω καλά..

Στεναχωρήθηκα που είδα 2 παλληκάρια με αγωνιστικά rallye που πήγαν να πλακωθούνε επειδή ο ένας είπε στον άλλον οτι ήταν αργός και του έκοβε το δρόμο... W00t Thumb Down




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 08:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WilDuck έγραψε:
Μόνο εγώ ένιωθα λίγο "φτωχός" μπροστά στις βελτιώσεις των άλλων, αλλά τι να κάνεις... Για την πλάκα μας πάμε. (Εγώ τουλάχιστον). Για να περάσω καλά...


Εσύ δεν ήσουν το"τρελοκομείο" που πήγαινε στις 3 ρόδες??? Razz

Μια χαρά ήσουν και να μην "στεναχωριέσαι" για βελτιώσεις κλπ κλπ...

Το θέμα είναι να "γουστάρεις" Wink

WilDuck έγραψε:
Στεναχωρήθηκα που είδα 2 παλληκάρια με αγωνιστικά rallye που πήγαν να πλακωθούνε επειδή ο ένας είπε στον άλλον οτι ήταν αργός και του έκοβε το δρόμο... W00t Thumb Down


Το μαυρο δεν είναι αγωνιστικό. Δρόμου είναι 2ου σταδίου. και το λευκό αγωνιστικό Ν1. Παρεξήγηση ήταν και "έληξε". Αν και δεν υπάρχει λόγος, καμιά φορά συμβαίνουν και αυτά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 08:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τι να πω?????πηγα για συνοδηγος με ενα ραλλακι για δοκιμες (αγωνιστικο) και λιγο πριν φυγουμε ακουω στα αυτακια μου "παρτο να μπεις αλλα με προσοχη"!!! στην αρχη κωλοσσα...αλλα το ξανασκεφτεικα και ηταν μοναδικη εμπειρια....αχ...ηταν τρελα..εχασα την μπαλα..τι γκαζει ηταν αυτο???τι φρενα???τι στησιμο??Τεσπα..ηταν πολυ ωραια...ραντεβου την Κυριακη

Α και ετσι για πληροφορια εκανα 1:05 με αμαξι που το οδηγαγα πρωτη φορα....!!! Wink








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 09:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εσύ δεν ήσουν το"τρελοκομείο" που πήγαινε στις 3 ρόδες??? Razz

Μια χαρά ήσουν και να μην "στεναχωριέσαι" για βελτιώσεις κλπ κλπ...

Το θέμα είναι να "γουστάρεις" Wink



Εγώ?
Τρελοκομείο??
Whistling

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Ήμουν ο ΦΟΥΛ ΜΑΜΑ ...! W00t




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 09:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν να μαι και εγώ....

Ξεκινώντας, πριν τα <<αγωνιστηκά>> δρώμενα...να αναφέρω το ατύχημα του Mythos (Κώστας) με το Starlet ,και στο ότι τα παιδιά δέν έπαθαν απολύτως τίποτα αφού ήταν απόλυτα ασφαλείς με το cage ,ζώνες κτλ...

Στα αγωνιάρικα <<τάπα>> ο WilDuck με το 106άκι του.Πρώτη βόλτα με το Xsi του Σπύρου (άχ τι μου έκανες θυμίθηκα παλιές -καλές εποχές) και ήδη φάνηκε η μεγάλη του βελτίωση σε μία άτυπη σύγκριση 1ου και 5ου γύρου (με ακόμα μεγαλύτερη βελτίωση μετα τις συμβουλές του Νίκου-Beep-Beep) .Με τον Γιάννη (106 Rallye -Μαύρο) ξεκίνησα να μπώ μαζί του μέσα ...αλλά....κάναμε τελικά τον σημαιοφώρο...

Τώρα στα δικά μου...τί να πώ...τα ταλαιπωρημένα,πολυκαιρισμένα κτλ.. Conti-σβούρα που επιστράτευσα..για το Track-Day από τα πρώτα μέτρα έδειξαν τις προθέσεις τους....με το πλάι....παντού....και με τα μούτρα σε 2 σημεία (κ5,καθώς και η κατηφορική αριστερή μετά το πέταλο) βέβαια είχαν θετικά στοιχεία λόγω του μαλακού πλαινού (και σκελετού γενικότερα) ήταν προβλέψιμα και κατάπιναν τα κέρμπ λές και ήταν τίποτα,ά...Νίκο Thnx για τα tip στην Κ2-3 Wink Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούν 2006, 09:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
εγω τι να πω?????πηγα για συνοδηγος με ενα ραλλακι για δοκιμες (αγωνιστικο) και λιγο πριν φυγουμε ακουω στα αυτακια μου "παρτο να μπεις αλλα με προσοχη"!!!


Α ρε τυχερέ.....

Πρέπει να είναι φοβερή εμπειρία το αγωνιστικό.

Καλά, και φουλ μαμά rallye να μου δώσουν, πάλι θα ξετρελαθώ... Yahoo!
Από τα 75 στα 120 άλογα έχει μια διαφορά..


Ρε παιδιά, θα μπορέσω να μπω κι εγώ την Κυριακή??
Δεν έχω δηλώσει συμμετοχή όμως.




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4421s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on