PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC 2oς Αγώνας: Κυριακή 18 Ιουνίου!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούν 2006, 14:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ!!!!
Και το άγχος προκαλεί καράφλα~!!!!!!!

GTCC GTCC μου έχεις πάρει το μαλλί
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BadSpud! στις Παρ 16 Ιούν 2006, 14:46:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούν 2006, 14:42:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Εγώ είμαι μαζί σου κολλητέ!!!

Πρωτοεμφανιζόμενος, μην έχεις καθόλου άγχος, και ΤΟΝ χρόνο να μη γράψεις, σίγουρα θα τα πας καλά!


Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Γιώργο αν και πραγματικά έχω αγχωθεί πολύ πρώτη φορά μπένω σε πίστα
εδώ στο T.Day ήμουν σκ**ά με είχε πιάσει το στομάχι μου… και έκανα πολλά λάθη




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούν 2006, 17:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ!!!!
Και το άγχος προκαλεί καράφλα~!!!!!!!

GTCC GTCC μου έχεις πάρει το μαλλί
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Καλά, είσαι απίστευτος....!!!!!! Hunter
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούν 2006, 19:02:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ!!!!
Και το άγχος προκαλεί καράφλα~!!!!!!!

GTCC GTCC μου έχεις πάρει το μαλλί
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


καλά χαλάρωσε τώρα... Δεν δίνεις Πανελλήνιες...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούν 2006, 19:26:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίπου έτσι νιώθω…..
εεεε αγχώνομε τι να κάνω~!!!!!!!




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 02:08:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ηρεμήσεις γιατί δεν θα κάνεις χρόνο. Και αν δεν κάνεις χρόνο, τότε να αγχωθείς γιατί θα φας ξύλο....... Τζάμπα τα μαθήματα;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 10:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pale Pale Pale Pale Pale Pale Pale Pale Pale Pale Pale




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 11:15:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 13:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μαζευτουμε πουθενα να παμε ολοι μαζι; Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 14:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θέλετε μια καλή ιδέα είναι στην Λέσχη στις 07:30 Wink

(εγώ ίσως περάσω αν και δεν το ξέρω ακόμα)

Αλλιώς τα λέμε στην πίστα.

Οργανωθείτε Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 15:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπράβο γιατί δε βλέπω απουσίες. Το αντίθετο, ενισχύθηκε ο αγώνας και με άλλα ονόματα και γνωστά μαλιστα Wink
Κρίμα που δεν τρέχει ο Νικολάκης μας στα 1400... Sad

Σε λίγο μπαίνουμε κι εμείς στο καράβι και είμαστε κι εμείς μεγαλύτερη παρέα αυτή τη φορα...
Smile colors Ελπίζω να μου κάτσει ο Καρτόδρομος να κάνω κανά γύρο με ολόκληρο αμάξι...

Υ.Γ. Το πρωί στο "χανιώτικο" σέρβις θα υπάρχει και το γνωστο Ενισχυτικό με τα πολλά οκτάνια. beer Οσοι πιστοι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 16:08:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αύριο από τις 7:00 έως τις 7:15 θα είμαι στη λέσχη. Στις 7:15 ακριβ΄΄ως θα φύγω γιατί πρέπει να είμαι νωρίς στην πίστα... Όποιος θέλει ας έρθει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 16:20:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Αύριο από τις 7:00 έως τις 7:15 θα είμαι στη λέσχη. Στις 7:15 ακριβ΄΄ως θα φύγω γιατί πρέπει να είμαι νωρίς στην πίστα... Όποιος θέλει ας έρθει Wink


Πολύ πιθανόν να είμαι και εγώ Νίκο...Αλλιώς 07.30 στο Καρτόδρομο απ'ευθείας... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 17:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν γνωριζω που ειναι η λεσχη οποτε θα τα πουμε στην πιστα! Εκτος κι αν βρεθουμε πουθενε στον δρομο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 17:51:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικα θα ερθω εγω το πρωι στην λεσχη!








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2006, 20:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) έγραψε:
Εγω δεν γνωριζω που ειναι η λεσχη οποτε θα τα πουμε στην πιστα! Εκτος κι αν βρεθουμε πουθενε στον δρομο.

Αν θες περίμενε στις 7:15 στην Ρενω στην Ν. Φιλαδελφεια, πάνω στην Εθνική.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2006, 18:54:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενας δεν εχει γραψει ακομα! Περιεργο!!! Confused Λοιπον πιστευω οτι ηταν μια πολυ καλη διοργανωση αν εξαιρεσεις οτι το πρωι ηταν κλειστη η πιστα και ειχαμε μια καθυστερηση μιας ωριτσας! Τα του αγωνα τωρα. Δεν ξερω και πολλα αλλα απο οτι πηρε το αυτη μου ο Τασος εκανε πολυ καλο χρονο και γενικως η επιδοσης επεσαν πολυ απο την προηγουμενη φορα! Εγω μπηκα ανα εναν γυρο στο 1,03 και συνολικο 3,13 και ηρθα καπου 18 και πμορει και πιο κατω! Crying or Very sad Την επομενη φορα ισως παμε καλητερα! Αυτα! Κανενας αλλος!!!!!! Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2006, 19:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουαουυυυυυυυυυυυυυ
Η διοργάνωση ήταν απίστευτη πολύ καλά οργανωμένη και συντονισμένη

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλα τα παιδιά που τρέξανε όποια και αν ήταν τα αποτελέσματα!!!

Το μωράκι μου σε σχέση με το Τ.Day και ότι η πίστα γλίστραγε απίστευτα γύρισε πολύ καλά σε χρόνους που δεν τους περίμενα με τίποτα!!!!!!!!

Πάντα τέτοια Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2006, 22:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 2ο GTCC είναι ήδη παρελθόν....και σίγουρα ήταν πιο επιτυχημένο απο το πρώτο... Cool
Θέλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του club που έβαλαν τα αυτοκινητά τους στην πίστα και ομολογουμένως τα πήγαν μια χαρά... Wink
Θέλω να πιστεύω ότι όλοι ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων το ευχαριστηθήκατε δεόντως... Wink
Πολλά μπράβο επίσης στα παιδιά που ήρθαν απο την Κρήτη μόνο και μόνο για να συμμετάσχουν και αυτοί στην όμορφη γιορτή που είχαμε σήμερα στις Αφίδνες.. Wink
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους απο το club ήρθατε απλά και μόνο να υποστηρίξετε τις προσπάθειες μας και θυσιάσατε το μπάνιο σας στη θάλασσα ή κάποιες ώρες απο αυτό... Wink
Θέλω να ευχαριστήσω επίσης τους:Τάσο (sidobre),για όλο το τρέξιμο που έριξε όλες τις προηγούμενες ημέρες ώστε σήμερα να είναι όλα άψογα και να έχουμε έναν ωραίο αγώνα...χωρίς το όραμα του δεν θα υπήρχε αυτός ο θεσμός που όλοι αγκαλιάσαμε με τόση θέρμη... Wink ,Μάνθο (memsound),για την άψογη δουλειά στα χρονόμετρα...και όλο το υπόλοιπο τρέξιμο... Wink ,Νίκο (roadrunner),που και αυτός έριξε πολλά κιλά ιδρώτα ειδικά σήμερα... Wink ,Αλέξη (coolalexis) και Γιώργο (WilDuck) που έφαγαν ατέλειωτες ώρες στον ήλιο με τη σημαία ανα χείρας... Wink ,Αναστασία (luna),που η δουλειά της σήμερα στη γραμματεία ήταν κάτι παραπάνω απο άψογη... Wink ,και γενικά όσους και όσες βοήθησαν (Αργύρη-touristas,Κώστα-icegus,Nίκο-nickzotos,και όσα παιδιά ξεχνάω)για την πραγματοποίηση του σημερινού υπέροχου αγώνα... Wink
Όσον αφορά την συμμετοχή μου,την θεωρώ επιτυχημένη απο τη στιγμή που έκανα για ακόμη μια φορά το κέφι μου και το καταευχαριστήθηκα,και βέβαια που κατέβασα τον χρόνο μου στο 1:04,650... Wink
Εύχομαι ο επόμενος αγώνας να είναι ακόμα καλύτερος και να προσελκύσει το ενδιαφέρον περισσότερων αγωνιζομένων αλλά και θεατών.. Wink Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2006, 23:21:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και μόλις ξύπνησα(!) θα γράψω και εγώ δυο λογάκια. Το όλο Event κατα την ταπεινή μου άποψη ήταν υπέροχο. Αν και Για λόγους ανωτέρας βιας δεν μπόρεσα να τρέξω καθόλου (με το αμάξι γιατί γενικώς έριξα το τρέξιμο της ζωή μου) αυτό το event το ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο από το πρώτο, παρόλο που κουράστηκα πάρα πολύ. Η δουλειά στα χρονόμετρα πολύ καλή και ευκολότερη. Παρόλο που υπήρξαν κάποιες μικρο εντάσεις και διαμαρτηρίες που απ' ότι εμαθα μετά δεν είχαν κανένα δίκιο η διοργάνωση ήταν απλά ΑΨΟΓΗ. Στο τέλος μόνο καλά λόγια ακούγαμε.. Συγχαριτήρια και μπράβο ακούγαμε συνεχώς.
Και στο τέλος μετά την απονομή είχα κρατήσει και μια σαμπάνια για τον Τάσο. Τον έκανα μούσκεμα και το άξιζε... Μετά από τόσο τρέξιμο και πίεση πιστεύω ότι ηταν οτι καλύτερο.
Και για μένα ότι καλύτερο η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΚΑΡΔΙΑ αγκαλιά και το ευχαριστώ του Τάσου μετά τον αγώνα.. Για μένα ήταν η καλύτερη ανταμοιβή.
Μετά από αυτόν τον αγώνα μου έμεινε η ηθική ικανοποίηση ότι μαζί με 8-10 ακομα άτομα διοργανώσαμε απο το 0 έναν θεσμό με τόση επιτυχία. Πραγματικά από το 0 με πολλές θυσίες, πολύ τρέξιμο και πολλές ώρες από τον ελεύθερο( ; ) χρόνο μας.... Ειδικά ο Τάσος..
Τέλος αν και δεν είδα από την θέση που ήμουν άτομα του κλαμπ έμαθα ότι ήρθαν αρκετοί. Σας ευχαριστούμε που μας στηρίζετε. Επείσης ευχαριστώ στους Μανο για την εξαιρετική δουλειά στην Γραμματεία, Αναστασία και Αργύρη (που τελικά καλά έκαναν και πάνω στην κ@υλ@ μου δεν με άφησαν να μπω + την δουλειά της αναστασία που σκίστηκε στην Γραμματεία για να βάλει σε τάξει τους Βάρβαρους...) στον Μανθο (για την συνεργασία στα χρονόμετρα) στον Cool Alexis (για το λιώσιμο στον ήλιο και για τα καθήκοντα μεταφορέα που διετέλεσε) στον Σπύρο (για την όλη βοήθεια που προσέφερε) στον Γιώργο WilDuck (ο οποίος ήρθε να δει αγώνα και τον έζησε από μέσα μιας και τον χώσαμε σε μια Κ) στον Νικολάκη (ο οποίος είχε ξεσκιστεί να φωνάζει για κράνη και ζώνες στα πιτ και να βάζει τα αυτοκίνητα στην σειρά τους) Και τέλος στον Τάσο (δεν χρειάζεται να πω γιατί)
Το μόνο που με στενοχώρησε ήταν ότι στο τέλος μείναμε 5 ατομα να μαζέψουμε όλα τα πράγματα..... Evil
Το μόνο που μένει τόσο βαθιά μέσα σου μετά από ένα τέτοιο event είναι οι αγκαλίες στο τέλος και τα ευχαριστώ από τους αγωνιζόμενους.
ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ Thumb Left


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Road_Runner στις Δευ 19 Ιούν 2006, 10:07:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,5789s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on