PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC 2oς Αγώνας: Κυριακή 18 Ιουνίου!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 01:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GTCC ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!


[/i]



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 01:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GTCC ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!


[/i]



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Απλά γαμάτοοοοοοοοοοοο
Ha Ha
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 10:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όχι απλά...

Road_Runner έγραψε:


Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Απλά γαμάτοοοοοοοοοοοο
Ha Ha


εγώ θα έλεγα...

ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟ!!!!!



Σωστά "φανταστικέ παπαράτσι?"


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 10:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαααααχαχαχαχαχαχα πάρα πολύ καλό

(τώρα εξηγούνται οι χρόνοι "κουκουρούκου")

Καλά στον επόμενο κομμένη η Βιβή. Θα μείνει στην Γραμματεία....
Αντε πήραν τα μυαλά σας αέρα!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 11:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Whistling Whistling Whistling

μάλλον θέλει ελατηριάκια μπροστά....


σώπα...
Δεν ξέρω αν είναι ελατήρια ή αντιστρεπτικές αλλά μετά που το έκανα ενα γύρο και 'γω μου φάνηκε κάπως μαλακό.

Anyway αυτό είναι κουβέντα για αλλού Rolling eyes Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 11:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα γιατί Τασούλι μην μας πάρεις την Βιβή!!!

Είναι πηγή έμπνευσης για μας!!!




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 11:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 11:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Μα γιατί Τασούλι μην μας πάρεις την Βιβή!!!

Είναι πηγή έμπνευσης για μας!!!


Τι έγινε; Ξεχάσαμε κι όλας την γειτόνισσα της Λέσχης; Ααααα και κανόνιζα κατάσταση Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 11:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dizzy2 Rotfl Splat Dizzy2 Rotfl Splat Dizzy2 Rotfl Splat Dizzy2 Rotfl Splat Dizzy2 Rotfl Splat


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 12:51:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Τι έγινε; Ξεχάσαμε κι όλας την γειτόνισσα της Λέσχης; Ααααα και κανόνιζα κατάσταση


Η γειτόνισσα της Λέσχης είναι για την πέμπτες!!!!! χι χι χι χι χι χι
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 12:58:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως πιστεύω ότι η γειτόνισσα της Λέσχης αξίζει ένα δικό της TOPIC~!!!!!!!! Very happy




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 16:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Χαααααχαχαχαχαχαχα πάρα πολύ καλό

(τώρα εξηγούνται οι χρόνοι "κουκουρούκου")

Καλά στον επόμενο κομμένη η Βιβή. Θα μείνει στην Γραμματεία....
Αντε πήραν τα μυαλά σας αέρα!


Πες τα Πρόεδρε... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 18:08:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την έχουμε προλάβει στα χρονόμετρα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Idea Idea Και πιστεύω ότι θέλει μεταγραφή στο PSClub Idea Idea




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 19:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε κανίβαλοι του PSClub θα σας κυνηγήσω... 2gunfire Armed


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούν 2006, 22:19:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε παλικάρια!!!

Πραγματικά ο δεύτερος αγώνας ξεπέρασε τον πρώτο και φυσικά αρκετές τέτοιου είδους διοργανώσεις από λέσχες με "εμπειρία"...
Επειδή ομως τα δικά μου λόγια ίσως να μην ακούγονται αντικειμενικά επειδή σας ξέρω και σας ζώ κατά κάποιο τρόπο. (και σας αγαπώ Love ), σας μεταφέρω τις εντυπώσεις των παιδιών που ήρθαν μαζί μου καθώς εκτός από αυτούς που έτρεξαν ήταν και αλλοι 3-4 στην κερκίδα για παρέα από τα Χανιά ειδικά για τον αγώνα...
Κανείς τους δεν μπορούσε να συλλάβει πως 5-10-15 άτομα με απειρία (σχετική) αλλά σοβαρότητα και πολύ όρεξη έστησαν ένα αγώνα και κατ'επέκταση ένα έπαθλο τόσο ολοκληρωμένο , τόσο ασφαλες, τόσο ενδιαφέρον και θεαματικό (κτλ,κτλ...) που δεν συναντάς σε αντίστοιχές διοργανώσεις που τελικά μόνο στην αρπαχτή αποσκοπούν...

Και σας τιμάει η γνώμη τους καθώς όλοι έχουν εμπειριά από αγώνες, και από λέσχες...
Συγχαρητήρια στον Τάσο (και που με πέρασε...) και σε όλους σας.

Οσο για τον αγώνα μου, φάνηκε ότι μου λείπουν τα αγωνιστικά χιλιομετρα στην συγκεκριμένη πίστα σε σχέση με τους συναθλητές μου...
Κι επειδή 'ηθελα να τερματίσω, έκανα 3 γύρους χωρίς υπερβολές με προσοχή στο τραυματισμένο μου ημιαξόνιο που τελικά μου έκανε το χατήρι...
Ακόμα κι έτσι όμως τουλάχιστον δεν διασύρθηκα οπότε όλα καλά.Θα έρθουν κάποια στιγμή και οι χρόνοι...

Τουλάχιστον πέρασα καλά.
Και στην άλλη βόλτα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούν 2006, 13:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:

Η γειτόνισσα της Λέσχης είναι για την πέμπτες!!!!! χι χι χι χι χι χι
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Παντως οταν εφυγες,(την ωρα που σφουγγαριζαμε τα σαλια σου! Laughing ) ηρθε και ειπε καληνυχτα!(σοβαρολογω ομως!)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούν 2006, 13:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα με έψαχνε μάλλον!!! χι χι χι χι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούν 2006, 13:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποοοοοοολλές φωτογραφίες του 2ου GTCC:

http://www.photorallypress.gr/index.php?option=com_zoom&Itemid=41&catid=111&PageNo=1

Επιλεκτικά για τον κ. πλοίαρχο:
http://www.photorallypress.gr/index.php?option=com_zoom&Itemid=41&page=view&catid=111&PageNo=5&key=49&hit=1


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούν 2006, 18:29:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.........Επιλεκτικά για τον κ. πλοίαρχο:
http://www.photorallypress.gr/index.php?option=com_zoom&Itemid=41&page=view&catid=111&PageNo=5&key=49&hit=1


Merci monsieur Manthos... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3849s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on