PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC 2oς Αγώνας: Κυριακή 18 Ιουνίου!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2006, 23:40:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασα να πω Ευχαριστώ για τα 3 παιδία από την Κρήτη που έκαναν αυθημερόν ταξίδι για να μας ΤΙΜΗΣΟΥΝ και να τρέξουν στον ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 07:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλο ένα GTCC διεξάχθηκε με επιτυχία.
Πολλές συμμετοχές και αυτή τι φορά και πάρα πολύς κόσμος και ας είχε ζέστη.
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους έτρεξαν και βοήθησαν ο καθένας όπως μπορούσε για την οργάνωση και την διεξαγωγή και αυτού του event.

Στα του αγώνα τώρα αν και με καλύτερο στήσιμο δυστυχώς τα λάστιχα δεν είχαν διάθεση να ακολουθήσουν με αποτέλεσμα οι χρόνοι να είναι κατά 2sec πάνω από την προηγούμενη φορά. Κατά τα άλλα το ευχαριστήθηκα πάντως και ας γλίστραγε.

ΘΕΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ...........semi slick 16άρια Twisted evil

Αυτά για την ώρα……..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 08:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν αλλά και για τους πολύ καλούς χρόνους όσων έτρεξαν!

Ο αγώνας στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία.

Περισσότερα λίγο αργότερα γιατί έχω πήξει στην δουλειά....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 08:42:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετοιμάζω λίγο χρόνους και Δ.Τ. και θα έχω αναλυτικό ποστ.....

Κάποιος σήμερα το πρωί, μπιπ μπιπ με συγκίνησε....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 10:12:06    Θέμα δημοσίευσης: Ο Μαύρος Κριτής Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για άλλη μία φορά θα πρέπει να νιώθουμε υπερήφανοι για τον Πρόεδρο μας Exclamation

Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Αργυράκο που χωρίς αυτόν θα είχα γίνει φυτό από την ΖΕΣΤΗ Exclamation Exclamation Exclamation
Silly Silly Silly Silly Silly Silly Silly Silly

Τον Μάνο για το υπέροχο του clima Wink

Τον Μανθοζουζουνέλο και τον Νικόλα (Πάτα πάτα...) για την τρέλα και τον χαβαλέ...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vagelisp (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 11:02:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες ενα μπράβο και απο εμένα,πέρασα και ειδα περίπου για κάνα 2ωρο και μου άρεσε παρα πολύ η όλη φάση.Δεν μπόρεσα να κατσω παραπάνω λογο οτι είχα και το γιο μου και μου άρχισε την μουρμούρα λόγω πείνας. Very happy .Δεν ήξερα κανέναν σας και ΄θελω να περάσω απο το club να γνωριστούμε απο κοντά .

Και πάλι μπράβο σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 11:09:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόνο η πολύ ζέστη ήταν εμπόδιο στα 130 αυτοκίνητα που βρέθηκαν στον Kartodromo την Κυριακή 18 Ιουνίου, που όμως και αυτή δεν ήταν αρκετή για να σταματήσει ή έστω να επηρεάσει τις πολύ καλές προσπάθειες όλων των διαγωνιζόμενων. Η διοργάνωση στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία, με πολύ υψηλό επίπεδο οργάνωσης κάτι που αποδείχτηκε και έμπρακτα, αφού όλη η διεξαγωγή έγινε με μηδενικές καθυστερήσεις. Αξίζει επίσης να σημειωθεί ότι καθ, όλη την διάρκεια της παιδιάς δεν χρειάστηκε να κινητοποιηθεί καθόλου ο μηχανισμός ασφαλείας, κάτι που αποδεικνύει για άλλη μια φορά την ασφάλεια που προσφέρουν τέτοιες εκδηλώσεις.

Ναι λοιπόν στις πίστες με ασφάλεια και όχι στους δρόμους, δήλωσαν 130 αυτοκίνητα στον Kartodromo, πραγματοποιώντας πολύ καλούς χρόνους ακόμα και με την πολύ υψηλή θερμοκρασία που είχε μέσα στην πίστα. Ακόμα περισσότερο εντύπωση έκανε σε όλους ο κόσμος που πλημμύρισε τις Αφίδνες θυσιάζοντας την Κυριακάτικη βόλτα τους για να θαυμάσουν από κοντά τους διαγωνιζόμενους που στο σύνολό τους συμμετείχαν με τα καθημερινά τους αυτοκίνητα.

Στην Κατηγορία Η, την πρώτη θέση κατέλαβε ο Γιάννης Φλώρος με Toyota Starlet από το GTC με δεύτερο τον Αλέξανδρο Καρρά με Smart Roadster από το SmartMania και τρίτο τον Αντώνη Παπαγιαννόπουλο επίσης με Smart Roadster από το Funky Smart.

Στην Κατηγορία Ζ, την πρώτη θέση κατέλαβε ο Γιώργος Λαμπρινός με Toyota Yaris από το Yaris Club με δεύτερο τον Νίκο Ρήγα με 106 Rallye από το PuntoClub.gr και τρίτο τον Μίλτο Μαθιούδη με Toyota Yaris από το Yaris Club.

Στην Κατηγορία Ε, που συγκέντρωσε και τις περισσότερες συμμετοχές ο Ρένος Παπαδάτος με 106 Rallye από το 106SportClub νίκησε με διαφορά με δεύτερο τον Νέστωρ Κομποθανάση με Renault 5 από το GTC, ενώ τρίτος τερμάτισε ο Γιάννης Μάνος με 106 Rallye από το Peugeot Sport Club.

Στην Κατηγορία Δ, ο Ανδρέας Συρίγος με Toyota MR2 από το MR2 Club σημείωσε εκπληκτικούς χρόνους κατακτώντας την πρώτη θέση με δεύτερο τον Γιάννη Τσουκλείδη επίσης με Toyota MR2 από το MR2 Club. Την τριάδα έκλεισε άλλο ένα αυτοκίνητο του MR2 Club, αυτό του Ιερόθεου Πολυχρόνη με Toyota MR2.

Στην Κατηγορία Γ, ο Αλέξανδρος Καραγιάννης με Opel Vectra από το Opel Club κατέκτησε την πρώτη θέση με δεύτερο τον Αυγερινό Πολυζωγόπουλο με Nissan Sunny από το XDC και τρίτο τον Χρήστο Θεοδώρου με Peugeot 306 επίσης από το XDC.

Στην Κατηγορία Β, με τις λιγότερες συμμετοχές πρώτος αναδείχτηκε ο Κωνσταντίνος Φαρσαλινός με Renault Laguna από το Greek Renault Club με δεύτερο τον Δημήτρη Καργαδούρη με Golf GTi από το VWClub και τρίτο τον Μαργαρώνη Ανδρέα με Hyundai Accent από το Hyundai Club.

Στην κατηγορία που όλοι οι θεατές περιμένανε με αγωνία, την Κατηγορία Α, με τα πολύ δυνατά EVO και Impreza, πρώτος αναδείχτηκε για άλλη μια φορά ο Σπύρος Ζορμπάς, με Mitsubishi Evo VIII από το Evo Club, δεύτερος ο Γιάννης Τερζίδης επίσης με Mitsubishi Evo VIII από το Evo Club, ενώ την κυριαρχία των Evo, έκλεισε ο Φώτης Κωνσταντόπουλος με Mitsubishi Evo VIII από το Evo Club.

Τέλος στην Κατηγορία S, πρώτος τερμάτισε ο Δημήτρης Παπαδόπουλος, γνωστός ως «Καταραμένος» με Peugeot 106 Rallye από το Honda Club με δεύτερο τον Δεληκλιτσιώτη Μπάμπη με Honda Civic Type R από το Honda Club και τρίτο τον Κώστα Καρτσώνη με Peugeot 106 Rallye.

Μετά την εκδήλωση έγινε η απονομή των κυπέλων για τις πρώτες θέσεις όπου οι νικητές σε ένα πολύ εορταστικό κλίμα, δροσίστηκαν παίζοντας μπουγέλο με τις σαμπάνιες δίνοντας ένα ακόμα ωραίο τόνο σε αυτήν την τόσο επιτυχημένη γιορτή.

Πατήστε εδώ για να δείτε τα αποτελέσματα!

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το επόμενο GTCC που θα γίνει τον Σεπτέμβριο στην πίστα των Μεγάρων.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Δευ 19 Ιούν 2006, 17:35:57, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 11:58:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vagelisp έγραψε:
Παιδες ενα μπράβο και απο εμένα,πέρασα και ειδα περίπου για κάνα 2ωρο και μου άρεσε παρα πολύ η όλη φάση.Δεν μπόρεσα να κατσω παραπάνω λογο οτι είχα και το γιο μου και μου άρχισε την μουρμούρα λόγω πείνας. Very happy .Δεν ήξερα κανέναν σας και ΄θελω να περάσω απο το club να γνωριστούμε απο κοντά .

Και πάλι μπράβο σας.


Ευχαριστούμε και σε περιμένουμε την Πέμτη από την λέσχη μας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 12:36:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μαι και εγώ για εντυπώσεις.

Κατ'αρχήν δεν ξέρω ποιόν να πρωτοευχαριστήσω!

Ενώ κατά την διάρκεια του αγώνα τα συναισθήματα ήταν λίγο ανάμικτα, καθώς χρειάστηκε να φύγω από την θέση του βοηθού αλυτάρχη για να βοηθήσω στον συντονισμό των αυτοκινήτων (πραγματικά πολλά) βρέθηκα μέχρι το τέλος να αντιμετωπίζω καταστάσεις για την ομαλή διεξαγωγή του αγώνα. Παράπονό μου ότι τελικά όλοι θέλουν ένα αγώνα φιαγμένο στα μέτρα τους. Καλή εμπειρία και μας δίνει πολύτιμες πληροφορίες για την συνέχεια (αφού κάποια πράγματα που παρατηρούμε τα διορθώνουμε).

Ετσι, όσα την προηγούμενη φορά είχαμε παρατηρήσει, τα διορθώσαμε πιστεύω με τον καλύτερο τρόπο (παρουσίαση, ανακοίνωση χρόνων, καθυστερήσεις κλπ), τώρα παρατηρήσαμε και κάποια άλλα που επίσης θα βελτιωθούν.

Ετσι όπως έγραψα πιο πάνω ενώ την ώρα του αγώνα είμουν με κάπως ανάμικτα συναισθήματα, την ώρα της απονομής, μόνο μια υπέροχη γλυκιά αίσθηση έχει μείνει και ικανοποίηση ότι όλα πήγαν όπως είχαμε σχεδιάσει.

Ικανοποίηση λοιπόν.

Αλλά τί θα ήταν ένας αγώνας, χωρίς όλα αυτά τα άτομα που τον στελεχώνουν και του δίνουν πνοή ώστε να γίνει αυτό που πραγματικά είναι.

Ετσι σας ευχαριστώ όλους θερμά!
Από την ασφάλεια, από τους ταξιθέτες, από τα χρονόμετρα, από τους κριτές που πραγματικά ψήθηκαν, από την Γραμματεία που έπηξε.... ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!

Και ευχαριστιέμαι ακόμα περισσότερο γιατί γύρω μου υπάρχουν άτομα που συντονίζουν την όλη διαδικασία που τους ξέρω καλά και αποδίδουν περισσότερο απ'όσο θα μπορούσα να τους ζητήσω!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΙΠΟΝ!

Συγχαρητήρια και στα παιδιά που συμμετείχαν στον αγώνα, για τους χρόνους που έκαναν σε αυτές τις ομολογουμένως αντίξοες συνθήκες (ζέστη) και εύχομαι να ευχαριστηθήκατε και εσείς όπως όλοι που σας καμαρώναμε!

Αγωνιστικά για εμένα, πραγματοποίησα μια ικανοποιητική εμφάνιση. Για μένα αρκετά κάτω από τις δυνατότητες αλλά ικανοποιητική. Ερχονται κι'άλλοιο αγώνες για να ευχαριστηθούμε. Και αυτό κάναμε σε αυτόν. ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 12:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανταπόκριση από τον καλοψημένο κριτή της Κ1 : Laughing

Παιδιά, εγώ ήρθα για να δω θέαμα και ξαφνικά βρέθηκα με σαλιάρα, ασύρματο και κίτρινη σημαία.. Stunned
"Υπεύθυνος" γι'αυτό ο Τάσος. Να 'σαι καλά φίλε γιατί μου δόθηκε η ευκαιρία να ζήσω έναν αληθινό αγώνα από κοντά!

Ευτυχώς που είχα ομπρέλα και τον Μάνθο (MEM_Sound), Σπύρο (BudSpud) και πρόεδρο να μου προμηθεύουν φαγώσιμα και ποτά.

Σε 1 στιγμή κινδύνεψα μόνο να βρεθώ στο καπώ ενός αυτοκινήτου που έμπαινε στη στροφή, αλλά ευτυχώς για μένα το κράτησε το παιδί.. Pale

Φοβερή εμπειρία να βλέπεις τον "Καταραμένο" να σηκώνεται στις 2 ρόδες στο 1 μέτρο από εσένα..... Ο τύπος το ΞΕΖΟΥΜΙΣΕ το ραλλάκι! Μιλάμε για συνεχείς διορθώσεις, κώλο και πάλι κώλο, καβάλημα των κερμπ κ.α. ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!

Όπως και το παιδί με το πορτοκαλί 306, το ασημί SUBARU που έμπαινε με τις πάντες... ΦΟΒΕΡΟΙ!

Συγχαρητήρια και στον δικό μας Σπύρο (BudSpud) για τους εκπληκτικούς του χρόνους!Ρε σεις αυτός είναι καλός!!!

Στον Τάσο για την πολύ καλή του εμφάνιση, στο παιδί με το 407, στον Αργύρη με το πορτοκαλί 307 και σε όλους όσους ξεχνάω.

Μεγάλοι άτυχοι ο Ραπτάκης με 1300 Starlet και ο Δεληκλητσιώτης με το TYPE R που τιμώρησε κόσμο με τους χρόνους του! Κρίμα για το τετακέ στην είσοδο της Κ1..


Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν στη διοργάνωση αυτού του αγώνα! Κύλησε πολύ ομαλά!

Πάντα τέτοια!

Τώρα, κάτι έλεγε ο αλυτάρχης για τους κριτές, ότι κανονικά πληρώνονται και τέτοια, αλλά δεν έκατσα να το ψάξω. Rolling eyes

Εξάλλου, κάτι θα μου είχαν πει τα παιδιά του Club αν ίσχυε αυτό. Έτσι δεν είναι?




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 13:25:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο enent (όπως και στο 1ο άλλωστε) πληρώθηκαν οι κριτές που είχε φέρει μαζί του ο αλυτάρχης, όπως και αυτός άλλωστε... Δηλαδή πληρώθηκε ο αλυτάρχης, ο κριτής της εισόδου των πιτς, της εξόδου καθώς και ο παρατηρητής της ΕΘ.Ε.Α. οι οποίοι ήταν εντεταλμένοι της ΕΘ.Ε.Α. και χωρις αυτούς δεη ήταν δυνατό να γίνει αγώνας. Wink
Αν ήταν να πληρώνονται οι κριτές θα είχαμε εθελοντές μέχρι και από αλεξανδρούπολη...... Παντως σε ευχαριστούμε γιατί μας έβγαλες από την δύσκολη θέση. Αν και δεν τα πολυ είπαμε από κοντά λόγω του καθήκοντος που είχα, σε έβλεπα που ψηνώσουν..... Πάντως είδες θέαμα από κοντά, δεν μπορέις να πεις... Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 13:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Στο enent (όπως και στο 1ο άλλωστε) πληρώθηκαν οι κριτές που είχε φέρει μαζί του ο αλυτάρχης, όπως και αυτός άλλωστε... Δηλαδή πληρώθηκε ο αλυτάρχης, ο κριτής της εισόδου των πιτς, της εξόδου καθώς και ο παρατηρητής της ΕΘ.Ε.Α. οι οποίοι ήταν εντεταλμένοι της ΕΘ.Ε.Α. και χωρις αυτούς δεη ήταν δυνατό να γίνει αγώνας. Wink


Ok ευχαριστώ ρε Νικόλα! Μίλησα και με τον Τάσο.

Να ρωτήσω κάτι.
Και γιατί πρέπει να είναι και αυτοί εκεί για να γίνει αγώνας?
Αν γίνει π.χ. στα πρότυπα του Track Day, με λιγότερες συμμετοχές, αγώνας δε θα είναι πάλι?

Εντάξει, δε θα έχουμε αυτόματη χρονομέτρηση, αλλά κάποιο τρόπο δε θα βρούμε να μετράμε τους χρόνους? Rolling eyes




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 13:32:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(επίσημος) "Αγώνας" χωρίς επίσημα χρονόμετρα/αλυτάρχη/κριτές/ασφενοφόρο/πυροσβεστική/γερανό κλπ κλπ δεν γίνεται. "ΑΠΑΓΟΕΥΕΤΑΙ"

Track day όσα θες.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 13:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
(επίσημος) "Αγώνας" χωρίς επίσημα χρονόμετρα/αλυτάρχη/κριτές/ασφενοφόρο/πυροσβεστική/γερανό κλπ κλπ δεν γίνεται. "ΑΠΑΓΟΕΥΕΤΑΙ"

Track day όσα θες.... Wink


Ανεπίσημος αγώνας με "ανεπίσημη" τιμή, όμως? Wink




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 13:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Ανεπίσημος" ΔΕΝ θα είναι αγώνας.
Δεν θα υπάρχει η διαφάνεια των επίσημων χρονόμετρων.
Όυτε η ασφάλεια με πυροσβεστική/γερανό/ασθενοφόρο.

Θα είναι track day. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 14:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιανού είναι το τρίκυκλο ΟΕΟ?????






Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 14:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Whistling Whistling Whistling

μάλλον θέλει ελατηριάκια μπροστά....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 14:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν η οργάνωση παραουσιάζει σημαντικές ελείψεις όπως παρατήρησα χθες.

Δεν είχε το πιεσκλαμπτελειατζιάρ τέντα οργανωμένη με σαλονάκι για τους προσκελημένους που να έχει θέα στην πίστα και pitbabes που να μας σερβίρουν δροσιστικά cocktails... και να έχω και καρτελάκι που να λέει: ΓουΤουΨουΨου padock - VIP Guest...

Nα τα δω εφαρμοσμένα στην επόμενη διοργάνωση παρακαλώ.... Afroman

Eν το μεταξύ ο Γονάκινεν δεν το είχε χθες.... Την ώρα που τον χαιρέτησα κάτι μου έλεγε για τον αν ανέβηκα απ’ τα Χανιά σαν αγωνιζόμενος, ή απλά σαν θεατής...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 16:51:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω τωρα τι να πω???

αυτο που μου αρεσε εχθες ειναι οτι διωρθωσαμε τα πιο πολλα λαθη που καναμε στον πρωτο αγωνα..αλλα γενικα για την απειρια που ειχαμε ηταν παρα πολυ καλο!!και θα γινει ακομη καλυτερο!!ετσι Τασο??

Εγω πραγματικα να ευχαριστησω ολους οσους ψηθηκαν μαζι μου....απο τα κοριτσια του μοτοργουμαν που ηταν μαζι μου στην ροη...απο τον Νικολακη στην πορτα..απο τους κριτες...αλλα και ακομα αυτους που ηταν "υπο σκιαν" την γραματεια...τα χρονομετρα...ολους οσους ετρεξαν για να αγγιξει την τελειοτητα αυτος ο αγωνας...!!!ολοι ειμασταν κουρασμενοι..νευριασμενοι..αλλα πιστευω πως ΟΛΟΙ νοιωθουν την ιδια ικανοποιηση που νοιωθω και εγω μετα απο αυτον τον αγωνα!!

Τα του αγωνα: εριξα περιπου 3,5 δευτερολεπτα απο την προηγουμενη φορα και χωρις λαστιχα (ακουγοταν κιολας) και αναρτηση..αλλα φαινεται πως δεν ηταν αρκετα ουτε για να μπω στην 10αδα...δεν με ενοχλει ομως...αφου το κανω γιατι γουσταρω!!!!!!


Τελος να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη που δεν εκατασα μετα στο μαζεμα..αλλα ειλικρινα θα λυποθημουσα..οταν εφτασα σπιτι απορεισα πως οδηγησα...


Υ.Γ.1: Συγχαρητηρια στην Κρητη που εδειξε την δυναμη της με 3 συμμετοχες Shocked Shocked Shocked

Υ.Γ.2: Τασο ...συγχαρητηρια...και να ξερεις πως οταν μας ξαναχρειαστεις εδω θα ειμαστε!ΟΛΟΙ!!!




ΑΥΤΑ!








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούν 2006, 21:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GTCC ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!


[/i]




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1911s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on